Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

========================================
 Кішка тонка. Мене ніхто не примусить.Для цього тре мати мізки. Мене можна умовити,але для цього повинна бути адекватна влада. ТОБІ НЕ ДАМ! :fuck:

Я так понимаю, что до сих пор власть была неадекватная,  даже юлька пм? ;)
   
Re: ФОПи мітингують.

Джерело: кореспондент "Інтерфакс-Україна" з місця подій

Деталі: За даними агентства, зіткнення сталося близько 11.20. Мітингувальники намагалися перекрити дорогу, але поліцейським і нацгвардейцам вдалося відтіснити їх до тротуару.
   
Re: ФОПи мітингують.

все начнут телефонами расплачиааться даже за петрушку и укроп. Как в китае

В Китае уже в 7-eleven за налик не получается купить. Кажуть, в кассе пусто - никто еще не платил наличкой сегодня. :)
   
Re: ФОПи мітингують.

А мені похєру на фопів.
Нарід обрав кого бажав, тепер 5 років нехай терплять.
   
Re: ФОПи мітингують.

Знову хитродупі виступають за анархію і не хочуть платити податків.


пан трішки дурень, хоча ні, не трішки

якщо я, як ФОП захочу не платити податки, то я закрию ФОП
кину трудову одному за партнерів на мінімальну і перейду в налік
все

можу відкрити підприємця онлайн в Польщі
отримає дружина картку поляка, бо одна з бабусь була полькою
і все

податки будуть трішки вищі на пару відсотків, але і працювати з замовниками з ЄС та США буде простіше


фопи хочуть прозорих правил гри при введенні касових апаратів і відміни ідіотських штрафів за неправельне введення і т.д.
все просто, скасовуємо ПДВ, акцизи, збори та податки при ввезенні товарів, а вводимо єдиний податок на остаточний продаж
все
розганяємо нах таможню і всіх уродів на ліцензуванні, формуванні акцизів і т.д., просто в залежності від типу продукції і країни виробника ставка остаточного податку регулюється від 3% до 500% все. Пробиваємо чек і отримуємо дві суми, вартість товару і податок на остаточний продаж.

карати треба за продаж товару без чеку, ось тут має бути право на провокацію. прийшли, купили і не отримали чек - штраф по повній.
далі, чек повинен формуватись у вигляді кюар коду і покупець може його сканувати з телефону продавця, щоб не треба було друкувати кожен раз.
   
Re: ФОПи мітингують.

А як насправді, що ще податкова хоче?
Наприклад оце:
Основаниями для проведения фактических проверок станет информация от государственных органов или органов местного самоуправления и письменное обращение покупателя (потребителя), которая свидетельствует о возможных нарушениях порядка применения РРО и ПРРО в сфере торговли, общественного питания и услуг.

Ти уявляєш як після цього покращиться життя працівників податкової?

Про все інше краще почитай сам: https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=search2

Останнє редагування: 23 вересня 2021 12:09:37 від киевлянин
   
Re: ФОПи мітингують.

Я так понимаю, что до сих пор власть была неадекватная,  даже юлька пм? ;)
=============================
Вначале Юлька была довольно адекватной. Покончила с убийственным бартером, спасла черную металлургию, запустила товарно-денежные отношения нормальные, до этого очень много помогла малому и среднему бизнесу, стабилизировала энергорынок. Короча,она таки много сделала.
 Но прошли годы.
 Ее методы,которые были хороши ТОГДА уже с начала 2000-х переставали работать. Она стала опираться на старый криминалитет, и даже на Хуйла. А потом как пошло-поехало...и стала она старой сукой.
   
Re: ФОПи мітингують.

пан трішки дурень, хоча ні, не трішки

якщо я, як ФОП захочу не платити податки, то я закрию ФОП
кину трудову одному за партнерів на мінімальну і перейду в налік
все

можу відкрити підприємця онлайн в Польщі
отримає дружина картку поляка, бо одна з бабусь була полькою
і все

податки будуть трішки вищі на пару відсотків, але і працювати з замовниками з ЄС та США буде простіше
Так, той пан дурень. Він такий,  як твої сусіди, що гріють твою оселю.
Я все можу зрозуміти, ну не може ця людина подолати тваринний інстикт не віддавати своє. Але нашо тоді писати шо я такий українець, я піду війною на москалів. Куди ти підеш, якщо ти 19.5% зажав?
   
Re: ФОПи мітингують.

Наприклад оце:
Основаниями для проведения фактических проверок станет информация от государственных органов или органов местного самоуправления и письменное обращение покупателя (потребителя), которая свидетельствует о возможных нарушениях порядка применения РРО и ПРРО в сфере торговли, общественного питания и услуг.

Ти уявляєш як після цього покращиться життя працівників податкової?

Про все інше краще почитай сам: https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=search2
А зараз якщо покупець напише скаргу фопа не перевіряють?
   
Re: ФОПи мітингують.

Бракує на все. У України смішний бюджет. А ФОПам треба платити податки і брати відпустку не тричі на рік, а двічі.

а у ФОПа є відпустка? і хто ж її оплачує? може держава?
у ФОПа не має ні відпустки, ні лікарняних  оплачуваних
все з своєї кишені

платити податки - сплачую, але бажання все менше і менше їх платити, бо бачу, як вони витрачаються
наприклад на броньоване авто для Шерифа чи кортежі прихильники певної політсили
будуть далі так діяти  - просто піду в тінь, чи відкрию підприємця у Чехії чи Польщі
кому буде краще?

нах податковій всі дані по моїм угодам з приватним бізнесом, ну добре, якщо це державне підприємство і бюджетні кошти, хай буде, всі документи, договора і т.д., а для чого їм ці ж дані, якщо я такому ж ФОПу виконав певні роботи і показав суму і дату, гроші прийшли на рахунок і податки сплачені, НАХЕРА ЇМ ВСІ ДАНІ?
далі - касові апарати, хоча це мене і не стосується, нахера такі складнощі, проста програма у смартфоні, що формує чек у вигляд кюар коду і передає дані про операцію в базу даних, все, нафіга книжки, звіти і т.д.? нафіга штрафи за звіти і т.д.? має бути великий штраф за продаж товару без чеку - тут згоден, але далі це не проблема підприємця, продав товар, свормував кюар код, дані пішли в базу про операцію, покупець сканував код і має документ для гарантії. ВСЕ інше - це дебільні забаганки податкової та влади, щоб усунути конкурентів.
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОП з першої хвилини реєстрації платить податок і ЄСВ. незалежно чи шось заробив. навіть якшо фоп за результатами місяця пішов в мінус по бізнесу - податок платиться.
щомісячно плати.
або закривай ФОПа.
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОП з першої хвилини реєстрації платить податок і ЄСВ. незалежно чи шось заробив. навіть якшо фоп за результатами місяця пішов в мінус по бізнесу - податок платиться.
щомісячно плати.
або закривай ФОПа.
Питання не в цьому. Вони заробляють тисячу доларів на день, беруть ТРИ (!!!) відпустки на рік та катаються по єбіптам, поки голодують сироти.
   
Re: ФОПи мітингують.

а у ФОПа є відпустка? і хто ж її оплачує? може держава?
Та їздять декілька раз на рік, Хорватія, Чорногорія, Туреччина, Єгипет, Буковель.
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОП з першої хвилини реєстрації платить податок і ЄСВ. незалежно чи шось заробив. навіть якшо фоп за результатами місяця пішов в мінус по бізнесу - податок платиться.
щомісячно плати.
або закривай ФОПа.
Ну так не оформлюй ФОП, плати по факту.
   
Re: ФОПи мітингують.

Так, той пан дурень. Він такий,  як твої сусіди, що гріють твою оселю.
Я все можу зрозуміти, ну не може ця людина подолати тваринний інстикт не віддавати своє. Але нашо тоді писати шо я такий українець, я піду війною на москалів. Куди ти підеш, якщо ти 19.5% зажав?

так хто заважає сусідам поставити ІО?
я спеціально брав квартиру на 5 му поверсі і в 5му під*їзді з 7ми, можете повторити.
не зажав, бо я ці кошти витрачаю в Україні, купляю товари та послуги, навіть якщо я піду в тінь, то зароблені я витрачаю тут.

а про війну і москалів
я краще куплю хлопцям необхідне, чим віддам уродам
і ще
я свою кулю зловив 18.02.2014 року, за останні 7 рокі десятки раз був
в зоні АТО і не тільки з волонтерськими поїздками

необхідно зробити так, щоб людині були зручно і вигідно сплачувати податки, а не городити дурню
   
Re: ФОПи мітингують.

Питання не в цьому. Вони заробляють тисячу доларів на день, беруть ТРИ (!!!) відпустки на рік та катаються по єбіптам, поки голодують сироти.
Сироти не голодують, бо не всі в Україні такі мудаки як ти.
   
Re: ФОПи мітингують.

Питання перше: нахіба податковій "данные всех операций" в такому вигляді як вона (податкова) хоче? Достатньо передати що операція відбулася на таку то суму і все, все інше що вони хочуть і є "херня".

В докладе ООН по правам человека лет 5 назад это названо, как превышение государством своих полномочий по сбору информации, выходящей за пределы его законных интересов.
   
Re: ФОПи мітингують.

Та їздять декілька раз на рік, Хорватія, Чорногорія, Туреччина, Єгипет, Буковель.
Нічого, не довго їм ще рябчиків їсти, камраде!
   
Re: ФОПи мітингують.

Сироти не голодують, бо не всі в Україні такі мудаки як ти.
Ти хоч це з бронєвіка торочиш? Бо чот зовсім не чіпляє.
   
Re: ФОПи мітингують.

Та їздять декілька раз на рік, Хорватія, Чорногорія, Туреччина, Єгипет, Буковель.

і що?
у пана жаба велика?

вони їздять за свої зароблені з яких вже сплачено податки
панові в КНДР треба їхати

це там забрати і поділити, Вам хто заважає відкрити ФОП і заробляти?
тільки власна тупість та лінь
   
Re: ФОПи мітингують.

я не думав що ця кварталівська пи3добратія так тупорила

їх же попереджали - чим більше податків вводитимуть - тим зменшуватиметься податкова база

у будь якій праці головне щоб працюючий відчував вигоду. не відчуває - чхурне в польщу чи буде сидіти без роботи та економити. оба варіанта убивчі для економіки.

ну не будуть люди утримувати 40 річних ментів-пенсів, допомогу депутатам, суддям що "повигравали" у ПФУ 100к пенсії, і 20% овдп-оброк у яких варяться інсайдери. а решту вичавлювати тарифами. ну не придумали кварталівці ще такий клоунський номер як комуністи, щоб заставити людей працювати безкоштовно за якусь ідею.
   
Re: ФОПи мітингують.

у пана жаба велика?
Вело еталонний швондєр та шаріков.
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОП заплатили в 2020 ом  53 млрд налогов
вероятно хотят сократить эту цифру
   
Re: ФОПи мітингують.

Питання не в цьому. Вони заробляють тисячу доларів на день, беруть ТРИ (!!!) відпустки на рік та катаються по єбіптам, поки голодують сироти.

ще один совок дебільний, перестаньте рахувати  чужі гроші, хай заробляють по триста тисяч доларів у день,

вони не беруть відпустку, а за свої їдуть куди хочуть,
відпустку оплачувану беруть наймані працівники, і лікарняне оплачуване
а у ФОПа все за свій рахунок

відкривайте ФОП, заробляйте по тисячі долларів на день і все зароблене віддавайте дитячому будинку
буде Вам пошана велика і подяка

але ж Вам власна тупість та лінь не дають це зробити, тому бажання забрати і поділити
Шаріков таки дав потомство
   
Re: ФОПи мітингують.

Питання не в цьому. Вони заробляють тисячу доларів на день, беруть ТРИ (!!!) відпустки на рік та катаються по єбіптам, поки голодують сироти.
:laugh:
бариги. взять і падєліть (с)
   
Re: ФОПи мітингують.

тих же айтішників з караваєм чекають у болгарії чи чехії. майже без податків.
окрім того є купа офшорних сервісів що вишлють в неньку банківську картку, і про неї не дізнаються ні гетьманцов ні нбу
укромолодь до 25 в польщі майже без податків.

наші дебіли як динозаври опаздують на 10 років за технологіями,

тоді як світ почав боротьбу за робочі руки ввиду демографічного колапсу, зелені підараси спасають пенсійну систему та корупціонерів шляхом умертвління економіки.
   
Re: ФОПи мітингують.

ще один совок дебільний, перестаньте рахувати  чужі гроші, хай заробляють по триста тисяч доларів у день,

вони не беруть відпустку, а за свої їдуть куди хочуть,
відпустку оплачувану беруть наймані працівники, і лікарняне оплачуване
а у ФОПа все за свій рахунок

відкривайте ФОП, заробляйте по тисячі долларів на день і все зароблене віддавайте дитячому будинку
буде Вам пошана велика і подяка

але ж Вам власна тупість та лінь не дають це зробити, тому бажання забрати і поділити
Шаріков таки дав потомство
:pooh_lol:
   
Re: ФОПи мітингують.

зелені підараси спасають пенсійну систему та корупціонерів шляхом умертвління економіки.
Вони все правильно роблять, розширюють базу опадаткування.
   
Re: ФОПи мітингують.

тих же айтішників з караваєм чекають у болгарії чи чехії. майже без податків.
Це найепічніша перемога Гетманцева, першими в'їбати по тих, завдяки кому в злиденній країні змогли за рік запустити державні послуги та електронні посвідчення онлайн.
   
Re: ФОПи мітингують.

і що?
у пана жаба велика?

вони їздять за свої зароблені з яких вже сплачено податки
панові в КНДР треба їхати

це там забрати і поділити, Вам хто заважає відкрити ФОП і заробляти?
тільки власна тупість та лінь
Пан мене не зрозумів. Я за те шоб ви заплатили 19.5% податку, а на 80.5% робіть шо хочете, хоч в КНДР їдьте.
   
Re: ФОПи мітингують.

Знову ФОПи Ювеліри?

А що, ФОПи бувають ТІЛЬКИ ювеліри ? чи любите маніпулювати ?  :fool:
   
Re: ФОПи мітингують.

Це найепічніша перемога Гетманцева, першими в'їбати по тих, завдяки кому в злиденній країні змогли за рік запустити державні послуги та електронні посвідчення онлайн.

И это не может не радовать. (tu)

Вьібрали? Пусть жрут.
   
Re: ФОПи мітингують.

Пан мене не зрозумів. Я за те шоб ви заплатили 19.5% податку, а на 80.5% робіть шо хочете, хоч в КНДР їдьте.

і що мені держава запропонує в обмін на 19,5 % податку, до слова з обороту чи доходу?
бо я сплачую 5% з обороту + ЄСВ

медицину безкоштовну? так навряд, бо я і вся родина застраховані і давно не користуємось державною медициною
тещу тут лікував в державній клініці, так вона 45 років трудового стажу має і то за титанову пластину довелось платити

якісну безкоштовну освіту? та юх там, самі, все самі, хоча в нас дуже непогана школа, але рівень так собі

спортивні школи, секції, музичну школу? та ні, за все треба платити, менше звичайно чим у ЄС, але платити

може захист? так фіг там. Доводиться з своїх хлопцям докупляти необхідне на нулях і возити вже 7й рік

може інфраструктуру для життя та відпочинку на рівні хоча б Прибалтики? так теж ні, все платне

до слова, якщо врахувати ПДВ на все, що я купляю, то вийде, що я вже сплачую куди більше за 19,5%
у пана дуже погано з математикою.
   
Re: ФОПи мітингують.

Пан мене не зрозумів. Я за те шоб ви заплатили 19.5% податку, а на 80.5% робіть шо хочете, хоч в КНДР їдьте.

ну звалю я онлайн у Польщу чи Чехію, а тут закину трудову на мінімалку і хто виграє? може Україна?
чи пенсіонери з бюджетниками?

голосувати треба за тих, хто пропонує реформи, а не халяву
мені повинно бути зручно і комфортно платити податки в Україні, я повинен бачити куди вони витрачаються

пробували організувати маленьке виробництво в Україні? спробуйте і напишіть, як держава допомагає створювати робочі місця.
   
Re: ФОПи мітингують.

і що мені держава запропонує в обмін на 19,5 % податку, до слова з обороту чи доходу?
бо я сплачую 5% з обороту + ЄСВ

медицину безкоштовну? так навряд, бо я і вся родина застраховані і давно не користуємось державною медициною
тещу тут лікував в державній клініці, так вона 45 років трудового стажу має і то за титанову пластину довелось платити

якісну безкоштовну освіту? та юх там, самі, все самі, хоча в нас дуже непогана школа, але рівень так собі

спортивні школи, секції, музичну школу? та ні, за все треба платити, менше звичайно чим у ЄС, але платити

може захист? так фіг там. Доводиться з своїх хлопцям докупляти необхідне на нулях і возити вже 7й рік

може інфраструктуру для життя та відпочинку на рівні хоча б Прибалтики? так теж ні, все платне

до слова, якщо врахувати ПДВ на все, що я купляю, то вийде, що я вже сплачую куди більше за 19,5%
у пана дуже погано з математикою.
Ну от дивись, прибиральниця ще менше всім тим користується. Плотить 20% ПДВ на все що купує. І плотить 19.5% від доходу, яких ти не плотиш. Тобі не соромно, що ти, такий ультранаціоналіст платиш українській державі менше за ватну прибиральницю?
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

Пан мене не зрозумів. Я за те шоб ви заплатили 19.5% податку, а на 80.5% робіть шо хочете, хоч в КНДР їдьте.
перепрошую, податку з чого?
З обороту?
а нічого не злипнеться?
   
Re: ФОПи мітингують.

З РРО дрібним вигідніше закритись і платити криші.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну от дивись, прибиральниця ще менше всім тим користується. Плотить 19,5% ПДВ на все що купує. І плотить 19.5% від доходу, яких ти не плотиш. Тобі не соромно, що ти, такий ультранаціоналіст платиш українській державі менше за ватну прибиральницю?

19,5% з обороту?  :facepalm:
Це будуть самі високі податки в світі...
   
Re: ФОПи мітингують.

перепрошую, податку з чого?
З обороту?
а нічого не злипнеться?
З доходу. Тобто умовно кажучи все що ви витратили за рік плюс накопичення, або мінус якщо у вас активи зменшились за рік.
   
Re: ФОПи мітингують.

Показати зображення...
Пацан как бы говорит:ага-ага! :D 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія