Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

Треба наступного разу коли зайду кудись пожерти, вимагати, аби симпотна дівка під столом відсмоктала.

Я ж клієнт :shuffle:
   
Треба наступного разу коли зайду кудись пожерти, вимагати, аби симпотна дівка під столом відсмоктала.

Я ж клієнт :shuffle:

Деякі їплани так і думають. Ось персонаж "читач" є  :D але воно йопнуте по життю, за дописами не слідкую, але пару коментарів на свої тролінгізми помічав. Він думає, що це все серйозно, хворий їпанат.
   
мегого, підписка максимальна
даний бій включено
можна дивитись

странно, у меня тоже максимальная и пишет 99 грн
   
Гу, за Джошуа!
   
Зі знижкою продавалось до обіду.
   
козаченьки как всегда разделились)
дурики Усик представляет Украину и в случае выиграша это имидж страны Украина
поверьте мне это будет в каждой голове британской
победа = промоут Украины как государства и уважение

только враги Украины могут не желать победы Усику


   
Треба наступного разу коли зайду кудись пожерти, вимагати, аби симпотна дівка під столом відсмоктала.

Я ж клієнт :shuffle:

ну если у тебя есть 1 тыс доларов налом за такую услугу я думаю много кто согласится прям под столом в ресторане))
   
"Окрасою вечора буде не бій, а виття козаченьок, які накупивши півасіка та чіпсіков на 200 гривень, вмостивши дупи перед тєліками за 1000 доларів, дізнаються про те, що бій на Megogo коштує 29 гривень, після чого козаченьки гнівно відпишуться про "хапуг" Megogo та підуть шукати піратські трансляції РЕН ТВ. "© :gigi:
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

странно, у меня тоже максимальная и пишет 99 грн

На андроіді? Треба через сайт зайти. Там 29.
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

На андроіді? Треба через сайт зайти. Там 29.
89 грн.
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

89 грн.

Якщо вже є підписка максимальна, то 29. Я взяв за 29.
   
"Окрасою вечора буде не бій, а виття козаченьок, які накупивши півасіка та чіпсіков на 200 гривень, вмостивши дупи перед тєліками за 1000 доларів, дізнаються про те, що бій на Megogo коштує 29 гривень, після чого козаченьки гнівно відпишуться про "хапуг" Megogo та підуть шукати піратські трансляції РЕН ТВ. "© :gigi:
Розумієте, це було б актуально якби я ВЖЕ не сплатив РІЧНУ ПІДПИСКУ на сервіс Мегого. Ви ж таксисту не платите ДОДАТКОВІ гроші за те, що за якісь метри вашої поїздки він хоче ще 29 гривень ;)
   
"Окрасою вечора буде не бій, а виття козаченьок, які накупивши півасіка та чіпсіков на 200 гривень, вмостивши дупи перед тєліками за 1000 доларів, дізнаються про те, що бій на Megogo коштує 29 гривень, після чого козаченьки гнівно відпишуться про "хапуг" Megogo та підуть шукати піратські трансляції РЕН ТВ. "© :gigi:

 (tu)  :zrada:
   
если честно, мигого расстраивает. сначала они проебали все нормальные сериалы, потом чето засунули Гарри Поттера в платное, теперь вот такое вот. проще платить 10 ойро за Нетфликс без таких выебонов.
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

"Окрасою вечора буде не бій, а виття козаченьок, які накупивши півасіка та чіпсіков на 200 гривень, вмостивши дупи перед тєліками за 1000 доларів, дізнаються про те, що бій на Megogo коштує 29 гривень, після чого козаченьки гнівно відпишуться про "хапуг" Megogo та підуть шукати піратські трансляції РЕН ТВ. "© :gigi:
та нафіг. Навіть за 1 грн не буду заморочуватись шукати способи оплати. Мій час більше коштує. Можна подивитись у записі бої видатних спортсменів , а не етето от всьо ... комерціалізація спорту його уб'є.
   
Насколько я понимаю это первый раз,  когда нет трансляции подобного боя по общенациональным каналам

Или нет?
уже было.
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

Розумієте, це було б актуально якби я ВЖЕ не сплатив РІЧНУ ПІДПИСКУ на сервіс Мегого. Ви ж таксисту не платите ДОДАТКОВІ гроші за те, що за якісь метри вашої поїздки він хоче ще 29 гривень ;)

Фільми ж всюди можна додатково купляти.
   
Мегого лагає?Мене вибило зі всіх пристроїв ((
   
кароче. пишите сюда, сколько раундов продержался усик.
   
Фільми ж всюди можна додатково купляти.
Тут згоден. Можливо ви й праві  :shuffle:
   
у меня шото подвисает мегого.

   
у меня шото подвисает мегого.

вибирав-вибирав приставку і вибрав  :facepalm1:

Перевір інтернет, у мене йде без зависань
   
 :lol: піста мєгого....
Цікаво, чи повернуть гроші?
   
DAZN польот нормальний
   
Саппорт мовчить. Добре що є нідерландський канал по шарі під боком.
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

наш гимн поют, ее шо тока из сауны віпустили? Шота она уставшая  :laugh:
   
О, Віталя теж там. Співає гімна
 :gigi:

А шо це за співачка, якась вона нєрвна
 :laugh:
   
Де її взяли?   8-:  Вона в ноти не потрапляла
   
аґа, допоки невідкриє свій паскудний рот і не почне завивати про адін нарот і віру РПЦешну
а перемоги тільки надають йому більш ефективну платформу по обсиранні України та українців
манчуріан кандидат він, а не представник України
   
козаченьки как всегда разделились)
дурики Усик представляет Украину и в случае выиграша это имидж страны Украина
поверьте мне это будет в каждой голове британской
победа = промоут Украины как государства и уважение

только враги Украины могут не желать победы Усику

аґа, допоки невідкриє свій паскудний рот і не почне завивати про адін нарот і віру РПЦешну
а перемоги тільки надають йому більш ефективну платформу по обсиранні України та українців
манчуріан кандидат він, а не представник України
   
х\з проплаил..а оно не показывае.. :D
   
баффер бесмертный
   
Цікаво, чи буде від Валуєва про "адіннаріт"?
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

баффер бесмертный
борется с раком, долгих лет ему
   
Другий раз  за років 10 дивлюсь кацапську картинку. Колись у відпустці дивився, бо не було там Інтеру.
   
борется с раком, долгих лет ему

god bless
   
Де її взяли?   8-:  Вона в ноти не потрапляла
У меня на айпаде и на телефоне идёт. А по телику нет.
На телике московитов смотрю..
   
Перший за Усиком
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія