Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кривонос робить партію

Re: Кривонос робить партію

у мене точні джані. кривоноса фінансує ахметов.  [ua]

Це Ви на шапочку з фольги ці дані отримали?  :gigi:
   
Re: Кривонос робить партію

Але Кривонос має шанс. Не зашкварений.
так
хтось тут пропонував Забродського, але то вже неможливо
   
Re: Кривонос робить партію

кривонос вже зашкварений. але гавно любить і обирає лиш гавно тому у кривоноса -політика в україні таки є майбутнє :laugh:
   
Re: Кривонос робить партію

кривонос вже зашкварений
коли?
   
Re: Кривонос робить партію

так
хтось тут пропонував Забродського, але то вже неможливо

Забродський сильно заляпаний шоколадом. Кривоніс особливо Петра не підтримував. Знявся на його користь за дивних обставин - оце й усе. Забродський в партії і на перших ролях. Тому Забродський вже зашкварений. Це все одно, що пропонувати Льошу Гончаренка чи Ірку Геращенко.
   
Re: Кривонос робить партію

у мене точні джані. кривоноса фінансує ахметов.  [ua]
...витягни пальці із своєї ждані сраки...:)))
   
Re: Кривонос робить партію

кривонос вже зашкварений. але гавно любить і обирає лиш гавно тому у кривоноса -політика в україні таки є майбутнє :laugh:

Аэлит срет на Кривоноса.
знак
боятся кацапомирные тех, кто воевал с кацапами
и правильно боятся

а еще Кривонос ЗА короткоствол в Украине
и ЗА оружие тер.обороне, как в Швейцарии

и вообще - шанс у него вполне есть. особенно, если Порох не пойдет.
а из Пороха выйдет отличный министр иностранных дел. он знает всех на Западе. его знают все. и дипломатия его конек.
а вот рулить страной должны те, кто прошли фронт. я так считаю.
хочешь во власть - вперед, на войну с кацапами. там все сразу станет ясно - кто ты и ШО ТЫ за человек.
   
Re: Кривонос робить партію

Хм, ну треба подивитися.
Нехай покаже програму, розповість що саме буде робити.

Якщо покаже себе нормальним політиком - буде добре. Всяко краще і свина і клована.
   
Re: Кривонос робить партію

Аэлит срет на Кривоноса.
знак
боятся кацапомирные тех, кто воевал с кацапами
и правильно боятся

а еще Кривонос ЗА короткоствол в Украине
и ЗА оружие тер.обороне, как в Швейцарии

и вообще - шанс у него вполне есть. особенно, если Порох не пойдет.
а из Пороха выйдет отличный министр иностранных дел. он знает всех на Западе. его знают все. и дипломатия его конек.
а вот рулить страной должны те, кто прошли фронт. я так считаю.
хочешь во власть - вперед, на войну с кацапами. там все сразу станет ясно - кто ты и ШО ТЫ за человек.

із свина вийде чудове рагу не більше.
а єслі свин піде то отримає свої пнять відсотікв і щезне.
   
Re: Кривонос робить партію

коли?
співпрацею з гетьманом взагалі. участю у мамчуруванні і свинарчукуванні бюджету  і наприклад  впаренні бюджету петрового ржавого рибацького корита як сучасного суперовійськового корабля)) :)

   
Re: Кривонос робить партію

Аэлит срет на Кривоноса.
знак
боятся кацапомирные тех, кто воевал с кацапами
и правильно боятся

а еще Кривонос ЗА короткоствол в Украине
и ЗА оружие тер.обороне, как в Швейцарии

и вообще - шанс у него вполне есть. особенно, если Порох не пойдет.
а из Пороха выйдет отличный министр иностранных дел. он знает всех на Западе. его знают все. и дипломатия его конек.
а вот рулить страной должны те, кто прошли фронт. я так считаю.
хочешь во власть - вперед, на войну с кацапами. там все сразу станет ясно - кто ты и ШО ТЫ за человек.

та хто там воював з кацапами? потарпляння в котли - зазнавання поразок і драпання з котлів з воланнями перемир.я перемир.я мінськ мінськ - як і драпання кинувши зброю з криму - воюванням з кацапами не є))))  :laugh:

гавно а не люди))

такі ж і політики . і чиновники . і силовики))))

це - українська норма ))
   
Re: Кривонос робить партію

та хто там воював з кацапами? потарпляння в котли - зазнавання поразок і драпання з котлів з воланнями перемир.я перемир.я мінськ мінськ - як і драпання кинувши зброю з криму - воюванням з кацапами не є))))  :laugh:

гавно а не люди))

такі ж і політики . і чиновники . і силовики))))

це - українська норма ))

напомни мне, где ты служил в АТО?
   
Re: Кривонос робить партію

Забродський сильно заляпаний шоколадом. Кривоніс особливо Петра не підтримував. Знявся на його користь за дивних обставин - оце й усе. Забродський в партії і на перших ролях. Тому Забродський вже зашкварений. Це все одно, що пропонувати Льошу Гончаренка чи Ірку Геращенко.
так і я про це саме
особливо гидко було спостерігати, як начебто уславлений бойовий генерал опустився до вистрибування з-за сміттєвих баків аби забезпечити петро з мариною можливість очолити ветеранську колону
   
Re: Кривонос робить партію

співпрацею з гетьманом взагалі. участю у мамчуруванні і свинарчукуванні бюджету  і наприклад  впаренні бюджету петрового ржавого рибацького корита як сучасного суперовійськового корабля)) :)
ну це загалом неконкретно
не пішов же насправді у свиномасовку
   
Re: Кривонос робить партію

Ого зесрань збудилася ! Шотакоє, чому підгоріло ? у нас начебто демократія, нє ?
   
Re: Кривонос робить партію

напомни мне, где ты служил в АТО?

а я мав?)))) назви мені хоч одну причину захищати одну банду корупціонерів і казнокрадів від іншої - конкуруючої?)) та мені насрать .  бюджет не мамчурю і не свинарчукую - навпаки - наповнюю. і мені що українсмька банда корупціонерів і казнокрадів дере з мене податки - чи конкуруюча - однокуйствєнно . держава це бандит рекетир.  будь яка . силовики це апарат примусу. фіскали - апарат здирання - - решта апарат обдурювання. сенс мені впрягатись м.ясом за бандюків відстоюючи їх парво дерти з мене дань від посягань конкуруючого? я ні на чиєму боці. бо на моєму боці - нікого . хай ці "воїни" працювати йдуть - дармоїди. з усіх сторін . але ж ні. бандити  і міньойни не працюватимуть - а грабуватиммуть і дертимуть дань - під соусом - ми ж свої - годуй нас ато годуватимеш нас колег з конкуруючої - північної банди :laugh:

люди - гавно а не форма життя
   
Re: Кривонос робить партію

ну це загалом неконкретно
не пішов же насправді у свиномасовку

він був саме в свиномасовці - але тут спонсор один побачив в ньому потенціал що довкола нього зможуть осісти калові маси сусппільства - ну і вкинув в нього бабла))))
гавно народ як бачимо і повівся . - і вже співає осанну . )))
   
Re: Кривонос робить партію

кривонос не гірший і не кращий за решту укр силовиків і укрпадлітиків чи новників - такий же.  [ua]
   
Re: Кривонос робить партію

Кривоносу надо заместителя Бусыгина, иначе дело не пойдет. Очередная партия под выборы.
   
Re: Кривонос робить партію

кривонос не гірший і не кращий за решту укр силовиків і укрпадлітиків чи новників - такий же.  [ua]
мені сподобався його виступ на останній Право на владу + незашквареність у свинофермі
   
Re: Кривонос робить партію

Кривоносу надо заместителя Бусыгина, иначе дело не пойдет. Очередная партия под выборы.

так і є. в україні тільки так і може бути)) цеп українські реалії. беруть популярного з тієї чи іншої причини в стаді персону - і ліплять довкола неї партію - олігархи. так було з ющенком)) вакарчуком))) і зеленським ))) а тепер притулою))
кукловоди олігархи вважають  - як бачимо - справедливо - українців дебілами які на таке ведуться)))
і так з 1989 року
   
Re: Кривонос робить партію

шо тут

 прихильники певної політсили і білі пальтєчка нарешті знайшли омріяне новає маладоє свежєє літсо?

успіхів  :-)o 
   
Re: Кривонос робить партію

мені сподобався його виступ на останній Право на владу + незашквареність у свинофермі

Мирославо)) памятаю)) кого б ти не ліпила собі політкумиром в україні ( зокрема)  памятай - це не твій вибір - тобі це підсунули і не ивпадково і не за безкоштовно і не  в твоїх інетресах.
ну і ліпиш ти його з гавна )  ;)
назви мені хоч одну фігур ув укрпадлітикумі яка виявилась зрештою не зліплена олігархами з лайна і не впарена манюпасам в красивій обгортці)))

   
Re: Кривонос робить партію

якщо кривоноса парять на лідера  - то це значить його вже купили, і діятиме він в інтересах тих хто його оплатив - а не тих кому його парять

переставайте вже бути дебілами і гавном.
   
Re: Кривонос робить партію

Мирославо)) памятаю)) кого б ти не ліпила собі політкумиром в україні ( зокрема)  памятай - це не твій вибір - тобі це підсунули і не ивпадково і не за безкоштовно і не  в твоїх інетресах.
ну і ліпиш ти його з гавна )  ;)
назви мені хоч одну фігур ув укрпадлітикумі яка виявилась зрештою не зліплена олігархами з лайна і не впарена манюпасам в красивій обгортці)))
тому й обираємо кращих з гірших
   
Re: Кривонос робить партію

тому й обираємо кращих з гірших

обираєте для чого??? невже ти думаєш що когось турбує інтереси і життя плебсу?)))) ну не можна бути аж анстільки олігофренами)))
вибори і влада в україні це чистий
   
Re: Кривонос робить партію

бізнес. насцяти і насрати в голову манюпасу - купити владу і дорватись до казни - щоб безкарно казнокрадити корупцйіонерити і зловживати. українці вимирають з рекорлними на планеті темпами - найзлиденніші на континенті з допапуасним номінальнми подушним ввп і всіма владцями доларовими мільйонерами і мільярдерами - і тим не менше сліпо вірять в казки про укрдемократію і слава україні)))

гавно а не люди
   
Re: Кривонос робить партію

обираєте для чого??? невже ти думаєш що когось турбує інтереси і життя плебсу?))))
то що ти пропонуєш?

ПС Кривонос - все ж таки не Мамчур
   
Re: Кривонос робить партію

Не взлетить.
   
Re: Кривонос робить партію

в україні і спецназа немає. є мамчурі які звуться спецназом - - бомага все стерпить

Кондом!
Пошукай хто брав ДАП
Потім будеш розказувать чого у нас нема
   
Re: Кривонос робить партію

Не взлетить.

І всьо то ві знаєте, Дмитре !
   
Re: Кривонос робить партію

Кондом!
Пошукай хто брав ДАП
Потім будеш розказувать чого у нас нема

))) ага. брали брали брали брали дап. та й не взяли :lol:

не взяли. військових рішень не має. перемог не має. але армія і спецназ є :gigi: ))) щоправда як статті видатків бюджету  :laugh:
   
Re: Кривонос робить партію

зьєбіли пробивають дно! мої вітання!  :K
   
Re: Кривонос робить партію

так і є. в україні тільки так і може бути)) цеп українські реалії. беруть популярного з тієї чи іншої причини в стаді персону - і ліплять довкола неї партію - олігархи. так було з ющенком)) вакарчуком))) і зеленським ))) а тепер притулою))
кукловоди олігархи вважають  - як бачимо - справедливо - українців дебілами які на таке ведуться)))
і так з 1989 року
После Зеленского и Быкарчука не взлетит. Нарид наелся. Для прохода Кривоносу взять первыми номерами в партию Бусыгина и сестер Виноградовых, тогда может ради прикола проголосуют.
   
Re: Кривонос робить партію

))) ага. брали брали брали брали дап. та й не взяли :lol:

не взяли. військових рішень не має. перемог не має. але армія і спецназ є :gigi: ))) щоправда як статті видатків бюджету  :laugh:

Ну взагалі взяли але звідки такому штопаному це знати.
У Тебе ж весь час йде на обсиралово українців
   
Re: Кривонос робить партію

После Зеленского и Быкарчука не взлетит. Нарид наелся. Для прохода Кривоносу взять первыми номерами в партию Бусыгина и сестер Виноградовых, тогда может ради прикола проголосуют.

хз хто такі сестри виноградові і бусигін. але я не показник - за укрновинами не слідкую. може й так
   
Re: Кривонос робить партію

але я б не недооцінював дебільність українського населення. мо й взлетить)
   
Re: Кривонос робить партію

І всьо то ві знаєте, Дмитре !
Майже нічого, але тенденцію щодо альтернативних патріотичних сил на виборах, за останні 30 років, помітить навіть школяр.
   
Re: Кривонос робить партію

Ну взагалі взяли але звідки такому штопаному це знати.
У Тебе ж весь час йде на обсиралово українців

що взяли? дап під контролем українців? )
так брехати так брехати :)

Бої за Донецький аеропорт
Війна на сході України
DonestkAirportBattl emap uk.svg
Координати: 48°04′24″ пн. ш. 37°44′22″ сх. д.
Дата:   26 травня 2014 — 22 січня 2015
Місце:   Україна Донецький міжнародний аеропорт,
(м. Донецьк, сел. Піски, с. Спартак, с. Опитне)
Результат:   
сили окупаційних корпусів вибили підрозділи ЗСУ з обох терміналів аеропорту;
українські війська закріпилися на безпосередніх околицях на захід і північ від аеропорту.
   
Re: Кривонос робить партію

Майже нічого, але тенденцію щодо альтернативних патріотичних сил на виборах, за останні 30 років, помітить навіть школяр.

не український школяри так))) українські кандидати і доктора наук - ні) не кажучи вже про шушваль іншу))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія