Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прикольна цяцька. Арбалет.

Прикольна цяцька. Арбалет.

Прийшла сьогодні з Амазону. Дуже бюджетна. В районі 30 дол. Думав шо то просто іграшка, але стріляє потужно. В доски заходить на пару сантиметрів з 20м. Можна з нею полювати. А в Україні таке популярне?

   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Для сувенирной или спортивной продукции:

- сила натяжения тетивы для лука и арбалета не должна превышать 40lbs (20 кг).

Стрелы:

- длина стрелы должна быть не больше 200 мм;
- вес - до 21 грамма;
- диаметр – не больше 8 мм;
- строение наконечника стрелы должно исключать возможность проникновения в сухую сосновую доску глубже, чем на 8 мм.

Луки:

- максимальный рабочий ход тетивы – не больше 300 мм;
- размах лука до 450 мм.

Все що вище - холодна зброя, треба реєструвати.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Для сувенирной или спортивной продукции:

- сила натяжения тетивы для лука и арбалета не должна превышать 40lbs (20 кг).

Стрелы:

- длина стрелы должна быть не больше 200 мм;
- вес - до 21 грамма;
- диаметр – не больше 8 мм;
- строение наконечника стрелы должно исключать возможность проникновения в сухую сосновую доску глубже, чем на 8 мм.

Луки:

- максимальный рабочий ход тетивы – не больше 300 мм;
- размах лука до 450 мм.

Все що вище - холодна зброя, треба реєструвати.

Цей - 80lbs. Може і вбити.  Але в Штатах таке можна просто замовити на Амазоні. Принесуть і покладуть під дверима.....
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Можна з нею полювати.
Хіба що горобців стріляти.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Хіба що горобців стріляти.

Кажу ж, з 20м в доску заходить на пару см. Тобто людину з близька може убити.... Спокійно можна полювати на зайців всяких, фазанів, качок...
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Кажу ж, з 20м в доску заходить на пару см. Спокійно можна полювати на зайців всяких, фазанів, качок...

О, мне такой нужен. А то ракуны меня достали уже. таскают рыбу из моего пруда. водяные отганялки нихрена не помогают. пора принимать кардинальные меры X(
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

О, мне такой нужен. А то ракуны меня достали уже. таскают рыбу из моего пруда. водяные отганялки нихрена не помогают. пора принимать кардинальные меры X(

Єнота легко положить. Але обережно з цим. Почитай місцеві закони з цього приводу.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Єнота легко положить. Але обережно з цим. Почитай місцеві закони з цього приводу.

У нас тут их как комаров на донце. ежедневно давят десятками на хайвеях. а тут я защищаю свою живность, недешовую на своей собственной земле . хотя глянуть на законы нужно, вдруг демократы какую фигню придумали  8-)
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

У нас тут их как комаров на донце. ежедневно давят десятками на хайвеях. а тут я защищаю свою живность, недешовую на своей собственной земле . хотя глянуть на законы нужно, вдруг демократы какую фигню придумали  8-)

У нас любе свідоме убивання живності, навіть горобця, вважається полюванням, а для полювання потрібен лайценз. Крім того в межах міст стріляти заборонено взагалі, навіть з луків чи арбалетів. Фактично я порушую закон, стріляючи у себе на подвір'ї з воздушки чи арбалета....
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

У нас в сусідньому Гуляй-Полі один "народний умілець" виготовляв луки та арбалети. Досить солідні. І от приїхала до нього поліція, щоб вилучити цю "холодну зброю". Виличули. Але лохонулись трошки. В нього луки та арбалети зберігались в розібраному вигляді (щоб зібрати їх, правда, потрібно менше хвилини, але то таке). Провели екпертизу... І вимушені були його відпустити. Тому що в тому вигляді, в якому їх вилучили, вони для користування непридатні, тому холодною зброєю вважатись не можуть. Ось така історія. Розповідали мені її самі поліцейські.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

У нас любе свідоме убивання живності, навіть горобця, вважається полюванням

Ага, а комуністів, у свій час, валили без ніяких ліцензій,
антисеміти прокляті!
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

80lbs???
Хтось жирно тролить.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

полювання з луком та арбалетом в Україні, якщо не помиляюся, заборонено
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Прийшла сьогодні з Амазону. Дуже бюджетна. В районі 30 дол. Думав шо то просто іграшка, але стріляє потужно. В доски заходить на пару сантиметрів з 20м. Можна з нею полювати. А в Україні таке популярне?

Показати зображення...

в Україне це вже класифікується як холодна зброя
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

80lbs???
Хтось жирно тролить.

В мене лук 50 фунтів.
У товариша є арбалет, капець потужний  - 2см дошку пробиває наскрізь з 25 метрів.
Але стріляти з нього в нас нема де. Якщо я можу піти в клуб і постріляти з лука, то для арбалета стрільбищ просто немає.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

В мене лук 50 фунтів.
У товариша є арбалет, капець потужний  - 2см дошку пробиває наскрізь з 25 метрів.
Але стріляти з нього в нас нема де. Якщо я можу піти в клуб і постріляти з лука, то для арбалета стрільбищ просто немає.

Та він іграшку придбав, а не арбалет на 80 фунтів.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Мені дід в селі арбалєт з коси зробив. Моцна зброя була. Страшно було стріляти.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Та він іграшку придбав, а не арбалет на 80 фунтів.

Чому? Цілком може бути.
В мисливського арбалета сила надяжіння 150-175 фунтів.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

ще один екзспонат в музей непотрібних речей
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Чому? Цілком може бути.
В мисливського арбалета сила надяжіння 150-175 фунтів.

То в блочників.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Кажу ж, з 20м в доску заходить на пару см. Тобто людину з близька може убити.... Спокійно можна полювати на зайців всяких, фазанів, качок...

Ты попробуй подойди к зайцу на расстояние выстрела с этого барахла. По утке  - просто не попадешь. Да и вообще, там проблема в кого-то попасть дальше этих 20 м. Болты сносит ветром. Чепуха это все. Без ружья охота не охота, а тупо труд туземца в джунглях.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Ты попробуй подойди к зайцу на расстояние выстрела с этого барахла. По утке  - просто не попадешь. Да и вообще, там проблема в кого-то попасть дальше этих 20 м. Болты сносит ветром. Чепуха это все. Без ружья охота не охота, а тупо труд туземца в джунглях.

Ну от дослідники і доводять, що неандертальцям у повсякденному житті треба було думати значно більше, ніж сучасним споживачам благ ;)
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

У нас любе свідоме убивання живності, навіть горобця, вважається полюванням, а для полювання потрібен лайценз. Крім того в межах міст стріляти заборонено взагалі, навіть з луків чи арбалетів. Фактично я порушую закон, стріляючи у себе на подвір'ї з воздушки чи арбалета....
а в нас на такий арбалет треба 3 місяці робити дозвіл як на нарізний карабін тільки щоб купити. тому в Україні всі з нарізними карабінами а не з арбалетами.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Та він іграшку придбав, а не арбалет на 80 фунтів.

Чо, натяжка там дай боже. Ричагом важко натягнути. пишуть шо 80 фунтів
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Можна ще розривні болти робити.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Прийшла сьогодні з Амазону. Дуже бюджетна. В районі 30 дол. Думав шо то просто іграшка, але стріляє потужно. В доски заходить на пару сантиметрів з 20м. Можна з нею полювати. А в Україні таке популярне?

Показати зображення...
+=========================================================================================================+
Я колись давно розпвіав синам про стародавню метальну зброю. І зробив, у якості іллюстрації, лук висотою 1.80 метра та арбалет з
луком із зломаних лиж.Зусилля натягнення 180 кг, через що натягати його доводилося старовинним способом: стоячи двома ногами
на ньому і тягнучи за тятиву двома руками. Стріла, зроблена з арматурини, вагою 0.8 кг на відстані 30 метрів пробивала навиліт
дюймову дошку. Дерев"яна стріла із залізним гостряком літала на 250 метрів. Довга стріла з луку літала і на 300 метрів.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Чо, натяжка там дай боже. Ричагом важко натягнути. пишуть шо 80 фунтів

китайці і не таке напишуть
там хід важіля взведення удвічі менше за хід каретки
якби там на тятиві бо 80 лбс, ти б народив швидше, ніж взвів його :)
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

А в Україні таке популярне?
Копи можуть виїпати.
В нашому випадку дешевше й простіше у наркоші купити пістолета
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Копи можуть виїпати.
В нашому випадку дешевше й простіше у наркоші купити пістолета
+===================================================================================+
Кулю від пістоля ідентифікують на раз-два. А ось стрілу з лука чи арбалета - задачка не ординарна...
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

ще один екзспонат в музей непотрібних речей

Можно из рогатки еще стрелять.  Сколько фунтов, сантиметров - что-то это напоминает.

Останнє редагування: 19 червня 2018 01:38:27 від Kilkenny
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Прийшла сьогодні з Амазону. Дуже бюджетна. В районі 30 дол. Думав шо то просто іграшка, але стріляє потужно. В доски заходить на пару сантиметрів з 20м. Можна з нею полювати. А в Україні таке популярне?

Показати зображення...

Да, популярно, сколько у тебя сантиметров и на сколько входит.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

а в нас на такий арбалет треба 3 місяці робити дозвіл як на нарізний карабін тільки щоб купити. тому в Україні всі з нарізними карабінами а не з арбалетами.

Звідки ти місяці на нарізну ?
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Да, популярно, сколько у тебя сантиметров и на сколько входит.

 8-) комушо
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

+===================================================================================+
Кулю від пістоля ідентифікують на раз-два. А ось стрілу з лука чи арбалета - задачка не ординарна...

Теж про це подумав.... Також бесшумне практично...
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

8-) комушо

Пардон, двусмысленно получилось, я не вас имел в виду. Это я вообще о любителях оружия.
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

А можна просто кидати дартз, в дошку. А кому хочеться стріляти ідуть нафіг  :diablo:
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

а в нас на такий арбалет треба 3 місяці робити дозвіл як на нарізний карабін тільки щоб купити. тому в Україні всі з нарізними карабінами а не з арбалетами.

такой же самый арблет покупал на Розетке для детей. Неплохая игрушка, но надо быть очень внимательным - если попадешь в глаз или в висок - можно и убить человека.
https://hunter.rozetka.com.ua/crossbows/c117046/
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Намагався натягнути нову тетеву і зламав.....
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

В моем детстве сосед сделал своему племяннику подобную игрушку. Через два дня дядя чудом не остался без глаза, после чего игра в арбалеты закончилась. 
   
Re: Прикольна цяцька. Арбалет.

Амазон дозволив  повернути  цей бракований вироб
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія