Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простий японський міліардер ходить в футболці і бейсболці (ВІДЕО) :-)o



навіть цепури на шиї нема

от дурний
   
Інколи футболка з бейсболкою можуть виявитися дорожчими від кастюмчіка с атлівом
   
Інколи футболка з бейсболкою можуть виявитися дорожчими від кастюмчіка с атлівом
інколи

не в цьому разі
   
Ахмєткасмотріт на нього як на лаха с балкона сваєй вілли
   
А в чем он должен ходить?
   
Другие ценности

Но думаю, этот человек ни в чем себе не отказывает

Поэтому не показатель, в чем он ходит
   
Лівацька показуха, ось мільярдер здорової людини:

   
Я пару тижнів тому спостерігав як в порту Тівата швартувалась яхта мінімум 800 000 ціною. На причалі чекали гостя. Дві дівчини на машинці що по гольф полю катається. Після причалювання вийшов мільйонер, в шортах та білій футболці. Привітався з дівчатами, сіли в ту машинку і поїхали. Бейсболки не було...
   
Ха! Ось вам  Nigel Cabourn.
Власний капітал 780,4 мільйона фунтів стерлінгів.
   
ото і є статус багатого - не заморочуватися в чому він чи вона ходять
сьогодні в шортах майках бейсболках
а треба то в смокінгу на прийом до королеви чи прем"єр-міністра

навдахи ж будуть дивитися на шорти-майки-бейсболки і цокати язиками але їх не запросять на прийоми на котрі треба бути в фраках смокінгах

тобто суть - головне чим людина зайнята і яку користь приносить суспільству і пох хто в чому ходить якщо воно доречно і охайно, на одяг звертають уваги або нуворіші або совки -
   
Якшо прочитати текста на скрінові того відосіка , то схоже , що відосік рускоязичьним призначений , та мабуть і щось теє русскоязичьноє світоглядне містить , а тому - а ні відосік , а ні згаданий назвою , хтось - просто нецікаві .
   
Комусь гроші треба на випендрьож
Комусь для реалізації цікавих ідей

Колонізувати Марс чи створити айпад - ціль вищого рівня ніж надіти якість шмотки
   
інколи

не в цьому разі

там нецікаві футболки із куленепробивного матеріалу буде в кілька тисяч коштувати ULTRA BESPOKE наприклад 10 к$ а Diamond Armor -  3.2 мільйона доларів і від буденного не відрізниш
   
В 90-х годах, когда я ехал познакомиться со своим первым заказчиком - британским миллионером - в одном из городов на Средиземном море, то в аэропорту искал глазами этого лощенного буржуя..... Ко мне подошел дядечка в поношенных шлепках, стиранных шортах и немного растянутой футболке, и сказал - Hello Oleg! :)
   
Людині, яка має ім'я, не потрібно носити щось , де написане чуже ім'я.
   
В 90-х годах, когда я ехал познакомиться со своим первым заказчиком - британским миллионером - в одном из городов на Средиземном море, то в аэропорту искал глазами этого лощенного буржуя..... Ко мне подошел дядечка в поношенных шлепках, стиранных шортах и немного растянутой футболке, и сказал - Hello Oleg! :)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія