Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський несподівано нагрянув в Карпати і отримав трембіту B-)

Ну, хоть одно плюс , у нас первый президент который не ходит в церковь на праздники.
У нього свято було 27 березня.
   
Про критику в міру. Була не критика а постійне обливання брудом, від часткового викривлення фактів до повної брехні. І так остання декілька років.

Я жду копии своих постов... B-)
   
а ти осліп за два останні роки, чи як?
Та тут пол-ФУПа паниковских на прорезной.
   
Більше схоже на місцевий етномузей.
По драних доріжках босоніж?
Вже не знаєте до чого прискипатися.
Да..да в музее ходят босяка...повторяю это обычная хата людская. И обычная хозяйка.
   
Про критику в міру. Була не критика а постійне обливання брудом, від часткового викривлення фактів до повної брехні. І так остання декілька років.
Було! так! Але то був бруд вiд ОПЗЖ! Але зараз люди Петра спiвають в унicон з ними проти дiючего!
   
Альо ( Agni ), гараж!!

Я жду копии

 B-)
   
У нього свято було 27 березня.
Та он и в синагогу не ходит...не верющий он имхо.
   
Я жду копии своих постов... B-)
Жді.
   
Жді.

Т.е. опять с3,14здела?

Ничо удивительного!

Нормальное состояние свинарни
   
Да,я его считаю Президентом Украины, хоть и в силу сложившихся объстоятельств проголосовать у меня возможности не было.

404-тіе, ваш прєзідєнт Пушілін  :lol:
   
Було! так! Але то був бруд вiд ОПЗЖ! Але зараз люди Петра спiвають в унicон з ними проти дiючего!
І ОПЗЖ, і Юльки, і всякі інші, а тепер як води в рот понабирали. Доречі скільки там коштує великодня корзинка, епоха бідності вже завершилась?
   
І ОПЗЖ, і Юльки, і всякі інші, а тепер як води в рот понабирали. Доречі скільки там коштує великодня корзинка, епоха бідності вже завершилась?
Але чого ти саме чекав? Ти не сплачу[e]ш податки в повному обсязi але ма[е]ш бажання отримувати все спiвна.. Але до чого тут Порошенко, Зеленський та похуй хто не прийде.. Епоха бiдностi в тобi! Поки ти будеш найобувати державу, вона буде найобувати тебе!
   
Ти не сплачу[e]ш податки в повному обсязi але ма[е]ш бажання отримувати все спiвна..
О, ляпнув!  :lol:  Чим більше віддаси грошей трутням, які отримують шалені зарплати, а ніякої користі не приносять суспільству, то краще будеш жити?  :laugh:


Останнє редагування: 2 травня 2021 11:35:38 від Serhiyrw
   
скоріш би цього поца вздьорнули за те що наробив з країною
   
Поки ти будеш найобувати державу, вона буде найобувати тебе!


   
Потому, что постеснялась сказать им шоб обувь сняли  в хате, а те же своим умом недодумают же шо в хате надо снимать обувь.

може так, а може

   
Але чого ти саме чекав? Ти не сплачу[e]ш податки в повному обсязi але ма[е]ш бажання отримувати все спiвна.. Але до чого тут Порошенко, Зеленський та (x) хто не прийде.. Епоха бiдностi в тобi! Поки ти будеш найобувати державу, вона буде найобувати тебе!
Ви про кого? Я з 2006 року плачу податки копієчку в копієчку. Да і мене важко на*бать, я ж не зеб1л.
   
Ви про кого? Я з 2006 року плачу податки копієчку в копієчку. Да і мене важко на*бать, я ж не зеб1л.
Якшо Ви сплачу[е]те з 2006 копієчку в копієчку я дозволю собi припустити що Ви з 2006 року на пенсії!
   
Якшо Ви сплачу[е]те з 2006 копієчку в копієчку я дозволю собi припустити що Ви з 2006 року на пенсії!
Дурне припущення. Пенсіонери не платять податків, принаймні з доходів.
   
Да..да в музее ходят босяка...повторяю это обычная хата людская. И обычная хозяйка.
:weep:  ти хоча б картинку роздивлявсь перш ніж кидатися в бій.
Осьо повилазило:
Фото: verkhovyna.life
Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою побували на екскурсії в хаті-музей "Тіні забутих предків" у Верховині, де жив і творив Сергій Параджанов, а також відвідав музей "Гуцульської магії", де йому подарували трембіту
?
Взагалі дивні уявлення про хату в містян.
   
Більше схоже на місцевий етномузей.
По драних доріжках босоніж?
Вже не знаєте до чого прискипатися.
а чего экскурсовод босая, в вашей логике этому есть объяснение?  :laugh:
   
Я жду копии своих постов... B-)
ахахахаха

сходи в свой акк и изучи, ватничег
   
Дурне припущення. Пенсіонери не платять податків, принаймні з доходів.
Доречно, але в мене iнших припущень не виникло! :)
   
Я жду копии своих постов... B-)
все посты твои скринить обойдешься, насрал ты тут знатно  :weep:
   
а чего экскурсовод босая
А чого у Вовки фотик у руці, він шо, не має айфона?
   
Ну, з Лєнкою,ну звісно ходить по каХве без масок. Трембіту отримав. Ну чо? Літак, окремо машини броньовані, як завжди штук 10,теж літаком,  найближчи шлюхи народу, охорона, готели,жрачка, айкоси... все за рахунок  холопів та лохів. А чо?  Навіть не Оман, Катар, Кувейт...на морях він вже був. Хоча незабаром знов кудись "підписувати фейкові інвестиції" полетить. Так дивишся, ну раз на місяць, практично.  А лохи с холопами платять.

 Бубочка швидко втомлюється...

 Показати зображення...

Чому не всі у взутті?
   
а чего экскурсовод босая, в вашей логике этому есть объяснение?  :laugh:
Купа. Наприклад, прибігла зустрічати дорогих гостей в гумових чоботях і не взяла переобувачку.

Але який сенс в моїх чи будь чиїх вигадках?
   
Більше схоже на місцевий етномузей.
По драних доріжках босоніж?
Вже не знаєте до чого прискипатися.
У Верховині є приватний мінімузей музичних інструментів. Його створив один гуцул, котрий вмів грати на дуже багатьох народних інструментах. Але помер. Його дочка, яка практично ніяким боком не була причетна до музею, щоб продовжити справу батька, за 3 місяці навчилася грати на цих інструментах і почала проводити музичні екскурсії.
   
а чего экскурсовод босая, в вашей логике этому есть объяснение?  :laugh:
То її хата. Люди в хаті ходять босі по тканих доріжках.
   
Та он и в синагогу не ходит...не верющий он имхо.
Не знаю про синагогу і її звичаї, але у Великодню п'ятницю по плюсах йшла Ліга сміху і Вечірній квартал.  :facepalm:
   
То її хата. Люди в хаті ходять босі по тканих доріжках.
В колготах?
   
чтим традиции, вы же обсирали порошенко все годы его правления 

не его, а его действия и бездействия!

в том и разница зрадое6ов и порохосвинов
   
В колготах?
Наскільки я пригадую, то ми, відвідуючи цей музей, роззувалися на ганку і заходили в кіфмнату без взуття. Отож, такий стиль.  :)
Тапок там нема.
Зеленських не роззули.
Взагалі-то, в Галичині вважається поганим тоном роззувати гостей. В мене вдома ніхто з гостей ніколи не роззувався. 
   
У Верховині є приватний мінімузей музичних інструментів. Його створив один гуцул, котрий вмів грати на дуже багатьох народних інструментах. Але помер. Його дочка, яка практично ніяким боком не була причетна до музею, щоб продовжити справу батька, за 3 місяці навчилася грати на цих інструментах і почала проводити музичні екскурсії.
На місцевому сайті дещо інша інформація.

Ніхто не очікував, але сьогодні 1-го травня Верховину відвідав, Президент України, Володимир Зеленський. Це був не офіційний візит, а відпочинок. Разом із дружиною побували на екскурсії в хаті-музей "Тіна забутих предків" де проживав та творив Сергій Параджанов, провела для них екскурсію місцева гуцулка пані Галина.

Також, подружжя відвідало музей "Гуцульської магії" в якому, після екскурсії власник музею пан Микола подарував Володимиру символ гуцулів - музичний інструмент трембіту.
https://verkhovyna.life/news/2021/05/01/742/view/?fbclid=IwAR3Q2qSVpHTnTpFKl9T1jXaMTYOd_GO0Ac8pJiVV4wNg8n_51cKUBHjYSjc
   
На місцевому сайті дещо інша інформація.
Щось мені здається, що знимка не з музею Гуцульської магії. Там стара хата, судячи з сайту.

А інтер'єр і жінка біля Зеленських - зовсім як в музеї інструментів. На стіні висять старі скрипки.

Погуглила - я не помиляюся.  :)
https://i.ytimg.com/vi/2McPRKfuPzw/mqdefault.jpg
img]https://i.ytimg.com/vi/2McPRKfuPzw/mqdefault.jpg[/img]

Останнє редагування: 2 травня 2021 13:57:21 від ЛАРТА
   

Таке приміщення теж є серед відвіданих
   
Таке приміщення теж є серед відвіданих
О, це вже музей магії - на стіні мольфар Нечай. То той самий мольфар... ;)  :gigi:


Останнє редагування: 2 травня 2021 14:22:11 від ЛАРТА
   
Це чувирло усвистало на курорти в Карпати після того, як закликало українців сидіти вдома на свята.

Дрібне лицемірне створіння.
   
Хуйюй аффектед! Карантин везде и у всех!! Но чем зеля тебя... ПОЦа подверг опасности заражения сняв маску в закрытом помещении с учетом того что он вакцинирован pfizer на 100% ????

який ще пфайзер, якщо нам з кожної праски трубили, що наротний президент вакцинується наротним ковишилдом і нічим іншим :lol: 

От навіщо ти зараз свого президента підставляєш, га?

у тебе санітари забухали чи що, що ти без нагляду по форуму стрибаєш?
   
Та то не Буковина. То Верховина, Гуцульщина. Ніхто йому не боронить їздити по країні, навпаки. Може як вже злетить з посади і вернеться до ремесла, то не буде знущатися над гуцулами, обзиваючи їх вуйками.
Це відпочинкова поїздка і сподіваємося, що з власної небідної кишені.

Сподівайтеся:)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія