Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

Знову хитродупі виступають за анархію і не хочуть платити податків.
Кому? Грошей бракує на наблядові ради та іншим трутням? Займіться, краще, розвитком економіки.
   
Re: ФОПи мітингують.

Реєстратор розрахункових операцій. То что у тебя не рабоет на холоде и нужна розетка :)

Но у нас есть приложение на смарфон.

которое полная херня
   
Re: ФОПи мітингують.

І чого ж торгівля боїться касових апаратів, якщо чесно платить всі налоги?
так лимиты есть для ФОПов
   
Re: ФОПи мітингують.

так лимиты есть для ФОПов

ну то не перевищувати ліміт
   
Re: ФОПи мітингують.

воно на великому ринку працювать не буде як слід
причина банальна - принципові обмеження зв'язку, коли велика купа народу підключиться до інету й почне одночасно щось туди-сюди шпарити, почнуться затики, збої й інша фігня
Й це нормально для мобільного зв'язку

Ще також поганий зв'язок буде у критих ринках

Ага, ясно. Значит эти ФОПы вышли требовать от властей сделать хорошую мобильную связь и быстрый мобильный интернет?

Ну молодцы, это и я поддерживаю!  (tu) 

Схожу к ним на Майдан в субботу или в воскресенье - пожалуй подлержу эти требования. Может хоть чаем напоят :)
   
Re: ФОПи мітингують.

Платять, платять. Менше ніж прибиральниця.
Більше!
   
Re: ФОПи мітингують.

Кому? Грошей бракує на наблядові ради та іншим трутням? Займіться, краще, розвитком економіки.
Бракує на все. У України смішний бюджет. А ФОПам треба платити податки і брати відпустку не тричі на рік, а двічі.
   
Re: ФОПи мітингують.

а налоги придётся платить.
Я сплачую і ти через шариковський мозок нічого не зрозумів. Я регочу з тих дебілів, які будуть платити більше за смартфони та тєліки, аби дивитись на них, як зелені скубуться на каналі Ахметова, хто з них більший борцун з олігархами.
   
Re: ФОПи мітингують.

так лимиты есть для ФОПов
===============================
ШО, мудило, тебе лимиты мешают? Мутишь,сцука, недоплачиваешь Буууубочке? А у меня ООО... лимитов нету. Я даже плачу кой чаво. Хотя платить твоему Буууубочке мне ваааще-та впадлу.
   
Re: ФОПи мітингують.

ну то не перевищувати ліміт
:facepalm1: Ты мабуть не православный.
   
Re: ФОПи мітингують.

У України смішний бюджет.
   
Re: ФОПи мітингують.

не пи з д и

Они вышли бороться за качественный мобильный интернет на рынках.
   
Re: ФОПи мітингують.

===============================
ШО, мудило, тебе лимиты мешают? Мутишь,сцука, недоплачиваешь Буууубочке? А у меня ООО... лимитов нету. Я даже плачу кой чаво. Хотя платить твоему Буууубочке мне ваааще-та впадлу.
Гандон, я обйасняю человеку почему ФОПы не хотят кассовых аппаратов. А мне лимиты не мешают. И ты будешь платить не кой-чаво,  а сколько положено.
   
Re: ФОПи мітингують.

Гандон, я обйасняю человеку почему ФОПы не хотят кассовых аппаратов. А мне лимиты не мешают. И ты будешь платить не кой-чаво,  а сколько положено.

--------------------------
Соси О! :fuck:
   
Re: ФОПи мітингують.

Показати зображення...
Ты плати то, что тебе положено. А на ахметова можешь написать прокурору.
   
Re: ФОПи мітингують.

я обйасняю человеку почему ФОПы не хотят кассовых аппаратов
Ти геть нічого ще не пояснив!
   
Re: ФОПи мітингують.

--------------------------
Соси О! :fuck:
Заставят вас платить. Вопрос стоит о самом существовании государства Украина. Привык к сёмге трутень, привыкнешь к баланде.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ти геть нічого ще не пояснив!
Ну то поясни ти, чим заважає РРО в смартфоні, електронні накладні, електронні склад і бухгалтерія.
   
Re: ФОПи мітингують.

Они вышли бороться за качественный мобильный интернет на рынках.
Треба почекати коли Маск запустить свій інтернет, можливо його якості вистачить і  можна буде чек видати клієнту
   
Re: ФОПи мітингують.

"Государство действующие против своих граждан, не нуждается в таком содержании как налоги Граждан.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну то поясни ти, чим заважає РРО в смартфоні, електронні накладні, електронні склад і бухгалтерія.
Так і запишемо - сам визнав, що збрехав.
   
Re: ФОПи мітингують.

електронні склад і бухгалтерія
нмд саме ОЦЕ дрібноті тільки величезний непотрібний гемор додає...
   
Re: ФОПи мітингують.

аби дивитись на них, як зелені скубуться на каналі Ахметова
а я все думав, чого це бойко з каналів порошенка не вилазить  :S

а це петро бойка скубе, виявляється  :weep:
   
Re: ФОПи мітингують.

которое полная херня

Почему "херня"?

Потому что данные всех операций передаёт в налоговую? :)
   
Re: ФОПи мітингують.

Треба почекати коли Маск запустить свій інтернет, можливо його якості вистачить і  можна буде чек видати клієнту

Значит я прав - пришли бороться за качественный интернет, а не за отмену РРО. :)
   
Re: ФОПи мітингують.

Оставьте мелкий бизнес  в покое. Люди выживают сами как могут. Но ЗЕлень,обдирая даже селян с тех 2 га, называет сам сратый закон "АНТИАХМЕТОВСКИМ". :facepalm:  :D  X(

 То ИСТЬ до ентого вы усе, ЗЕ-скот,были "ПРИПИЗДЕНТАМИ",а теперь усе "АХМЕТОВЫ"!  :facepalm:   А Ринат Леонидыч ржет.

 Сотни миллиардов долгов за газ и электричество,налогов списали Ахметову, Фирташу (!!!),Коломойскому... а эти все ЖДУТ,долбни ЗЕ-леные, "БАРЬБЫ С АЛИГАРХАМИ". А ипут вас.
"ми всі Ахмєтови" :gigi:
   
Re: ФОПи мітингують.

данные всех операций передаёт в налоговую?
Питання перше: нахіба податковій "данные всех операций" в такому вигляді як вона (податкова) хоче? Достатньо передати що операція відбулася на таку то суму і все, все інше що вони хочуть і є "херня".
   
Re: ФОПи мітингують.

Бракує на все. У України смішний бюджет.

То знищуйте і далі економіку! Податки з дощу вже є, ще зробіть - з повітря. Може пора переважну частину трутнів відправить працювати в реальну економіку?
   
Re: ФОПи мітингують.

У України смішний бюджет.

   
Re: ФОПи мітингують.

Какая же это " борьба с олигархатом" в которой " богатые платят больше налогов. чем бедные"??? Вместо этого прощают долги олигархам.а налоги хотят сдирать с малых и не богатых!
 Сначала азапрровщиной задавили производящий товары малый бизнес, чтобы не конкурировал с  импортёрами для больших торговых сетей, теперь начали давить малую торговлю, чтобы не конкурировала с теми же большими сетями и супермаркетами.
 Тем самым уничтожая доходы малых, обеспечивающих  оплачиваемый спрос у торговли.
 Считая. что ну их, только мешают нашему бизнесу, а спрос обеспечат  привозимые миллиарды гастеров.
 Но такая экономическая тактика и стратегия ведёт Украину к неминуемому и обязательному в экономическому упадку!     
   
Re: ФОПи мітингують.

Вопрос стоит о самом существовании государства Украина.

Риторику піонерської правди не проп'єш  B-)
   
Re: ФОПи мітингують.

Питання перше: нахіба податковій "данные всех операций" в такому вигляді як вона (податкова) хоче? Достатньо передати що операція відбулася на таку то суму і все, все інше що вони хочуть і є "херня".

А в якому вигляді податкова хоче? Достатньо того що ти написав: "сума, дата", все.
   
Re: ФОПи мітингують.

А в якому вигляді податкова хоче? Достатньо того що ти написав: "сума, дата", все.
Якби насправді так і було, то всі були б тільки за.
   
Re: ФОПи мітингують.

   
Re: ФОПи мітингують.

Якби насправді так і було, то всі були б тільки за.

То поясніть, як воно є насправді. І за що вийшли. Невже це важко?

За покращення інтернету - я підтримую, за покращення додатку в смартфоні - теж я підтримую, за чесну сплату податків - я теж за!.

За що ще я маю бути вдячний цим ФОПам, де вас ще підтримувати? ...
   
Re: ФОПи мітингують.

А потом вы удивляетесь почему:
Половина бюджета одолжена ?
   
Re: ФОПи мітингують.

Якби насправді так і було, то всі були б тільки за.
А як насправді, що ще податкова хоче?
   
Re: ФОПи мітингують.

Риторику піонерської правди не проп'єш  B-)
У вас в бердянську, через 5 років  України не буде. Буде піонерська правда.
   
Re: ФОПи мітингують.

Заставят вас платить. Вопрос стоит о самом существовании государства Украина. Привык к сёмге трутень, привыкнешь к баланде.
========================================
 Кішка тонка. Мене ніхто не примусить.Для цього тре мати мізки. Мене можна умовити,але для цього повинна бути адекватна влада. ТОБІ НЕ ДАМ! :fuck:
   
Re: ФОПи мітингують.

========================================
 Кішка тонка. Мене ніхто не примусить.Для цього тре мати мізки. Мене можна умовити,але для цього повинна бути адекватна влада. ТОБІ НЕ ДАМ! :fuck:
І у вас в запоріжжі теж буде піонерська правда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія