Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таксист и пассажир подрались из-за политики

Таксист Bolt принижував Грузію та Україну. За країни вступився громадянин США

01.08.2021 у Печерському районі стався конфлікт за участю водія та пасажира-іноземця таксі #Bolt.
За наявною інформацією, у розмові з пасажиром водій таксі вирішив виразити своє геополітичне бачення стосовно України та Грузії, ображаючи при цьому обидві країни.
Політична суперечка закінчилася бійкою у якій таксист завдав пасажиру тяжких тілесних ушкоджень, а саме - різану рану стегна та проникаюче поранення передньої черевної стінки.
Потерпілого терміново госпіталізовано до реанімації лікарні.
Самого ж таксиста затримали правоохоронці Печерського УП та закрили його до ізолятора, відповідно до статті 208 КПК України.
Прокурори Печерської окружної прокуратури вже підготували затриманому підозру за кримінальне правопорушення за ч1 ст 121 КК України та подано клопотання про тримання затриманого під вартою.
До речі, пасажир, який вступився за честь обох країн - громадянин США.
   
 ;o
   
До речі, пасажир, який вступився за честь обох країн - громадянин США.
(tu)


ps
у темі не вистачає аелітра
   
Пасажир може померти :( там перші години вкрай критичні, рана небезпечна для життя

Останнє редагування: 2 серпня 2021 19:24:18 від pelfor
   
(tu)


ps
у темі не вистачає аелітра

може в таксисти подався, все решта збігається
   
Хоча певно вижив бо уже б написали
   
кошмар  :facepalm1:
   
може в таксисти подався, все решта збігається
а такі да, таксіст то мабуть аелітр і був
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

(tu)


ps
у темі не вистачає аелітра

так то його і затримали :weep:
   
за кермом був аеліт

кричав корупціонерія, та вживав епітети - гімно а не люди
   
Лирнык не даст соврать - таксисты все за Пэтра. B-)
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

Пора вже знати шо серед таксистів дуже багато "шептунів", працюють на кацапню за долю малую. Навіть мені такий "агітатор" трапився по дорозі в Жуляни - шось воно там зачухане з рашаТБ пизdiло про Пороха.
   
За сутки подрезали двух таксистов - в Вишнёвом и крюковщине
   
таксисти-вата майже всі
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

  чи не щодня подібні новини зі всієї України,

  служби таксі в Україні це легалізований хуйлячий криміналітет:

 "У Харкові таксист облаяв пасажирку через українську мову

29 липня 2021

Неприємний інцидент із таксистом Дарія Конох описала у Фейсбуці. Вона зазначає, що усе почалося з того, що вона розмовляла по телефону державною мовою.

Як розповідає пасажирка, на дивні питання таксиста про мову відповіла, що українська – це її рідна, а російську вона знає погано. Далі водій вирішив облаяти дівчину, принижуючи радянськими і імперськими кліше.

“Наступні 20 хвилин поїздки я слухала, що я бандерівка, щоб я їхала до Бандерштату (пожартувала, що якраз їду 8 числа на фест в Луцьку “Бандерштат” і що його теж запрошую). Вислухала стільки хейту з приводу української”,– розповіла Дарія.

До того ж чоловік сказав, що Харків є “исконно русский город”, а українську тут нав’язують і змушують нею говорити.

Дівчина звернулася зі скаргою у службу таксі Uklon, з якої був цей водій. Відтак їй сказали, що проведуть із чоловіком бесіду."



   
я когда приехал на выборы 2004 в Луганск, то таксист увидев у меня визиточку с ЮщенкоТак заявил что он бы того Ющенка в жопу бы выиипал  ;o  :) 
   
Дівчина звернулася зі скаргою у службу таксі Uklon
(tu)
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

таксисти-вата майже всі

  цим ватанам корисно нагадувати що за часів Совку таксування вважалося "нєтрудавимі даходамі" з санкцією три роки в'язниці та конфіскацією авто
   
я когда приехал на выборы 2004 в Луганск, то таксист увидев у меня визиточку с ЮщенкоТак заявил что он бы того Ющенка в жопу бы выиипал  ;o  :) 
ти не кричав - я за нєво ?  :laugh:
   
подозреваю шо основна маса таксистів це беженци з лугандона
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

(tu)

  Уклон заснував студент Могилянки, вони спонсорують "Повернись живим" і одночасно беруть на роботу таких ватанів..
   
подозреваю шо основна маса таксистів це беженци з лугандона

я в харкові їхав з таксистом з Рави-Руської  ;o  :laugh:

питав у нього шо він тут забув, сказав шо приїхав на навчання хлопу 30+
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

  Bolt - естонці, фіни, німаки, брити та китайське DiDi,

  навіщо їм такі ватани?

  у себе вдома, в китайському DiDi, все досить цивілізовано та дешево...

 
   
а ще давно помітив шо робота водієм маршрутки і таксі дуже швидко робить з людини дебіла.
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

я когда приехал на выборы 2004 в Луганск, то таксист увидев у меня визиточку с ЮщенкоТак заявил что он бы того Ющенка в жопу бы выиипал  ;o  :) 
о вкусах не спорят.
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

таксисти-вата майже всі

А в 14 м за петра были.. :(
   
Болт ночью 50% что приедет индус, которй не знает украинского, только инглиш. Еще едет харе вишну,шиву,брахму слушает и едет по навигатору ровно 49-50 км.ч.
   
Пора вже знати шо серед таксистів дуже багато "шептунів", працюють на кацапню за долю малую. Навіть мені такий "агітатор" трапився по дорозі в Жуляни - шось воно там зачухане з рашаТБ пизdiло про Пороха.


Зараз пан зробив боляче пану Лірнику.
   
  цим ватанам корисно нагадувати що за часів Совку таксування вважалося "нєтрудавимі даходамі" з санкцією три роки в'язниці та конфіскацією авто


Угу. Що не заважало їм тертися біля всіх вокзалів союзу. І не тільки вокзалів.

То все на словах.
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

А в 14 м за петра были.. :(

  в 14-му відвозили пасажирів в Донецьку з вокзалу одразу до штабу сепаратистів
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

  в 14-му відвозили пасажирів в Донецьку з вокзалу одразу до штабу сепаратистів

Выполняли методичку петра значит
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

Угу. Що не заважало їм тертися біля всіх вокзалів союзу. І не тільки вокзалів.

То все на словах.

  при Андропові їх щодня переписували і якщо впіймали два рази за місяць біля вокзалу вже треба було давати пояснення
   
А в 14 м за петра были.. :(
ну а за кого ще у 2014-му могла бути русскомірна вата.
Це ж елементарно.
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

Выполняли методичку петра значит

  ну якщо це були ті таксисти та пасажири, котрі виконували методички від петра, то одразу був помітний результат їх роботи в штабах сепарів:





   
  ну якщо це були ті таксисти та пасажири, котрі виконували методички від петра, то одразу був помітний результат їх роботи в штабах сепарів:

Показати зображення...
правий сєктор  (tu)


ps
а при чому тут міністр уряду бандюковіджа пе поросенко?  :S
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

правий сєктор  (tu)


ps
а при чому тут міністр уряду бандюковіджа пе поросенко?  :S

  при Петрі було створене ССО,

  натомість, при твоєму прихильники певної політсили, їхні опереції здають хуйловцям дзвінками прямо з прихильники певної політсили ОП
   
  при Петрі було створене ССО,

  натомість, при твоєму прихильники певної політсили, їхні опереції здають хуйловцям дзвінками прямо з прихильники певної політсили ОП
а ССОшник Антоненко сидит
   
при Петрі було створене ССО,
:peremoga:


натомість, при твоєму прихильники певної політсили, їхні опереції здають хуйловцям дзвінками прямо з прихильники певної політсили ОП
   
Re: Таксист и пассажир подрались из-за политики

Таксисты вааще подонки.
   
Сегодня овца на убере со второстепенной чуть не въехала на Европейской площади...понабирал и  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія