Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бурба: абсолютно безглуздими домислами є версії про можливу участь президента України в якій-небудь

Шо,свинные опять всрались?
Всралися поки що Зе!. Бо тягнуть сюди інтерв'ю від серпня минулого року. І те, що Бурба не вважає (вважав, або просто це казав) бубочку винним, зовсім не означає, що в його оточенні немає зрадника. І так, Бурба зараз дає покази, які ретельно приховує Безглузда. Чому б це?
   
те, що Бурба не вважає (вважав, або просто це казав) бубочку винним, зовсім не означає, що
слова вашого героя Бурби ти не заперечуєш, і то добре
   
слова вашого героя Бурби ти не заперечуєш, і то добре
Який Бурба? Яка операція? (с) якийсь зе!
   
читають. Буду варити повільно

 :laugh:
   
:-B

Та поцелуйтесь вже.. :-)o
   
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (2016 - 5.08.2020) Василь Бурба вважає, що "дезінформація і домисли", поширювані в пресі у т.зв. справі "вагнерівців", є спробою завдати шкоди спецслужбам України.

"Відразу і прямо хочу заявити, коментувати будь-які реальні або можливі дії спецслужб колишнім начальником військової розвідки вважаю неправильним. У так званій справі "вагнерівців" у пресі надто багато явної дезінформації та домислів. На мій погляд, усі ці домисли спрямовані виключно на спробу завдати значної шкоди репутації спецслужб України", - сказав він у середу в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Безумовно, наші оперативні служби уважно спостерігали та спостерігають за системними ворогами країни. І здійснюють відповідне документування тих чи інших дій. Безумовно також, що все це строго таємна інформація, і вона ніколи не стає публічно відкритою. А тому вибудовувати конспірологічні теорії, повністю копіюючи їх із газетних "розслідувань", придуманих і реалізованих російськими спецтехнологами, неприпустимо", - наголосив Бурба.

За його словами, "тим паче, абсолютно безглуздими домислами є версії про можливу участь президента України в якій-небудь допомозі "вагнерівцям". Це неможливо ні з моральних, ні з оперативних даних".

На прохання прокоментувати поширювану в ЗМІ інформацію про те, що операцію спецслужб України з упіймання "вагнерівців" було зірвано витоком з боку оточення президента, він відповів: "Така інформація відсутня".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія