Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Фіма
Віка перелогінься
   
У зв'язку з катастрофічною ситуацією з доставкою, Британія планує додати водіїв фур до кваліфікаційного списку і видати 5000 робочих віз.

На даний момент є зарплати у £80к на рік
А нема часом якоїсь посилачки на статтю чи ще щось
Дякую
   
У зв'язку з катастрофічною ситуацією з доставкою, Британія планує додати водіїв фур до кваліфікаційного списку і видати 5000 робочих віз.

На даний момент є зарплати у £80к на рік  :facepalm:

Имеются ввиду визы в основном для граждан ЕС

The foreign drivers eligible for visas will not be limited to the EU, but the expectation is most of the drivers will be from Europe.

Квалификация наших водил все равно не дотягивает до евростандартов, поэтому без вариантов.Те у которых права ЕС или работают в странах ЕС, Польше, например-без проблем
   
Наші по європі іздять.
Давно вже.
В украіні немає для них заробітків.
   
а вопрос
я вот за рулём лет 30
все навыки на подсознательном уровне
даже не думаешь что необходимо делать просто едешь и все

так вот, как переход на левостороннее движение? тяжело?

Я когда на пароме во Францию въезжаю (а езжу часто)-вообще не чувствую разницы.

Разве что свет в другую сторону светит, не на обочину а на дорогу, но для этого есть наклеечки.Ну и зеркала подправить
   
Наші по європі іздять.
Давно вже.
В украіні немає для них заробітків.

Ездят это одно, а иметь европейские права и работать на европейскую компанию это другое. Наши зачастую ездят как субподряд от поляков, это не считается.

Восточноевропейские водители в целом имеют очень плохую репутацию как в британии так и других странах западной Европы, Голландии например.Поэтому надо чтобы все чисто было.

Ну вот все пишут что поляки ломанутся. Так в польше тоже не хватает 140 тысяч водителей. Беда кругом
   
Я когда на пароме во Францию въезжаю (а езжу часто)-вообще не чувствую разницы.
Привези мені каністру бензину з Хранції  :weep:
   
Привези мені каністру бензину з Хранції  :weep:

Так я до Франции не доеду -у меня одна черточка в баке осталась, на 40 миль компьютер говорит  :laugh:
   
Так я до Франции не доеду -у меня одна черточка в баке осталась, на 40 миль компьютер говорит  :laugh:
:facepalm: в мене ще біля сотки.
   
На всю Англию не могут найти 20 000 человек, чтобы они разрулили ситуацию?
   
На всю Англию не могут найти 20 000 человек, чтобы они разрулили ситуацию?
Пан Гаагич, якби мав права, підняв би сьогодні кілобакс :(
   
перший пішов, нафтопереробний завод групи Essar, Stanlow Manufacturing Complex, однієї із шести найбільшиx постачальників в британії, що забезпечує пальним близько 16% в країні, в основному північ і аеропорти бірмінгема та манчестра мабуть піде за борги під адміністрацію якщо уряд не відтермінує час сплати податків, короче бачу дупа тільки наближаеться.
   
Шото у Англичан весело, хоть и прихильники певної політсили не выбирали

Великобритания столкнулась с нехваткой углекислого газа, что угрожает различным отраслям - от здравоохранения до производства продуктов питания, и эта проблема распространяется на другие европейские страны, предупреждает Nippon Gases, один из крупнейших в мире поставщиков промышленных газов.

В прошлом году Nippon Gases продала в Европе промышленные газы почти на $1,5 млрд, а в этом году, по оценкам компании, поставки сократились на 50%.

Рост цен на природный газ привел к закрытию предприятий по производству удобрений, являющихся в Великобритании главным источником CO2, который используется при производстве газированных напитков, для оглушения животных перед забоем, а также для охлаждения реакторов АЭС, пишет газета Financial Times.

На прошлой неделе норвежский производитель удобрений Yara International заявил, что сократит производство аммиака на европейских заводах примерно на 40% из-за рекордно высоких цен на газ.

Другой представитель отрасли - американская CF Industries Holdings - приостановила работу двух предприятий в Великобритании из-за скачка цен на газ, и британские власти были вынуждены предоставить финансовую помощь компании, чтобы она могла возобновить работу.

В правительстве Великобритании заявили, что смогут поддерживать CF лишь в течение нескольких недель, что будет стоить стране "возможно, десятки миллионов фунтов".

Помимо производителей удобрений, от скачка цен на газ страдают поставщики электричества, ряд которых уже оказались на грани банкротства.

Nippon Gases, которая поставляет промышленные газы в скандинавские страны, а также в государства Западной Европы, включая Швецию, Францию и Германию, сообщила, что будет отдавать приоритет конечным потребителям CO2, в том числе, АЭС, производителям мяса и медицинским учреждениям.

Тем временем, нидерландская Carbonic Solutions, поставляющая CO2 в Великобританию, предупреждает о нехватке специального оборудования для транспортировки газов в связи с высоким спросом на него среди других представителей сектора, в том числе, Linde, Air Liquide и Air Products.

"Проблема в том, что нет достаточных ресурсов для поставки CO2 туда, где он нужен", - заявил управляющий директор Carbonic Solutions Кристофер Карсон.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Сьогодні підірвався о 6 ранку щоб залити бензин (менше чверті залишилось), а бензину нема  :zrada:
=====================

Так,"нам так не жити ніколи!" (ц)   :X
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Показати зображення...

Херня якась коїться в королівстві.
І комуняків ніби при владі нема...
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

правий руль? танунах. нех індуси їздять
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

В обох машинах повний бак. Хвилин 5 у черзі.
З нинішніми поїздками на два місяці вистачить.
   
В обох машинах повний бак. Хвилин 5 у черзі.
З нинішніми поїздками на два місяці вистачить.


Нам так не жити ніколи(с)
   
Показати зображення...
А так можна? В нас крім як в бак і спец каністра, фіг заправиш.
   
В обох машинах повний бак. Хвилин 5 у черзі.
З нинішніми поїздками на два місяці вистачить.
Пан Радник, а можете мені каністру переслати?  :weep: В нас тут вночі завезли, черга з третьої ночі!
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

а вопрос
я вот за рулём лет 30
все навыки на подсознательном уровне
даже не думаешь что необходимо делать просто едешь и все

так вот, как переход на левостороннее движение? тяжело?
Ноль проблем
Взагалі - НОЛЬ
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Прав вантажних нема, великі фури не водив, доріг не боюсь, механіки теж. Куди бігти без британських віз і чи має сенс взагалі починати?

Останнє редагування: 26 вересня 2021 10:25:28 від Trickster
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Зараз є контракти по £800 на день. Я б із задоволенням поїхав, але не вмію :(

The average truck driver salary in Australia is $62,400 per year or $32 per hour.
Entry-level positions start at $56,204 per year, while most experienced workers make up to $78,000 per year.
https://au.talent.com/salary?job=truck+driver
Курс фунт = $1.88 АU

У вас - космічні зарплати
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

The average truck driver salary in Australia is $62,400 per year or $32 per hour.
Entry-level positions start at $56,204 per year, while most experienced workers make up to $78,000 per year.
https://au.talent.com/salary?job=truck+driver
Курс фунт = $1.88 АU

У вас - космічні зарплати
ціни також космічні
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

ціни також космічні

Ну так, - все в Британії дорожче, ніж в Австралії
У мене був квартирант - truck driver, знімав одну кімнату за $500 в місяць
Жив років зо три
Він і я були задоволені
Зараз - $600 за місяць
   
Есть момент, который не обсуждают ни по телику, ни здесь... Визы это хорошо, но приезжать надо со своей тачкой..

Британия маленькая относительно, на внутренних перевозках особо не выживешь... А с таможенными правилами после брекзита её лучше избегать... Вот контрактники её и исключили из маршрутов... Визы это не поменяют нефига...

   
ціни також космічні

Та ну.... Гораздо ниже чем у нас в Ирландии
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Фіма ужє заправілся
і тіпєрь тут вас тролліт
раздобрєл гад на буржуйскіх харчах...
+100
фома-жопомой, когда Украину приедешь защищать от кацапских окупантов?
   
Пан Гаагич, якби мав права, підняв би сьогодні кілобакс :(
щось мені здається, що таку штуку, як бензовоз, не кожному з правами довірять. ще хоч якісь досвід роботи на фурах потрібно мати.
   
щось мені здається, що таку штуку, як бензовоз, не кожному з правами довірять. ще хоч якісь досвід роботи на фурах потрібно мати.

И саму фуру иметь...  :D
   
щось мені здається, що таку штуку, як бензовоз, не кожному з правами довірять. ще хоч якісь досвід роботи на фурах потрібно мати.

без опыта на фуру не сажать?
а опыт нарабатывать на чем? на симуляторе?
   
Шото у Англичан весело, хоть и прихильники певної політсили не выбирали

Великобритания столкнулась с нехваткой углекислого газа, что угрожает различным отраслям - от здравоохранения до производства продуктов питания, и эта проблема распространяется на другие европейские страны, предупреждает Nippon Gases, один из крупнейших в мире поставщиков промышленных газов.
щось я теж цього приколу не зрозуміла. ніхто не побачив дупи, що насувається, чи що? 8-:
в нас в 2005р., коли хуйло замислило зірвати посівну через припинення постачання дизпалива, і то розрулили. пам'ятаєте, Тиошенко: "все, літаки летять, танкери їдуть звідусіль".
   
Прав вантажних нема, великі фури не водив, доріг не боюсь, механіки теж. Куди бігти без британських віз і чи має сенс взагалі починати?
Якщо дійсно цікавить, то як будуть давати візи я маякну і дам контакт людини що допоможе оформити.
   
без опыта на фуру не сажать?
а опыт нарабатывать на чем? на симуляторе?
На бензовоз ще окремий сертифікат треба.

Ну так, - все в Британії дорожче, ніж в Австралії
Брехня. Їжа у вас НАБАГАТО дорожча.
   
без опыта на фуру не сажать?
а опыт нарабатывать на чем? на симуляторе?
логіка підказує, що на цементі і кормі можна практику спочатку набити. на крайняк на розвозках Амазону :gigi: . на небезпечних займистих речовинах тренуватися якось по дарвіністськи.
   
логіка підказує, що на цементі і кормі можна практику спочатку набити. на крайняк на розвозках Амазону :gigi: . на небезпечних займистих речовинах тренуватися якось по дарвіністськи.

ты на права сдаешь, там и учишься
   
Когда это закончится гиперинфляцией? Ведь по логике если кто-то не хочет работать, но при этом печатает очень много денег, то к чему это приводит?
   
Ездят это одно, а иметь европейские права и работать на европейскую компанию это другое. Наши зачастую ездят как субподряд от поляков, это не считается.

Восточноевропейские водители в целом имеют очень плохую репутацию как в британии так и других странах западной Европы, Голландии например.Поэтому надо чтобы все чисто было.

Ну вот все пишут что поляки ломанутся. Так в польше тоже не хватает 140 тысяч водителей. Беда кругом
В цілому все правильно,є декілька дрібниць які можуть вплинути на більш РЕАЛьНИЙ образ справ.

Загалом в Польші не вистачає водіїв,не буду говорити про цифри.В першу чергу це звязано з каботажом.
Українець в польській фірмі,і це не субпідряд і ще інше словоблудіє,а нормальне працевлаштування,заробляє 7500-10000 злотих,це реальність.
Українець,і кожен інший,який від польскої фірми возить грузи в Великобританію,заробляє від 3000 ойро в місяць.І  таким на певно греатбрітан не треба.
Одна З найбільших транспортних фірм Європи,філіал Хегельманса в Польші-директор буковинець з Глибоки,хехе(це до того шо багато хто хвалиться успєхамі Українців в Польші-там паріхмахерска,каффе аткрилі,а як тоді назвати таке?)

праця водія має багато спільного з життям собаки.
бо один і другий
спить в буді,сцить на колесо,і їсть з миски.
краще вже логістом влаштуватись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія