Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

Насколько я понимаю это первый раз,  когда нет трансляции подобного боя по общенациональным каналам

Или нет?
   
Десь серед новин трапицця прочитати і вистачить , а як і не трапицця , то небо на землю не впаде
   
А на каналі "Царьград" немає, хіба? Тож їх клієнт.
   
обшчьєнацианальнім  :pleasantr: якої країни  8-:
   
Нащо дивитися підкацапника Усіка.
   
Насколько я понимаю это первый раз,  когда нет трансляции подобного боя по общенациональным каналам

Или нет?

За своего ватного однодумца хочешь поболеть?
   
Ні не вперше. То регулярні трансляції Кличків на Інтері створили ілюзію.
   
Ні, Megogo не вперше показує бокс PPV

Козаченькам не подобається, хочуть як у Росії [ua]
   
На стадіоні команди Тотенгем файт буде
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

Смотреть хохла? Даже бесплатно не хочется

Джошуа желаю яркой победы
   
Ну що таке той бій,щоб транслювати його по всім каналам.Подумаєш ,якісь там чемпіонські пояси світу,от якби найбільший тризуб з сала викладали,чи найбільшу вишиванку селом несли,оце б так новина була гідна уваги
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

звикайте до Європи
за усьо нада платіть бабульоси

40 грн до банкрутства нікого не доведуть
   
Мєгаго якесь ..
anthony joshua - oleksandr usyk
   
Ну що таке той бій,щоб транслювати його по всім каналам.Подумаєш ,якісь там чемпіонські пояси світу,от якби найбільший тризуб з сала викладали,чи найбільшу вишиванку селом несли,оце б так новина була гідна уваги

на яких каналах ти спостерігав прямі ефіри з викладанням тризуба салом чи перенесення вишиванки селом?
   
// AELIT mode ON

Козаченьки за економію 29 / 49 срібняків подивляться канал країни-агресора.
   
на яких каналах ти спостерігав прямі ефіри з викладанням тризуба салом чи перенесення вишиванки селом?
Теж цікаво, я б подивився, навіть за гроші.
   
Проблема заплатить полтора доллара?  :laugh:
как трындеть так тут все богатые
а как заплатить то ой :gigi:
   
козаченьки у вас есть альтернатива
поднять рейтинг кацапского анала
 :laugh:
   
Усик хоть и странный чувак
но он всегда говорит что он украинец
и представляет Украину

но если вам не нравится его высказывания то извините ой
в Украине демократия в отличии от всех других стран бывшего совка (кроме прибалтов и Молдовы)
имеет право говорить то что у него в голове
даже если это намвам не нравится
   
Усик хоть и странный чувак
но он всегда говорит что он украинец
и представляет Украину

но если вам не нравится его высказывания то извините ой
в Украине демократия в отличии от всех других стран бывшего совка (кроме прибалтов и Молдовы)
имеет право говорить то что у него в голове
даже если это намвам не нравится
Він каже, що думає, ми про нього кажемо, що думаємо.

Демократія та свобода слова. Не подобається - "ой".
   
Він каже, що думає, ми про нього кажемо, що думаємо.

Демократія та свобода слова. Не подобається - "ой".

 (tu)
ну так и радуйтесь этому
а так как он представляет Украину то заплатить что бы посмотреть не должно быть жалко
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

Було б добре щоб Усик якогось калірованого кацапа на рингу завалив а він з нігерами б'ється.
ЗИ. Цікаво а є боксери супертяжі серед іудеїв? (так просто подумалось)
   
Ізя - ватний шлімазл!
   
Ніякий він не українець. Типовий свінособака.
Нехай йому Антон іпло розтопче"
Josh UA!  [ua]
   
Було б добре щоб Усик якогось калірованого кацапа на рингу завалив а він з нігерами б'ється.
Значить, зараз просто немає достойних кацапів черед супертяжів, Усик би тоді точно побився у Москві під розмови про братню дружбу народів.
   
Re: Бой Усик/Джошуа мегого за деньги, рентиви бесплатно

Значить, зараз просто немає достойних кацапів черед супертяжів, Усик би тоді точно побився у Москві під розмови про братню дружбу народів.
та ні. Спочатку усик позбирає чемпіонські пояси по всьому світу а потім в москві за великі гроші ляже у третьому раунді під якогось маловідомого москаля
   
на яких каналах ти спостерігав прямі ефіри з викладанням тризуба салом чи перенесення вишиванки селом?
Прямі чи в записі,але останні роки періодично на всіх
   
Він хахол-підкацапник для нас, але у світі про це не знають і всім пох
Він представляє Україну
Він є зараз засобом для популяризації країни
І я не хочу, щоб Джошуа побив другого українця
Тому хочу, щоб він виграв
   
Джошуа за лейбористів, чи за консерваторів?
 :shuffle:
   
мегого, підписка максимальна
даний бій включено
можна дивитись
   
Прямі чи в записі,але останні роки періодично на всіх
тоді все просто
за останні роки практично на всіх каналах ми спостерігали бої за пояси чемпіонів світу
   
Josh UA!
(tu) справжній козак.
   
Не розуміють, що Усик - це і є Україна. Слава Україні лунає завдяки Усику. А бій, звичайно, я подивлюсь, як мавпу будуть різати на шматки, НАШ чемпіон.

Так, зараз відчуваю тортури і знущання при  перегляді ЛЧ, бо постійно трансляція переривається, реклама, яку треба кілька хвилин закривати, так це незручно, але я НІКОЛИ, НІКОЛИ не буду платити за картинку по ящику, ніколи. Ні за який контент, це порушення моїх прав споживача.
   
Ні за який контент, це порушення моїх прав споживача.
Споживай гівно з торента, вата
   
*споживач має право не платити*

тре відправити Павла семиколінного в ООН
нехай то право просуває на занесення в Декларацію

така чудова ідея 
   
*споживач має право не платити*

тре відправити Павла семиколінного в ООН
нехай то право просуває на занесення в Декларацію

така чудова ідея 

Я вже плачу за 200 каналів ТВ провайдеру Саннет, і це його обов'язок - забезпечення клієнтів їх вимогами.
У тому році Сетанту теж включили днсь на початку жовтня, а до того  я разів 100 дзвонив (думаю, не тільки я) на гарячі лінію з вимогою включити канал до пакету. Включили.
Так і з Мегого буде. Пишуть вже багато про це скарг.
   
це його обов'язок - забезпечення клієнтів їх вимогами.
:weep: ідіот еталонний
   
Я вже плачу за 200 каналів ТВ провайдеру Саннет, і це його обов'язок - забезпечення клієнтів їх вимогами.
У тому році Сетанту теж включили днсь на початку жовтня, а до того  я разів 100 дзвонив (думаю, не тільки я) на гарячі лінію з вимогою включити канал до пакету. Включили.
Так і з Мегого буде. Пишуть вже багато про це скарг.

та покинь той Саннет,
дзвони в ООН
а ООН вже Саннет зобов'яже - схочеш МеГоГо, а схочеш мінет, яка потреба у тебе виникне ту і забезпечать 
   
та покинь той Саннет,
дзвони в ООН
а ООН вже Саннет зобов'яже - схочеш МеГоГо, а схочеш мінет, яка потреба у тебе виникне ту і забезпечать 

Змішано - коні, люди. Канали Мегого я вимагав у провайдера, мінет - не у нього  (це не є обов'язком провайдера зв'язку, я ніколи до нього не звертався з вимогою забезпечити саме мінет, чи надати виконавця), а в деяких квартирах у районі вулиці Басейної, і таку послугу мені за гроші забезпечують, бо це - додаткова потреба. А трансляції спортивних змагань -  нагальна, за яку я не повинен сплачувати додатково.
   
Я вже плачу за 200 каналів ТВ провайдеру Саннет, і це його обов'язок - забезпечення клієнтів їх вимогами.
У тому році Сетанту теж включили днсь на початку жовтня, а до того  я разів 100 дзвонив (думаю, не тільки я) на гарячі лінію з вимогою включити канал до пакету. Включили.
Так і з Мегого буде. Пишуть вже багато про це скарг.

 :facepalm1:

Іпанько
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія