Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Я писав про 5.12, але це ще до Києва 40 км
так і ракет сьогодні було багато, і якусь з підбитих чув весь центр києва десь в цей же час. А дехто і бачив.
київ велике село :) я теж часто чую лише виходи ппо, без збиття. Або навпаки, тільки збиття, без виходів. Або шмякання уламків. Або взагалі нічого не чутно.
а 16.05.23 було все одночасно, вакханалія без пауз, і все сцк над головой або у палісадник ))

нічо, живі-здорові. Після тої ночі важко чимось іншим здивувати чи налякати, принаймні мешканців кпі та солом"янки.

Останнє редагування: 30 серпня 2023 10:09:37 від африканский_йож
   
ну оте, що всі пишуть як "найгучніше", о 5:12, коли йопнуло у центрі - я теж чула свист, здалеку наближався і прямо над головой. Ше промайнула думка, що може то літак, але якийсь звук неправильний. А потім бабах.
Можливо, ракету не знищили в повітрі, а тільки зачепили і збили з курсу, або шось в ній пошкодили, і вона вже "долітала", падаючи вниз як заманеться.

Бо в березні-22 я назавжди запам"ятала звуки і ударну хвилю, з якою влучають в ціль цілі ракети - коли кацапи били в 100 м від дому по петровського, три в ціль, одна збита знесла шматок 12-поверхівки. Там інший звук, більш низький і ... більш швидкісний, більш впевнений і об"ємний, якось так. Не знаю, як точніше описати.
І в жовтні-листопаді-22, коли почали стріляти по енергетиці, пару разів чули пролітаючу по своїх справах ракету на крейсерській швидкості - теж інший звук, як літак, тільки тон вище і більш різкий.

коротше, думаю, то якесь підбите на останніх кілометрах/метрах йопане паскудо просто вже падало вниз "кудись".

це модифіковані кацапами ракети вони саме з таким новим звуком і летять.
   
++
на кпі на правому було чутно те ж саме
+
Тоже слышал. Подумал даже засыпая , что может это уже F16 небо над Киевом защищают. :shuffle:
   
Свист, то ракета летіла.
Багато разів чув двигун КР і навіть декілька разів бачив. Цей звук був зовсім інший.
   
Багато разів чув двигун КР і навіть декілька разів бачив. Цей звук був зовсім інший.

я теж багато разів чув. так - вчора звук був зовсім інший - і це було за сотню км від києва, тому за ніяке збиття не йшлось. напевне  кацапи замінили двигун і збільшили швидкість.
   
я теж багато разів чув. так - вчора звук був зовсім інший - і це було за сотню км від києва, тому за ніяке збиття не йшлось. напевне  кацапи замінили двигун і збільшили швидкість.

скорее запрограммировали увеличение скорости до максимальной при подлете к цели (к местам сосредоточения ПВО)
   
https://t.me/operativnoZSU/112279
Подробиці? Коли повернеться з туру по Європах, куди виїхав ще до Дня Незалежності?
Цікаво, він як державний чиновник загалом місяці три впродовж року за кордоном перебуває, чи може п‘ять?
   
Шесть российских регионов и аннексированный Севастополь подверглись нападению боевых беспилотников.
Самая мощная атака пришлась на Псковский аэропорт.

В результате атаки дронов на аэропорт Пскова загорелись военно-транспортные самолеты Ил-76, сообщало МЧС. По данным агентства ТАСС повреждения получили четыре самолета.

Аэропорт весь день не будет обслуживать гражданские рейсы.

В соцсетях появились видео с заревом над этим районом.
По некоторым сообщениям, один из БПЛА попал в топливозаправочный комплекс на территории аэропорта, и зарево пожара было видно издалека.
«Уже было как минимум пять сильных взрывов… В огне и дыме вся завокзальная зона и Кресты (район псковского аэропорта), пожар очень сильный», — писал телеграм-канал «Псковская губерния».

https://www.bbc.com/russian/articles/c72e10y5m0no
   
Спаліли два втщент. Или76, ще два пошкоджені неслабо.
   
Спаліли два втщент. Или76, ще два пошкоджені неслабо.

а тушку не покоцали? Бо пробігало повідомлення, але тіки одне
   
я теж багато разів чув. так - вчора звук був зовсім інший - і це було за сотню км від києва, тому за ніяке збиття не йшлось. напевне  кацапи замінили двигун і збільшили швидкість.
Може й змінили... Але все одно це реактивний двигун, як в літаку, і звук буде схожий, тільки більш монотонний, бо там нема пілота, щоб смикав за ручку)
   
кек.
сходила прогулялась, де сьогодні свистіло, не долетіло і попадало, а потім тушили.
расіянци, куй вам, а не моя шулявка! :K київська ппо - найкраща в світі [ua]

а це вже фото з центру
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
a49

Шесть российских регионов и аннексированный Севастополь подверглись нападению боевых беспилотников.
Самая мощная атака пришлась на Псковский аэропорт.

В результате атаки дронов на аэропорт Пскова загорелись военно-транспортные самолеты Ил-76, сообщало МЧС. По данным агентства ТАСС повреждения получили четыре самолета.
Аэропорт весь день не будет обслуживать гражданские рейсы.

В соцсетях появились видео с заревом над этим районом.
По некоторым сообщениям, один из БПЛА попал в топливозаправочный комплекс на территории аэропорта, и зарево пожара было видно издалека.
«Уже было как минимум пять сильных взрывов… В огне и дыме вся завокзальная зона и Кресты (район псковского аэропорта), пожар очень сильный», — писал телеграм-канал «Псковская губерния».

https://www.bbc.com/russian/articles/c72e10y5m0no
   один из БПЛА попал в топливозаправочный комплекс на территории аэропорта ось це потрібно повторити на усіх авіабазах ракетоносіїв, особливо під Мурманськом (Оленья)
   
В Головному управлінні розвідки Міноборони України підтвердили знищення чотирьох російських військово-транспортних літаків Іл-76 під час нічної атаки безпілотників на Псков.

Джерело: представник ГУР МОУ Андрій Юсов у коментарі УП, співрозмовник УП в розвідці

Пряма мова: "4 літаки знищено і не підлягають відновленню. Імовірно ще 2 борти пошкоджено, інформація уточнюється".
   
   один из БПЛА попал в топливозаправочный комплекс на территории аэропорта ось це потрібно повторити на усіх авіабазах ракетоносіїв, особливо під Мурманськом (Оленья)

Еще лучше попасть в такой комплекс на аэропортах с Ту-22М там где ракеты х22 заправляют и шоб гиптила разлилось как можно больше
   
а тушку не покоцали? Бо пробігало повідомлення, але тіки одне
там багато про то що кажуть. Може, с часом буде відомо. Вже й про шість літачкив пісали. Зачекаймо.
   
Якось спостергав за працівниками сміттєвозів під час вибухів, тим взагалі всерівно, продовжують собі спокійно працювати.
у на в селе не стало  сміттєвоза (побратимы из Европы потом свой старый подарили)
и двух мусорщиков похоронили
   
я теж багато разів чув. так - вчора звук був зовсім інший
ага, что-то странное летело
сходила прогулялась, де сьогодні свистіло, не долетіло і попадало, а потім тушили.
у нас сборы на помощь пострадавшим
несколько домов  осколками посекло,
погорельцы есть, некоторые без машин остались
   

Еще лучше попасть в такой комплекс на аэропортах с Ту-22М там где ракеты х22 заправляют и шоб гЕптила разлилось как можно больше

ось да, +100
   
я теж багато разів чув. так - вчора звук був зовсім інший - і це було за сотню км від києва, тому за ніяке збиття не йшлось. напевне  кацапи замінили двигун і збільшили швидкість.
звук стрілялки, після якого сигналки в машинах пищали, теж якийсь наче інший був. Чи то воно стояло на іншій відстані від мене
   
так і ракет сьогодні було багато, і якусь з підбитих чув весь центр києва десь в цей же час. А дехто і бачив.
київ велике село :) я теж часто чую лише виходи ппо, без збиття. Або навпаки, тільки збиття, без виходів. Або шмякання уламків. Або взагалі нічого не чутно.
а 16.05.23 було все одночасно, вакханалія без пауз, і все сцк над головой або у палісадник ))

нічо, живі-здорові. Після тої ночі важко чимось іншим здивувати чи налякати, принаймні мешканців кпі та солом"янки.
Про Київ не вірно. Київ це просто інший вимір, інший всесвіт, у порівнянні, навіть, із Харковом, про який якраз і кажуть - велике село.
Київ міцний, він вражає. Наше місце сили, і дуже відчувається, що то наша земля.
   
Київ міцний, він вражає.

То так здається, що міцний.

Насправді за дітей і внуків іноді трошки страшнувато. Хоча вони абсолютно спокійні :)
   
багато в області чого побило :( тай у києві також
   
це ж лайно все одне має кудись падати...
   
о! тут є цей бл*дський свист!
хто його ще чув - воно же? мені саме воно, я це і чула. Значить, так свистить підбита ракета
Гардіан публікує відео з дарниці

   
о! тут є цей бл*дський свист!
хто його ще чув - воно же? мені саме воно, я це і чула. Значить, так свистить підбита ракета
Гардіан публікує відео з дарниці

https://t.me/kievreal1/48088

хех... це то шо я чув і бачив. Інавіть знаю, звідки знімали. Метрів 150-200 від мене...
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

о! тут є цей бл*дський свист!
хто його ще чув - воно же? мені саме воно, я це і чула. Значить, так свистить підбита ракета
Гардіан публікує відео з дарниці

https://t.me/kievreal1/48088

Знову Ашан? В Одесі їм вже прилітало. Вони здається з Московії так і не пішли.
   
хех... це то шо я чув і бачив. Інавіть знаю, звідки знімали. Метрів 150-200 від мене...

ну, значить, так свистять перед приземленням частини збитої ракети, розваляної у повітрі
бо багато хто чув, кожен у своїх районах "свій" шматок ракет. 8 збили в одесі, значить решта 20 - над києвом, або навколо, так? Плюс 15 довбаних мопедів
   
Знову Ашан? В Одесі їм вже прилітало. Вони здається з Московії так і не пішли.
в одесі прилетіло у фоззі. Це сільпо, фора
   
о! тут є цей бл*дський свист!
хто його ще чув - воно же? мені саме воно, я це і чула. Значить, так свистить підбита ракета
Гардіан публікує відео з дарниці

https://t.me/kievreal1/48088
Вот этот свист я и слышал ночью.
При чем на видео он слышан уже после взрыва.
Может то все таки хороший свист. От самолетика например  :shuffle:
   
це модифіковані кацапами ракети вони саме з таким новим звуком і летять.
Ви впевнені? Бо перед цим звуком я якраз добре почула роботу ППО, потім свист, а потім збиття вже далі
   
   
ну, значить, так свистять перед приземленням частини збитої ракети, розваляної у повітрі
бо багато хто чув, кожен у своїх районах "свій" шматок ракет. 8 збили в одесі, значить решта 20 - над києвом, або навколо, так? Плюс 15 довбаних мопедів

Якщо збито на великий висоті, то може і  уламки зі свистом падати
   
ну, значить, так свистять перед приземленням частини збитої ракети, розваляної у повітрі
бо багато хто чув, кожен у своїх районах "свій" шматок ракет. 8 збили в одесі, значить решта 20 - над києвом, або навколо, так? Плюс 15 довбаних мопедів

ні. це свист ракети живої. ви не враховуєте що наприклад 3 ракети прилетіло з інтервалом в секунди. саме так вони просвистіли в мене над головою цієї ночі за сотню км від києва. таек роблять щоб на радарі виглядало як одна ціль.
 також враховуйте що ракети ппо летять зі швидкістю набагато вище швидкості звуку а крилаті ракети дозвукові. тому ракету ппо ви почуєте так як чути літак коли він перейшов звуковий барєр - як вибух. при цьому ракета ппо вже ймовірно вразила ціль а ви ще не почули як вона пролетіла. фактично кожна ракета ппо має три рази бахнути з вашої точки зору - при старті, при прольоті мимо вас і при ураженні цілі. тільки звук старту ви почуєте третім.

Останнє редагування: 30 серпня 2023 19:17:16 від maksmm
   
Вот этот свист я и слышал ночью.
При чем на видео он слышан уже после взрыва.
Может то все таки хороший свист. От самолетика например  :shuffle:
там 2 вибухи. Свист від другого
   
ні. це свист ракети живої. ви не враховуєте що наприклад 3 ракети прилетіло з інтервалом в секунди. саме так вони просвистіли в мене над головою цієї ночі за сотню км від києва. таек роблять щоб на радарі виглядало як одна ціль. також враховуйте що ракети ппо летять зі швидкістю набагато вище швидкості звуку а крилаті ракети дозвукові.

дивись.
Я чула як вибухають калібри в 50м і 150 м обабіч від мого дому, у 22му. І бачила наслідки - нахрін розваляна вулиця, поторощені десятки будинків. Набери в гуглі "вибух на ванди василевської" - і помилуйся фотами. Вони офіційні
І сьогодні вночі я чула свист - такий самий, як на відо Гардіан - потім вибух. Цього разу впало шматок паскуди трохи далі, близько 500 м плюс-мінус. Прогулялась роздивитись наслідки. Ну... Такоє, хоч багато і не видно. Уламки швидко потушили, все що навколо, цілесеньке неушкоджене, скло в домах на місці, машини не побиті.
Це впав або уламок ракети, або збита ракета. А у неї, зауважу, майже ТОННА вибухівки, на відміну від калібрів, де лише 400 кг здається.

Просто зараза вибухівки в самій ракеті дофіга. І палива. Ось воно і летіло так швидко, і вибухало так сильно. Якби до нас сьогодні завітала _ціла_ ракета - боюсь, ранок у мене був би трохи інший.

зі. я не ракетник, якшо що, вибачте за домогосподарчій аналіз.
   
Знову Ашан? В Одесі їм вже прилітало. Вони здається з Московії так і не пішли.

Москалі вирішили вибити їх з України ракетами?

Теж метод  :shuffle:
   
о! тут є цей бл*дський свист!
хто його ще чув - воно же? мені саме воно, я це і чула. Значить, так свистить підбита ракета
Гардіан публікує відео з дарниці

https://t.me/kievreal1/48088
Свист це не ще підбита ракета, двигун так її працює. Після збиття вже нічого не свище. Над нами сьогодні таких свистунів штук шість пролетіло, притому я прокинувся від роботи ППО. А звук ракет ППО зараз в Києві - наростаючий низький гуркіт, а потім бабах. І візуально політ протиракети - жовта яскрава зірка. Як сказав мій молодший син сьогодні, коли побачив цей фейерверк в першу хвилину після просинання від бабахів - лампочками збивають.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія