Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня антивакционеры убили более 100 человек только в Украине :(

Центры по контролю и профилактике заболеваний США.

https://www.cdc.gov/vaccines/index.html

Вот здесь интересно https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/booster-shot.html

Там нет графика,приведённого Valentyn

Той графік може про щось сказати,якщо будуть відомі тільки декілька інших цифр.бо так він ні про що
   
як плече?

Потихеньку проходить. Зо ге може не радувати.
Ти так хвилюєшся за моє плече?:-)))
   
Слухай,ну є ж базова медицина,яка заперечує ту маячню, що ти зараз говориш

Тобто мої знайомі підробили собі діагнози, твк?:-))
Просто це не вписується в офіційну брехню. Ну, вибачте.
   
Тобто мої знайомі підробили собі діагнози, твк?:-))
Просто це не вписується в офіційну брехню. Ну, вибачте.

Я вже давно не вірю в казки в інтернеті
   
Костшка, так все ж ьаки розповвси яка в тебе освіта? Чи просто в гуглі навчаєшься?
Хоч один бак посів зробив вжитті? Або хоч одне поживне середовище приготував? Петлею Коха відбирав культуту з косяку?
   
Я вже давно не вірю в казки в інтернеті

Ну от і я більше довіряю своїм колегам, які викладають в медичному.
   
Ну от і я більше довіряю своїм колегам, які викладають в медичному.

Ну я більше стикаюсь саме з практичною медициною,тому викладачі для мене авторитет відносний
   
Сестра моєї дружини, працює вчителем в Україні. Теж антиваксер. Але їм там поставили умову, щоб працювати потрібно мати вакцину. З її слів, вона і її колеги зробили вакцину онлайн, ця послуга коштує 1000 гривен.
А потім нам тут на форумі будуть доводити, що вакциновані теж хворіють і теж помирають.
   
Костшка, так все ж ьаки розповвси яка в тебе освіта? Чи просто в гуглі навчаєшься?
Хоч один бак посів зробив вжитті? Або хоч одне поживне середовище приготував? Петлею Коха відбирав культуту з косяку?

та яка там освіта, та ледібой бот завжди готовий прийняти в кудь-якій кількості з будь-якого боку...
   
Потихеньку проходить. Зо ге може не радувати.
Ти так хвилюєшся за моє плече?:-)))
ні
   
та яка там освіта, та ледібой бот завжди готовий прийняти в кудь-якій кількості з будь-якого боку...
привіт, обісравшийся
   
Центры по контролю и профилактике заболеваний США.

https://www.cdc.gov/vaccines/index.html

Вот здесь интересно https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/booster-shot.html

Там нет графика,приведённого Valentyn

Там его и не должно быть, потому что там идет речь о бустерной дозе. Но не о breakthrough hospitalization and death's.

   
Сестра моєї дружини, працює вчителем в Україні. Теж антиваксер. Але їм там поставили умову, щоб працювати потрібно мати вакцину. З її слів, вона і її колеги зробили вакцину онлайн, ця послуга коштує 1000 гривен.
А потім нам тут на форумі будуть доводити, що вакциновані теж хворіють і теж помирають.

Тупость и строгость законодательства в этой области компенсируется его неисполнением.
   
Сестра моєї дружини, працює вчителем в Україні. Теж антиваксер. Але їм там поставили умову, щоб працювати потрібно мати вакцину. З її слів, вона і її колеги зробили вакцину онлайн, ця послуга коштує 1000 гривен.
А потім нам тут на форумі будуть доводити, що вакциновані теж хворіють і теж помирають.

сумасшедший дом какой-то
в стране идет вакцинация
и ту внезапно идет всплеск заболеваемости
и для этого не надо теть и дядь и знакомых чтобы увидеть самому это
есть графики по официальным данным из ВОЗ

и начинается болтология
а вот ... ля ля  и тополя , козни атвакцинаторов
ну это уже не вакцина если она не останавливает
рост числа инфицированных




Останнє редагування: 26 вересня 2021 18:00:21 від elipse
   
это уже не вакцина если она не останавливает
рост числа инфицированных
ЖОДНА вакцина не запобігає інфікуванню, бо вакцина це не маска ФФП2
   
ЖОДНА вакцина не запобігає інфікуванню, бо вакцина це не маска ФФП2

вот не надо эти маланские выкрутасы
если препарат не останавливает эпидемию
тот это препарат не вакцина ,
а какое-то лекарство для снятия/предупреждения осложнений

не надо лишнее брехать
тогда будут больше и доверять
   
ну это уже не вакцина если она не останавливает
рост числа инфицированных
Смертність зменшує?
   
ЖОДНА вакцина не запобігає інфікуванню, бо вакцина це не маска ФФП2

Бля... Вакцина не може запобігти потраплянню вірусу до організму. Але, якщо це дійсно вакцина, але антититіла не дають розвинутись хворобі в 99% випадків, як, наприклад, з жовтою лихоманкою та ін.
Якщо цього нема, то це - гімно, а не вакцина.
Що тут волали ваксери та кидали різні посилання на клінічні дослідження? Ризик розвитку хвороби знижується до 80%. Що має в реалі? Картинка не на користь ваксерів.
   
Смертність зменшує?

Вакцина повинна знижувати саме захворюваність.
   
Сестра моєї дружини, працює вчителем в Україні. Теж антиваксер. Але їм там поставили умову, щоб працювати потрібно мати вакцину. З її слів, вона і її колеги зробили вакцину онлайн, ця послуга коштує 1000 гривен.
А потім нам тут на форумі будуть доводити, що вакциновані теж хворіють і теж помирають.

В нас у школі по сусідству спочатку померла одна вчителька від корони, потім друга заразилася на похоронах і також померла. Після цього більшість вчителів провакцинувалася, тепер єдина школа в районі з 80% вакцинацією. В тих, де ще ніхто не помер, досі розводять демагогію про дослідження і конституційні права.

Тому антиваксерство лікується, але дуже високою ціною - смертю близьких і знайомих.
   
Або вакцина проти кору: About 3 out of 100 people who get two doses of MMR vaccine will get measles if exposed to the virus.
3 з 100 вакцинованих можуть захворіти на кір.
   
В нас у школі по сусідству спочатку померла одна вчителька від корони, потім друга заразилася на похоронах і також померла. Після цього більшість вчителів провакцинувалася, тепер єдина школа в районі з 80% вакцинацією. В тих, де ще ніхто не помер, досі розводять демагогію про дослідження і конституційні права.

Тому антиваксерство лікується, але дуже високою ціною - смертю близьких і знайомих.
І скільки відсотків населення повинно вимерти, щоб увірувати в вакцинацію? 10%? 20%?
А не простіше вас послати к чортовій матері разом з вашими шмурдяками?
   
Вакцина повинна знижувати саме захворюваність.
Вона і знижує. Достатньо подивитися графіки по тій же Португалії. Захворюваність і смертність, січень лютий, коли були жорсткі карантинні міри що, практично ніхто з дому не виходив. І зараз, коли зняті майже всі обмеження, всі працюють у звичайному режимі.
   
вот не надо эти маланские выкрутасы
если препарат не останавливает эпидемию
зупинення епідемії і запобігання інфікуванню це РІЗНІ речі
   
Бля... Вакцина не може запобігти потраплянню вірусу до організму. Але, якщо це дійсно вакцина, але антититіла не дають розвинутись хворобі в 99% випадків, як, наприклад, з жовтою лихоманкою та ін.
Якщо цього нема, то це - гімно, а не вакцина.
Що тут волали ваксери та кидали різні посилання на клінічні дослідження? Ризик розвитку хвороби знижується до 80%.
не всі вакцини мають ефективність 99%. Так
   
Вакцина повинна знижувати саме захворюваність.
пфайзер знижує її на порядок
   
І скільки відсотків населення повинно вимерти, щоб увірувати в вакцинацію? 10%? 20%?
А не простіше вас послати к чортовій матері разом з вашими шмурдяками?

ну может оно снижает смертность
но это точно уже не вакцина для новых вирусов

тут постоянно идет подмена понятий
а это указывает на то ,что или очень хитрые или тупые
но в любом случае это  снижает доверие

   
Я вже давно не вірю в казки в інтернеті

В тому числі про вакцинацію ?
   
І скільки відсотків населення повинно вимерти, щоб увірувати в вакцинацію? 10%? 20%?
А не простіше вас послати к чортовій матері разом з вашими шмурдяками?
їбанута
   
ну может оно снижает смертность
но это точно уже не вакцина для новых вирусов

тут постоянно идет подмена понятий
а это указывает на то ,что или очень хитрые или тупые
но в любом случае это  снижает доверие
Поки що ніхто не знає, що воно знижує чи не знижує. Пару років тривають примусові клінічні випробовування на людях. А потім порахують тих, хто виживе.
   
25.09.2021 померло +133

Идиот, а кого ты обвинял, когда вакцины не было в наличии? Тоже антиваксеров или китайцев, или зеленского?
   
Поки що ніхто не знає, що воно знижує чи не знижує.
   
Показати зображення...
[/quote

Х..йсташу, твою таблицу плохо видно в телефоне, увеличь пожалуйста.
   
В тому числі про вакцинацію ?

В ті казки,які заперечують доказову медицину
   
Идиот, а кого ты обвинял, когда вакцины не было в наличии? Тоже антиваксеров или китайцев, или зеленского?

Ну тоді в людей фізично не було вибору.зараз він є
   
В ті казки,які заперечують доказову медицину

Докази зі слів пана ?
   
Докази зі слів пана ?

В тебе є бодай базова медична освіта?
   
Ну тоді в людей фізично не було вибору.зараз він є

Елементарна статистика цього не підтверджує. Вакцинація сумнівними експериментальними препаратами не зупинила епідемію. Ні в Їзраілі, ні в Британії , ні де інде.
Легенда  про "колективний" імунітет  розвіялась бустерами. Не можна вбити новий штам  вакцинами зі старим.

 


 

   
Елементарна статистика цього не підтверджує. Вакцинація сумнівними експериментальними препаратами не зупинила епідемію. Ні в Їзраілі, ні в Британії , ні де інде.
Легенда  про "колективний" імунітет  розвіялась бустерами. Не можна вбити новий штам  вакцинами зі старим.

І що? Старі штами вже повністю зникли?
Зрозуміло,що ефективність буде нижчою,але одначне значно вищою,якщо порівняти з невакцинованими
   
В тебе є бодай базова медична освіта?

Коли я таке чую від лікаря я зразу йду до іншого. Чому ? Бо ті яке таке питають не лікарі.

Це дурень , який не має інших аргументів. Мене колись одне таке чмо ледве не залишило інвалідом.
Дякую Богу знайшося дійсно лікар , який мене вислухав. А не тупий мудак.   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія