Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

Со там? сепеляво-піздястєє сото секгнуво?

Ілі мнє ета пасвисавось

Мало того що те корово ротом сере((—— так воно ще й писати не вміє?(((
Зовсім альянс зтупів(((
   
Re: А у нас в Германии)))

Думаю что Серега залупа говорит завупа-надо его на камеру попросить сказать ЗАЛУПА
не виговаює:

Ч, Ц, Р, Л. Це ж скіке мені нада буде вчити цю транслітерацію щоб правильно його стенографірувать, мама-дарагая...
   
Re: А у нас в Германии)))

Мало того що те корово ротом сере((—— так воно ще й писати не вміє?(((
Зовсім альянс зтупів(((
головне, шоб ти умів розмовляти хоча б так, як я не умію писати.
   
Re: А у нас в Германии)))

Так як вам сільський стадіончик?))
Це як маленьке село десь під Чернівцями((——
Але футбольна команда досить норм здається.
   
Re: А у нас в Германии)))

Так як вам сільський стадіончик?))
Це як маленьке село десь під Чернівцями((——
Але футбольна команда досить норм здається.

Какой стадиончик, придурок залупоголовый?  :facepalm1:
   
Re: А у нас в Германии)))

Там щось вскукурікує час від часу)))——
Патріот черговий?)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Так як вам сільський стадіончик?))
Це як маленьке село десь під Чернівцями((——
Але футбольна команда досить норм здається.

Ось тако Серень

   
Re: А у нас в Германии)))

Там щось вскукурікує час від часу)))——
Патріот черговий?)))

Проса поклюй… петушара
   
Re: А у нас в Германии)))

Ось тако Серень

Показати зображення...

Ніт))
Ось тако——

   
Re: А у нас в Германии)))

шото мне этот сережа какое то говно
   
Re: А у нас в Германии)))

Лысый, что делал целую неделю? На жердях сидел?!

   
Re: А у нас в Германии)))

шото мне этот сережа какое то говно

А шо случилось?))
Эти все фотожабы с моей стороны———это ответка))
Неужели мне нельзя защищаться доступными методами?))
Я считаю что могу себе позволить.
   
Re: А у нас в Германии)))

А шо случилось?))
Эти все фотожабы с моей стороны———это ответка))
Неужели мне нельзя защищаться доступными методами?))
Я считаю что могу себе позволить.

умный человек просто игнорирует
   
Re: А у нас в Германии)))

умный человек просто игнорирует

Ну я по настроению и по наличию времени))
Чаще игнорирую))—— а иногда отвечаю.

пс. Предысторию срачика можно отчетливо увидеть в профилях пидoрка медведа и дрыщавой мавпочки))——
Там больше фотожаб чем своих мыслей)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Так як вам сільський стадіончик?))
Це як маленьке село десь під Чернівцями((——
Але футбольна команда досить норм здається.

Збоченець, ПІШОВ НАКУЙ!!! Виродок, який стгибає. Ніхто нічого не дивиться, а тільки чекає, коли тебе ізолюють, гвалтівник, шизик їпанутий, що має фото в труселях. Тьфу, виродок.
   
Re: А у нас в Германии)))

Збоченець, ПІШОВ НАКУЙ!!! Виродок, який стгибає. Ніхто нічого не дивиться, а тільки чекає, коли тебе ізолюють, гвалтівник, шизик їпанутий, що має фото в труселях. Тьфу, виродок.

Погоджуюсь з цим дописувачем  (tu)
   
Re: А у нас в Германии)))

Ось тако Серень

Показати зображення...
Очень гармоничное фото!!!
   
Re: А у нас в Германии)))

Погоджуюсь з цим дописувачем  (tu)

Навіть приємно стало, від відчуття того, що це я - АВТОР цього руху озалуплівання залупи.
Мета - лиса мавпа сере в іншому місці, а не на політичному форумі.
   
Re: А у нас в Германии)))

Так есть у кого то рядом в небольших селах похожая инфраструктура спортивная?(((
Похоже что в этом плане отстаем от Германии лет на 20(((
   
Re: А у нас в Германии)))

Навіть приємно стало, від відчуття того, що це я - АВТОР цього руху озалуплівання залупи.
Мета - лиса мавпа сере в іншому місці, а не на політичному форумі.

Це беззаперечно додає вам бонусів, пан Павло. А стгибаюча мавпа дійсно найтупіше творіння яке тількі бачив ФУП за всі роки свого існування
   
Re: А у нас в Германии)))

Навіть приємно стало, від відчуття того, що це я - АВТОР цього руху озалуплівання залупи.
Мета - лиса мавпа сере в іншому місці, а не на політичному форумі.

Хто б тобі ще значимості придав якщо не сам собі?)))

То павло таке павло)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Так есть у кого то рядом в небольших селах похожая инфраструктура спортивная?(((
Похоже что в этом плане отстаем от Германии лет на 20(((

єсть, Сєрьож, єсть, всьо єсть
   
Re: А у нас в Германии)))

Серень, фот фото с залупой все смотрю, не могу понять что этотты пьешь по трубочке? Морс клюквенный?
   
Re: А у нас в Германии)))

Це беззаперечно додає вам бонусів, пан Павло. А стгибаюча мавпа дійсно найтупіше творіння яке тількі бачив ФУП за всі роки свого існування

Тролінг павла продовжується?)))
Він же не розуміє——за чисту монету сприймає((
У нього ж психіка як у неповнолітнього((—— не можна з ним так жартувати((
   
Re: А у нас в Германии)))

Тролінг павла продовжується?)))
Він же не розуміє——за чисту монету сприймає((
У нього ж психіка як у неповнолітнього((—— не можна з ним так жартувати((

Сєрьож, уж хто б розкзаував про психіку неповнолітнього :weep:
   
Re: А у нас в Германии)))

Так есть у кого то рядом в небольших селах похожая инфраструктура спортивная?(((
Похоже что в этом плане отстаем от Германии лет на 20(((
Откуда взяться той инфраструктуре,если в сёлах у нас людей-ЗАЛУП дохера
   
Re: А у нас в Германии)))

Сєрьож, уж хто б розкзаував про психіку неповнолітнього :weep:

Ну не знаю((
Мені часом то його жаль——то корову(((
Не знаю кого більше((
   
Re: А у нас в Германии)))

Тролінг павла продовжується?)))
Він же не розуміє——за чисту монету сприймає((
У нього ж психіка як у неповнолітнього((—— не можна з ним так жартувати((
Та то Павло тебе тролить , точніш навіть не тролить, а технічно тако принижує
   
Re: А у нас в Германии)))

Сєрьож, уж хто б розкзаував про психіку неповнолітнього :weep:

 :laugh:
   
Re: А у нас в Германии)))

Це беззаперечно додає вам бонусів, пан Павло. А стгибаюча мавпа дійсно найтупіше творіння яке тількі бачив ФУП за всі роки свого існування

Певно, що так. Саме творіння. Тут є й покидьки, є бандити, є й клоуни, є стукачі, є штабні, є й просто трохи хворі на головку (ви ж це, пане Максиме, теж ні гірше за мене знаєте), але такого уїпанства, що творить ця лиса мавпа, дійсно не пригадаю. Йопнуте на всю голову, не трохи, а дуже-дуже важко хворе.
   
Re: А у нас в Германии)))

Та то Павло тебе тролить , точніш навіть не тролить, а технічно тако принижує

павло "принизити" може хіба мавпочку дрищаву з Лондона——це його рівень))
Блін)))——
Що за павло щоб звертати на нього увагу?)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Так есть у кого то рядом в небольших селах похожая инфраструктура спортивная?(((
Сергію,  яку ви переслідували мету, ставлячи це практично риторичне запитання на українському форумі?
Ви що, хочете похвалитися досягненнями германців? Але який стосунок ви особисто маєте до тих досягнень ?
   
Re: А у нас в Германии)))

Певно, що так. Саме творіння. Тут є й покидьки, є бандити, є й клоуни, є стукачі, є штабні, є й просто трохи хворі на головку (ви ж це, пане Максиме, теж ні гірше за мене знаєте), але такого уїпанства, що творить ця лиса мавпа, дійсно не пригадаю. Йопнуте на всю голову, не трохи, а дуже-дуже важко хворе.

Коли я бачу як він стгибае, в мене бажання на нього сеть накинути, щоб він заплутався в неї … наскільк ж воно тупе та огидне. Навіть спати іноді не можу як бачу цю залупоголову пику
   
Re: А у нас в Германии)))

Вот еще есть))——


хорош мальчонка   (tu) 
 
   
Re: А у нас в Германии)))

Коли я бачу як він стгибае, в мене бажання на нього сеть накинути, щоб він заплутався в неї … наскільк ж воно тупе та огидне. Навіть спати іноді не можу як бачу цю залупоголову пику

Я ще б розумів його, що був би хлопець схожий на Алена Делона (так, це мій ідеал стосовно зовнішнього вигляду), є теж не поділяю і мені трохи дивнуваті ці викладання тисяч фото з собою, я за рік роблю  (не публікую, а просто роблю) таких може до 10, не більше фото,але ж воно має вигляд гопніка без мізків, лису огидну пику уродця-виродженця. Я писав раніше, що маючи такий вигляд (не дай б-же) як цей нумерний пітарок, я б не міг існувати. Я собі дуже подобаюсь у дзеркалі, маю приємне розумне обличчя, на яке хочеться постійно дивитись (може, це теж якесь певне самолюбовання, але в межах свого власного сприйняття самого себе, я не нав'язую нікому власне судження), але я не стрибаю і не висмикую язика, і звичайно, ніде не публікую.
   
Re: А у нас в Германии)))

Сергію,  яку ви переслідували мету, ставлячи це практично риторичне запитання на українському форумі?
Ви що, хочете похвалитися досягненнями германців? Але який стосунок ви особисто маєте до тих досягнень ?

Як це "який стосунок"?))
Я——кочегар німецькоі економіки))
Без мене( та й взагалі без заробітчан) деякі галузі цілі німецькоі економіки можуть сповільнитися(((
Якби я зараз перейшов на іншу фірму( а такі пропозиціі постійно з"являються)—— не факт що моя фірма вижила б зараз(((
Так що——
Інфраструктура Німеччини взагалі——це і одне з моіх особистих досягнень))

пс. Це ще я не рахую купу будівель, які я в свій час реконструював в Кьольні))
   
Re: А у нас в Германии)))

Коли я бачу як він стгибае, в мене бажання на нього сеть накинути, щоб він заплутався в неї … наскільк ж воно тупе та огидне. Навіть спати іноді не можу як бачу цю залупоголову пику

Спиш ти погано —— то твоя "побочка" від вакцини тобі рівень кисню в мозок обмежує(((
Ти тупієш від того(((——
Ось уже з павлом потоваришував)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Я ще б розумів його, що був би хлопець схожий на Алена Делона (так, це мій ідеал стосовно зовнішнього вигляду), є теж не поділяю і мені трохи дивнуваті ці викладання тисяч фото з собою, я за рік роблю  (не публікую, а просто роблю) таких може до 10, не більше фото,але ж воно має вигляд гопніка без мізків, лису огидну пику уродця-виродженця. Я писав раніше, що маючи такий вигляд (не дай б-же) як цей нумерний пітарок, я б не міг існувати. Я собі дуже подобаюсь у дзеркалі, маю приємне розумне обличчя, на яке хочеться постійно дивитись (може, це теж якесь певне самолюбовання, але в межах свого власного сприйняття самого себе, я не нав'язую нікому власне судження), але я не стрибаю і не висмикую язика, і звичайно, ніде не публікую.

Так, вирожденець… дуже погана генетика, це помітно.
   
Re: А у нас в Германии)))

Як це "який стосунок"?))
Я——кочегар німецькоі економіки))
Без мене( та й взагалі без заробітчан) деякі галузі цілі німецькоі економіки можуть сповільнитися(((
Якби я зараз перейшов на іншу фірму( а такі пропозиціі постійно з"являються)—— не факт що моя фірма вижила б зараз(((
Так що——
Інфраструктура Німеччини взагалі——це і одне з моіх особистих досягнень))

пс. Це ще я не рахую купу будівель, які я в свій час реконструював в Кьольні))

ААААААААААААААААААА ААААААА, СЦУКООООООООООООООО ООООООООООО!!!
Я таке десь бачив..... АААААААААААААААААА, Згадав:
"Галантерейщик и Кардинал - это сила!!!"

Мавпо, ти - дегенеративне робітниче чмо з розряду різноробців. Тобою навіть бородаті біженці підтираються, сране бидло. Замінити мільйон таких  як ти на підприємствах за одну ніч, то Німеччина це не й помітить, а ось сотня кваліфікованих інженерів зникне - буде колапс.
Ти - ніщо і ніхто, лисий придуркуватий  гастарбайтер, ніде нікому непотрібний (точніше, до першої заміни тебе на іншого, більш вправного та молодого).

   
Re: А у нас в Германии)))

АААААААААААААААААААААААААА, СЦУКООООООООООООООО ООООООООООО!!!
Я таке десь бачив..... АААААААААААААААААА, Згадав:
"Галантерейщик и Кардинал - это сила!!!"

Мавпо, ти - дегенеративне робітниче чмо з розряду різноробців. Тобою навіть бородаті біженці підтираються, сране бидло. Замінити мільйон таких  як ти на підприємствах за одну ніч, то Німеччина це не й помітить, а ось сотня кваліфікованих інженерів зникне - буде колапс.
Ти - ніщо і ніхто, лисий придуркуватий  гастарбайтер, ніде нікому непотрібний (точніше, до першої заміни тебе на іншого, більш вправного та молодого).

Пиши павло ще)))
Ти теоретик))
А я практик)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія