Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щас буду співбесідувати чувака на роботу який заявляє що знає ...

чотири роки досвіду і Expert? за чотири роки притомний чувак тільки зрозуміє, що ніц не знає... тому або геній  :super: , або свідомо завищив скіли. ставлю на друге :eyes:

Дуже сильно залежить від проекту. Якщо, умовно кажучи, КРУДи пиляв, то там багато не варто очікувати.
   
Хз, не хочу бути упередженим...
Буду відштовхуватись від того що він експерт і сеньйор  в тому що написав поки не доведено протилежне :-)
   
А шо таке "сіньйор в гіті"? Чим відрізняється від нісіньйора?  :weep:
тим, що вміє не мишою тикать по рядкам, а з командного рядка?

Ну ок, сіньйорське питання по гіту: маємо файл, у якомусь хтось налажав. Відомо конкретні рядки. Хто цей "хтось" й коли він налажав?
Умова - миша немає, тіки клава (бо з надбудовами над всякими екліпсами то нецікаво)

По лінуху сіньйорське питання (взагалі є купа в загашнику):
- на хості крутицця програма. Програма відкрила лог-файл і туди пише неміряно, бо девелопери ввімкнули дебаг. Диск ось-ось закінчиться. Джун налажав й просто стер файло, але диск не звільнився, залишилось зовсім крапелюшечка місця. Шо робить, де шукать? Як таки звільнити місце? Очевидне ріщення "перезапустить програму" не можна застосовувать, бо програма важлива, даунтайм неприйнятний. Як джун мав насправді це зробить правильно?

   
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору      
Re: Щас буду співбесідувати чувака на роботу який заявляє що знає ...
Luxetenebris [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 16:00
IP/Host: ---.192.42.194.tcom.uz.ua
Що би то його по лінуксу попитати :-)
сеньйор як не як :-)
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору      
Re: Щас буду співбесідувати чувака на роботу який заявляє що знає ...
Ivanseed [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 16:03
IP/Host: 193.29.16.---
Luxetenebris, cьогодні в 16:00

 :laugh:  Не у всіх містах.
   
А шо таке "сіньйор в гіті"? Чим відрізняється від нісіньйора?  :weep:
тим, що вміє не мишою тикать по рядкам, а з командного рядка?

Ну ок, сіньйорське питання по гіту: маємо файл, у якомусь хтось налажав. Відомо конкретні рядки. Хто цей "хтось" й коли він налажав?
Умова - миша немає, тіки клава (бо з надбудовами над всякими екліпсами то нецікаво)

По лінуху сіньйорське питання (взагалі є купа в загашнику):
- на хості крутицця програма. Програма відкрила лог-файл і туди пише неміряно, бо девелопери ввімкнули дебаг. Диск ось-ось закінчиться. Джун налажав й просто стер файло, але диск не звільнився, залишилось зовсім крапелюшечка місця. Шо робить, де шукать? Як таки звільнити місце? Очевидне ріщення "перезапустить програму" не можна застосовувать, бо програма важлива, даунтайм неприйнятний. Як джун мав насправді це зробить правильно?

самому цікаво :-) так написав в резюме :-)
   
Чувака претендує на сеньйорську позицію ,
загального досвіду в нього 4 роки, і 3 різні проекти

Думаю за 3 проекти в житті і 4 роки загального досвіду в ІТ нереально мати те що понаписував на такому рівні.

Думаю розмова буде цікава :-) хоча є шанс що чувак унікальний самородок.

П.С. Заблюрене там купу технологій на рівні мідла.

Показати зображення...

А що тут знати?

4 роки - то семі-сініор.
Дурні, типу "каверзні" питання на засипку по якимось тех. питанням суто з Пітона краще не задавати, щоб не виглядати хм.. диваком.

Хай краще розкаже про свої три проекти, опише загалом і по суті, які проблеми мав з ними і яким шляхом вирішив. Якщо дійсно щось вирішував, то буде знати описати детально.
Ну і можна щось про загальне практичне рішення запитати, типу якщо з Git працював, то як у нього був влаштований deployment pipeline, наприклад. І чи мав проблему з ORM Django з базами даних і як вирішував.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 18:07:06 від MartinFierro
   
все закрито NDA :-)  буду питати що робив а далі по ситуації заглиблюватись :-)

Ты ж не код просишь показать, а сами проджекты. Какой то интерфейс  в вебе должен быть.
   
4 роки - то семі-сініор.
4 роки - то тільки уяснити, що ніхєра ти ще не знаєш, й пройти стадію "та шо там вчити, я й так все знаю"

Й да, глибокі технічні подробиці - то вже конкретний проект. Для сіньйора треба знать, де копать й де дивиться у випадку тої чи іншої проблеми, а яку конкретно менюшку відкривать чи точний синтакс - то нафіг не треба

   
Чувака претендує на сеньйорську позицію ,
загального досвіду в нього 4 роки, і 3 різні проекти

Думаю за 3 проекти в житті і 4 роки загального досвіду в ІТ нереально мати те що понаписував на такому рівні.

Думаю розмова буде цікава :-) хоча є шанс що чувак унікальний самородок.

П.С. Заблюрене там купу технологій на рівні мідла.

Показати зображення...

Спитай чи є у нього рещиноий член як у Вольтера)
   
По лінуху сіньйорське питання (взагалі є купа в загашнику):
- на хості крутицця програма. Програма відкрила лог-файл і туди пише неміряно, бо девелопери ввімкнули дебаг. Диск ось-ось закінчиться. Джун налажав й просто стер файло, але диск не звільнився, залишилось зовсім крапелюшечка місця. Шо робить, де шукать? Як таки звільнити місце? Очевидне ріщення "перезапустить програму" не можна застосовувать, бо програма важлива, даунтайм неприйнятний. Як джун мав насправді це зробить правильно?

якщо то на ssd, то можна розслабитися  :laugh:
   
якщо то на ssd, то можна розслабитися  :laugh:

а яка різниця?
даунтайм неприйнятний
   
а яка різниця?
даунтайм неприйнятний

а, неуважно подивився. Дочитав до стер файло. І почав писати. Диск не зменшився.

хотів пожартувати, що на ssd не вийде відновити видалений файл як на hdd.
   
4 роки - то тільки уяснити, що ніхєра ти ще не знаєш, й пройти стадію "та шо там вчити, я й так все знаю"

Ну тут залежить.
Треба на освіту дивитися.
   
Ну тут залежить.
Треба на освіту дивитися.

Там может быть бакалавр 4 года плюс мастер 2 года компьютер саенс
   
Там может быть бакалавр 4 года плюс мастер 2 года компьютер саенс
я не знаю, як там у вас, але у нас не кожен "мастєр компутер саєнс" може сходу на джуна потягнуть
Бо треба практика по реальних проектах
   
мене здивував чувак.
виявляэться толковий, по базах і лінуксі і гіті ми договорились що він так більше робити не буде і прибере то на експерта.
і по решту пунктів прибере сеньйора

але в загальному добрий кандидат на мідл , мідл+
я здивований, людина не випадкова в ІТ будуть з нього люди.

дав позитивний фідбек на позицію мідл, мідл+ ...
но 100% хрюші його буржуям продадуть як сеньйора :-)
   
ось так молода людина, пару років після універа буде мати не 90-120 тис грн в місяць звичайно

а  до 70 000  точно йому дадуть і це круто як на його вік
   
Там может быть бакалавр 4 года плюс мастер 2 года компьютер саенс

Ну так.
Є вузи, де відтрахають і мізки вправлять так, що вже на виході справиться. І якщо щось не знає, то на ходу довчиться, автодидактично, як слід.
Складніше з самоучками, вони якийсь занадто творчий та кустарний підхід де не треба можуть мати. Або ще гірше, бути code monkey.
   

Ну і можна щось про загальне практичне рішення запитати, типу якщо з Git працював, то як у нього був влаштований deployment pipeline, наприклад.
Ось це правильні питання сіньйор рівню по гіт, які відмінності в workflows і як їх організувати, на сінйор навіть не питають різницю між rebasing і merging.
А якщо мені якісь питання по командах задає особливо тих що я використовую раз в рік то я їм кажу, що в мене закладка на ошитгіт є і цього достатньо.
   
Тільки з однієї таблички видно що в людини каша в голові.

П.С. Як там діамантові? До сих пір не на часі?
   
За таки гроші можна циркулярку зубами зупинити.  :laugh:

Пан не сказав за який термін ця платня!?
Тому, якщо на рік..., то нуівонафіг
   
сеньйор в гіті мав би знати чим відрісзняються команти гіт пулл, гіт фетч і гіт стеш :-)
ні не на вихід, а буде додатковою ознакою того що людина собі приписує те чого нема ...
В мене задача проспівбесідувати в частині - пайтон і пайтон фреймворки + бази даних , але пару питань задам і по лінуху і по гіту
А ти хоч сам фетч і стеш колись застосовув і навіщо?
   
Вже раз тут зібрались круті чуваки, то не могли б вони натякнуть, як в Django правильно зробити структурування даних з допомогою schema.org, або дати посилання на форум, де можна задати питання?
   
Пан не сказав за який термін ця платня!?
Тому, якщо на рік..., то нуівонафіг

в місяць
   
ось так молода людина, пару років після універа буде мати не 90-120 тис грн в місяць звичайно

а  до 70 000  точно йому дадуть і це круто як на його вік
розкажеш потім чи він прийняв офер
   
Що би то його по лінуксу попитати :-)
сеньйор як не як :-)
спроси - евробляха есть у него? За зелю голосовал? Если ответы утвердительные - можно брать, свой чувак
   
А ви знаєте, скільки заробляють ті, хто встановлюють кондьори? Що незабаром всі айтішники підуть у Глово?
   
Вже раз тут зібрались круті чуваки, то не могли б вони натякнуть, як в Django правильно зробити структурування даних з допомогою schema.org, або дати посилання на форум, де можна задати питання?
А Вам це навіщо, Ви ж не айтішник.
   
Що би то його по лінуксу попитати :-)
сеньйор як не як :-)
Моя доця теж бере участь у співбесідах з претендентами на посаду программера на різних позиціях.
То готує питання не просто теоретичні, а з точки зору якщо не працював реально з цим, то не відповість.
Нещодавно співбесідували на сіньойра одного вихідця з колишнього сссср.
Від НR отримали попередню оцінку : начебто грамотний у професійних питаннях, але туманно відповідає про шляхи опинення у Німеччині.
на всі її "хитрі" і як стверджує досить складні запитання відповів чітко і впевнено - тобто явно глибоко працював з цим
а потім тімлід здалека підійшов до питання про потрапляння до Німеччини, а мешкає він там вже 20 років, і розмовляє з помітним акцентом
у відповідь пішла якась пурга, про те, що шляхи господні незвідані, і типу у кожного з нас свій шлях і пр.
Словом, на всі професійні питання відповів повно і впевнено, але позаяк поводився трохи зухвало, щось там типу "люблю, щоб кожен на своєму місці сумлінно виконував свою роботу", практично відразу було прийнято рішення не брати.
Ну і каже мені донька : потім всі разом поміркували, в якому разі людина не зможе прямо сказати, як потрапила до Німеччини. Жодного притомного варіанту, тобто цей момент так і залишиться для них загадкою.
Але не для мене ))) Запитала прізвище, ім"я, знайшла на ФБ : "він?" - "він". І все стало зрозуміло )))
   
Моя доця теж бере участь у співбесідах з претендентами на посаду программера на різних позиціях.
То готує питання не просто теоретичні, а з точки зору якщо не працював реально з цим, то не відповість.
Нещодавно співбесідували на сіньойра одного вихідця з колишнього сссср.
Від НR отримали попередню оцінку : начебто грамотний у професійних питаннях, але туманно відповідає про шляхи опинення у Німеччині.
на всі її "хитрі" і як стверджує досить складні запитання відповів чітко і впевнено - тобто явно глибоко працював з цим
а потім тімлід здалека підійшов до питання про потрапляння до Німеччини, а мешкає він там вже 20 років, і розмовляє з помітним акцентом
у відповідь пішла якась пурга, про те, що шляхи господні незвідані, і типу у кожного з нас свій шлях і пр.
Словом, на всі професійні питання відповів повно і впевнено, але позаяк поводився трохи зухвало, щось там типу "люблю, щоб кожен на своєму місці сумлінно виконував свою роботу", практично відразу було прийнято рішення не брати.
Ну і каже мені донька : потім всі разом поміркували, в якому разі людина не зможе прямо сказати, як потрапила до Німеччини. Жодного притомного варіанту, тобто цей момент так і залишиться для них загадкою.
Але не для мене ))) Запитала прізвище, ім"я, знайшла на ФБ : "він?" - "він". І все стало зрозуміло )))

Так і що там виявилося?
Як чувак потрапив у Німеччину?
Бо варіантів легальних небагато(((
   
Що би то його по лінуксу попитати :-)
сеньйор як не як :-)
Классику: как пропатчить...?  :lol:
Молодёжь вже не в курсах  :lol:
   
Так і що там виявилося?
Як чувак потрапив у Німеччину?
Бо варіантів легальних небагато(((
опа...вже ви то точно мали здогадатися)))
особливо після того, як я зазначила, що все стало зрозуміло після того як побачила його на ФБ )))
До речі, ті німці взагалі не були в курсі політики масового переселення євреїв до Німеччини
це для них було неабияким відкриттям
   
Моя доця теж бере участь у співбесідах з претендентами на посаду программера на різних позиціях.
То готує питання не просто теоретичні, а з точки зору якщо не працював реально з цим, то не відповість.
Нещодавно співбесідували на сіньойра одного вихідця з колишнього сссср.
Від НR отримали попередню оцінку : начебто грамотний у професійних питаннях, але туманно відповідає про шляхи опинення у Німеччині.
на всі її "хитрі" і як стверджує досить складні запитання відповів чітко і впевнено - тобто явно глибоко працював з цим
а потім тімлід здалека підійшов до питання про потрапляння до Німеччини, а мешкає він там вже 20 років, і розмовляє з помітним акцентом
у відповідь пішла якась пурга, про те, що шляхи господні незвідані, і типу у кожного з нас свій шлях і пр.
Словом, на всі професійні питання відповів повно і впевнено, але позаяк поводився трохи зухвало, щось там типу "люблю, щоб кожен на своєму місці сумлінно виконував свою роботу", практично відразу було прийнято рішення не брати.
Ну і каже мені донька : потім всі разом поміркували, в якому разі людина не зможе прямо сказати, як потрапила до Німеччини. Жодного притомного варіанту, тобто цей момент так і залишиться для них загадкою.
Але не для мене ))) Запитала прізвище, ім"я, знайшла на ФБ : "він?" - "він". І все стало зрозуміло )))
Дивно, що самі цього не зробили, сьогодні для відділу кадрів та хед-хантерів пробивання у соц.мережах - це звичайна практика.
Ба, я так постійно роблю, хтось не знайомий, з ким починаю працюю, роблю невелике дослідження, хто, де працював, де навчався, з чим працював, якщо є інформація, яка сім'я, де живе. Допомагає скласти власну характеристику швидше та на що мала б бути здатна людина.
   
Дивно, що самі цього не зробили, сьогодні для відділу кадрів та хед-хантерів пробивання у соц.мережах - це звичайна практика.
Ба, я так постійно роблю, хтось не знайомий, з ким починаю працюю, роблю невелике дослідження, хто, де працював, де навчався, з чим працював, якщо є інформація, яка сім'я, де живе. Допомагає скласти власну характеристику швидше та на що мала б бути здатна людина.
так нічого ганебного у способі його потрапляння до Німеччини насправді і немає
просто важко сформулювати причину, а надто з врахуванням того факту, що запросто можна напоротися на німців які не в курсі того переселення
як сказати? "Я - єврей, і цього було достатньо для отримання виду на проживання від уряду ФРН - з наданням різноманітних соціальних ніштяків і пільг"?
   
розкажеш потім чи він прийняв офер

думаю прийме.
   
думаю прийме.
А я б не приймав, неадекватна у вас кантора.
   
так нічого ганебного у способі його потрапляння до Німеччини насправді і немає
просто важко сформулювати причину, а надто з врахуванням того факту, що запросто можна напоротися на німців які не в курсі того переселення
як сказати? "Я - єврей, і цього було достатньо для отримання виду на проживання від уряду ФРН - з наданням різноманітних соціальних ніштяків і пільг"?
Просто сказав би, що переїхав до Німеччини, цікаво було взнати нову країну, бачив більше можливостей, потім так і залишився, прижився, от і все.
Німці самі так постійно роблять самі. Ще та нація мігрантів, до речі, більше, ніж українська.
   
опа...вже ви то точно мали здогадатися)))
особливо після того, як я зазначила, що все стало зрозуміло після того як побачила його на ФБ )))
До речі, ті німці взагалі не були в курсі політики масового переселення євреїв до Німеччини
це для них було неабияким відкриттям

Ну то кажи вже, не всі живуть у фейсбуці.
Що там було?
   
Просто сказав би, що переїхав до Німеччини, цікаво було взнати нову країну, бачив більше можливостей, потім так і залишився, прижився, от і все.
це було б неправдою, а за таке там можна поплатитися ще гірше ніж від розпливчастої відповіді
   
це було б неправдою, а за таке там можна поплатитися ще гірше ніж від розпливчастої відповіді
а якого взагалі його питали як він попав в німечинну, це вопще-то особиста справа і роботи ніяк не стосується.
гнилувати канторка. але чуваку повезло не встряти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія