Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.
Bit

реальні обороти більші за декларовані
то есть фискалы знают что обороты завышены и ничего не делают)))
   
Re: ФОПи мітингують.

Загалом виходить так, що всюди де податкова сама приймає рішення про розмір доходів і податку з них
вона і не намагається використовувати РРО, як засіб контролю.
А на біса це вже.

Але ми ж не лохи якісь.
Ми джентльмени.
А між справжніми джентльменами прийнято довіряти записам в податкових деклараціях.
ФОПи не можуть збрехати.

Те пер я розумію чим обурюються ФОПи під ВР - їх підозрюють у неджентльменській поведінці.
Та це ж наклеп.
Геть РРО.
А щодо довіри записам в податкових деклараціях - це взагалі перл!
Якщо ти маєш на увазі, що махінатори не показують обороти, я тебе розчарую - вони й далі не будуть показувати. Розписувати, чому, не буду, надоїло вже.
А щодо звичайних підприємців - то тут варіанти два: людина або пише правду, або не пише правду. Але хоч якийсь податок платить.
Після введення РРО і одні, і другі підуть в тінь. Бо там штраф 340 грн, якщо піймають, причому декілька разів, і доведуть, що це підприємницька діяльність.
   
Re: ФОПи мітингують.

Слухай, я ж тобі трохи вище задавала питання: як РРО виведуть бізнес із тіні?
Ти сам відповів - НІЯК.
То про що ти тут пишеш зараз? :laugh:

я ж тобі написав, що ні не виведуть
вони можуть примусити декларувати правдиву виручку тих хто вже не в тіні 
хоча для уникнення цього теж є схеми

я не знаю про що ти пишеш

   
Re: ФОПи мітингують.

то есть фискалы знают что обороты завышены и ничего не делают)))

тобто, як нічого не роблять
а про що ж тоді гілка?
через що страждають ФУПвські реформатори?
   
Re: ФОПи мітингують.

то есть фискалы знают что обороты завышены и ничего не делают)))

Введение РРО НИКАК не помогут "бороться" с повышенными оборотами. Каждый, кто так врет - мягко говоря, негодяй.
   
Re: ФОПи мітингують.

я ж тобі написав, що ні не виведуть
вони можуть примусити декларувати правдиву виручку тих хто вже не в тіні 
хоча для уникнення цього теж є схеми

я не знаю про що ти пишеш
Зараз виручка без РРО щось біля 1 млн. 300 тис.
Після установки РРО виручка буде , здається, 7 млн.
Ти серйозно думаєш, що звичайний ФОП У ШІСТЬ РАЗІВ занижує обороти?
Я не кажу про маніпуляції з ФОПами, які практикують великі компанії, у тих РРО давно стоять. І толку? :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

тобто, як нічого не роблять
ну вот фискал "как то видит" что оборот выше, что он делает? получается ничего
он просит ввести рро
дальше что будет с рро тоже ничего?
   
Re: ФОПи мітингують.

Зараз виручка без РРО щось біля 1 млн. 300 тис.
Після установки РРО виручка буде , здається, 7 млн.
Ти серйозно думаєш, що звичайний ФОП У ШІСТЬ РАЗІВ занижує обороти?
Я не кажу про маніпуляції з ФОПами, які практикують великі компанії, у тих РРО давно стоять. І толку? :laugh:

ти серйозно думаєш, що це так рахують?
ставлять верхню межу за розрахунками недекларованих доходів? 

я ще раз кажу всіх ФОПів тре переводити на ПДФО,
тоді зникне потреба у ФОПах великих компаній
і ФОПах найманих працівниках

але Гетманцев про це мовчить і для ФОПів це страшний сон
бо ж однакові за суттю
   
Re: ФОПи мітингують.

ну вот фискал "как то видит" что оборот выше, что он делает? получается ничего
он просит ввести рро
дальше что будет с рро тоже ничего?

ні чого не зрозумів, але що буде далі побачимо
я пам'ятаю податковий майдан при введенні Податкового кодексу
що було далі, ми вже знаємо
   
Re: ФОПи мітингують.

ти серйозно думаєш, що це так рахують?
ставлять верхню межу за розрахунками недекларованих доходів? 

я ще раз кажу всіх ФОПів тре переводити на ПДФО,
тоді зникне потреба у ФОПах великих компаній
і ФОПах найманих працівниках

але Гетманцев про це мовчить і для ФОПів це страшний сон
бо ж однакові за суттю
ПДФО - це податок з заробітної плати.
У фопа оборот вважається ДОХОДОМ, що саме по собі повна маячня.
Тому що для послуг оборот фактично + доходу. А
Я для торгівлі? А для виробництва?
Так що пиши їще, читач. :laugh:

Останнє редагування: 26 вересня 2021 15:47:05 від шафран
   
Re: ФОПи мітингують.

ні чого не зрозумів, але що буде далі побачимо
я пам'ятаю податковий майдан при введенні Податкового кодексу
що було далі, ми вже знаємо
Ну, дивись, якщо не поняв.
Я тобі на іншому прикладі проїлюструю.
Минулого тижня моя сестра попала в ДТП. В її стоячу на аварійці машину зі всієї дурі в"їхали в зад. Вона не винна 100%. У тій машині у водія поламана рука. Слідчий, який приїхав на ДТП, сказав їй зразу: або ввечері приходиш з 300 баксами і я пишу, що це адмінпорушення, або буде кримінал. І ніхто навіть не шифрується.
Точно так же буде і з податковим інспектором.
Андестенд?
   
Re: ФОПи мітингують.

ПДФО - це податок з заробітної плати.
Ц фопа оборот вважається ДОХОДОМ, що саме по собі повна маячня.
Тому що для послуг оборот фактично + доходу. А
Я для торгівлі? А для виробництва?
Так що пиши їще, читач. :laugh:

я тобі розшифрую,
 ПДФО це Податок з Доходів Фізичних Осіб
ти там бачиш слова "заробітна плата"?
ні?
от і не пиши дурні, і про те що оборот= дохід, теж 
   
Re: ФОПи мітингують.

я тобі розшифрую,
 ПДФО це Податок з Доходів Фізичних Осіб
ти там бачиш слова "заробітна плата"?
ні?
от і не пиши дурні, і про те що оборот= дохід, теж 
У нас зараз це податок з заробітної плати, як би ти його не розшифровував.
А от на рахунок другого - ти серЙозно?
А що ж тоді є доходом ФОПа?
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну, дивись, якщо не поняв.
Я тобі на іншому прикладі проїлюструю.
Минулого тижня моя сестра попала в ДТП. В її стоячу на аварійці машину зі всієї дурі в"їхали в зад. Вона не винна 100%. У тій машині у водія поламана рука. Слідчий, який приїхав на ДТП, сказав їй зразу: або ввечері приходиш з 300 баксами і я пишу, що це адмінпорушення, або буде кримінал. І ніхто навіть не шифрується.
Точно так же буде і з податковим інспектором.
Андестенд?

так, і вона піде і понесе бо не винна 100%
а ти писатимеш, що суди ще не такі
і що вона все робить по закону, а поліцаї не такі

ну про податкових інспекторів, я вже тут писав у розділі:
"Державна податкова та Державна митна служб України у відповідності до стандартів ЄС"
а саме про Польщу
"Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року"
в Україні просто куплет з пісні
"До запровадження спрощеної системи.Там такий клондайк для них був. Ну й крихти для бюджету"(Сталкер співав)
   
Re: ФОПи мітингують.

У нас зараз це податок з заробітної плати, як би ти його не розшифровував.
А от на рахунок другого - ти серЙозно?
А що ж тоді є доходом ФОПа?

1. брехня, відкрий кодекс і перечитай
2. все, що залишається після понесених витрат у зв'язку з діяльністю
   
Re: ФОПи мітингують.


(tu) люблю податково-популярну літературу
особливо коли її приносять не задумуючись над прочитаним

тепер перекладаємо на українське законодавство
польська податкова картка ідентична українському ФОПу на загальній системі оподаткування
принцип
"Податок сплачується на дохід фізичної особи, отриманий протягом податкового періоду"
в Україні означає, що замість 5% з обороту беруть 18+1,5% з прибутку
а ця фраза
"Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року"
в Україні просто куплет з пісні
"До запровадження спрощеної системи.Там такий клондайк для них був. Ну й крихти для бюджету"(Сталкер співав)
звісно який смисл в РРО, якщо податковий орган порахував доходи і витрати та розмір прибутку до оподаткування
тут не про контроль мова, а про визначення зобов'язань не платником податків, а податковою
звісно принципи роботи податкової не уточненні, подробиці не для популярної літератури
1. Я й не надто заглиблювався оскільки від1їжджав. Погуглив, перебіг очима і скинув. Навпаки думав ФУП розбереться. Розумієш я не фіскал, не маю й ФОПівського інтересу. Мені головне підтвердити свою позицію для себе, а не займатись
софістикою, щоб публічно когось перспорити.
Під клондайком податкової я мав на увазі перевірка торгових точок по повному обліку,звітності, ведення касової книги,наклейки чекових звітів, зберіганні касових стрічок, правильності заповнення чеку, кошерність накладних, видачі в руки чеку покупцеві, обов'язковість цінників з підписами та печаткою на звороті, вивішені дозволи у видному місці і решта фіскальної мішури. Продавці половину часу витрачали не на торгівлю а на папери. Як правило коли був один продавецб то в до нього пристібались що якісь папери розміщені не по феншую і пропонували вирішення договорним способом без фіксації фіскальним РРО. Для видимості обмежуючись мінімальним штрафом. Якщо за день фіскал обходив десяток точок то мав добрий куш і для себе й наверх занести. Ти ж сам кажеш що не знав такої малоїторгової точки де все було б по білому. А тут ще все повинно було бути по фіскальному фкншую.
Це дуже стимулювало економіку сім'ї податківців.
   
Re: ФОПи мітингують.

1. брехня, відкрий кодекс і перечитай
2. все, що залишається після понесених витрат у зв'язку з діяльністю
Ти серйозно? Відкрий кодекс і перечитай, читач.
Знавець ФОПів, блін. :laugh:
Все, на цьому моя дискусія з тобою закінчена.
   
Re: ФОПи мітингують.

і тут перша з фраза і відразу
наступний куплет з пісні
"До запровадження спрощеної системи.Там такий клондайк для них був. Ну й крихти для бюджету"
а саме
"схемою оподаткування <...> на основі оцінки податкових органів"

ну і звісно трішки більше мільйона річний оборот

куди їм до українських реалій
 
По хорватії є що сказати? Чи ми вже випередили їх разом з поляками?
   
Re: ФОПи мітингують.

А взагалі я виклав на ФУП для неупередженого перегляду. Тому що задовбали маніпуляціями, що спрощена система тільки в Україні. Але не бачу ніякої зацікавленості. Хіба що відстояти наперед отримане замовлення. До вечора.
   
Re: ФОПи мітингують.

1. Я й не надто заглиблювався оскільки від1їжджав. Погуглив, перебіг очима і скинув. Навпаки думав ФУП розбереться. Розумієш я не фіскал, не маю й ФОПівського інтересу. Мені головне підтвердити свою позицію для себе, а не займатись
софістикою, щоб публічно когось перспорити.
Під клондайком податкової я мав на увазі перевірка торгових точок по повному обліку,звітності, ведення касової книги,наклейки чекових звітів, зберіганні касових стрічок, правильності заповнення чеку, кошерність накладних, видачі в руки чеку покупцеві, обов'язковість цінників з підписами та печаткою на звороті, вивішені дозволи у видному місці і решта фіскальної мішури. Продавці половину часу витрачали не на торгівлю а на папери. Як правило коли був один продавецб то в до нього пристібались що якісь папери розміщені не по феншую і пропонували вирішення договорним способом без фіксації фіскальним РРО. Для видимості обмежуючись мінімальним штрафом. Якщо за день фіскал обходив десяток точок то мав добрий куш і для себе й наверх занести. Ти ж сам кажеш що не знав такої малоїторгової точки де все було б по білому. А тут ще все повинно було бути по фіскальному фкншую.
Це дуже стимулювало економіку сім'ї податківців.

а я думав Клондайк це місце високих заробітків
якщо "Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року"
то я впевнений, що у нас жоден ФОПівець не визнає правоту податкового органу при визначенні податку
будуть волання про неймовірно високі суми
ну і пошепки про те що за 300 баксів можна все порішати
варіанти "душать пенсів на 40-х Москвичах" "всі йдуть в тінь" теж будуть
все як з РРО зараз

але, сподіваюсь, принцип ти вловив, європейський принцип?
РРО не вимагають там де суму податку визначає податковий орган, а не платник податку
у випадку коли визначення суми податку в декларації покладається на платника
застосування РРО, як засобу контролю, звичайна практика
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

ні чого не зрозумів, але що буде далі побачимо
ну фискал видит нарушение а сделать ничего не может, просит ввести РРО
и вот с РРО нарушений не будет или фискал сможет пресечь нарушение))))
   
Re: ФОПи мітингують.

ну фискал видит нарушение а сделать ничего не может, просит ввести РРО
и вот с РРО нарушений не будет или фискал сможет пресечь нарушение))))

фіскал, коли фіксує порушення, складає протокол
а фіскал, який узагальнює інформацію, вносить пропозицію про вдосконаленню
з найманими айтішниками не просто ж так тема виникла - фірми показували в 1ДФ регулярні і повторювані виплати одним і тим же ФОПам
за сучасного програмного забезпечення обробити цю інформацію нема проблем
і висновки зробити легко
 
з РРО регулярні порушення - невиданий чек
в Києві чи Тернополі ще є популярним порушенням - продаж алкоголю після 23.00
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

з РРО регулярні порушення - невиданий чек
ну и как оборот хоть у одного проверили?)))
   
Re: ФОПи мітингують.

Черв'ячок хоча б не викручувався і не ніс такої ахінеї.
Немов в совок повернувся і якогось політрука послухав
   
Re: ФОПи мітингують.

ну и как оборот хоть у одного проверили?)))

я?
так я ж не перевіряв, я обліковував  :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

А взагалі я виклав на ФУП для неупередженого перегляду. Тому що задовбали маніпуляціями, що спрощена система тільки в Україні. Але не бачу ніякої зацікавленості. Хіба що відстояти наперед отримане замовлення. До вечора.
Дякую, було цікаво дізнатись
   
Re: ФОПи мітингують.

як знавець, я знаю що таких стандартів не існує
а ти, як дилетант, намагаєшся впарити мені фуфло

Щось ти поплутав:
Твоє прохання надати посилання на стандарти ЄС для Державної податкової та Державної митної служб ніяк не свідчить про те, що ти начебто знаєш, що таких стандартів не існує. Я тобі це відразу написав: якщо ти їх вимагаєш, бо нічого в європейському законодавстві не розумієш.
Звісно, що таких стандартів у рамках Регламенту 1025/2012 не існує й існувати не може, як не існує й паперових стандартів щодо багатьох інших питань, - мова йде виключно про використання європейських цінностей. Й тільки дурень або троль може вимагати надати якесь посилання й під цим приводом намагатися уникнути відповіді на просте питання:
"Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС" (одна з основних вимог фопівців) - це ти називаєш вимаганням пільгового статусу?

"ділетант" - це виключно твоя власна думка, що базується на твоїй хибній уяві про податкове законодавство Європи та України. А коли тебе у твоє лайно носом тикають, то робиш вигляд, що не побачив.
   
Re: ФОПи мітингують.

з РРО регулярні порушення - невиданий чек

Це виключно при нормальному законодавстві. Як у переважній більшості країн ЄС.
А у нас інша справа: основні порушення - це трабли зі звітами, кодуванням товару, складським обліком тощо.
   
Re: ФОПи мітингують.

Щось ти поплутав:
Твоє прохання надати посилання на стандарти ЄС для Державної податкової та Державної митної служб ніяк не свідчить про те, що ти начебто знаєш, що таких стандартів не існує. Я тобі це відразу написав: якщо ти їх вимагаєш, бо нічого в європейському законодавстві не розумієш.
Звісно, що таких стандартів у рамках Регламенту 1025/2012 не існує й існувати не може, як не існує й паперових стандартів щодо багатьох інших питань, - мова йде виключно про використання європейських цінностей. Й тільки дурень або троль може вимагати надати якесь посилання й під цим приводом намагатися уникнути відповіді на просте питання:
"Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС" (одна з основних вимог фопівців) - це ти називаєш вимаганням пільгового статусу?
"ділетант" - це виключно твоя власна думка, що базується на твоїй хибній уяві про податкове законодавство Європи та України. А коли тебе у твоє лайно носом тикають, то робиш вигляд, що не побачив.

виходить
одна з головних вимог не може бути виконана через відсутність стандартів
тобто мітингарі женуть фуфло і ти за ними
 :laugh:

ти поки що лайно розкидаєш не більше
   
Re: ФОПи мітингують.

якщо "Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року"

Все верно. Вот только это определяет не налоговый инспектор глядя на потолок, типа, сколько захочется. А определяют советы "Хатинок Скарбів" (в этом месте можно порыготать), если проще, то Министерством финансов четко по определенным формулам исходя из экономических показателей. Никаких выдумываний там нет. В отличие от украинского налоговика рисующего с потолка размер хабаря.

Если вы хотите страну, где размер налога, например, подоходного, выдумывает финансовая администрация - так это Королевство Нидерланды. Вот там прикольно на зарплату в 3 тыс евро подоходный налог в разные годы устанавливался и 5%, и 2%, и 8% и - что любопытно - 0%. В Украине ФОПов, зарабатывающих 36 штук евро в год не так уж и много.
   
Re: ФОПи мітингують.

Все верно. Вот только это определяет не налоговый инспектор глядя на потолок, типа, сколько захочется. А определяют советы "Хатинок Скарбів" (в этом месте можно порыготать), если проще, то Министерством финансов четко по определенным формулам исходя из экономических показателей. Никаких выдумываний там нет. В отличие от украинского налоговика рисующего с потолка размер хабаря.

Если вы хотите страну, где размер налога, например, подоходного, выдумывает финансовая администрация - так это Королевство Нидерланды. Вот там прикольно на зарплату в 3 тыс евро подоходный налог в разные годы устанавливался и 5%, и 2%, и 8% и - что любопытно - 0%. В Украине ФОПов, зарабатывающих 36 штук евро в год не так уж и много.

от спасібо, а ми то тупі думали, що податковий інспєктор глядя в паталок
а воно он як, метооодикииии

 а в нас тут податкові інспектора свою діяльність організовують колупаючись в носі і спльовуючи на підлогу
бо дурні, темні  і забиті 

біда нам бідося, горе гіркеє
   
Re: ФОПи мітингують.

А налоговики сейчас ходят по магазинам/кафе/ресторанам?
Шото мне кажется там уже и ресурсов нет для такого
Понятно, что возможность получения взятки, будет их стимулировать
Но есть ли ресурс?
   
Re: ФОПи мітингують.

А налоговики сейчас ходят по магазинам/кафе/ресторанам?
Шото мне кажется там уже и ресурсов нет для такого
Понятно, что возможность получения взятки, будет их стимулировать
Но есть ли ресурс?

А как они проверят номенклатурный остаток? Есть только один способ - прийти и начать пересчитывать карандаши, ручки, стирачки.... Ну или прийти, и... не пересчитывать. Быстрый вариант.
   
Re: ФОПи мітингують.

А как они проверят номенклатурный остаток? Есть только один способ - прийти и начать пересчитывать карандаши, ручки, стирачки.... Ну или прийти, и... не пересчитывать. Быстрый вариант.

А если склад дома, а в магазине только часть?
Сложно все это
   
Re: ФОПи мітингують.

в магазине только часть?
"О-о-о, братело, ти попав!) В тебе недостача! Значить продав без чеків! Йди-но сюди, знімай штани) А? Дома? Та ти ще й підкладаєш?) Знімай тоді одразу й труси."©
   
Re: ФОПи мітингують.

А если склад дома, а в магазине только часть?
Сложно все это

А разве в этом случае за дом не надо платить коммунальные, как предприятию?  Ну и раз дома - значит придут домой... Наверно... Я не знаю, у меня нет опыта ФОПа в Украина вообще. Я "баловался" только учреждая юрилца (как теперь выясняется, это было просто баловство). А вот частным предпринимателем был в нескольких других странах. Самое экзотическое место - в Австралии "Registtred  Business Name" (это там есть такая форма индивидуальной коммерческой дестяльности).
   
Re: ФОПи мітингують.

А разве в этом случае за дом не надо платить коммунальные, как предприятию?  Ну и раз дома - значит придут домой... Наверно... Я не знаю, у меня нет опыта ФОПа в Украина вообще. Я "баловался" только учреждая юрилца (как теперь выясняется, это было просто баловство). А вот частным предпринимателем был в нескольких других странах. Самое экзотическое место - в Австралии "Registtred  Business Name" (это там есть такая форма индивидуальной коммерческой дестяльности).

А в Германии комуналку списал бы в расходы  :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

1. брехня, відкрий кодекс і перечитай
2. все, що залишається після понесених витрат у зв'язку з діяльністю
Дійсно? На спрощеній системі?
   
Re: ФОПи мітингують.

Дійсно? На спрощеній системі?

ти знов щось з цитатами наплутав
про що питання? 
   
Re: ФОПи мітингують.


а я думав Клондайк це місце високих заробітків
Саме так. Золоті копальні для своїх сімей та начальства.

але, сподіваюсь, принцип ти вловив, європейський принцип?
РРО не вимагають там де суму податку визначає податковий орган, а не платник податку
у випадку коли визначення суми податку в декларації покладається на платника
застосування РРО, як засобу контролю, звичайна практика
З чотирьох розглянутих країн тільки в Чехії. В решти згідно законодавства. В Хорватії та Угорщині майже як в нас. І застосування РРО не вимагається.
Всі ці країни попереду нашої в рівні розвитку економіки, наповненню бюджету, рівні зарплат. То нафіга чіпати то що працює в ефективніших економіках? Може краще змінити закони і ставки податків,мит які не збігаються?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія