Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щас буду співбесідувати чувака на роботу який заявляє що знає ...

Підказати: не задавати таких питань як її тімлід, щоб не порушувати закони бо як людина потрапила в Німеччину то не його справа
то може давайте я вам підкажу те ж саме? Дарма, що ви таких питань не задавали, але раптом? То підказати?
Сподіваюся, ви відчули що дещо перестрибнули межі адекватності.
На цих інтерв"ю різні питання ставлять, і впевнена - жодне з них не втручається в особистий простір шукача посади.
   
Претендент был хорошим программистом.
Настолько хорошим, что тимлид подумал:
Он настолько хорош, что на его фоне будет заметно, что я умею только щеки надувать.
Нужно что-то сделать, чтоб его не приняли.

И задал парню дурацкий вопрос.

Выше уже писали, я с этим согласен. Парню повезло, что его не приняли.
Фирма гнилая, настоящему спецу, делать там нечего.
Ще один неадекват.
Величезна потужна корпорація - гнилая фірма. :facepalm1:  :facepalm:
Ідіот на ідіоті сидить і ідіотом поганяє.
   
то може давайте я вам підкажу те ж саме? Дарма, що ви таких питань не задавали, але раптом? То підказати?
Сподіваюся, ви відчули що дещо перестрибнули межі адекватності.
На цих інтерв"ю різні питання ставлять, і впевнена - жодне з них не втручається в особистий простір шукача посади.
Поки що тільки ви не адекватно реагуєте на критику того, що питання про те як хтось потрапив в Німеччину під час співбесіди на роботу є не етичними, не професійними і можливо навіть порушують закон.
   
Моя знайома каже, що не бачила, коли б хтось, хоча б трохи - не брехав у резюме. А більшість прибрехує до 50% вміннь.
   
tupa pizda zavrehalas :lol:
   
Поки що тільки ви не адекватно реагуєте на критику того, що питання про те як хтось потрапив в Німеччину під час співбесіди на роботу є не етичними, не професійними і можливо навіть порушують закон.

Вона не адекватно реагує, бо зачепили донечку. Хоча тикають носом в її ж гімно. Там мозок відключився, якщо він був.  Вже навіть Порошенка почала приплітати. Це вже дно.
   
А ви замість того щоб зробити висновки і підказати вашій дочці розкидаєтесь образами і закопуєтесь ще глибше.
Myroslava (tu)
   
Взагалі таким тупим чорноротим бидлом вигідно бути в житті - як би не був/ла неправий, чорний рот з криками поверне ситуацію на твій бік. Звісно, це світ торговок тюльками, але Мирося на більше і не претендує.
   
ма- яч -ня
повна
ти напевно ніколи не працювала в колективі, тому не знаєш наскільки є важливою здатність людини працювати саме у колективі
звісно, професійні якості теж дуже важаливі, але якщо професійна людина гнила зсередини, пліткує, вносить інший деструктив у роботу команди, то гріш ціна її професійності
маю купу досвіду з цього приводу - я теж все життя пропрацювала у колективі

Та ви унікуум - вперше бачу жинку яка має досвід співпраці в колективі. :-)o
   
фейспалм
ще раз, о,господи!
до - чого - тут - моя - донька?
ніколи не чув випадків, коли на співбесіді питають про наявність дітей у родині, особливо у жінок? це не втручання в особисте життя?

не питають - якщо ти цього не розумієш то ти тупа
   
Чувака претендує на сеньйорську позицію ,
загального досвіду в нього 4 роки, і 3 різні проекти

Думаю за 3 проекти в житті і 4 роки загального досвіду в ІТ нереально мати те що понаписував на такому рівні.

Думаю розмова буде цікава :-) хоча є шанс що чувак унікальний самородок.

П.С. Заблюрене там купу технологій на рівні мідла.

Показати зображення...

Зависит естественнo какими проектами он занимался.
А если общий опыт - то общий опыт - это понятие растяжимое.
Но за 4 года позицию сеньора получить в принципе нормально

Так каже мій син, Master in IT, Royal Melbourne Institute of Technologies (RMIT)
   
Поки що тільки ви не адекватно реагуєте на критику того, що питання про те як хтось потрапив в Німеччину під час співбесіди на роботу є не етичними, не професійними і можливо навіть порушують закон.
Я цілком адекватно реагую на неадекватні претензії неадекватів щодо питань, які можуть поставити тамтешні фахівці на інтерв"ю-співбесідах у Німеччині.
Повторюю : доньці при її пошуках роботи це саме питання ставили, причому не раз і не два.
А вам, неадекватам, хіба що вбитися головами об стінку.
   
Вона не адекватно реагує, бо зачепили донечку. Хоча тикають носом в її ж гімно. Там мозок відключився, якщо він був.  Вже навіть Порошенка почала приплітати. Це вже дно.
Армії ідіотів прибуває.
І що характерно, як правильно примітив цей тарас - всі як один прихильники Свина.

ПС Йолопе, донечку це ніяк не зачіпає. Позаяк саме їй неодноразово доводилося ВІДПОВІДАТИ на це саме запитання. Але ж ти дятел, тому чуєш лише відгомін власного довбання клювом.
   
не питають - якщо ти цього не розумієш то ти тупа
І ще один тупий.
Ти кому висуваєш претензію щодо характеру запитань, які ставлять на співбесідах у Німеччині?
Мені?
Моїй доньці?
Дятлизм - ваше всьо? :facepalm1:  :facepalm:
   
Що би то його по лінуксу попитати :-)
сеньйор як не як :-)

Это просто.
 — Какие права к доступу в систему можно назначить пользователю, у которого в профиле прописано «ЗЕ!команда»?
   
Твоя доця і ще хтось з нею, не співбесіді не мають права задавати питання що виходять за межі оцінки професійної природності і тим більше не мають права очікувати на такі питання відповіді. Те що ти описала далеко виходить за межі, прийняте рішення про ненаймання на роботу по критеріям іншим ніж професійна пригодність ставить роботодавця у ризик бути відповідальним по багатьом порушенням, а твою доцю під загрозу звільнення.

Тут дело не в том что такие вопросы задают, а почему их задают.
Обычно это означает что тот, кто проводит интервью, просто абсолютно не разбирается в теме вопроса и поэтому начинает спрашивать вопросы «своего уровня».
   
Тут дело не в том что такие вопросы задают, а почему их задают.
Обычно это означает что тот, кто проводит интервью, просто абсолютно не разбирается в теме вопроса и поэтому начинает спрашивать вопросы «своего уровня».

 (tu)  (tu)  (tu)
   
Тут дело не в том что такие вопросы задают, а почему их задают.
Обычно это означает что тот, кто проводит интервью, просто абсолютно не разбирается в теме вопроса и поэтому начинает спрашивать вопросы «своего уровня».
Ну це у вас таке - "обичьно"
А там значна увага, крім професійних можливостей людини, також приділяється здатності цієї людини працювати у колективі. От і вивчають історію її/його роботи у попередніх колективах, зокрема ще й питають причину звільнення з попередньої, або причину пошуків нової. За відгуками доньки - такі питання (про причину переїзду до Німеччини або причину пошуків нової роботи) для неї особисто завжди були найлегшими.
   
Ну це у вас таке - "обичьно"
А там значна увага, крім професійних можливостей людини, також приділяється здатності цієї людини працювати у колективі. От і вивчають історію її/його роботи у попередніх колективах, зокрема ще й питають причину звільнення з попередньої, або причину пошуків нової. За відгуками доньки - такі питання (про причину переїзду до Німеччини або причину пошуків нової роботи) для неї особисто завжди були найлегшими.

Мирославо, при всій повазі до твоєї опінії - ти не права
Ivan Botik говорить про тих, хто не знає як оцінити людину, та питає ради на ФУПі

Бери людину на роботу - резюме - не розумієш - найми спеца, який по резюме задасть правильні питання
Візьми з іспитательним сроком
Постав людині умови роботи (це, в основному - побутові питання)
Сьогодні зарплата така...
справишся - через місяць буде НЕ така
Десь так....
   
Вообще если у кандидата сплошной эксперт по куче скилов то лучше сразу нафиг. Потому как либо безбожно врет и с таким точно будут проблемы, либо если не врет то еще хуже - оверквалифайд. И да, отказ по причине оверквалифайд это совершенно обоснованно, потому как берете такого на работу, завязываете на него таски и.... через пол-года он уходит ибо ему скучно/предложили больше денег/не видит потенциала для роста.
   
Ivan Botik говорить про тих, хто не знає як оцінити людину, та питає ради на ФУПі
Да?  ;o А мені здалося, що це був безкомпромісно однозначний висновок Ботіка по інфі, яку я надала про можливі запитання на співбесіді у Німеччині.. Я помилилася?
   
А Вам це навіщо, Ви ж не айтішник.
Я задав питання не від нєфік дєлать. Просто цікавить це питання для просування сайту, написаного мною.
   
Ну, я не знаю. Як інтерьвьюер щось в форуму питає, то хто дебіл? той що проводить, чі той, хто відповідає. Як на мене, рівні долі.
   
Ivan Botik говорить про тих, хто не знає як оцінити людину, та питає ради на ФУПі

Мало того, він не просто питає ради на фупі, але й приховує власну фаліфікацію на тому ж фупі.    :laugh:
   
Вообще если у кандидата сплошной эксперт по куче скилов то лучше сразу нафиг.
Не така вже то й "купа".
Просто одне залежне від іншого.
   
Вообще если у кандидата сплошной эксперт по куче скилов то лучше сразу нафиг. Потому как либо безбожно врет и с таким точно будут проблемы, либо если не врет то еще хуже - оверквалифайд. И да, отказ по причине оверквалифайд это совершенно обоснованно, потому как берете такого на работу, завязываете на него таски и.... через пол-года он уходит ибо ему скучно/предложили больше денег/не видит потенциала для роста.

Рассуждения типичного "недоквалифайд". Да, в основном любой средний начальник очень боится, чтоб подчиненный был умнее его. Ведь начальное собеседование проводят не топы (очень редко), а именно вот эти "начотдела", "руководитель проекта", которые подотчетны топам. И они ужас как боятся, чтоб под их началом оказался какой-то слишком умный и квалифицированный. Который их затмит. В этом причина отказов оверквалифайдам, а не вот этот бред про "через пол-года он уходит ибо ему скучно/предложили больше денег/не видит потенциала для роста".
   
Вот. Тількі що людина, екстреміст, вислов думку, що кацапів треба ніщити будьяким шляхом. Не згоден. Ми - не терорісти, цівілів щоб тисячами вбивати. Вони самі все знищать. Пачкати руки не можно. Піздуйте від нас,  всіх справ. цівіли, то цівіли.

Останнє редагування: 27 вересня 2021 14:49:43 від beggy
   
в основном любой средний начальник очень боится, чтоб подчиненный был умнее его.

 (tu)

   
(tu)
це просто неможливо. Загроза.
   
Рассуждения типичного "недоквалифайд". Да, в основном любой средний начальник очень боится, чтоб подчиненный был умнее его. Ведь начальное собеседование проводят не топы (очень редко), а именно вот эти "начотдела", "руководитель проекта", которые подотчетны топам. И они ужас как боятся, чтоб под их началом оказался какой-то слишком умный и квалифицированный. Который их затмит. В этом причина отказов оверквалифайдам, а не вот этот бред про "через пол-года он уходит ибо ему скучно/предложили больше денег/не видит потенциала для роста".

добавлю ремарку що я проводив співбесіду не до себе на проект чи щось таке. Людина ніяк не претендувала бути моїм підлеглим чи колегою на проекті.

   
Не така вже то й "купа".
Просто одне залежне від іншого.

я твердо впевнений що бути сеньйором експертом постгресі і пайтоні і в джанго практично неможливо за 4 роки  ...
в мене досвіду роботи з реляційними базами данних більш ніж 10 років. Це зовсім другий світ, другі технології інший підхід.
І знати досконало практично нереально за 4 роки досвіду працюючи не тільки з БД.

Якщо людина не може відрізнити кластерний індекс від не кластерного, не знає що таке матеріалізовані вюхи, і що таке рівні ізоляції транзакцій в принципі то назвати експертом сенйором ніяк не получиться, ну або я вже застарів і тепер на експерта тре знати тільки чим відрізняється правий від лівого джойна :-)

   
Рассуждения типичного "недоквалифайд". Да, в основном любой средний начальник очень боится, чтоб подчиненный был умнее его. Ведь начальное собеседование проводят не топы (очень редко), а именно вот эти "начотдела", "руководитель проекта", которые подотчетны топам. И они ужас как боятся, чтоб под их началом оказался какой-то слишком умный и квалифицированный. Который их затмит. В этом причина отказов оверквалифайдам, а не вот этот бред про "через пол-года он уходит ибо ему скучно/предложили больше денег/не видит потенциала для роста".
Слушно. Для якоїсь великої бюрократизованої компанії -  software factory, чи сильно залежної від ІТ (як ото Uber, чи eBay). Не для усіх, але таке буває, особливо, якщо у середній ланцюг дирекції потрапили амбіціозні, але випадкові люди.
   
Слушно. Для якоїсь великої бюрократизованої компанії -  software factory, чи сильно залежної від ІТ (як ото Uber, чи eBay). Не для усіх, але таке буває, особливо, якщо у середній ланцюг дирекції потрапили амбіціозні, але випадкові люди.

оверкваліфайд чи ні хрюша ще на першому етапі має пофіксити.
Якщо є людина з 10+ років довіду, досвідом тімліда і техліда а вона сватає його на позицію і в допомогу місцевому сеньйору круди і скрапери писати ... то це косяк хрюші коли в кінцевому виявляється що то позиція ніяк не підходить чуваку
   
я твердо впевнений що бути сеньйором експертом постгресі і пайтоні і в джанго практично неможливо за 4 роки  ...
в мене досвіду роботи з реляційними базами данних більш ніж 10 років. Це зовсім другий світ, другі технології інший підхід.
І знати досконало практично нереально за 4 роки досвіду працюючи не тільки з БД.

Якщо людина не може відрізнити кластерний індекс від не кластерного, не знає що таке матеріалізовані вюхи, і що таке рівні ізоляції транзакцій в принципі то назвати експертом сенйором ніяк не получиться, ну або я вже застарів і тепер на експерта тре знати тільки чим відрізняється правий від лівого джойна :-)

Ні, ти не застарів ))) Я зайшов зараз на проект, де купа логіки на stored procedures, і без знання особливостей цієї бази даних (MS SQL) там буде важкувато ))))
   
Ні, ти не застарів ))) Я зайшов зараз на проект, де купа логіки на stored procedures, і без знання особливостей цієї бази даних (MS SQL) там буде важкувато ))))

в мене 7 з 10 років досвіду саме з MS SQL саме з написання бізнеслогіки на стороні БД , T-SQL ....
І 3 роки тісної роботи з Oracle ....

:-)

при чому знати T-SQL це ще не все , там знання як DBA то тоже окремий світ, окрема професія ... по крайні мірі такою була колись, зараз не знаю :-)
   
Мені, в проекті, що не мій, не було позорно стати другім, чі навіть третьим. Так само, як хтось копійку ловив на моему, ім теж не соромно було. Бо як, знаю то я. Ресурси людськи обмежені.
   
в мене 7 з 10 років досвіду саме з MS SQL саме з написання бізнеслогіки на стороні БД , T-SQL ....
І 3 роки тісної роботи з Oracle ....

:-)

Ну в мене теж сфера фінансів, нічого дивного. Власне, я з цікавості вирішив попрацювати в цьому домені, бо трохи втомився від невеликих систем, тут принаймні масштаб відчувається.
   
Це не програмування, може в вас своя спеціфіка.
   
І на інтервю, чувак дивиться на мене своїми ясними очима і каже я експерт сеньйор в постгресі працював з нею 4 роки через джангову ОРМ-ку....
Потім ми посміялись і домовились що він більше такого писати не буде в резюме. Ато ладно я його не зарубаю, а хтось принциповий вкурвиться на таке.
А в загальному чувак молодий і  талановитий багато знає і розбирається, дав йому свій апрув.
Але куди і на який проект його заберуть я хз.
   
Мені, в проекті, що не мій, не було позорно стати другім, чі навіть третьим. Так само, як хтось копійку ловив на моему, ім теж не соромно було. Бо як, знаю то я. Ресурси людськи обмежені.

ну якщо техлід чи тімлід не самодур і толковий чувак, то звичайно не позорно.  Але коли самодур і ще й з притензією то ховайся ...
В мене тільки два рази була ситуація неоднозначна,
 перша техлідом був індус толковий чувак, я деякі його рішення собі "забрав" в коллекцію. Но він був самодуром в тому плані що вимагав щоб код писали саме так як він хоче і ніяк інакше до коми. Мене вкурвило це вкінець. І ми розійшлись.
друга то був відвертий довбограй, теж індус ну не мій керівник. Людина після нього найняла мене щоб я оптимізував роботу проекту.
Я надав свій висновок і що потрібно зробити але індус сказав що зробить так як він хоче. А для мене це рішення було неприйнятним абсолютно, тому я послав і його і замовника.

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія