Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

новий командуючий ДШВ Євген Мойсюк (позивний Женя Війна)

мій комбріг (81 ДШВ). знаю його і трохи спілкувався  :laugh: на навчаннях розвідки бригади він обзивав наш взвод "бандою" та "махновцями" :gigi: і дуже злився, коли ми без наказу захопили посадку біля Спартака, але "операція" пройшла без втрат, ми там закріпилися і закрили проблемну ділянку фронту, що позитивно вплинуло на загальну тактчну картину біля Донецька.
Короч...класичний десантник, бойовий офіцер, командував обороною ДАПа якійсь час, бронєлобий, дуже полюбляє порядок та дисципліну. Як на мене Забродський більш інтелектуально розвинений...але він вибрав долю порохобота, нажаль.


   
Як на мене Забродський більш інтелектуально розвинений...але він вибрав долю порохобота,

 тому і вибрав, що більш інтелектуально розвинений...... :D
   
Це добра новина


   
Зі спогадів очевидця, Забродський реальний вояк, за суттю.
Полюбляв, коли командував ООС, просто за для розваги виїжджати на передок повоювати з кацапами.
   
тому і вибрав, що більш інтелектуально розвинений...... :D
Соупаденіє? :D
   
р-результат
ви як діти
   
мій комбріг (81 ДШВ). знаю його і трохи спілкувався  :laugh: на навчаннях розвідки бригади він обзивав наш взвод "бандою" та "махновцями" :gigi: і дуже злився, коли ми без наказу захопили посадку біля Спартака, але "операція" пройшла без втрат, ми там закріпилися і закрили проблемну ділянку фронту, що позитивно вплинуло на загальну тактчну картину біля Донецька.
Короч...класичний десантник, бойовий офіцер, командував обороною ДАПа якійсь час, бронєлобий, дуже полюбляє порядок та дисципліну. Як на мене Забродський більш інтелектуально розвинений...але він вибрав долю порохобота, нажаль.



А Мойсюк на фоні шоколадного КрАЗу хіба не  :zrada::K

совпадєніє?

Останнє редагування: 21 серпня 2019 11:34:57 від kaktus_x
   
р-репутація. петроствореним дшв є широке поле здобути р-репутацію  - окуповані донбас і крим. звільняй нє хачу
   
Соупаденіє? :D
ні
не буває правил без виключень
   
А Мойсюк на фоні шоколадного КрАЗу хіба не  :zrada::K
совпадєніє?

 :facepalm1: 
   
по забродськом все логічно. в арімї єдиноначалієє. єдиним поітиком в ієрархії може бути верховний - він зараз зеленський. генерал який пішов у політику в партію суперник верховному - випадає з логіки єдиноначалія.

перет дшв великі виклики - окупвані крим і донбас - внаслідок поразок підписані мінські - ззові тиснуть їх виконувати. врятувати Україну може лиш як мінімум звільнення донбасу.
дшв тоді дшв коли забезпечує військові рішення. це стосується і решти армії
   
Порохоботів легко розколоти і деморалізувати. Треба саджати Петра. І такої партії не лишеться через місяць, бо вона штучна. Бульдог з носорогом та свинею.
   
Треба саджати Петра
???
То посадіть!Грозний ви наш!!! :lol:
   
Порохоботів легко розколоти і деморалізувати. Треба саджати Петра. І такої партії не лишеться через місяць, бо вона штучна. Бульдог з носорогом та свинею.

ага, це розказують прихильники нашвидкоруч збитого гуртка слуг коломойського, колишні свідки секти Юльки.....

А ЕС це національно-демократична партія європейського спрямування, продовжувачі справи Руху, Нашої України.  За ними майбутнє всієї України.
   
більш інтелектуально розвинений.. вибрав долю порохобота

а може, це не випадково?
   
тому і вибрав, що більш інтелектуально розвинений......
:D
   
а може, це не випадково?
Виявлення таких закономірностей - надскладне завдання для прихільників "белого вошдя". Не вимагайте неможливого
   
а може, це не випадково?
Не знаю, на мою думку, розумні військові мають спочатку стати цивільними, а вже потім лізти в політику.
   
А Мойсюк на фоні шоколадного КрАЗу хіба не  :zrada::K

совпадєніє?
А КРАЗ вже "шоколадний"? Коли це сталося? :shuffle:
Коли Порошкове МінОборони залишило найбільшого виробника вітчизняних вантажівок у пользу лукашенківського "МАЗа" тому що з тих оборудок пєтіному "Богдану" лаве капало? :K Там ще й какцапи заробляють, бо комплектуху до "МАЗ"ів з парашки везуть. :X
   
А Мойсюк на фоні шоколадного КрАЗу хіба не  :zrada::K

совпадєніє?
+=====================================+
Не бреши! КРАЗ не чоколадний, а український!
   
Re: новий командуючий ДШВ Євген Мойсюк (позивний Женя Війна)

21.08.2019
ВСУ отримали нового командувача Десантно-штурмових військ з позивним "Призер": хто це?


Євген Мойсюк відомий висловами "Косово та Ірак в порівнянні з війною на сході - дрібниці" і "навчання має бути складнішим за реальний бій"

Замість обраного народним депутатом за списком партії Євросолідарність Михайла Забродського командувачем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України призначено генерал-майора Євгена Мойсюка з позивним "Призер". Про це у себе в Facebook повідомив глава Міноборони Степан Полторак.
"Він неодноразово виявляв героїзм і мужність при захисті територіальної цілісності України, тому впевнений: його досвід дозволить розвивати та зміцнювати потенціал ДШВ", - зазначив міністр.
Полторак подякував Забродському - також бойовому генералу - за службу.
"За результатами проведення позачергових виборів народних депутатів України Забродський прикомандирований до Верховної Ради. Щиро бажаю звершень вже на іншій ниві - законодавчій", - зазначив він.

    Мойсюк народився 7 жовтня 1979 року в Чернівцях.
    У 2004-2005 роках він служив у складі українського миротворчого контингенту в Іраку, з жовтня 2008-го по квітень 2009-го - у Косово.
    З березня 2014 року - командир 25-ї повітряно-десантної бригади, з грудня того ж року керував обороною Донецького аеропорту.
    5 грудня 2018-го йому присвоєно звання генерал-майора. На той момент генералом ЗСУ вперше став військовий, який починав війну комбатом.
    14 серпня 2014 року за особисту мужність та героїзм на війні нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня, 10 жовтня 2015-го - орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

"Ви мені розкажіть про "тилового"... Я знаю "Призера", на той момент комбрига 81-ої, з яким спав в одному підвалі в Водяному. Це січень 15-го, ДАП. Я знаю, сам знаю, як він сідав в "мотолигу" і гнав до терміналу аеропорту за пораненими ", - писав про Мойсюка наприкінці 2018 року помічник глави Міноборони Юрій Бірюков.
   
ага, це розказують прихильники нашвидкоруч збитого гуртка слуг коломойського, колишні свідки секти Юльки.....

А ЕС це національно-демократична партія європейського спрямування, продовжувачі справи Руху, Нашої України.  За ними майбутнє всієї України.
+=====================================================================+
ПЕСиголовці - партія ворогів народу України, партія мародерів та корупціонерів!
І народ України дав копняка під  сраку таким псевдопатрійотам! І доля "вашоїукраїни"
чекає на ПЕСиголовців!
   
"він сідав в "мотолигу" і гнав до терміналу аеропорту за пораненими "

це правда. це коли в Дапі був повний пздц...останні захисники ДАПа були з 90 бату 81 бригади ВДВ. водії відмовлялися їхати...він їздив разом з ними, щоб не бзділи.
   
тому і вибрав, що більш інтелектуально розвинений...... :D

 (tu)
   
Не знаю, на мою думку, розумні військові мають спочатку стати цивільними, а вже потім лізти в політику.

чому?
   
ну дик ясно, що депутатом бути вигідніше ніж воювати
на це інтелекту вистачило у багатьох
   
ЕС це національно-демократична партія європейського спрямування, продовжувачі справи Руху, Нашої України.  За ними майбутнє всієї України.
:facepalm:
Тільки чомусь ніхто з шанованих старих РУХівців цього свинарчуківсько-герасимівського ПЕСа не підтримав.
   
:facepalm:
Тільки чомусь ніхто з шанованих старих РУХівців цього свинарчуківсько-герасимівського ПЕСа не підтримав.
Акуєвші перефарбовані ригі шось там блемочуть про РУХ :weep:
   
шоколадного КрАЗу
Коли це Краз став "шоколадним"?
   
Тімі...чи як там тебе. Тру нах всі твої пости в своїх темах. Піздуй на суп зі своєю чорнухою. Дебіл.
   
тому і вибрав, що більш інтелектуально розвинений...... :D

вот щас жестоко было  :weep:
   
Тімі...чи як там тебе. Тру нах всі твої пости в своїх темах. Піздуй на суп зі своєю чорнухою. Дебіл.
А оцю хню нема бажання потерти - "ну дик ясно, що депутатом бути вигідніше ніж воювати
на це інтелекту вистачило у багатьох". Не болить?
Це ж Забродський мається на увазі, я так розумію, один з  дуже небагатьох реально бойовиї генералів.
   
А оцю хню нема бажання потерти - "ну дик ясно, що депутатом бути вигідніше ніж воювати
на це інтелекту вистачило у багатьох". Не болить?
Це ж Забродський мається на увазі, я так розумію, один з  дуже небагатьох реально бойовиї генералів.
До Забродського в мене питань не має. Ставлюся до нього з повагою. Єдине, шкодую, шо зв'язався з порохом. Але це його справа. Всю компанію поводив себе достойно на відміну від інших порохоботів.
   
До Забродського в мене питань не має. Ставлюся до нього з повагою.
А от в якогось щура - є. хіба не бачиш, що він закидає бойовому комбригу?
   
До Забродського в мене питань не має. Ставлюся до нього з повагою. Єдине, шкодую, шо зв'язався з порохом. Але це його справа. Всю компанію поводив себе достойно на відміну від інших порохоботів.
Ну так конечно, в компании с бывшим белорусским кгбэшником и членом рнн он никогда не будет
   
мій комбріг (81 ДШВ). знаю його і трохи спілкувався  :laugh: на навчаннях розвідки бригади він обзивав наш взвод "бандою" та "махновцями" :gigi: і дуже злився, коли ми без наказу захопили посадку біля Спартака, але "операція" пройшла без втрат, ми там закріпилися і закрили проблемну ділянку фронту, що позитивно вплинуло на загальну тактчну картину біля Донецька.
Короч...класичний десантник, бойовий офіцер, командував обороною ДАПа якійсь час, бронєлобий, дуже полюбляє порядок та дисципліну. Як на мене Забродський більш інтелектуально розвинений...але він вибрав долю порохобота, нажаль.



 (tu)

він вибрав долю порохобота

 (tu)  (tu)

Людина з інтелектом, видно.
   
Ну так конечно, в компании с бывшим белорусским кгбэшником и членом рнн он никогда не будет
У Забродського за плечима служба в російських ПДВ.
Здорова, Палерма, я думав тебе, кацапського провокатора, вже звідси прибрали назавжди.
Але мабуть членів "Ольгіно" тримають для "генерації контента".
Як там Дубна поживає? :K
О, бачу тепер ти з "саудівської" проксі заходиш, що сталося? Товарищ майор попередив більше так "не залітати"?
   
Людина з інтелектом, видно.
очевидно
бо ця людина з інтелектом не обирала собі ганебної долі порохобота
дешевими підтасовочками промишляєте, пан з Канади?
   
Ну так конечно, в компании с бывшим белорусским кгбэшником и членом рнн он никогда не будет
інша справа - компанія з колишніх ПРдонів та СДПУОшників
Справа свинарчуків живе й процвітає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія