Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За провал спецоперации по Вагнеровцам Бутусов ответит

:-)o , допоможи своїм братам-кацам, вони як-не-як твої потенційні товариші по чарці ;)
=================================
Не кізди тут ФСБшне падло! Цап з кацапської ботоХверми. В ПеМзу,тварина! :fuck:  На Клязьму!
   
Дірка, так ти виявляється не просто кацапська дірка, дірка Шарія :facepalm1:

Спермен, а почему ты так фиксирован на дырках? ваза не зашла? :lol:
   
Хіба він до єрмака ходив? Хто ж винен, що Президент України і єрмак - наче лєнін і партія, синоніми, виявляється.
Угу, а Бурба настолько дурак, хотя учитывая кто его назначил не удивительно, не видел кто перед ним .
   
 :)
   
а Грозєва теж будуть запрошувати з поясненнями?
бо, як виявилося, навіть через британську розвідку просили вплинути на Bellingcat

За даними джерел "Дзеркала тижня", наприкінці лютого в Україну приїжджав заступник глави МІ-6 Лі Лоуренс.

Видання пише, що під час зустрічі  у штаб-квартирі Головного управління розвідки Міноборони керівник ГУР Кирило Буданов та заступник голови Офісу президента Роман Машовець намагалися переконати Лоуренса, щоб МІ-6 вплинула на Bellingcat і не допустила виходу фільму. Проте їх прохання не знайшло підтримки у британського колеги.

За даними Кравченка, наступного дня високопоставлений розвідник з МІ-6, цього разу в компанії із запрошеним на зустріч послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс, вдруге вислухав від Буданова та Машовця настійні прохання Банкової стосовно розслідування Bellingcat.(с)

https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/6/7285780/

а Демченка? а Машовца? а Левченко?
   
Сенс щось взагалі обговорювати, коли брехня є людяча норма. А оскільки держави це пануючі на даніц території банди людячі то і будь що що говорить держава є брехня. Бо то ті ж чєловєкі. Гавно а не форма життя
   
Спермен, а почему ты так фиксирован на дырках? ваза не зашла? :lol:

Кацапка, як завжди під дурочку намагаєшся косити? Чи така є насправді? Ти і є дірка, яка любить розповідати про часи своєї дівочості. І як з'ясувалося ти не просто кацапська дірка, але ще й дірка Шарія :bueee:
   
Кацапка, як завжди під дурочку намагаєшся косити? Чи така є насправді? Ти і є дірка, яка любить розповідати про часи своєї дівочості. І як з'ясувалося ти не просто кацапська дірка, але ще й дірка Шарія :bueee:

Спермен, ну про дырку твою мы выяснили. а че ты так за свои айпишники стесняешься пояснить? как там в рашн федерйшн живется?
   
він вчиться і колись навчиться, а тебе українською ніхто не навчить бо в кацапів відсутня мовна хромосома :laugh:


Меня учить не надо.Я ещё в школе мову выучил и таких ошибок не делаю
   
Меня учить не надо.Я ещё в школе мову выучил и таких ошибок не делаю
а чому тоді російською?
   
Сенс щось взагалі обговорювати, коли брехня є людяча норма. А оскільки держави це пануючі на даніц території банди людячі то і будь що що говорить держава є брехня. Бо то ті ж чєловєкі. Гавно а не форма життя

Дійсно. А я по своїй наївності тут до сектантів і всякиx ботів пристав з питання про злив і джерело...  :(
   
Спермен, ну про дырку твою мы выяснили. а че ты так за свои айпишники стесняешься пояснить? как там в рашн федерйшн живется?

Знову кацапка йопнулась?  :S
   
якщо Бутусов опублікував невідповідаючу дійсності інформацію то навіщо його викликають до комісіі ?
виходить таки зеля-х@йло

   
Знову кацапка йопнулась?  :S

ты охуел шоле, вата ебаная?
   
якщо Бутусов опублікував невідповідаючу дійсності інформацію то навіщо його викликають до комісіі ?
виходить таки зеля-х@йло

"Логіка" - просто писець!  :gigi:
   
а чому тоді російською?


Потому что это мой язык общения в обычной жизни и больше словарный запас.Да и какой смысл тут кому-то что-то доказывать ?
   
Семен не воняй. ти обісрався ..

   
ты охуел шоле, вата ебаная?

 :facepalm1:

Шарійська кацапка мабуть остаточно вже ту-ту  :(
   
Чверть україни каже що зеленський і його іиборці хуйло. Решта, три чвертіиукраїни кажутт що порошенко і його виборці хуйло). Ну не ьрехатимуть же українці). То ж 1/4+3/4=1. Вся україна населена хуйлами?)
   
:facepalm1:

Шарійська кацапка мабуть остаточно вже ту-ту  :(

ебало хлоп, за айпи расскажи
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1072328.msg24595525#msg24595525
   
Потому что это мой язык общения в обычной жизни и больше словарный запас.Да и какой смысл тут кому-то что-то доказывать ?
тоді ваші зауваження недоречні
   
Семен не воняй. ти обісрався ..

Ти все на нюх і зуб пробуєш? Я тебе розчарую, той шмат лайна який ти жуєш не мій.  ;)

Так що там про злив і джерело інформації, "необiсраний" ви наш? Після вчорашнього підмився, а джерело хоч знайшося чи як вчора?  :shuffle:
   
Ти все на нюх і зуб пробуєш? Я тебе розчарую, той шмат лайна який ти жуєш не мій.  ;)

Так що там про злив і джерело інформації, "необiсраний" ви наш? Після вчорашнього підмився, а джерело хоч знайшося чи як вчора?  :shuffle:

це була молитва зебота ..
тіпа невсрався
 :)

   
ебало хлоп, за айпи расскажи
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1072328.msg24595525#msg24595525

 :facepalm1:  :weep:

Кацапка шарієвська, якщо ти настільки тупа, що не знаєш кому належить домен "com.ua", то задай це питання тому, хто в цьому  розбирається і кому ти довіряєш. До речі, запитай у свого Шарія, може він в курсі  ;)
   
це була молитва зебота ..
тіпа невсрався
 :)

Продовжуєш молитися?  :shuffle:
   
Зеленяку на гілляку !
   
:facepalm1:  :weep:

Кацапка шарієвська, якщо ти настільки тупа, що не знаєш кому належить домен "com.ua", то задай це питання тому, хто в цьому  розбирається і кому ти довіряєш. До речі, запитай у свого Шарія, може він в курсі  ;)

мамка твоя тупая, ты лучше расскажи, почему этот твой домен подсвечивается как рашн федерейшн. а потом расскажешь, хули ты тут под тором ходил, если ты из Украины. выблядок.
   
Зеленяку на гілляку !

Гідна відповідь про злив та джерело!  (tu) Ти ж теж себе ні ботом, ні корисним ідіотом не вважаєш. Правильно? Просто черговий співчуваючий, якому в перервах між жуванням ковбаси за неньку болить... :shuffle: 
   
Наступними треба викликати зе і єрмака ..
   
мамка твоя тупая, ты лучше расскажи, почему этот твой домен подсвечивается как рашн федерейшн. а потом расскажешь, хули ты тут под тором ходил, если ты из Украины. выблядок.

 :facepalm1:

Кацапка, а це питання задавай до того, хто писав форум. Звідки я знаю? А може це свого роду IQ тест для шарієвських сучок. ;)  У будь-якому випадку ти його не пройшла. :(  До того ж ще така дурна, що про це трубиш...
   
Наступними треба викликати зе і єрмака ..
это уже антисемитизм  -X-
   
комісіі нема жодного сенсу секретити свідчення Бурби, (спецоперація все одно вже провалилася),а от винуватці повинні бути покарані.
   
:facepalm1:

Кацапка, а це питання задавай до того, хто писав форум. Звідки я знаю? А може це свого роду IQ тест для шарієвських сучок. ;)  У будь-якому випадку ти його не пройшла. :(  До того ж ще така дурна, що про це трубиш...

понятно, ответа нет. и про тор ответа нет. и не тебе, сучка кацапская, завывать про айкью с твоими убытками, которые не доходы :lol: ебанарий
   
это уже антисемитизм  -X-

ок, Зелюка можна заслухають а от пана президента фіг ..
   
понятно, ответа нет. и про тор ответа нет. и не тебе, сучка кацапская, завывать про айкью с твоими убытками, которые не доходы :lol: ебанарий

Відповіді чому ти, шарієвська сучка, не знаєш кому належить домен com.ua?  :facepalm1:  Цікаво, а коли ти побачиш напис твого заповітного слова на паркані, ти на нього теж стрибаєш?  :blush2:
   
Хіба він до єрмака ходив? Хто ж винен, що Президент України і єрмак - наче лєнін і партія, синоніми, виявляється.
Он грушник или хер собачий? На что интересно он рассчитывал?Вся страна знает что у Бубочки правая рука агент ФСБ

Останнє редагування: 25 вересня 2021 21:54:54 від valet
   
Відповіді чому ти, шарієвська сучка, не знаєш кому належить домен com.ua?  :facepalm1:  Цікаво, а коли ти побачиш напис твого заповітного слова на паркані, ти на нього теж стрибаєш?  :blush2:

харє дрочить

   
Угу, а Бурба настолько дурак, хотя учитывая кто его назначил не удивительно, не видел кто перед ним .
Пане Президент, я нічо казати не буду, бо ондечки в кутку єрмак вуха гріє. Най він с'їпе з кабінету.
Так, чи що? :facepalm1:
Шо за дєцкий лєпєт, мля..
   
[: хто конкретно злив і яке джерело інформації?
А я думаю, не було ніякого зливу (несанкціонованого витоку).
Було рішення президента спочатку відкласти операцію, а потім руками Лукашенка одержати бойовиків.

Питання лише в тому, хто давав президенту такі поради. І чи справді Зе настільки не розбирається в ситуації, що міг повірити в те, що Лукашенко послухає його, а не хуйло.

Думаю, Зе не настільки вже неадекватний. Просто побоявся такого виграшу в хуйло, і охоче пристав на казочку (Єрмака?), що так безпечніше одержати бойовиків.
   
комісіі нема жодного сенсу секретити свідчення Бурби, (спецоперація все одно вже провалилася),а от винуватці повинні бути покарані.

Так виходить, що саме секретне це хто злив. Ось тому й секретять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія