Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маркіровка продукціі palm-oil free

Маркіровка продукціі palm-oil free

Італійські коржики

   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

як бачите, маркіровка вже така ж як і щодо генетично модифифікованоі продукціі
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Для мене цей напис означає одне: в тих коржиках немає натуральних інгредієнтів. (td)

У нас тут, в Америці, ще одна мода пішла - "gluten free" (без клейковини) :fool:



А про кошерні огірки, які продаються тут в кожному магазині, я взагалі мовчу. :facepalm1:





Останнє редагування: 19 червня 2018 02:27:32 від upstream
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Для мене цей напис означає одне: в тих коржиках немає натуральних інгредієнтів. (td)

У нас тут, в Америці, ще одна мода пішла - "gluten free" (без клейковини) :fool:

Показати зображення...
А про кошерні огірки, які продаються тут в кожному магазині, я взагалі мовчу. :facepalm1:

Показати зображення...

якраз таки список інгридиєнтів мінімальний
ак що доволі непоганий варіант

як останнього часу кажуть - якщо не можеш прочитати або не знаєш інгридиєнт - то не купуй взагалі
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

З чого виготовляють хліб, на упаковці якого намальовані перекреслені злаки?... :facepalm1: 
З кукурудзи (а-ля Нікітушка)?... :facepalm1:
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

З чого виготовляють хліб, на упаковці якого намальовані перекреслені злаки?... :facepalm1: 
З кукурудзи (а-ля Нікітушка)?... :facepalm1:

у народу деякого бувають алергіі від того глутену
що поробиш

якщо так про все думати, то і кафу декаф неможна пити - бо кафеін витягують в химічний спосіб
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

З чого виготовляють хліб, на упаковці якого намальовані перекреслені злаки?... :facepalm1: 
З кукурудзи (а-ля Нікітушка)?... :facepalm1:
Кукурудза не годиться. Це теж злак.
У мене один знайомий привіз одного разу з Америки якийсь підсолоджувач з маркуванням "не цукор". давно уже правда, років з десять тому. Казав, що мода у вас на усяке "не", таблетки від голови "не аспірин", наприклад. Пройшла уже ця мода?
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Трєвожна за Рошен  8-:
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Трєвожна за Рошен  8-:

Так заборонили ж імпорт пальми
Хоча юля приде - порядок наведе  :love:
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Так заборонили ж імпорт пальми
Хоча юля приде - порядок наведе  :love:
Якщо Юля прийде Рошен стане називатися Нестлє або АВК або ще як...  (tu)
А те що заборонило то таке... Педро ж не буде зупиняти бузінес, нє?
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Якщо Юля прийде Рошен стане називатися Нестлє або АВК або ще як...  (tu)
А те що заборонило то таке... Педро ж не буде зупиняти бузінес, нє?

експортом лайна з пальмовим маслом нікого не здивуєш і риночноі долі не відвойюєш
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

У нас тут, в Америці, ще одна мода пішла - "gluten free" (без клейковини)


Саме смішне, коли по радіо була реклама крафтової горілки (самогонка по простому), і там казали, що та горілка "gluten free".
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Для мене цей напис означає одне: в тих коржиках немає натуральних інгредієнтів. (td)

У нас тут, в Америці, ще одна мода пішла - "gluten free" (без клейковини) :fool:

Показати зображення...


Декому клейковина просто протипоказана
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

як бачите, маркіровка вже така ж як і щодо генетично модифифікованоі продукціі

Це черговий маркетинговий трюк, так само як і органічні продукти, як "без ГМО", та "gluten free". Все це просто розвод манюпаса на бабло.
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Декому клейковина просто протипоказана

Насправді таких  людей не так і багато, а от маркетологи роздули це до таких масштабів, що можна подумати, що у кожного другого проблеми від клейковини.
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Насправді таких  людей не так і багато, а от маркетологи роздули це до таких масштабів, що можна подумати, що у кожного другого проблеми від клейковини.
Селіакія (чи Целіакія) - організм не толерує клейковину.
1-2% людства має.
Джокович має. Йому діагнозували, так він перестав споживати продукти з TACC і це дало йому змогу досягти висот у тенісі (у крайньому разі чув такі чутки про нього)
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

шо за истерия с пальмовым маслом? особенно на фоне пожирания сливочного и подсолнечного
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

З чого виготовляють хліб, на упаковці якого намальовані перекреслені злаки?... :facepalm1:
З кукурудзи (а-ля Нікітушка)?... :facepalm1:
Не знаю з чого його роблять, але смакує як пластик.
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Американці ще не просікли фішку з пальмовим маслом. Nutella, наприклад, має його у своєму складі, і ніхто ще не вмер. :)
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free
den

А шо не так з пальмовою олією?

Чи це страшилка аля гмо?
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Що це за пошесть про глютен?!!! Глютен дуже потрібен людині. Лише дуже невеличка кількість людей з рідкою хворобою целіакією мають проблеми з засвоєнням глютену. Інші ж люди, якщо не будуть вживати цей рослинний білок будуть мати проблеми зі здоров'ям,наприклад ранішним Альцгеймером та іншими захворюваннями мозку.
 Просто безглютенові продукти стали вигідним бізнесом для викачування грошей з манюпаса,а довгосрокових досліджень того,що буде з людиною при відмові від глютену ще поки не достатньо. Є ще більші побоювання...
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Італійські коржики

Показати зображення...
Як називаються коржики? Де склад? З маргарину?
Знайшов сайт
https://www.papamesiti.it/

Останнє редагування: 19 червня 2018 10:50:52 від com1
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

В Україні маркують? В Укулеле маркірують.

Можна порадіти за канадійців та італійців.


Останнє редагування: 19 червня 2018 11:25:18 від com1
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Що це за пошесть про глютен?!!! Глютен дуже потрібен людині. Лише дуже невеличка кількість людей з рідкою хворобою целіакією мають проблеми з засвоєнням глютену. Інші ж люди, якщо не будуть вживати цей рослинний білок будуть мати проблеми зі здоров'ям,наприклад ранішним Альцгеймером та іншими захворюваннями мозку.
 Просто безглютенові продукти стали вигідним бізнесом для викачування грошей з манюпаса,а довгосрокових досліджень того,що буде з людиною при відмові від глютену ще поки не достатньо. Є ще більші побоювання...

Ну, я теж так вважав. В Україні взагалі не знав про ці непереносимості. А тут буває набагато частіше. Особливо непереносимість лактози. Але на глютен теж часто.

А те що бізнес роблять, так то в усьому так (особливо в політиці) Використовують необізнаність людей. І що саме головне буває говориш людині:"ну візьми почитай щось на тему, поцікався", завжди іде відповідь:"та я і так усе знаю"...
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free
den

що саме головне буває говориш людині:"ну візьми почитай щось на тему, поцікався", завжди іде відповідь:"та я і так усе знаю"...

В нас вся краіна розбирається і в футболі і в медицині і в економиці
Результат знань наочний :)
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Хімічний склад

Звідси
https://www.walmart.ca/fr/ip/biscuit-style-maison-stracetti-de-papa-mesiti-au-bl-entier/6000188761317
На одну печеньку 15 грам - жирів 2 грами, з них транс-жирів (trans) 1 грам.

Натуральні продукти коштують дорого та мають малий термін придатності.

В Канаді та Італії транс-жири ще якось нормуються. На відміну від України.

Останнє редагування: 19 червня 2018 11:45:05 від com1
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

https://en.wikipedia.org/wiki/Trans_fat#Canada

Транс-жири у Канаді
Переклад Гугла

У листопаді 2004 року Джек Лейтон з Нової демократичної партії подав рух на день опозиції, що вимагав заборони, подібної до Данії, і пройшов через палату громад за переважним голосуванням 193-73. [108] Як і всі пропозиції громад, це слугувало вираженням поглядів Палати, але не було обов'язковим для уряду і не має сили відповідно до закону.

З грудня 2005 року Health Canada вимагає, щоб в харчових етикетках було вказано кількість транс-жиру у розділі "Фактичні дані про харчові продукти" для більшості продуктів. Продукти з менш ніж 0,2 грамма транс-жиру на порцію можуть маркуватися як без вмісту транс-жирів [109]. Ці дозволи на маркування не є широко відомими, але, як усвідомлення їх розвитку, суперечки щодо правдивого маркування зростають. У Канаді транс-жирні кількості на етикетках включають природні транс-жири з тваринних джерел [110].

У червні 2006 року робоча група, яка головувала під керівництвом Health Canada та Фундації сердечно-сосудистых захворювань Канади, рекомендувала ліміт 5% транс-жиру (всього жиру) у всіх продуктах, що продаються споживачам Канади (2% для маргаринів та розливів). ). [1] Сума була обрана таким чином, що "більшість промислових продуктів, що виробляються транс-жирами, будуть вилучені з канадської дієти, і близько половини залишків транс-жирів будуть природними транс-жирами". Ця рекомендація схвалена Канадською асоціацією ресторанів та продуктів харчування [111], а харчова та споживча продукція Канади привітала цільову групу з доповіддю [112], хоча вона не рекомендувала відкладати виконання до 2010 року, як раніше виступали. 113]

Через дев'ять місяців після подання своєї доповіді Фундація серцевого та інсульту Канади та Торонто охорони здоров'я опублікували заяву уряду Канади: "негайно вжити рекомендації цільової групи та ліквідувати шкідливий жир транс-жиру з харчових продуктів Канади" [114].

20 червня 2007 року федеральний уряд оголосив про свій намір регулювати транс-жири до стандарту червня 2006 року, якщо харчова промисловість добровільно не виконала цих обмежень протягом двох років. [115] [116]

1 січня 2008 року Калгарі став першим містом Канади для зниження вмісту транс-жирів з ресторанів та мереж швидкого харчування. Трансмацевтичні жири, присутні в кулінарних маслах, не повинні перевищувати 2% загального вмісту жиру [117]. Проте заміна місцевих регіонів охорони здоров'я на Службу охорони здоров'я Альберти у 2009 році тимчасово скасувала будь-яке застосування закону. [118]

Починаючи з 30 вересня 2009 року, Британська Колумбія стала першою провінцією Канади, яка мала надати рекомендації червня 2006 р. У установах харчових послуг, що регулюються провінціями. [119] [120]

15 вересня 2017 року Health Canada оголосила про те, що транс-жир буде повністю заборонений 15 вересня 2018 року. [121]

Громадське сприйняття


У лютому 2009 року в Реджайні, Саскачевані, проведено перехресні дослідження в 3 різних магазинах, що знаходяться в 3 різних регіонах, які мали такий же середній дохід до оподаткування близько 30 000 доларів. З 211 респондента у дослідженні більшість із них були жінками, які купували велику частину їжі для свого домогосподарства. На питання, як вони вирішують, купити їжу, найважливішими факторами є ціна, харчова цінність та потреба. Однак, дивлячись на фактори живлення, вони зазначали, що вони дивляться на інгредієнти та не звертають уваги на кількість транс-жиру. Це означає, що транс-жир не в їх розуміх, якщо вони конкретно не розповідають про це. На питання, чи вони колись чули про транс-жир, 98% сказали: "Так". Проте лише 27% сказали, що це нездорово. Також, 79% сказали, що вони лише знали про транс-жири та могли бути більш освіченими. Респонденти віком від 41 до 60 років, швидше за все, розглядають транс-жир як основну проблему для здоров'я, у порівнянні з віком 18-40 років. На питання, чи вони перестануть купувати свої улюблені закуски, якщо б знали, що вони містять транс-жир, більшість із них сказали, що вони продовжать купувати його, особливо молодші респонденти. Крім того, з респондентів, які називають транс-жир головною проблемою, 56% з них все-таки не змінять свою дієту на закуски без транс жиру. Це пов'язано з тим, що задоволення від смаку і їжі має пріоритет над сприйнятливим ризиком для здоров'я. "Споживання транс-жирів і пов'язаних з ними підвищений ризик ІХС є проблемою громадського здоров'я незалежно від віку та соціально-економічного статусу "[122].


Останнє редагування: 19 червня 2018 12:01:20 від com1
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Селіакія (чи Целіакія) - організм не толерує клейковину.
1-2% людства має.
Джокович має. Йому діагнозували, так він перестав споживати продукти з TACC і це дало йому змогу досягти висот у тенісі (у крайньому разі чув такі чутки про нього)

Більше людей мають непереносимість лактози і цукровий діабет.
А серед тих хто купує "gluten free" продукцію якраз і буде 1% тих хто наспавді має алергію на клейковину, інші 99% то просто мода.
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

Маркування без пальми не гарантує повну безпечність та корисність продукту. Особливо в українських реаліях.
   
Re: Маркіровка продукціі palm-oil free

А шо не так з пальмовою олією?

Чи це страшилка аля гмо?
Щось типу цього.
Дуже дешеве у порівнянні з іншими, плюс має властивості,які полегшують використання у виробництві прод.харчування (морозива,маргарини, спред та інш)
Тому кожна країна у пресі має страшилки типу: "пальма - жах, місцева олія (олива, соняшник, кукурудза, соя) - гут!".
Сама по собі не має шкідливих компонент, навіть навпаки,багата на деякі корисні, але ніби-то дослідження показали, що кінські дози сприяють створенню шкідливого холестерину. А так як виробники не вказують її вміст, теоретично хтось може жерти кожень день три пакети орео та кіло морозива і дістати передоз тієї олії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія