Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черновцы. Прикупил жене подарок, и пошли карантин нарушать

Сьогодні перший день, коли я вийшов випробувати новий Sony Cyber-shot DSC-RX100 VII.
Намагався фотографувати в основному людей, дітей. Багато знімків в складних умовах - фонова засвітка, і.т.д.
Всі знімки перетворені з RAW з мінімальною обробкою, в основному - кадрування. Порівнюючи з JPEG який робить сама камера - різниці майже ніякої, фотоапарат відмінно робить внутрішній JPEG. Всі знімки зроблені в режимі пріоритету діафрагми, від повністю відкритою до Д = 8.0. Результат особисто мені подобається ;)

Прогулянка по Бургасу. Місто і люди.
























   
Класні фотки))
Цікаво——а яке саме у Вас відношення до цих обмежень фотографування в людних місцях?
Ну тіпа ті всі закони про право на обмежувати своі знімки в інтернетах?

пс. У мене знайомий є——в н"ю йорку——займається "вуличним фото"( тіпа з рук)—— часом прилітає йому якісь там обмеження.
   
Ну тіпа ті всі закони про право на обмежувати своі знімки в інтернетах?
Вот я про камерофобов однако ;) по идее в ПУБЛИЧНЫХ местах ты должен быть готов к тому, что тебя могут сфотографировать. Другой вопрос в том, что если будут претензии - ты обязан удалить снимки из этого самого интернета. Я это именно так понимаю.
   
Фотки норм, але якось страшненько в тому Бургасі :)
   
Фотки норм, але якось страшненько в тому Бургасі :)
а мені навпаки, приємно подивитись, після Детройта)
   
Бачковский монастырь. Родопи. Болгария.















   
За найпоширенішою легендою в Родопах народився міфічний співак Орфей, який зачарував людей і тварин своєю чарівною музикою. Інша давня легенда розповідає про фракійського царя Хема та королеву Родопу, які так любили один одного, що називали один одного божественними іменами - Зевс та Гера. Боги розгнівалися на їх зухвалість і розділили їх, перетворивши на далекі гори (Стара Планіна та Родопи). Ці та інші легенди перетворюють Родопи на місце особливої ​​містики.







   
В село Баніте розташоване у східній частині Західних Родоп, приблизно за 20 км від їх кордону зі Східними Родопами. 12.09.21.







   
Класс))
Недаремно Болгарія одна з моіх улюблених краін))
Я там завжди себе як дома відчуваю))
пс. Правда до того Банско наприклад так і не доіхав((—— а було цікаво)
Ще ту сторону не бачив((
   
П'ята ранку в селі Баните яке розташовано у глибині Родоп уздовж річки Малка Арда, за 60 км на схід від Смоляна та за 120 км на південь від Пловдива, у мальовничій місцевості з прекрасними умовами для відпочинку та туризму. Унікальне поєднання природних та кліматичних умов, висота над рівнем моря (750 м) та наявність мінеральної води робить місцевість дуже привабливою. Майже у кожному дворі тече мінеральна вода, (є гаряча та холодна), також і ізворна вода.
Регіон характеризується наявністю культурно -історичних цінностей та пам’яток культури часів Риму.

   
П'ята ранку в селі Баните яке розташовано у глибині Родоп уздовж річки Малка Арда, за 60 км на схід від Смоляна та за 120 км на південь від Пловдива, у мальовничій місцевості з прекрасними умовами для відпочинку та туризму. Унікальне поєднання природних та кліматичних умов, висота над рівнем моря (750 м) та наявність мінеральної води робить місцевість дуже привабливою. Майже у кожному дворі тече мінеральна вода, (є гаряча та холодна), також і ізворна вода.
Регіон характеризується наявністю культурно -історичних цінностей та пам’яток культури часів Риму.

Показати зображення...
:S
   
:S
Упс. ;) Жена уже на украинско-българском разговаривает - сама не заметила, сейчас проржалась. Ізворна вода = джерельна вода.
   
Упс. ;) Жена уже на украинско-българском разговаривает - сама не заметила, сейчас проржалась. Ізворна вода = джерельна вода.
:gigi: ок, запам"ятаю
   
Класс))
Недаремно Болгарія одна з моіх улюблених краін))
Я там завжди себе як дома відчуваю))
пс. Правда до того Банско наприклад так і не доіхав((—— а було цікаво)
Ще ту сторону не бачив((
а чому Болгарію не розглядаєш як варіант майбутніх капіталовкладень в нерухомість, а Кіпр обрав?
   
а чому Болгарію не розглядаєш як варіант майбутніх капіталовкладень в нерухомість, а Кіпр обрав?

Як буде все добре то й там на здачу куплю))
   
Болгарія, Смолянська область, входить в громаду Баніте. Населення становить 1 500 осіб.

   
Баніте, Болгарія. Сьома ранку.

   
Місто Кирджалі розташоване в серці Східних Родоп, на двох берегах річки Арда. Хто любить рибу осетр, вам сюди! Кирджалі знаходиться в 259 км від Софії і 57 км до Республіки Греції (через перевал "Маказа").
Через Кирджалі проходить Пан'європейський транспортний коридор 9.
Більше 60% населення міста складають представники турецького етносу.





   
В горах Родопи, Болгария.
Canon R camera, flowers shot with Sigma 180mm 1: 3.5 APO Macro DG HSM D EX, the rest with Canon RF 35mm f / 1.8 Macro IS STM





   
Все текущие снимки не совсем соответствуют названию, поскольку сделаны не Canon R, а Sony RX100M7. С другой стороны, это же тоже подарок, так что ;)

Болгарія, Кулата. Ранок перед в'їздом в Грецію.




Декілька днів назад, повертаючись з К'рджалі побачила такий собі природний феномен "Кам'яні гриби" - скельне утворення, приблизно в 1 км на північний схід від с. Білі Пласт поблизу дороги, що зв'язує р Хасково з К'рджалі.



   
Дьявольській міст



Дьявольський міст якось вразив Мімі, судячи по виразу морди



   
Маленька італієчка з цуценям на джерелі Орфей. Греція, гора Олімп.




20.09.21. 08:09хв. Олімп - один з центральних символів давньогрецької міфології. Згідно з переказами це священне місце, де жили самі боги під проводом могутнього Зевса. Офіційно гора Олімп відноситься до регіону Фессалия, але служить природним кордоном регіону з грецької Македонією. Відстань від узбережжя Егейського моря становить близько 20 км. Місто Діон, розташований на північному схилі гори, є святилищем македонян і в перекладі означає місто Зевса.
Сама гора Олімп об'єднує собою масив з чотирьох основних вершин, понад 1700 каньйонів, а також плато на кордоні Фессалії і грецької Македонії. Найвища з олімпійських вершин - гора Мітікас (2917 м), одночасно є і найвищою точкою Греції. Трохи нижче вершини Сколе (2912 м) і Стефані (2905 м).

   
Ужинали мы в ресторане на Олимпе - последнее место куда можно добраться на авто, дальше покорять вершины - только пешком. Трасса Е4.
Ужинали в ресторанчике "Приют путника". Таня не доела большой "свинский котлет" и взяла пару кусочков домой, чтобы порадовать Мими. Однако, только мы развернулись и отъехали метров 200, из леса вышел ЗВЕРЬ и посмотрел нам в глаза... Посмотрите в ее глаза, и вы поймете, что Мими свинского котлета не дождалась ;)




Відчуваю, що спуститься моя лісонька з гір нижче де люди є і почне просити стейки))




   
Фрагменти Греції навколо гори Олімп.





















   
"А я на морі!" (с)





На этом фото мы только приехали на новое место, Мими еще не поняла, что в этой квартире ей очень нравится и залезла в рюкзак - дескать везите меня обратно в Грецию ;)

   
Душевно!
   
Корабель на фоні гречеського осріва Корфу.
Гарного ранку!

   
Така собі кошкокартинка ;)



Ну и трохи про бархатний сезон.

Кінець вересня +30°С море 24. Весь жовтень обіцяють 24-25 °С а море 22-24. Але бажаючих відпочивати в цей сезон дуже мало і це є найкраще тут.









   
А де саме це?
Бургас?
   
А де саме це?
Бургас?
Не, к сожалению не он, а то бы и ездить никуда не надо было бы. ;)
Бургас конечно хорош, но такого кайфа в нем нет. Тем более таких температур и сезона по ноябрь включительно. Это Ксамиль, Албания. А вот остров на заднем плане - это Корфу, Греция. Соответственно.
   
Не, к сожалению не он, а то бы и ездить никуда не надо было бы. ;)
Бургас конечно хорош, но такого кайфа в нем нет. Тем более таких температур и сезона по ноябрь включительно. Это Ксамиль, Албания. А вот остров на заднем плане - это Корфу, Греция. Соответственно.

Вот я потому и удивился)))
Мы обычно заканчивали "болгарский " сезон в конце сентября—— там как раз к 20— тым числам все начинало закрываться))
А практически всегда нас настигал первый нормальный дождь))—— когда мы с сумками ждали автобус))
   
Вот я потому и удивился)))
Мы обычно заканчивали "болгарский " сезон в конце сентября—— там как раз к 20— тым числам все начинало закрываться))
А практически всегда нас настигал первый нормальный дождь))—— когда мы с сумками ждали автобус))
Везде есть свои недостатки. Вот допустим тут - прекрасное идеально прозрачное море и .. мелкие, невзрачные, но очень кусучие рыбки. Просто тупо постоять в море и помедитировать - импоссибл, надо или плавать или на месте "гопака танцевать"
   
Мрійниця. 26.09.21.

   
Гарного понеділка!

   
Останні 2 фотки теж Сонькою?
   
Останні 2 фотки теж Сонькою?
Так. При тому в фотке з кіцькою використовувався вбудований спалах, в Сонькі він вміє працювати в режимі заповнюючего спалаху.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія