Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

Так, вирожденець… дуже погана генетика, це помітно.

))))
Подивись на себе і подивись на мене))
Ось і відповідь)))
   
Re: А у нас в Германии)))

АААААААААААААААААААААААААА, СЦУКООООООООООООООО ООООООООООО!!!
Я таке десь бачив..... АААААААААААААААААА, Згадав:
"Галантерейщик и Кардинал - это сила!!!"

Мавпо, ти - дегенеративне робітниче чмо з розряду різноробців. Тобою навіть бородаті біженці підтираються, сране бидло. Замінити мільйон таких  як ти на підприємствах за одну ніч, то Німеччина це не й помітить, а ось сотня кваліфікованих інженерів зникне - буде колапс.
Ти - ніщо і ніхто, лисий придуркуватий  гастарбайтер, ніде нікому непотрібний (точніше, до першої заміни тебе на іншого, більш вправного та молодого).

Саме так, освіти в нього нема, праця некваліфікована та тупа … але як завжди спестів

- без мене моя компанія обанкротится  :facepalm1:

Це мені нагадало
- філолог по образованію (с)

#людиназалупа завжди собі приписує те чого в нього нема, але б він би хотів щоб так було.

Я вже ловив цю лису уйопіщну потвору декілька разів на цьому
   
Re: А у нас в Германии)))

Я собі дуже подобаюсь у дзеркалі, маю приємне розумне обличчя, на яке хочеться постійно дивитись
Доріан Грей

Щодо генетики, Павлуш, то залупа тебе явно на крок попереду, бо твоє коліно - останнє.
   
Re: А у нас в Германии)))

))))
Подивись на себе і подивись на мене))
Ось і відповідь)))

Дивився і не раз. Ти вирожденець.. по формі черепа, та обличчю все зрозуміло
   
Re: А у нас в Германии)))

Саме так, освіти в нього нема, праця некваліфікована та тупа … але як завжди спестів

- без мее моя компанія обанкротится  :facepalm1:

Це мені нагадало
- філолог по образованію (с)

#людиназалупа завжди собі приписує те чого в нього нема, але б він би хотів щоб так було.

Я вже ловив цю лису уйопіщну потвору декілька разів на цьому

"Ловити" ти міг може мєдвєда за куй)))
А так—то——
Що там?——
Новий члєн в альянсі?—— павлуша?)))
Ви там тупішаєте з кожним днем)))
"Побочки" вакцинаціі)))
   
Re: А у нас в Германии)))

по формі черепа, та обличчю все зрозуміло

Це так, пане. Все зрозуміло. Всім зрозуміло.
   
Re: А у нас в Германии)))

Дивився і не раз. Ти вирожденець.. по формі черепа, та обличчю все зрозуміло
))))
Та да)))
Тіш себе ілюзіями, клоун)))
Що тобі залишилось?))
   
Re: А у нас в Германии)))

Сергію, а ти вакцинувався від covid  ?
   
Re: А у нас в Германии)))

Сергію, а ти вакцинувався від covid  ?

Ще ні.
Якось не спішу поки що((
Можу в любий момент пфайзером ширнутися((——
Переживаю щоб така "побочка" як у клоуна не виросла(((
   
Re: А у нас в Германии)))

Як це "який стосунок"?))
Я——кочегар німецькоі економіки))
Без мене( та й взагалі без заробітчан) деякі галузі цілі німецькоі економіки можуть сповільнитися(((
Якби я зараз перейшов на іншу фірму( а такі пропозиціі постійно з"являються)—— не факт що моя фірма вижила б зараз(((
Так що——
Інфраструктура Німеччини взагалі——це і одне з моіх особистих досягнень))

пс. Це ще я не рахую купу будівель, які я в свій час реконструював в Кьольні))
Тобто певному регіону Німеччини нечувано пощастило, що ви подалися будувати йому інфраструктуру?
Але чому ви не робили того ж самого у Чернівцях? Чому вирішили ощасливити Кьольн і його околиці?
   
Re: А у нас в Германии)))

Тобто певному регіону Німеччини нечувано пощастило, що ви подалися будувати йому інфраструктуру?
Але чому ви не робили того ж самого у Чернівцях? Чому вирішили ощасливити Кьольн і його околиці?

Саме так))
Кьольну пощастило найбільше))
пс. В Чернівцях я руками практично й не працював))—— все бізнес якийсь крутив))
Чому ощасливив саме Кьольн?—— випадково так вийшло.
   
Re: А у нас в Германии)))

Хто не скаче, той - Альянс! (с) мойо
   
Re: А у нас в Германии)))

Саме так))
Кьольну пощастило найбільше))
пс. В Чернівцях я руками практично й не працював))—— все бізнес якийсь крутив))
Чому ощасливив саме Кьольн?—— випадково так вийшло.
ну, фейспалм, канєшно
що тут скажеш
   
Re: А у нас в Германии)))

))))
Подивись на себе і подивись на мене))
Ось і відповідь)))


   
Re: А у нас в Германии)))


А у СТГИБКУУУУУУУУУУУУУ УУУ та з цицями є цей клоун?
   
Re: А у нас в Германии)))

А у СТГИБКУУУУУУУУУУУУУ УУУ та з цицями є цей клоун?

олько Игочка... Но там сиськи - комариные укусы...
Нннада?   :-)o
   
Re: А у нас в Германии)))

Показати зображення...
У тебе із зором все в порядку?
   
Re: А у нас в Германии)))

Як це "який стосунок"?))
Я——кочегар німецькоі економіки))
Без мене( та й взагалі без заробітчан) деякі галузі цілі німецькоі економіки можуть сповільнитися(((
Якби я зараз перейшов на іншу фірму( а такі пропозиціі постійно з"являються)—— не факт що моя фірма вижила б зараз(((
Так що——
Інфраструктура Німеччини взагалі——це і одне з моіх особистих досягнень))

пс. Це ще я не рахую купу будівель, які я в свій час реконструював в Кьольні))
На кочегаре немецкой экономики заржала вслух :laugh:
   
Re: А у нас в Германии)))

Кота напугала :D
   
Re: А у нас в Германии)))

На кочегаре немецкой экономики заржала вслух :laugh:
Тигл-кочегал
   
Re: А у нас в Германии)))

 :D
   
Re: А у нас в Германии)))

квартал 95а [D]
   
Re: А у нас в Германии)))

ну, фейспалм, канєшно
що тут скажеш

#Залупа не працює в Кьольні.  Для того щоб розпочати робочий день в Кьольні о 7 ранку, непотрібно прокидатися о 4-й.
Його возять  за 120 км від Кьольну розвозкою
   
Re: А у нас в Германии)))

Сергію,  так що з тією посилкою по НП ? Прийшла назад ?
   
Re: А у нас в Германии)))

Хлопці, ще не було, не пропускайте сторінок!
   
Re: А у нас в Германии)))

Так все ж таки: яку мету переслідує людина-залупа на цьому форумі, зайобуючи форумчан своїми відосіками-хуйосіками? Навіщо він політичному форумові нав'язує цю свою тупу низькосортну хуєту, яку без блювотиння неможливо просто дивитися? Невже він не розуміє, що у переважної більшості викликає відразу до всього того, що він тут навязує?

От взяти конкретно цю гілку: хто його підтримав, хто став на його захист? Його вже прямим текстом обхаркують, а воно лізе й лізе по головах. Як то кажуть, ти його у двері, а воно у вікно.

Так з ким він тут, на цьому форумі, збирається спілкуватися, чи яка у нього мета тутешнього перебування? З якою метою він тут розміщає свою хуєту, якщо він ні з ким нормально не спілкується?
   
Re: А у нас в Германии)))

  ще не було

дивно


#ЗАЛУПА


   
Re: А у нас в Германии)))

Так все ж таки: яку мету переслідує людина-залупа на цьому форумі, зайобуючи форумчан своїми відосіками-хуйосіками? Навіщо він політичному форумові нав'язує цю свою тупу низькосортну хуєту, яку без блювотиння неможливо просто дивитися? Невже він не розуміє, що у переважної більшості викликає відразу до всього того, що він тут навязує?

От взяти конкретно цю гілку: хто його підтримав, хто став на його захист? Його вже прямим текстом обхаркують, а воно лізе й лізе по головах. Як то кажуть, ти його у двері, а воно у вікно.

Так з ким він тут, на цьому форумі, збирається спілкуватися, чи яка у нього мета тутешнього перебування? З якою метою він тут розміщає свою хуєту, якщо він ні з ким нормально не спілкується?

1. Залупа вырвался из самого днища Чевновцов в самое днище Кьольна.
2. Залупа думает что совершил невъепический социальный стрыбок вверх
3. Залупа в Украине никогда не видел обеспеченных людей ибо его окружение было днище из нариков, селюков и холопов
4. Залупа ориентируясь на свое чевновицкое днище решил выепнуться перед ребятами ФУПа
5. Залупа приукрасил свой статус и финансовое положение аццки спистев об этом ребятам
6. Залупа решил похвастать своим социальным стрыбком, считая что ребята будут в акуе насколько повезло лысому уепану
7. Ребята не поняли выепонов Залупы, точнее не увидели предмета зависти самой Залупе. Ни о чем ..
8. Залупа не удовлетворился низким, а точнее нулевым вниманием ребят и стал стрибати больше, стал стрибати чаще
9. Ребята наказали Залупу
10. Позже Залупа поймет, что допустил колоссальную ошибку и ФУП это не тот форум, на котором можно удивить кого-то голой жопой
11. После того как Залупа понял свою ошибку было уже поздно.
   
Re: А у нас в Германии)))



А понял ли он? Скорее всего он думает,что ему завидуют
   
Re: А у нас в Германии)))

понял - понял … ибо уже не стрибає  ;)
   
Re: А у нас в Германии)))

Показати зображення...
хорош мальчонка   (tu) 

Фу—фу—фу таким пiдором бути(((
Я можу вам куi натикати аж до вашоі всрачки))—— але я ще ніде ( поки що) не переходив на ваші родини, вашу сім"ю та ваших дітей(((
Я нічому особливо не дивуюсь спілкуючись тут з альянсом))——
Але навіть перебуваючи в альянсі ( серед в принципі таких же)—— мені було б соромно за цього пiдора—патріота((((
Альянс——ви дно(((
   
Re: А у нас в Германии)))

понял - понял … ибо уже не стрибає  ;)
думаєш? Ну, дай то бог...

Бо вже дійсно таки дістав своїм мельтєшінням по всьому форуму.

Складав би все своє кагтаве серлиння в одній іменній гілці. Так ні, засрав ними увесь форум.
   
Re: А у нас в Германии)))

#Залупа не працює в Кьольні.  Для того щоб розпочати робочий день в Кьольні о 7 ранку, непотрібно прокидатися о 4-й.
Його возять  за 120 км від Кьольну розвозкою

Ти толпойоп)))
Це тебе з твоіх єбєнєй "розвозять розвозкою"))—— я живу в 10 хвилинах на метро від Собору.))
   
Re: А у нас в Германии)))

думаєш? Ну, дай то бог...

Бо вже дійсно таки дістав своїм мельтєшінням по всьому форуму.

Складав би все своє кагтаве серлиння в одній іменній гілці. Так ні, засрав ними увесь форум.

Ну обороты явно поубавил … пистюлины пошли на пользу, да и Ирочка думаю заметила, что муж посерьезнел слегона …
   
Re: А у нас в Германии)))


І саме фоток все менше....
   
Re: А у нас в Германии)))

Так все ж таки: яку мету переслідує людина-залупа на цьому форумі, зайобуючи форумчан своїми відосіками-хуйосіками? Навіщо він політичному форумові нав'язує цю свою тупу низькосортну хуєту, яку без блювотиння неможливо просто дивитися? Невже він не розуміє, що у переважної більшості викликає відразу до всього того, що він тут навязує?

От взяти конкретно цю гілку: хто його підтримав, хто став на його захист? Його вже прямим текстом обхаркують, а воно лізе й лізе по головах. Як то кажуть, ти його у двері, а воно у вікно.

Так з ким він тут, на цьому форумі, збирається спілкуватися, чи яка у нього мета тутешнього перебування? З якою метою він тут розміщає свою хуєту, якщо він ні з ким нормально не спілкується?

Дивно(((
Я навіть зміг прочитати))
Таки видресирував трохи корову?))
Може як захоче не серлинням своім говорити?))
   
Re: А у нас в Германии)))


Альянс в принципе достигает своих целей
   
Re: А у нас в Германии)))

1. Залупа вырвался из самого днища Чевновцов в самое днище Кьольна.
2. Залупа думает что совершил невъепический социальный стрыбок вверх
3. Залупа в Украине никогда не видел обеспеченных людей ибо его окружение было днище из нариков, селюков и холопов
4. Залупа ориентируясь на свое чевновицкое днище решил выепнуться перед ребятами ФУПа
5. Залупа приукрасил свой статус и финансовое положение аццки спистев об этом ребятам
6. Залупа решил похвастать своим социальным стрыбком, считая что ребята будут в акуе насколько повезло лысому уепану
7. Ребята не поняли выепонов Залупы, точнее не увидели предмета зависти самой Залупе. Ни о чем ..
8. Залупа не удовлетворился низким, а точнее нулевым вниманием ребят и стал стрибати больше, стал стрибати чаще
9. Ребята наказали Залупу
10. Позже Залупа поймет, что допустил колоссальную ошибку и ФУП это не тот форум, на котором можно удивить кого-то голой жопой
11. После того как Залупа понял свою ошибку было уже поздно.

Клоун, ты как обычно попал медведу в очко)))
И ни в один пункт здесь написанных)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Фу—фу—фу таким пiдором бути(((
Я можу вам куi натикати аж до вашоі всрачки))—— але я ще ніде ( поки що) не переходив на ваші родини, вашу сім"ю та ваших дітей(((
Я нічому особливо не дивуюсь спілкуючись тут з альянсом))——
Але навіть перебуваючи в альянсі ( серед в принципі таких же)—— мені було б соромно за цього пiдора—патріота((((
Альянс——ви дно(((
ти знаєш, Турчь, кажись це кагтаве бидло так ніхуя в цьому житті і не поняло...

Воно і справді їбонуте. Я до останнього надіялася, що воно таки прикалувалося.

А воно насправді самЕ своїми руками підставило своїх рідних під такий жорсткий удар, а потім замість того, щоб затягнути свій дефективний язик в сраку та зробити роботу над помилками, ще щось тут варнякає про справедливість.
   
Re: А у нас в Германии)))

думаєш? Ну, дай то бог...

Бо вже дійсно таки дістав своїм мельтєшінням по всьому форуму.

Складав би все своє кагтаве серлиння в одній іменній гілці. Так ні, засрав ними увесь форум.

Цікаво——
Що заважає уйопкам не заходити в моі гілки?)))
Уйопки, ви мазохісти?)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія