Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

У зв'язку з катастрофічною ситуацією з доставкою, Британія планує додати водіїв фур до кваліфікаційного списку і видати 5000 робочих віз.

На даний момент є зарплати у £80к на рік  :facepalm:
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Украинцам думаю не светит особенно учитывая тотальное незнание английского
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Поляки швидше добіжать, для манюпаса - без шансів...
   
Украинцам думаю не светит особенно учитывая тотальное незнание английского
Я думаю що треба буде перездати екзамен вже тут, але зараз така СРАКА що англійська пофігу.

Поляки швидше добіжать, для манюпаса - без шансів...
Їм віза і не треба
   
Поляки швидше добіжать, для манюпаса - без шансів...
а наші на їх місця в Польщі. кругообіг рабсили в Європі.
   
Сьогодні підірвався о 6 ранку щоб залити бензин (менше чверті залишилось), а бензину нема  :zrada:
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

а наші на їх місця в Польщі. кругообіг рабсили в Європі.
Так отож. А в Україні не тільки таксисти, а й дальнобої стануть смаглявими.
Нормальний процес.
   
а наші на їх місця в Польщі. кругообіг рабсили в Європі.

Вот вот.Я тоже думаю что прибалтам или полякам будет проще туда попасть,а их места займут украинцы.А вот кто займёт места украинцев хз
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

а вопрос
я вот за рулём лет 30
все навыки на подсознательном уровне
даже не думаешь что необходимо делать просто едешь и все

так вот, как переход на левостороннее движение? тяжело?
   
Вот вот.Я тоже думаю что прибалтам или полякам будет проще туда попасть,а их места займут украинцы.А вот кто займёт места украинцев хз

афганцы
   
Українці зараз отримують с/г візи, приїжджають і миттєво тікають на будівництво нелегалами  :weep:
   
Так отож. А в Україні не тільки таксисти, а й дальнобої стануть смаглявими.
Нормальний процес.
Вот вот.Я тоже думаю что прибалтам или полякам будет проще туда попасть,а их места займут украинцы.А вот кто займёт места украинцев хз

а вот куй там, хлопці і дівчата  :gigi: , золотих гір ніде не буває.
зараз подзвонила своєму брату, що дальнобійником в Польщі працює, принести "благу вість". а він такий каже, що там не так все однозначно - поляки-дальнобійники чомусь зараз тікають з ЮК і матерятьcя, що умови роботи там скотські. в їхній польській фірмі навіть стоїть питання зараз відкривати українськім водіям британські візи і засилати туди.
брат їздить в оснвному в Францію(на Амазон) і Іспанію(овочі).
   
Українці зараз отримують с/г візи, приїжджають і миттєво тікають на будівництво нелегалами  :weep:
невидима рука ринку))
   
він такий каже, що там не так все однозначно
Зараз є контракти по £800 на день. Я б із задоволенням поїхав, але не вмію :(
   
а вопрос
я вот за рулём лет 30
все навыки на подсознательном уровне
даже не думаешь что необходимо делать просто едешь и все

так вот, как переход на левостороннее движение? тяжело?

що до доріг абсолютно не важко так як майже всі шосейні дороги мають роздільні смуги та чітку розмітку і знаки, може бути проблема з відчуттям габаритів з лівої сторони, але це швидко проходить
   
Зараз є контракти по £800 на день. Я б із задоволенням поїхав, але не вмію :(

з такими цінами можна починати думати на старість перекваліфікуватись з мийщика туалетів на водія фури?  :laugh:
   
Та ну накуй, там те лівостороннє.
Чи плюнути та гаронуть рочок, хз
   
з такими цінами можна починати думати на старість перекваліфікуватись з мийщика туалетів на водія фури?  :laugh:
Я думаю, що як мінімум на маленький бусик треба мати права. Скоро амазон делівері буде платити більше ніж банк у сіті  :weep:
   
Сьогодні підірвався о 6 ранку щоб залити бензин (менше чверті залишилось), а бензину нема  :zrada:
Сірьонька даволєн!
   
Я думаю, що як мінімум на маленький бусик треба мати права. Скоро амазон делівері буде платити більше ніж банк у сіті  :weep:
кат В 8+1 водійське скрізь для того
   
А, я забув! Це ж треба на палці іздити?) тада Кац нєсогласєн, я ту палку не бачив і не лапав з 1997року
   
кат В 8+1 водійське скрізь для того
Ні, я про трохи більше корито.

А, я забув! Це ж треба на палці іздити?) тада Кац нєсогласєн, я ту палку не бачив і не лапав з 1997року
:weep:
   
Зараз є контракти по £800 на день. Я б із задоволенням поїхав, але не вмію :(
скинь в приват контакти, як маєш, передам брату.
але ж ти розумієш, що є купа нюансів. день в рейсі(з очікуваннями, відпочинком) чи день роботи? це для дальнобоїв дві великі різниці. брат каже, що едавно 3 дні в Парижі на вантаж чекали, а зарплата йде. а раніше, коли працював в іншій фірмі, де тільки за часи в дорозі платили, то простої напружували.
   
Ні, я про трохи більше корито.

:weep:
7 тонник тоді? Кат С, поляки перевчать за тиждень, код 95
   
Ні, я про трохи більше корито.

:weep:

обмеження до 7.5t на бусіки типу транзит не треба, а амазон такими і розвозить
   
скинь в приват контакти, як маєш, передам брату.
але ж ти розумієш, що є купа нюансів. день в рейсі(з очікуваннями, відпочинком) чи день роботи? це для дальнобоїв дві великі різниці. брат каже, що едавно 3 дні в Парижі на вантаж чекали, а зарплата йде. а раніше, коли працював в іншій фірмі, де тільки за часи в дорозі платили, то простої напружували.

в юк платять за години
   
але ж ти розумієш, що є купа нюансів. день в рейсі(з очікуваннями, відпочинком) чи день роботи? це для дальнобоїв дві великі різниці. брат каже, що едавно 3 дні в Парижі на вантаж чекали, а зарплата йде. а раніше, коли працював в іншій фірмі, де тільки за часи в дорозі платили, то простої напружували.
Це треба бути от зараз в Лондоні і їхати вже. Хай їде, якщо можна, бабло іде!
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

що до доріг абсолютно не важко так як майже всі шосейні дороги мають роздільні смуги та чітку розмітку і знаки, може бути проблема з відчуттям габаритів з лівої сторони, але це швидко проходить
а вправо не тянет...  :)
допустим когда дорога пустая?
   
а вправо не тянет...  :)
допустим когда дорога пустая?

розмітка є, потік машин, якщо стажу стільки років то це відбувається інтуєтивно куди і як їхати
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Щось я упустив, чому виникла ця проблема? Де поділися водії Британії, вони позвільнялися масово?
   
Щось я упустив, чому виникла ця проблема? Де поділися водії Британії, вони позвільнялися масово?

по перше дякувати тре брексіту, більшість водіїв з єс завлили до дому, так як працювали в юк вахтово, залишатись не хотіли, бо ціни на нерухомість космос, а зп хіба добра для східної європи. також з ковідом підготовка нових водіїв, тест центри, все було похєрено, тобто нема підготовки заміни, ну і ще там по дрібницях
   
Щось я упустив, чому виникла ця проблема? Де поділися водії Британії, вони позвільнялися масово?
Род Макензі пояснив би, асмапщик іхній головний.

А з сикхів та арабья куйові водії)
   
а раніше, коли працював в іншій фірмі, де тільки за часи в дорозі платили, то простої напружували.
В ЕС, запрещено, привязывать зп, к пробегу, или т/км...
Онли в день...
Поляки, для наших, подняли, с месяц назад, что то до 80 в день...
Чем вызвали очередную волну миграции драйверов от нас..
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Щось я упустив, чому виникла ця проблема? Де поділися водії Британії, вони позвільнялися масово?


Умерли от ковида,очевидно же
   
а вопрос
я вот за рулём лет 30
все навыки на подсознательном уровне
даже не думаешь что необходимо делать просто едешь и все

так вот, как переход на левостороннее движение? тяжело?
брал на Кипре машину напрокат, катался неделю ... в общем привыкаешь быстро довольно. Когда прилетел в Борисполь и взял свою машину - боялся поехат по левой стороне дороги.

Главное правило для любого движения - водитель всегда у осевой линии.
Еще при поворотах иногда говорил, чтобы не перепутать полосу "а теперь на встречку"
   
Поляки, для наших, подняли, с месяц назад, что то до 80 в день...
А в ЮК £800!
   
паника?
Фома, у тебя велик есть?  8-)
   
Фома, у тебя велик есть?
У мене є самокат + чверть бака. Сьогодні виїхав о 6 ранку, спалив 2 літри і не купив ні грама :(

паника?
ЖОПА
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Вышли кретины из ЕС  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія