Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось :K

Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

Перерахунок голосів що спонсорувала республіканська партія закінчився підтвердженням перемоги Байдена у цьому штаті
Трамп навпаки втратив ще 261 голос  :pooh_lol:

Довго старалися, і знов обісралися  :pooh_lol:


https://www.npr.org/2021/09/24/1040327483/the-controversial-election-review-in-arizona-confirms-bidens-win

A widely discredited GOP-led review of the 2020 election in Arizona's largest county has concluded that President Biden did indeed receive more votes there than former President Donald Trump.

"That is a true statement," Republican state Senate President Karen Fann said Friday as she opened a presentation to detail the results of the Maricopa County review.

The probe found that a hand recount of the nearly 2.1 million ballots cast in the county hewed closely to the official canvass of the results that county leaders approved.

In fact, the hand recount for Biden exceeded the county's tally by 99 votes, while Trump received 261 fewer votes than the official results
   
бригада амирана срочно вызывается в ветку
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

бригада амирана срочно вызывается в ветку

Чекаємо на говнолюду бабу Колю   :pooh_lol:
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

Це було зрозуміло всім притомним людям.
Лише довбойоби та мерзенні скоти могли нести ту маячню про фальсифікацію виборів.
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

Чекаємо на говнолюду бабу Колю   :pooh_lol:

Вона прибіжить і скаєе, що всі поци, ублюдки і взагалі гівно, а не люди.
Більше нічого нового від неї не почуєш.
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

Вона прибіжить і скаєе, що всі поци, ублюдки і взагалі гівно, а не люди.
Більше нічого нового від неї не почуєш.

Воно тримається з усіх сил, щоб гівно не виплеснулася  :pooh_lol:
   
Прихильники Трампа давно впевнені у фальсифікації виборів
   
Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось
А толку? Много чего бидон дал Украине? 0 целых и шишь десятых. При трампе СП2 не был бы достроен и запущен, а при бидоне будет. Более того, при бидоне и Украина кацапами будет окупирована.
 Так что зря ты дурачок радуешься.
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

А толку? Много чего бидон дал Украине? 0 целых и шишь десятых. При трампе СП2 не был бы достроен и запущен, а при бидоне будет. Более того, при бидоне и Украина кацапами будет окупирована.
 Так что зря ты дурачок радуешься.

Палишся кацапчик, поширюючи лапотні історії про байдена

А проекти на 277 млрд?
А 15 блоків атомних станцій?  :pooh_lol:
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

Я воно далі буде, я не знаю, але факти кажуть про у те, що саме за той час коли Байден був #2 в США, Росія окупувала Крим та схід України під мовчазне погодження з Обама- Байденевською адміністрації, коли Байден став номер 1, Украіна втратила навіть документальні закріплені раніше перспективи та дорожні карти стати частиною західного світу. Про тактичні перемоги Росії, як північний поток, я вже не говорю.

Я не розумію звідки в Україні стільки наївної віри в Байдена,  та щенячої радощі що Трамп програв, коли всі факти кажуть про зворотнє, та погані перспективи.
   
Поросята опять бегут бегом рассказать историю. Хотя факты аудита просты около 50,000 голосов непонятно откуда взялись.
   
Бумаги есть. Бюллетени есть. Избирателей - нет.
   
Бумаги есть. Бюллетени есть. Избирателей - нет.

главное верить
вера это большая сила
напрочь отключает мозг
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

Бумаги есть. Бюллетени есть. Избирателей - нет.

Говнолюдка, зливай воду - вибори були і пораховано все правильно, самі респи так сказали.

Чекай наступного пришестя свого рудого Ісуса  :pooh_lol:
   
Говнолюдка, зливай воду - вибори були і пораховано все правильно, самі респи так сказали.

Чекай наступного пришестя свого рудого Ісуса  :pooh_lol:

ее что Люда зовут? )

то не респы то иуды)
   
ее что Люда зовут? )

скорее Сергей.
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

ее что Люда зовут? )

Одне з її назв, Коля-Оля-Говнолюдь-Говнолюдка  :pooh_lol:
   
Говнолюдка, зливай воду - вибори були і пораховано все правильно, самі респи так сказали.

Чекай наступного пришестя свого рудого Ісуса  :pooh_lol:

Кацапская балалайка, респы сказали две вещи посчитали то что было правильно, откуда то что было взялось - неправильно.
   
Как же по х уй..кто бы знал?  :facepalm1:
   
Балалайка трендить " в халастую", - ще нічого не ясно.
Лівацькі фейк ньюс тішать самі себе і їхнє послушне бидло ілюзіями.
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

Балалайка трендить " в халастую", - ще нічого не ясно.
Лівацькі фейк ньюс тішать самі себе і їхнє послушне бидло ілюзіями.

Саме так, пане лапоть, у Трампа ще є шанс  :pooh_lol:
   
Кацапская балалайка, респы сказали две вещи посчитали то что было правильно, откуда то что было взялось - неправильно.

В кремлядського бота "Оля" розв'язується пупок, - так воно тужиться довести, що чорне - то біле, а Трампон - переміг!  :laugh:

Останнє редагування: 25 вересня 2021 19:30:34 від GizmoGremlin
   
Це було зрозуміло всім притомним людям.
Лише довбойоби та мерзенні скоти могли нести ту маячню про фальсифікацію виборів.

Це правда. Не мерзенні скоти але цінічні провокатори від республіканців. Це брудна політика у них, та відсутність реальних демократичних виборів
   
Re: Трампони обісралися в Аризоні, як і передбачалось  :K

А толку? Много чего бидон дал Украине?
А как это влияет на то, о чем сказано в названии?
   
главное верить
вера это большая сила
напрочь отключает мозг


отож изя. включи мозги и перечитай транскрипт. хотя ты веришь. для тебя мозги не главное :)
   
В кремлядського бота "Оля" розв'язується пупок, - так воно тужиться довести, що чорне - то біле, а Трампон - переміг!  :laugh:

схоже друже. що в тебе пупок вже розв язався. ти його нияк зав язати не в змози :)
   
Я воно далі буде, я не знаю, але факти кажуть про у те, що саме за той час коли Байден був #2 в США, Росія окупувала Крим та схід України під мовчазне погодження з Обама- Байденевською адміністрації, коли Байден став номер 1, Украіна втратила навіть документальні закріплені раніше перспективи та дорожні карти стати частиною західного світу. Про тактичні перемоги Росії, як північний поток, я вже не говорю.

Я не розумію звідки в Україні стільки наївної віри в Байдена,  та щенячої радощі що Трамп програв, коли всі факти кажуть про зворотнє, та погані перспективи.

дебилы бля ть :)
   
бидоновцы, а кто из вас репорт аудиторов видел в глаза. я уже не говорю. что прочитал? балалайка, ты репорт видела перед тем как тему открывать?
   
схоже друже. що в тебе пупок вже розв язався. ти його нияк зав язати не в змози :)

Нагадай мені: ЩО САМЕ змусило тебе стати на захист оголтілого кремлядського бота "Оля"? Я щось не дуже зрозумів.
   
так, кто там обосрался, олухи. давай проверим.... для начала....

6.3 Critical Findings
MAIL-IN BALLOTS VOTED FROM PRIOR ADDRESS
Ballots
Impacted 23,344
Mail-in ballots were cast under voter registration IDs for people that should not have received their ballots by mail
because they had moved, and no one with the same last name remained at the address. Through extensive data analysis
we have discovered approximately 23,344 votes that meet this condition. Mail-in ballots are, by Arizona law A.R.S. § 16-
558.01, never forwarded1
. If a registered voter does not have a secondary mailing address listed with the county and no
longer lives at the address listed on their voter registration, they should not receive their mail-in ballot. In certain
circumstances it may be possible fraud//////
   
всі факти кажуть про зворотнє,

Фактом було лише бажання Трампа цілуватися в ясна з Х%йлом - так, як він це робив з Пончиком, і намагання Конгресу (і навіть Сенату) його по-всякому у цьому стримати.
Правда, фактом є неочікувана м'якотілість Байдена в його поведінці з Мордором - він надто старий, щоб розібратися в сучасних реаліях.
Якщо коротко, то поміняли хрін на редьку.
   
Нагадай мені: ЩО САМЕ змусило тебе стати на захист оголтілого кремлядського бота "Оля"? Я щось не дуже зрозумів.


пояснюю. с чого ти взяв. що кремливський бот. це оля, а не тс балалайка? по друге- здесь про аудит в аризоне. балалайка подбросил говнеца. почему бы не обсудить тему, а не заниматься лдичными разборками? :)
   
так, кто там обосрался, олухи. давай проверим.... для начала....

6.3 Critical Findings
MAIL-IN BALLOTS VOTED FROM PRIOR ADDRESS
Ballots
Impacted 23,344
Mail-in ballots were cast under voter registration IDs for people that should not have received their ballots by mail
because they had moved, and no one with the same last name remained at the address. Through extensive data analysis
we have discovered approximately 23,344 votes that meet this condition. Mail-in ballots are, by Arizona law A.R.S. § 16-
558.01, never forwarded1
. If a registered voter does not have a secondary mailing address listed with the county and no
longer lives at the address listed on their voter registration, they should not receive their mail-in ballot. In certain
circumstances it may be possible fraud//////

І в якому місці тут видно, що ті баллоти були всі за Байдена?
   
Фактом було лише бажання Трампа цілуватися в ясна з Х%йлом - так, як він це робив з Пончиком, і намагання Конгресу (і навіть Сенату) його по-всякому у цьому стримати.
Правда, фактом є неочікувана м'якотілість Байдена в його поведінці з Мордором - він надто старий, щоб розібратися в сучасних реаліях.
Якщо коротко, то поміняли хрін на редьку.

невже був такий факт?  :facepalm1:  этим хоть кол на голове теши
   
І в якому місці тут видно, що ті баллоти були всі за Байдена?

питання трохи по дебильному поставлено. пробач...
   
поехали дальше.....


A comparison of the total number of original ballots sent to duplication vs the total number of duplicate ballots shows
that Maricopa County counted 2,592 more duplicate ballots than original ballots sent to duplication. The audit team
attempted to resolve the discrepancies, but those efforts were impeded by the County’s failure to properly identify
duplicate ballot batches and failure to assign unique serial numbers to each damaged ballot sent to duplication and then
match that number to the duplicate ballot printed to replace it.

The County reported 1688 fewer ballots sent to duplication than identified by the audit team. The County provided 904
fewer original ballots than they reportedly duplicated.
   
пояснюю. с чого ти взяв. що кремливський бот. це оля, а не тс балалайка?

Це попросту відомо. А ТС "балалайка" настільки кремлядський бот, наскільки "Оля Тейлор" вагітна.

почему бы не обсудить тему, а не заниматься лдичными разборками? :)

довести, що чорне - то біле, а Трампон - переміг! 

Щось не бачу тут "особистих розборок".
   
ТС - ти "дрочітєль" на маразматика Бідона? То ти мабуть пропустив, шо зараз поіпулярність в Трампа більша ніж в нього.  :D
   
питання трохи по дебильному поставлено. пробач...

Яке саме слово тобі невідомо в питанні: "баллот", "за Байдена", чи "з чого видно"?
   
А как это влияет на то, о чем сказано в названии?
Прямо влияет, зачем радоваться победе того, кто сдает Украину кацапам.
А проекти на 277 млрд?
А 15 блоків атомних станцій?
бла-бла-бла. Бумага все стерпит. Это все рамочные соглашения, как и будапештский меморандум, которым США подтираются вот уже 8 лет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія