Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи має право жінка на оргазм? І на якій підставі вона на нього претендує? :-T :-T


 Багато жінок живуть без цієї події все життя, а в деяких країнах на вирізанні органу, що може дати їм оргазм, наполягають, в першу чергу, жінки - свекруня, а часто і рідна мати. :(

 Зробила вигляд, що їй приємно, щоб погріти Его чоловіка. От для чого жінкам цей оргазм?

 До того ж, сучасна наука каже, що кожна з них може його отримати, навіть більше, сам клітор не тільки є аналогом чоловічого достоїнства, він ще й набагато чутливіший. Отже, відсутність оргазму пояснити легко: вони його блокують в голові. Може тому, що він їм зайвий?

 Ну, і на майбутнє - закину спростування ще одного міфу про чоловіків:  якщо у чоловіка відбулось виверження сІм'я - не обов'язково, що в нього був оргазм.

 Ну, відео в тему, щоб зрозуміти фізіологію жіночого оргазму. Ривок був зроблений не більше 10 років тому.




 =================

 Нотатки Божевільного

   
Чи має право жінка на оргазм? І на якій підставі вона на нього претендує?
Якщо активна в ліжку, а не лежить, як дошка, то має.
   
   Право має.
   І що далі?
   Хто їй дохтур?
   

 Багато жінок живуть без цієї події все життя, а в деяких країнах на вирізанні органу, що може дати їм оргазм, наполягають, в першу чергу, жінки - свекруня, а часто і рідна мати. :(




Разве это жизнь?  :weep:

   
А хтось глянув відео?  :patsak:
   
 ТС форуми переплутав.
   

 Багато жінок живуть без цієї події все життя, а в деяких країнах на вирізанні органу, що може дати їм оргазм, наполягають, в першу чергу, жінки - свекруня, а часто і рідна мати. :(


Взагалі-то таке навіть в Рашці відбувається. Був невеликий шкандаль, що в тих нєдороспубіках кавказьких навіть є такі послуги у дитячих гінекологів. І дівчинку відвів на ту операцію іі батько, який уже був розлучений (!) з матір*ю. Усі віруючі - скоти. Хай би собі прутня відрізав і молився алаху. Так ні - калічать виключно жінок.
   
Крім прав ще є обов'язки  :gigi:
   
Взагалі-то таке навіть в Рашці відбувається. Був невеликий шкандаль, що в тих нєдороспубіках кавказьких навіть є такі послуги у дитячих гінекологів. І дівчинку відвів на ту операцію іі батько, який уже був розлучений (!) з матір*ю. Усі віруючі - скоти. Хай би собі прутня відрізав і молився алаху. Так ні - калічать виключно жінок.
Упоротые и себе прутня отрезали (гуглить скопчество), но по причинам отсутствия притока детей данная версия верунства не прижилась - любое верунство хорошо льется в головы, увы, только детям. Ну и глупцам, само собой.
   
Упоротые и себе прутня отрезали (гуглить скопчество), но по причинам отсутствия притока детей данная версия верунства не прижилась - любое верунство хорошо льется в головы, увы, только детям. Ну и глупцам, само собой.


Про скопцов я знаю. А верующие могут нацедить в баночку, сдать на хранение и отрезать йух. А потом правоверный врач осеменит правильную бабу.  :idea:
   
Если муЗЧина не доводит жЭншЫну до оргазма-это жалкий муЗЧина. Таким наставляють РОГА!  Ну да,РОГА могут наставить и ПРИ оргазме. Но БЭЗ оргазму- РОГА ГАРАНТИРОВАНЫ! :D  X(

 
   
"Лекція в зооветеринарному інституті:
Викладач:
Хороший бик-заплідник має здійснювати до дванадцяти статевих актів на добу...
Жіночий голос з першого ряду:
Скільки, скільки???
Викладач:
До дванадцяти.
Жіночий голос з першого ряду:
Повторіть це голосніше для останнього ряду!
Чоловічий голос з останнього ряду:
Даруйте, це з однією коровою чи з дванадцятьма?
Викладач:
Звісно з дванадцятьма!
Чоловічий голос з останнього ряду:
Повторіть це голосніше для першого ряду!"

(с)
   
Если муЗЧина не доводит жЭншЫну до оргазма-это жалкий муЗЧина. Таким наставляють РОГА!  Ну да,РОГА могут наставить и ПРИ оргазме. Но БЭЗ оргазму- РОГА ГАРАНТИРОВАНЫ! :D  X(

  Показати зображення...


Зачем эти нелепые телодвижения в поисках иного сОмца? Женщине, чтобы довести себя до оргазма, мужик в принципе не нужен. Разве, что возбудиться на фантазиях о нем.  :laugh:
   
як нудно я живу  B-)
   
Зачем эти нелепые телодвижения в поисках иного сОмца? Женщине, чтобы довести себя до оргазма, мужик в принципе не нужен. Разве, что возбудиться на фантазиях о нем.  :laugh:
Чоловікам іще простіше, Дуня Кулакова завжди з нами, але якогось дідька все одно на баб тягне.
Такшо не тот кампот з цим самозадовільненням, не треба нам розказувать байки.
   
як нудно я живу  B-)
:(
ну чи :)

Останнє редагування: 28 травня 2021 12:04:43 від Ламер
   
Чоловікам іще простіше, Дуня Кулакова завжди з нами, але якогось дідька все одно на баб тягне.
Такшо не тот кампот з цим самозадовільненням, не треба нам розказувать байки.

Механізм «хотіння» у нас влаштований по-різному. Я на бабських форумах часто читаю у відповідних темах, що лібідо пропало, є теми типу «мені не потрібен секс».
Наявність або відсутність партнера не є критичними у питаннях оргазму. :D
   
Чи має право жінка на оргазм?
А я тут при чем? Ну пусть и получает, способы разные есть.
   
Взагалі-то таке навіть в Рашці відбувається. Був невеликий шкандаль, що в тих нєдороспубіках кавказьких навіть є такі послуги у дитячих гінекологів. І дівчинку відвів на ту операцію іі батько, який уже був розлучений (!) з матір*ю. Усі віруючі - скоти. Хай би собі прутня відрізав і молився алаху. Так ні - калічать виключно жінок.
У США пару років тому жінку геніколога судили що робила такі операції незаконно по бажанню родичів.
   
ТС, якась дивна гілка від тебе. Зазвичай шось подібне жінки обговорюють
Це ти шо, не можеш своїй жінці оргазм організувати чи як?
   
А я тут при чем? Ну пусть и получает, способы разные есть.



Останнє редагування: 28 травня 2021 16:49:45 від ПатриоТТ
   
щоб зрозуміти фізіологію жіночого оргазму. Ривок був зроблений не більше 10 років тому

А я то думал чего это у девок в молодости мой оргазма почти не было, а теперь мали ли не каждый раз.
А вот оно что, оказывается что -  прорыв в ноуке кто то сделяль  (tu)
   
А я то думал чего это у девок в молодости мой оргазма почти не было, а теперь мали ли не каждый раз.
А вот оно что, оказывается что -  прорыв в ноуке кто то сделяль  (tu)
Видно що ти не подивився відео... Тому і сказав щось аби сказати.


Переглянь відео.
   
тільки після чоловіка
   
тільки після чоловіка

Майже вгадав... Якщо подивитись відео, то клітор це схожий на пеніс, і є версія що він пішов від самців і є подарком самців жінкам в генетичному плані.
   
Майже вгадав... Якщо подивитись відео, то клітор це схожий на пеніс, і є версія що він пішов від самців і є подарком самців жінкам в генетичному плані.
Что значит версия ? Эмбриологию хотя бы в общих чертах знать надо. Все мы женщины, мужчины - просто "дефективные" женщины, у которых в эмбриогенезе под влиянием генов и гормонов (гормоны иногда не срабатывают и получаются трансгендеры аж 6 типов) из подручного изначально женского материала вырастают член и яйца. Да у мужиков даже сиськи не рассасываются в эмбриогенезе - и так сойдёт.
   
- Дорогая, ты кончила?
- Нет.
- Ну давай, кончай, а я схожу покурю  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія