Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

правда, а де ти обурювалася? не бачила.
може ти доповідала модератору про своє обурення? чи тобі шось заважало це зробити? цікаво.
було раніше, писала. Модерам не пишу. Один раз доповідь на Редиска зробило. Воно дуже чорноротих, і то без причини. А то вже був зовсім з берегів вийшов. Не забувай, що тут ще пасуться боти, в яких задачі все переводити в Сочі з найвищим градусом.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

[
]И если я ее выведу смогу ли домой затащить. Она

обов'язково виведи. але на повідку і біля дому -далеко не ходи. вона і не має потягнути.
поки щеня -виводь якомога частіше наскільки в вас вистачить терпіння та бажання.
ну і попромовляй їй щось ласковими словами, посюсюкай трохи, приголубь ))) аби їй легше було пережити розлуку.
але якщо не хочешь бачити її на дивані -одразу не дозволяй. )

Останнє редагування: 18 серпня 2019 20:54:59 від эЛКа
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

було раніше, писала. Модерам не пишу. Один раз доповідь на Редиска зробило. Воно дуже чорноротих, і то без причини. А то вже був зовсім з берегів вийшов. Не забувай, що тут ще пасуться боти, в яких задачі все переводити в Сочі з найвищим градусом.

і що? цьому можна і треба протистояти. тільки не мені одній. моєго бажання і моїх зусиль для цього _замало_.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Все. Крокі і Вєра нарешті зайнялися віртуальним БДСМ сексом. Те, що ми спостерігали досі, було невинною прелюдією. Ох, зараз почнеться.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

после 4 км пробежки она выпила литр воды. Нассыт или не нассыт ночью? Вот в чем вопрос. И если я ее выведу смогу ли домой затащить. Она уже сильнее меня.
бажано перед сном вивести. Але в цьому віці вони не хотять зрази додому йти, тому може з сином вийди, і не відпускай проводка. Бо знов таки, такий вік, що вони хотять пізнавати світ і не даватися в руки і не слухатись хазяїна.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет



мі-мі-мі шне !!!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Все. Крокі і Вєра нарешті зайнялися віртуальним БДСМ сексом. Те, що ми спостерігали досі, було невинною прелюдією. Ох, зараз почнеться.

я бачу, тобі подобається бдсм. шото у вас в канаді серед емігів це є популярним явищем. інана та теж в захваті від покидька, як і ти. клімат там у вас сприяє, мабуть.  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Все. Крокі і Вєра нарешті зайнялися віртуальним БДСМ сексом. Те, що ми спостерігали досі, було невинною прелюдією. Ох, зараз почнеться.

господи Ісусе у цій гілці це буде ?  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

господи Ісусе у цій гілці це буде ?  :D

канєчна! тобі ж подобається таке, то я тебе теж задовільню. одного разу ув ачько тобі було явно мало. я тобі ще додам.  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не получилось... В 100 метрах от дома собака села на жопу и начала тянуть  поводок к дому ( где она была первый раз в жизни и где остался ребёнок хозяев собаки) потом пулей бежала в подьезд. Почему отдают??? Я не собираюсь ее забирать . Только на время  В след воскресенье  хозяйка едет в одессу на заработки. Так выглядит работа в провинции. Ее нет. А таи ей фирма снимает такую хорошую квартиру что с собакой нельзя. 
Если она сегодня будет скулить ночью или грызть мебель то хозяйка будет искать варианты. Может буду жить у нее.
Почему я согласна? Потому что бывают моменты когда нужно помочь женщине с двумя детьми устроить жизнь...

достойно поваги  (tu)
скулити буде.
в тамтой дім рватись буде поки не поїде в Одесу хазяйка.
потім з часом заспокоїться і звикне до вас.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Все. Крокі і Вєра нарешті зайнялися віртуальним БДСМ сексом. Те, що ми спостерігали досі, було невинною прелюдією. Ох, зараз почнеться.

та нє :D
крокодил роздрочив псіхічєскую(с) - тож нехай бенефісить, поки не сказицця зі злості [ua]
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

канєчна! тобі ж подобається таке, то я тебе теж задовільню. одного разу ув ачько тобі було явно мало. я тобі ще додам.  :)

йобнулась ?
 я взагалі нічо не писав у вашому срачі з зеленим дегенератом.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

дорогуша, ти злив мої дати хуйлу. і ще й при цьому спотворив моє обличчя найбрутальнішим способом.
ти просто латентний п.і.д.а.р.а.с. і знатний на увесь фуп покидьок.  :)

тобто моіх матів ти не знайшла?
тоді-- доповідь))
ти стала такою ж чорноротою як подруга твоя))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

йобнулась ?
 я взагалі нічо не писав у вашому срачі з зеленим дегенератом.

шо, ітобі прилетіло? :lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Б л е а т ь

ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
в шафу в тумбочки пофіг куди.
ховай ВЖЕ
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

шо, ітобі прилетіло? :lol:

і нашо ти то свинство почав ?
іди в сраку зелений.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
в шафу в тумбочки пофіг куди.
ховай ВЖЕ
Мой только перекусил два шнура к айпад и сожрал справку жены в бассейн. Все ))). И то совсем щенком
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

достойно поваги  (tu)
скулити буде.
в тамтой дім рватись буде поки не поїде в Одесу хазяйка.
потім з часом заспокоїться і звикне до вас.
не хочу лякати найтлі, але через місяць вона вже може її хазяйкою вважати. Здається в цьому віці це ще можливо.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

і нашо ти то свинство почав ?

хто почяв :S
це ВОНА докрокодила весь чяс чіплялась, з гілки в гілку стрибаючи.


іди в сраку зелений.

нехочу 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

йобнулась ?
 я взагалі нічо не писав у вашому срачі з зеленим дегенератом.
ото ж то й погано. Якби був мужиком, то хоч би якусь адекватну позицію прийняв. А так редіска редіскою, як і кракоділ.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

после 4 км пробежки она выпила литр воды. Нассыт или не нассыт ночью? Вот в чем вопрос. И если я ее выведу смогу ли домой затащить. Она уже сильнее меня.

ненассит
нассит якшо захоче територію поміти. вже як свій дім.
тому може най нассит ?  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

і нашо ти то свинство почав ?
іди в сраку зелений.
:lol: уже позна! Треба було раніше ту розірвану клоаку затикать.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мой только перекусил два шнура к айпад и сожрал справку жены в бассейн. Все ))). И то совсем щенком
в мене тільки одна соба один раз коли за мною скучала, босоніжок погризла. Кіт коли малий був все гриз.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не хочу лякати найтлі, але через місяць вона вже може її хазяйкою вважати. Здається в цьому віці це ще можливо.

а я шо написав ?
почитай.
поки не поїде в Одесу - буде рватись у той дім.
потім вже ні.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мой только перекусил два шнура к айпад и сожрал справку жены в бассейн. Все ))). И то совсем щенком

лабрадори гризуть взуття.
шкіряне особливо.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

лабрадори гризуть взуття.
шкіряне особливо.
Мне также про джек расселов говорили))). Мол хана всему. Но все прошло отлично
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а я шо написав ?
почитай.
поки не поїде в Одесу - буде рватись у той дім.
потім вже ні.
я маю на увазі, що коли хазяйка повернеться вона вже може не захотіти з нею йти.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я збрав з притулку сучку Алабая яка перед тим мала 2 "господарів" сиділа на ланцюгу в селі і була така худа шо не могла стати на лапи. віком 1.5 роки.
її волонтерки викупили виходили і віддали нам.
вона дотепер не вірить шо вона вже в раю :)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Карочь, вивод невтішний: Vera непросто збудлива, а такы психічно хора  :tease:

Мабуть не тре її якийсь чяс задрачувати, бо щч на імпортних крокодилів зножем кинецця (td) 

Давайте її совмєсно заспокоїмо :kez_04:
і небудемо якись чяс абіжать її хору особистість [ua]
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я збрав з притулку сучку Алабая яка перед тим мала 2 "господарів" сиділа на ланцюгу в селі і була така худа шо не могла стати на лапи. віком 1.5 роки.
її волонтерки викупили виходили і віддали нам.
вона дотепер не вірить шо вона вже в раю :)))
:)  (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

збрав з притулку сучку Алабая яка перед тим мала 2 "господарів" сиділа на ланцюгу в селі і була така худа шо не могла стати на лапи. віком 1.5 роки.
(tu)  :-B
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

вона класна :) їсть 1.5 скг ирого мяса в день.
але ше лікуємо трохи...
освенцім так просто не проходить.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
ХОВАЙ ВЗУТТЯ !!!
в шафу в тумбочки пофіг куди.
ховай ВЖЕ

до речі -так. в нас маленьке собача -так той не так гризе.
а от великі -в сестри колись був пудель великий -той згризав все, що було зі шкіри - взуття, сумки, зжер її перчатки шкіряні -боже,які були перчатки классні: з лайки, чорне з червоним, раструби червоні на чорні перчаточки і проміж пальчиків червоне. ця тварюка з'їла півперчатки.

були плакала сестра за ними ))))))
любило гризти шкарпетки чоловічі якщо десь валялися на підлозі.
а в тебе ж сини. то будьте уважні )))

Останнє редагування: 18 серпня 2019 21:27:50 від эЛКа
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я маю на увазі, що коли хазяйка повернеться вона вже може не захотіти з нею йти.

так.
Найтлі має бути готова шо це вже майже її пес.
і пацанам дисципліна буде  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

вона класна :) їсть 1.5 скг ирого мяса в день.
але ше лікуємо трохи...
освенцім так просто не проходить.
:( чому люди такі пітараси?(риторичне питання). Нащо брати таку собаку, якій ради не зможеш дати?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Б л е а т ь
дай йому підсрачника бо все в хаті погризе
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:( чому люди такі пітараси?(риторичне питання). Нащо брати таку собаку, якій ради не зможеш дати?
Человек единственное существо у которого есть свобода выбора, в этом есть как плюсы так и минусы. Бросают не только собак.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

якщо серйозно , то вважаю що пес має бути на дворі
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

дай йому підсрачника бо все в хаті погризе
не можна такій прєлєсті підсрачника :punish:

Блін, на морі так спати хочеться, пишу і відрубуюсь потрохи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

якщо серйозно , то вважаю що пес має бути на дворі
бо ти консервативний куркуль і патерналіст до того ж :pooh_hone:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія