Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Я весь час думав, що вакцина для того, щоб ризик захворіти був там 5%. А тут, виявляється, щоб мати пріоритетне право на підкючення до кисню.
на вас держава гроши вже потратила. Ви не ховалися від вакціни. Як вже захворіли, маете пріорітет.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

на вас держава гроши вже потратила. Ви не ховалися від вакціни. Як вже захворіли, маете пріорітет.

Я цій державі сплачую податки. І чомусь не закликаю позбавляти курців права на лікування безкоштовними хіміопрепаратами, які закупляються за бюджетні кошти, або. щоб не видавали безкоштовні ліки хворим на ВІЛ, що заразились з їньої провини. При цьому бюджет на цих персонажів більший аніж на лцкування хворих на типу страшну ковідьку.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

на вас держава гроши вже потратила. Ви не ховалися від вакціни. Як вже захворіли, маете пріорітет.
Я пропоную гроші за наступні вакцинації роздавати антиваксерам готівкою.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

ну шож. Тоді локдауномо далі. Тільки не нийте, що лохдауни задовбали.

я пока не слышал, чтобы кто-то обещал отмену локдаунов после достижения определенного процента вакцинации. Никто вообще ничего конкретного не обещает. Почему же вы связываете отмену локдаунов с вакцинацией? Это тоже плод вашего воображения.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Звичайна історія із звичайної лікарні. Тобі номер лікарні уточнити, ти не віриш, що те саме всюди?
Ніколи не використовуй слово всюди. Вперше чую про платний кисень у лікарні.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

я пока не слышал, чтобы кто-то обещал отмену локдаунов после достижения определенного процента вакцинации.
Так нема рівня і не буде, усі хочуть пропетляти між крапельками
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

я пока не слышал, чтобы кто-то обещал отмену локдаунов после достижения определенного процента вакцинации. Никто вообще ничего конкретного не обещает. Почему же вы связываете отмену локдаунов с вакцинацией? Это тоже плод вашего воображения.
Данія знімає усі карантинні обмеження У п'ятницю Данія стає першою європейською країною, яка прибирає усі коронавірусні обмеження і повертається до життя у тому вигляді, як воно було до пандемії.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ухти, йопта. 3 сторінки за 2 години.
Тєма важная і актуальная(с)
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

ну якшо вона не шукає пригод на свою дупу і дотримується всіх вимог- дистанції, миття рук, маски не ходить в люди /транспорті

то діти того всього не виконують, особливо в школі та садіку - ви того не знали ?

адже саме школи закривають на карантин у період грипу, кожен рік по два рази, а не приватні підприємста  :facepalm:
А ти не знав, що діти, на відміну від дорослих не переносять ГРВІ "на ногах". Тому, коли певна кількість дітей залишаються вдома через хворобу і приймається рішення про карантин.
Дорослі бухикаючи, шмаркаючи все одно йдуть на роботу. І до школи теж.
У Харкові якось був скандал, коли хвора на туберкульоз вчителька ходила на роботу.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Здавалося б ти вакцинувався. Ти в "домікє". Що тобі ще треба ?  Звідки це " не пускати, стріляти,  палити, вішати " ? Що за істерія ?
Вони самі не впевнені у вакцинації ?

Тому, що оскотинені.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108014
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

... і чому антиваксьори такі "лапушки"?

Сіньор, воно тебе ібе за океаном? Якщо ібе до чому?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Я цій державі сплачую податки. І чомусь не закликаю позбавляти курців права на лікування безкоштовними хіміопрепаратами, які закупляються за бюджетні кошти, або. щоб не видавали безкоштовні ліки хворим на ВІЛ, що заразились з їньої провини. При цьому бюджет на цих персонажів більший аніж на лцкування хворих на типу страшну ковідьку.
дарма. Курци мають провину, перед державою. Як і антіваксери. Ім все в останню чергу.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Ніколи не використовуй слово всюди. Вперше чую про платний кисень у лікарні.
То сходи перевір. Задовбали.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так нема рівня і не буде, усі хочуть пропетляти між крапельками

Ну то есть локдауны будут по любому? Тогда зачем вакцинироваться? Если это ни на что не влияет.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

А ти не знав, що діти, на відміну від дорослих не переносять ГРВІ "на ногах". Тому, коли певна кількість дітей залишаються вдома через хворобу і приймається рішення про карантин.
Дорослі бухикаючи, шмаркаючи все одно йдуть на роботу. І до школи теж.
У Харкові якось був скандал, коли хвора на туберкульоз вчителька ходила на роботу.

Туберкульоз то  фігня. З ним можна ходити всюди.
А ось без вакцинацій від ковіду ні.

Сифіліс вже теж не заразна хвороба.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Просто такой себе широкомаштабный эксперимент. Попробовали вакцинку. Не получилось. Отрицательный результат в науке тоже результат.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

дарма. Курци мають провину, перед державою. Як і антіваксери. Ім все в останню чергу.
О, я курець і антиваксер.
Тютюн посіяла, балон з киснем куплю. І йдіть ви лісом.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

ну я друзяке в Ірпень возив через день сорокалітрового балона з кіснем, це 5 кубів, дав свого редуктора. Зволожувач в них був свій. То що, треба не вакцінуватися?


В розпал сезону ГРВІ ні.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

а вона не гарантує. Ви не знали? Ви дятел?
---
Дятел косноязикий це ви.
Не плутайте.
Так вас що,навіть в тому що типу ковід у вакцинованих протікає легко теж найїпали??? :weep:
Чи ви піклуєтесь про те,щоб іншим якимсь невакцинованим вистачило кисню та ліжок??
Типу,хорошим невакцинованим? :lol:
Ви якось їх ділите на сорти? :facepalm1:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Тогда зачем вакцинироваться?
Тому що місць у лікарнях не вистачить.  Минулої зими в Україні була повна срака з місцями навіть за дуже велике бабло.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Данія знімає усі карантинні обмеження У п'ятницю Данія стає першою європейською країною, яка прибирає усі коронавірусні обмеження і повертається до життя у тому вигляді, як воно було до пандемії.

Маркетинговий хід. Чому з початком весни не зняли? Адже там як вмирали, так і вмирають. Літом була менша смертність. Але то в усіх так.



   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Сіньор, воно тебе ібе за океаном? Якщо ібе до чому?
:gigi:
У віртуалі нема ніяких "океанів", що за маячня?

Якщо Вас це іпе, то пояснюю:
Це все щоб якийсь тупоголовий, чмошний, безпардонний та гівноротий пердун-забулдига, з хронічно підпаленим геморойним пердаком, запитав.
Паралельно поканючивши, які до нього агресивні.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

То сходи перевір. Задовбали.
Не поширюй чужої і своєї маячні, не будеш задовбана.
Це ж треба ось так легко писати про платний кисень та ще наполягати, що так усюди. Наче на ФУПі ніхто ще з лікарнею не стикався.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Чому з початком весни не зняли?

Патамушо весной карантинные ограничения контролировали распространение... а теперь это делает вакцина..
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Тому що місць у лікарнях не вистачить.  Минулої зими в Україні була повна срака з місцями навіть за дуже велике бабло.
---
Кому??
Вакцинованим?
Чи невакцинованим і вакцинованим?
Перед тим,як відповідати,подумай!
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Не поширюй чужої і своєї маячні, не будеш задовбана.
Це ж треба ось так легко писати про платний кисень та ще наполягати, що так усюди. Наче на ФУПі ніхто ще з лікарнею не стикався.
Ти, падлюка заокеанська, розповіси мені про безкоштовне лікування?
Я розповідаю реальні факти, всі платять за кисень в лікарнях. Один ти, сцуко, з дуба впав.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Маркетинговий хід. Чому з початком весни не зняли? Адже там як вмирали, так і вмирають. Літом була менша смертність. Але то в усіх так.


Ви чомусь забуваєте, що локдауни вводять якраз для того, щоб зменшити смертність.
Взагалі, орієнтуються уряди (ба, компетентні уряди) при прийнятті цих рішень (вводити/послаблювати локдауни та/чи проводити вакцинацію) не на кількість виявлених випадків, а на кількість смертей і завантаженість і рівень підготовки госпітальної інфраструктури.

Вони дивляться на звіти по смертності, завантаженню госпіталів та наявних медичних місць для важкохворих насамперед. А якщо при цьому буде купа випадків позитивних тестів на ковід, але велика більшість буде це переносити безсимптомно, або як нежить - їм пофігу взагалі-то.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ти, падлюка заокеанська, розповіси мені про безкоштовне лікування?
Я розповідаю реальні факти, всі платять за кисень в лікарнях. Один ти, сцуко, з дуба впав.
Пані Вія, не пробивайте дно, будь ласка.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ти, падлюка заокеанська, розповіси мені про безкоштовне лікування?
Я розповідаю реальні факти, всі платять за кисень в лікарнях. Один ти, сцуко, з дуба впав.
Очі розплющ!
В наших лікарнях кисень безкоштовний. Ти ж про це писала чи вже забула?
Лікування своїм коштом, декому щастить і на безкоштовне лікування.
Якщо вже пишеш на загал, будь ласка,  дивись, що  поширюєш.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Пані Вія, не пробивайте дно, будь ласка.
Так достали. Бачив Бог, я довго тримала себе в руках.
Але всьому є межа.
Хто, що і де бачив в лікарнях безкоштовно?????
   
У ваксьорів комплекс вахтьорів.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Що це за історія з оплатою кисню?

фантазії примітива
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Очі розплющ!
В наших лікарнях кисень безкоштовний. Ти ж про це писала чи вже забула?
Якщо вже пишеш на загал, будь ласка,  дивись, що  поширюєш.
Ляж в лікарню і дихни безкоштовного. Достав.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ти, падлюка заокеанська, розповіси мені про безкоштовне лікування?
Я розповідаю реальні факти, всі платять за кисень в лікарнях. Один ти, сцуко, з дуба впав.

вона бреше,
ніхто не платить за кисень в лікарнях
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Геніальний розвиток товаришів вакцинаторів- спочатку- ой,буде вакцина,вколимося і все буде нормально,не захворіємо.(Що,в принципі,правильно,тобто з хорошою вакциною так і повинно було бути)
З'явились "вакцини" і о диво,ті що вкололися,почали хворіти і вдруге і навіть втретє!
З'явилася інша мантра- та,воно,вакцина звісно добре,але
треба не дві,а ще й третю,бустерну,тоді не захворієш.
І знову фіаско.
Що залишаєцця?
Або виливати свою злість на тих,хто не вакцинувався,та пророчити їм концтабори,лєпрозорі'ї та ураження прав та свобод,або...
Або,як нормальні люди,а не лємінги чи вівці запитувати не у антиваксів а у тих,хто найпав: Що за фуйня,шановні?
Але на те яйца потрібні,бо там репресивний апарат такий,що ну його нафіга.
Простіше та безпечніше намагатися чморити таких же манюпасів,які чомусь в стадо не хочуть.

Останнє редагування: 23 вересня 2021 16:55:53 від Blokh
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

вона бреше,
ніхто не платить за кисень в лікарнях
Ага, все там даром, лягай полікуйся.
Сцуки зелені :(
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так достали. Бачив Бог, я довго тримала себе в руках.
Але всьому є межа.
Хто, що і де бачив в лікарнях безкоштовно?????

диви не лусни від злості  :gigi:  (Чому т.з ваксьори такі агресивні ? )
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так достали. Бачив Бог, я довго тримала себе в руках.
Пані ДМХЗ реальна юзеркиня з Харкова. І вивилювати на неї явно не варто.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ага, все там даром, лягай полікуйся.
Сцуки зелені :(

ми про кисень чи про все ?   :laugh:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ляж в лікарню і дихни безкоштовного. Достав.
По твоїм дописам зрозуміло, що ніхто із близьких з ковідом до лікарні не потрапляв. То що тебе спонукає оббріхувати наші лікарні? І мене разом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія