Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Субсидії. Як і очікувалось, тих, хто економив або утеплився - кинули.

Котли на ТП на глині, чи на грунті працюють? Чи може дрова нахаляву дають?
(tu) Нарід не розуміє що хоч кізяками дармовими пали, мало того що треба наробитися біля того котла (носи складай підкидай попіл вигортай)
 ВСЕОДНО ТЕПЛО, - ЯКЕ ВЖЕ ТВОЄ, - ВТІКАЄ і решетом же ж воду не носять, а топити неутеплене житло вперто продовжують :facepalm:
   
послухай еще раз меня внимательно
не нужно утеплять моему соседу квартиру. она теплая, как и у меня.
и отопление центральное. и нет у него переплаты за отопление. он мне только что говорил, что уже просил переплату за воду кидать в оплату отопления. там только ржали.
и он про майбутнє вже подбав.
экономил воду, экономил, а ему весь его минус списали
теперь будет мыться на 120 грв чаще

кто ему доктор
субсидия всегда пересчитывали согласно факту потребления

раньше это делала соцзащита
в этом году обязали коммунальщиков
   
(tu) Нарід не розуміє що хоч кізяками дармовими пали, мало того що треба наробитися біля того котла (носи складай підкидай попіл вигортай)
 ВСЕОДНО ТЕПЛО, - ЯКЕ ВЖЕ ТВОЄ, - ВТІКАЄ і решетом же ж воду не носять, а топити неутеплене житло вперто продовжують :facepalm:
Утеплять - это дорого. Народ хочет на шару.
   
Утеплять - это дорого.

А теперь и бесполезно.

Народ хочет на шару.

И получит, благодаря нашему далекоглядному гройсманду.
   
А теперь и бесполезно.

И получит, благодаря нашему далекоглядному гройсманду.
Субсидии не вечны, а другого пути кроме утепления нет.
Сейчас утепление стоит значительно дешевле, чем будут платить потом все сегодняшние "умники".
   
Утеплять - это дорого. Народ хочет на шару.

Ну так шара явища ЗАВЖДИ ТИМЧАСОВЕ грося зникне і прийде якесь свіже тріпло, а утеплення немає і шара закінчилася

Чому кожне мурло за рахунок кредитів які віддавати будуть і внуки і правнуки, хоче собі бали заробити??

Чому рибу дармову смердячу підкидають, ДАВНО ВІДОМО ВУДОЧКУ КРАЩЕ ДАТИ
   
Котли на ТП на глині, чи на грунті працюють? Чи може дрова нахаляву дають?

 Очевидно ви дуже далекі від життя в сільській місцевості України - непотрібної деревини по посадкам, у садах, полі - море. Мої родичі зрізали величезну вербу, що над ставом - на зиму вистачить, там ще з десяток таких росте і зрізані відростають дуже швидко. Мій дядько, 80 років, кожного ранку у теплий час року починав із того, що на велосипеді їхав у ліс і підбирав сухий хмиз, якого у лісі - тьма. Вже запас зробив на багато років вперед.


Останнє редагування: 9 жовтня 2016 20:10:07 від Sojuznuk
   
 Сучасні котли із високим рівнем ККД і потребують значно менше палива. У багатьох уже сучасні, щільніші вікна, мало-помалу народ починає утеплювати стіни і т.і...Один із нашого села (живе у великому місті Півдня України) навчився самостійно робити котли на ТП - зі всієї України до нього зараз їздять їх купувати. Замовлень море.
   
slp [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 16:22
IP/Host: ---.vivanet.net.ua
vkhavr2, cьогодні в 14:21
Розгорнути попередні цитати...
+======================================================================================================================+
Ці гроші підуть на внутрішній ринок і хоч трохи збільшать купівельну здатність людей. Інакше вони підуть до олігархів та будуть вивезені в офшори.

эти деньги рассчитаны для коммунальщиков
поэтому они должны идти только нам
+==================================================================+
Це ти так вважаєш! А реально їх отримає ахмєтка і Ко!
   
+==================================================================+
Це ти так вважаєш! А реально їх отримає ахмєтка і Ко!

Какая ахметка ?
У нас почти все идет в счет оплаты за газ Нефтегазу
   
Какая ахметка ?
У нас почти все идет в счет оплаты за газ Нефтегазу
А, тогда-Фирташ. Какая ,в жопу, разница?
   
А, тогда-Фирташ. Какая ,в жопу, разница?

нафтогаз - государственная компания
   
кто ему доктор
субсидия всегда пересчитывали согласно факту потребления

раньше это делала соцзащита
в этом году обязали коммунальщиков

 :lol:
   
А буде так:
Санітарна норма - 4 куб
Використано фактично 4 куб
Будеш на ніч залишати свої краники? А нахрена ж тобі лічильник?
   
:lol:

а дурачье все экономит
раньше этим отличались бабушки
   
ты полную фигню несешь

запомни - субсидии это хорошо
без них народ не выживет

гнида кончена
   
гнида кончена

Геннадій-Умань - гнида кончена.

Ну и погоняло вы себе придумали
   
Re: Субсидії. Як і очікувалось, тих, хто економив або утеплився - кинули.
slp [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 21:05
IP/Host: ---.vivanet.net.ua
vkhavr2, cьогодні в 21:01
Розгорнути попередні цитати...
+==================================================================+
Це ти так вважаєш! А реально їх отримає ахмєтка і Ко!

Какая ахметка ?
У нас почти все идет в счет оплаты за газ Нефтегазу
+======================================================================+
Конкретно у нас - ахмєтка. Наша ТЕЦ працює на вугіллі.
   
Очевидно ви дуже далекі від життя в сільській місцевості України - непотрібної деревини по посадкам, у садах, полі - море. Мої родичі зрізали величезну вербу, що над ставом - на зиму вистачить, там ще з десяток таких росте і зрізані відростають дуже швидко. Мій дядько, 80 років, кожного ранку у теплий час року починав із того, що на велосипеді їхав у ліс і підбирав сухий хмиз, якого у лісі - тьма. Вже запас зробив на багато років вперед.

Очевидно інше ви не тільки далеко від сільської місцевості і українських реалій
ВИ ЩЕ ДАВНО ВЕРБУ ПИЛИЛИ І ХМИЗ ЗБИРАЛИ :facepalm1:

Мова про те що економія тепла при утепленні 40-60%
а при ТП котлах її майже немає 5-15% ще й наробитися треба влітку заготовлюючи, а зимою носячись кругом хати цілодобово з тим хмизом
Хмиз то вже повний крайняк через суцідбну бідноту а тут мова про державну політику в ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННІ
але в дойлянді про те нічого не знають??
   
раскудахтались

 :laugh:

россиянам слова не давали
у вас там ситуация не лучше
   
Чого ви підняли такий шурум-бурум?

По-перше, то стосується тільки послуг із теплопостачання і електропостачання.

Якщо РАНІШЕ у вас якимось чином накопичувалася переплата, то чому ви вирішили, що тепер після обнулення тих переплат у вас не буде і далі накопичуватися переплата?
Ви тепер будете більше палити? Чи включите батереї і котли, щоб дужче гріли?

Ви як платили свої срані 15% від сукупного доходу, так і будете платити.
Вам субсидія як доплачувала, так і буде доплачувати.

Найвигідніша субсидія у будинках ІЗ  лічильниками на тепло. Бо все-одно враховується НЕ фактичне споживання теплоносія, а розрахункова сума затрати теплоносія для дотримання санітарної норми температури. А вже якщо ваш управдом буде тримати температуру нижчою від норм - ото і ваша економія.

Що стосується газу, якщо він у вас із лічильником.

Якщо у вас зареєстровано більше, а мешкає менше осіб, або ви і при рівних значенням умудряєтеся споживати менше за санітарні норми, то що вам заважає щомісяця подавати показники РІВНІ санітарним нормам, а не фактично спожитим?
в такий спосіб ви за рахунок субсидії собі наекономлюєте газ на літо, щоб потім за нього не платити взагалі, бо у вас буде ПО ПЛАТІЖКАХ ваших заплачено більше, ніж спожито. ГОЛОВНЕ ту переплату зафіксувати показниками у платіжках, а не просто воздушні перплати собі тримати в умі.

Головне обходчиків не впускайте у помешкання - сидіть нишком. :gigi:

   
Якщо держава збільшує комуналку в 6-14 разів, а пенсії, на 3%, то хто кого грабує???

А держава має можливаість вирішувати який товар буде продаватись за якою ціною? Чудово, а давайте вимагати, щоб кіло золота продавалося не дорожче ніж 3 грн 60 коп!
Зрозумійте нарешті, віра в те, що кермачі нам чогось недають виключно тому, що вони гади, то є все одно що віра в казки. Просто того чого люди хочуть інколи фізично неможливо. Роками прожерали майбутнє країни дотаціями енергоносіїв і так безкінечно не може продовжуватись.

Цитувати
Коли пенсії, моєї та жінки, стають меншими за комуналку!

Співчуваю, але якщо грошей невистачає на утримання нерухомості то щось потрібно міняти. Можете сповідувати рабську психологію та закликати "поміняти царя", щоб новий виявився більш добрим та дав вам більше усіляких "ништяків". А можете замислитись над зміною місця проживання, що буде по кишені. Жорстоко - так, але яка розумна є тому альтенатива?
 
   
россиянам слова не давали
у вас там ситуация не лучше

 :lol:  :weep:
   
Я физособам предоставляю услуги , при желании им даётся пакет документов кто я и на каком основании работаю , так же мои счета зарегины в налоговой , ты ж хитрожопый нашёл чела платил налом не требуя от него никаких документов , твоё право , так теперь не разводи сопли что народец гниловат и не платит налоги и оформляет субсидии , в своём глазу бревно выми потом поговорим

Соплі... хм, дивно - тебе часом в дитинстві по голові не били? А то тобі щось мариться все. Я можу замовляти будь які легальні послуги у бідь кого в цій країні та сплачувати за них готівкою, що я отримав законним шляхом. При цьому то моє право, а не обов'язок вимагати від виконавця робіт документи. Але як громадянин України я сподіваюсь, що всі хто отримують дохід задекларують його та сплатять відповідні податки. Не моя функція слідкувати за сплатою податків і тільки такі недолугі як ти таких простих речей не розуміють. Ще, дурень, про бревно будеш казати. Не розумієш про щол мова йде а намагаєшся прикинутись розумним.
   
Впевнений якщо на гроші ЕБРР зробити десяток-два проектів модернізаціі та автономізаціі опалення багатоповерхівок, то всі побачать як це доступно та швидко

Ви про баготоповерхівки з державними кравартирами без права приватизації (не знаю чи є такі), чи про чиєсь приватне нерухоме майно? Думаю, що питання риторичне і відповідно постає інше питання - якого переляку ЕБРР буде витрачати гроші на підвищення ринкової вартості чиєгось приватного майна? Ну я розумію там державну школу утеплити чи дитячий садок, а ось багатоповерхівку з приватними квартирами? Наприклад я квартиру в багатоповерхівці утеплював за власні гроші і це при тому, що лічільник тепла стоїть один на під'їзд. Може я помилився і хтось інший мав вкласти гроші в моє майно? Комунізм?
   
гыгы. Раскатал губу. Не будет уже никаких переплат.
Манюпас понял - экономить не выгодно, государство опять его развело.

Так... ну давайте розберемось. Надали субсидію на суму 1000 грн, а енергоносіїв витратили лише на 700. Залишок в 300 грн держава повернула собі. Що зміниться для "манюпаса", якщо він буде використовувати 999 грн? Який сенс йому витрачати більше? Може це для дурноватого "манюпаса", що намагається кожну копійку халяви використати, навіть якщо це йому не потрібно?
   
"Субсибия" это социальное зло и уголовка лет на 15 с конфискацией.. Деньги должны направляться на счетчики, утепление и энергосбережение а на в карманы олигархам.. все остальное - лжа

Цілком згоден. Це взагалі маячня поставляти дорогий енергоресурс без лічільника.
   
а дурачье все экономит
раньше этим отличались бабушки

А я не тільки економлю енергоносії, але і сміття збираю роздільно (органіка, пластик/папір, металл скло та таке інше), хоч це не приносить мені жодного матеріального зиску.
Напевне я таки дурень, що хочу жити в нормальному світі та нормальній країні.
   
Хмиз то вже повний крайняк через суцідбну бідноту а тут мова про державну політику в ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННІ
але в дойлянді про те нічого не знають??

Родина в німеччині з доходом вище середнього. В будинку стоїть твердопаливний котел і господар власноруч заготовляє дрова, звісно має відповідну ліцензію на розчистку лісу.
Може у вас якась інша німеччина, не з нашої планети?
   
Може це для дурноватого "манюпаса", що намагається кожну копійку халяви використати, навіть якщо це йому не потрібно?
В НАС ТАКИХ 90% - чи ти колбасник з іншої планети ?
   
:lol:  :weep:

да-да
гавкайте на хуйло и свергайте его наконец
ждем-с
   
в мене на вулиці з 50 приватних хат, про всі не знаю але з 15, що ближче біля мене не на субсидіях дві хати - моя і сусіда. В кожному дворі машина або дві(і не лади). Багато хто працює в чорну багато хто за кордоном. Ці субсидії це злочин проти України.

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 23:57:04 від Геннадій-Умань
   
Чого ви підняли такий шурум-бурум?

По-перше, то стосується тільки послуг із теплопостачання і електропостачання.

Якщо РАНІШЕ у вас якимось чином накопичувалася переплата, то чому ви вирішили, що тепер після обнулення тих переплат у вас не буде і далі накопичуватися переплата?
Ви тепер будете більше палити? Чи включите батереї і котли, щоб дужче гріли?

Ви як платили свої срані 15% від сукупного доходу, так і будете платити.
Вам субсидія як доплачувала, так і буде доплачувати.

Найвигідніша субсидія у будинках ІЗ  лічильниками на тепло. Бо все-одно враховується НЕ фактичне споживання теплоносія, а розрахункова сума затрати теплоносія для дотримання санітарної норми температури. А вже якщо ваш управдом буде тримати температуру нижчою від норм - ото і ваша економія.

Чего-чего ?
Расчет тепла идет согласно показаниям счетчика и разбивается пропорционально отапливаемой площади квартиры
   
в мене на вулиці з 50 приватних хат, про всі не знаю але з 15, що ближче біля мене не на субсидіях дві хати - моя і сусіда. В кожному дворі машина або дві(і не лади). Багато хто працює в чорну багато хто за кордоном. Ці субсидії це злочин проти України.

сообщите в соцзащиту - они всем снимут субсидии
   
сообщите в соцзащиту - они всем снимут субсидии

ти кончена гидотна сука - ти в Україні живеш чи ні? Пошли лист хуйло недорозвинутий.
Таких в Украні 90% - і я знаю,як в соцзащиті в нас і я думаю так само і кругом в Україні можна зробити за 200 гр в руки працівниці.

І таких дибіли чи шкідники, які не знають різниці між субєктивними і обєктивними чинниками ще тут випендрюються на форумі

Останнє редагування: 10 жовтня 2016 00:02:09 від Геннадій-Умань
   
В НАС ТАКИХ 90% - чи ти колбасник з іншої планети ?

Не розумію що мається на увазі під "ковбасник", але я громадянин України і мені дійсно дивно намагання використати кожну копійку халяви.
Начхати, якщо у нас таких лише 10%, але я намагаюсь щоб мої діти теж так думали як і я. Почніть і ви, зробимо нашу країну краще.
   
в мене на вулиці з 50 приватних хат, про всі не знаю але з 15, що ближче біля мене не на субсидіях дві хати - моя і сусіда. В кожному дворі машина або дві(і не лади). Багато хто працює в чорну багато хто за кордоном. Ці субсидії це злочин проти України.

Такі "субсиданти" фактично крадуть гроші у найбільш незахищених верств населення.
   
Чего-чего ?
Расчет тепла идет согласно показаниям счетчика и разбивается пропорционально отапливаемой площади квартиры
Чюдни діла твої, госпадзі...

У мене в багатоквартирному будинку стоїть лічильник на тепло.
У ВСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ субсидіантів на сьогоднішній день переплата за тепло 2 тисячі і більше. Люди за попередній опалювальний сезон не заплатили за тепло і копійки і держава їм ще і винною залишилася. Не скажеш чому?
Да-да-да, це все твої розрахунки по лічильнику їм таку лафу зробили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія