Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

В США приложив усилия за 1-2 года мона попасть в FAANG и человек автоматически миллионер
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

В США приложив усилия за 1-2 года мона попасть в FAANG и человек автоматически миллионер

Куди-куди?
   
Цитата: gagy
в США кадровый голод адекватный человек себе место найдет быстро
Цілком згодна, будь-яку роботу знайде, не питання. Я говорила про роботу по спеціальності відповідно до здобутої в Україні освіти, якщо він ставить це собі за мету. Якщо ІТ, то думаю не проблема, десь там в Силіконовій долині))). Гугл, Епл  із Фейсбуком  чекають з нетерпінням. :blush2:
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

Цілком згодна, будь-яку роботу знайде, не питання. Я говорила про роботу по спеціальності відповідно до здобутої в Україні освіти, якщо він ставить це собі за мету. Якщо ІТ, то думаю не проблема, десь там в Силіконовій долині))). Гугл, Епл  із Фейсбуком  чекають з нетерпінням. :blush2:

Якщо зразу звідси то ні, якщо звідти, то мабуть що так.
   
Бач який спостережливий.
Я ж не сказав, шо то я.
Але я маю до того безпосередній стосунок )

Упс, винахідливий який. А політичне кредо теж вже не твоє?
Коли парочку сидора (впаследствії нііпаццо сікрєдного омериганського витірана АТО, і окуїтєльного спонсора добробатів) і ватну ТП олю заловили на одному айпішнику, то ті зразу прикинулись вєтошью мужем і жоной. А нєкая віка-інанна все верєщала - як ви розмовляєте з вдовой жоной героя!?

Коротше, для мене дивний пазл зі зміною твоєї політичної орієнтації тепер склався.
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

Миклован - старух-процентщик від контракту?)
   
Так. Потім сказати іспанцям, грасія, ло сієнто мучо, аста ла віста...

взагалі то це нормальна практика, ніхто нікому нічим не зобовязаний, то ж не на галерах ланцюгом бути привязаним
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

взагалі то це нормальна практика, ніхто нікому нічим не зобовязаний, то ж не на галерах ланцюгом бути привязаним

Та так...
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

Упс, винахідливий який. А політичне кредо теж вже не твоє?
Коли парочку сидора (впаследствії нііпаццо сікрєдного омериганського витірана АТО, і окуїтєльного спонсора добробатів) і ватну ТП олю заловили на одному айпішнику, то ті зразу прикинулись вєтошью мужем і жоной. А нєкая віка-інанна все верєщала - як ви розмовляєте з вдовой жоной героя!?

Коротше, для мене дивний пазл зі зміною твоєї політичної орієнтації тепер склався.

Нічого не втямив, але добре, що карти зійшлись.
   
Нічого не втямив, але добре, що карти зійшлись.

Та як же ти втямиш, якщо нік не твій )
Та не звертай уваги, go on!
   
Одне зауваження: якщо маєте Грін-карту в США, жити і працювати в Іспанії навряд чи у Вас вийде. Грін-кард скоріш за все у Вас анулюють.

нахера та испания якщо маэшь можливість жити в сша  :lol:
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

IT

Так ти ж роками на якомусь gov.ua сидів, потім сраку рвав за зєлупу - а тут вже дивись: на чумайданах !  :laugh:
Чьто, даже і чаю нє папьотє ?? :)))
   
Так ти ж роками на якомусь gov.ua сидів, потім сраку рвав за зєлупу - а тут вже дивись: на чумайданах !  :laugh:
Чьто, даже і чаю нє папьотє ?? :)))

насосав   :lol:
   
А почему нельзя получить Грин карту и потом поехать в испанию?  Шо за ложная дилема

И тут же гринку потерять..
   
Так ти ж роками на якомусь gov.ua сидів, потім сраку рвав за зєлупу - а тут вже дивись: на чумайданах !  :laugh:
Чьто, даже і чаю нє папьотє ?? :)))

Та він вже шустріком в нєсазнанку пішов. Иовляв, то не він, а людина, до якої він має відношення.
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?
VYR

Проголосував за Іспанію.
1. Виграш грінки не означає її отримання. Багато залежить від номера виграшу. Якщо номер малий, то шанси є. Томущо на 50000 грінок претендує 100000 виграшів і отримє грінку иой хто першим встигне.
2. В США щоб знайти роботу потрібно декілька речей:
- знання мови
- досвід роботи в США
- рекомендації (references)
3. Їхати в Silicon Valley куди хтось з форуму побажав? Там щоб вижити сім'єю 200 тис на рік не вистачить. А зарплату вам навіть таку не дадуть без досвіду роботи в США.
4. В США бажано їхати маючи запрошення на роботу. Шукати роботу доведеться тривалий час, тому що ви кіт в мішку для роботодавця.
5. Ще хтось пропонував оформити грінку тут і їхати в Іспанію. ГРІНКА наскільки я знаю видається в США, а тут ви отримаєте просто іміграційну візу. Після отримання грінки більший час жити доведеться в США, інакше її скасують. Тільки через 5 років маєте право подати на громадянство і отримати повну свободу.

Враховуючи всі ризики краще вибирайте в Іспанію.
А в США бажано їхати маючи запрошення на роботу по візі Н1В, тощо.
   
Так ти ж роками на якомусь gov.ua сидів, потім сраку рвав за зєлупу - а тут вже дивись: на чумайданах !  :laugh:
Чьто, даже і чаю нє папьотє ?? :)))

Здається, що не раз і не два я казав, що єдино прийнятний шлях будь-якої притомної людини в цій країні - ЕВАКУАЦІЯ.
І таких тут ще є загалом більше 20%, серед молоді - більше 40%.
   
Проголосував за Іспанію.
1. Виграш грінки не означає її отримання. Багато залежить від номера виграшу. Якщо номер малий, то шанси є. Томущо на 50000 грінок претендує 100000 виграшів і отримє грінку иой хто першим встигне.
2. В США щоб знайти роботу потрібно декілька речей:
- знання мови
- досвід роботи в США
- рекомендації (references)
3. Їхати в Silicon Valley куди хтось з форуму побажав? Там щоб вижити сім'єю 200 тис на рік не вистачить. А зарплату вам навіть таку не дадуть без досвіду роботи в США.
4. В США бажано їхати маючи запрошення на роботу. Шукати роботу доведеться тривалий час, тому що ви кіт в мішку для роботодавця.
5. Ще хтось пропонував оформити грінку тут і їхати в Іспанію. ГРІНКА наскільки я знаю видається в США, а тут ви отримаєте просто іміграційну візу. Після отримання грінки більший час жити доведеться в США, інакше її скасують. Тільки через 5 років маєте право подати на громадянство і отримати повну свободу.

Враховуючи всі ризики краще вибирайте в Іспанію.
А в США бажано їхати маючи запрошення на роботу по візі Н1В, тощо.

Хуйня какая-то.
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

Здається, що не раз і не два я казав, що єдино прийнятний шлях будь-якої притомної людини в цій країні - ЕВАКУАЦІЯ.
І таких тут ще є загалом більше 20%, серед молоді - більше 40%.

Ти за кого голосунув на прєзівських і парламентських ?  :-)o
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

Їхати на авось і їхати на контракт є великою різницею для сімейної людини.
Іспанія більш ментально близька для нашої людини.
Якщо тебе ніхто в штатах не чекає, то шанси в тебе 50/50. Може пощастити, а можна опуститися на саме дно. Прикладів море і тих і тих.
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?
VYR

нахера та испания якщо маэшь можливість жити в сша  :lol:

Дерев'яха, якщо ви маєте на увазі вашу Нью Джерсі, то краще Іспанія. Але якщо Каліфорнію, то звісно краще Каліфорнія.
   
Проголосував за Іспанію.
1. Виграш грінки не означає її отримання. Багато залежить від номера виграшу. Якщо номер малий, то шанси є. Томущо на 50000 грінок претендує 100000 виграшів і отримє грінку иой хто першим встигне.
2. В США щоб знайти роботу потрібно декілька речей:
- знання мови
- досвід роботи в США
- рекомендації (references)
3. Їхати в Silicon Valley куди хтось з форуму побажав? Там щоб вижити сім'єю 200 тис на рік не вистачить. А зарплату вам навіть таку не дадуть без досвіду роботи в США.
4. В США бажано їхати маючи запрошення на роботу. Шукати роботу доведеться тривалий час, тому що ви кіт в мішку для роботодавця.
5. Ще хтось пропонував оформити грінку тут і їхати в Іспанію. ГРІНКА наскільки я знаю видається в США, а тут ви отримаєте просто іміграційну візу. Після отримання грінки більший час жити доведеться в США, інакше її скасують. Тільки через 5 років маєте право подати на громадянство і отримати повну свободу.

Враховуючи всі ризики краще вибирайте в Іспанію.
А в США бажано їхати маючи запрошення на роботу по візі Н1В, тощо.

Дуже толково, дякую.
ЗИ. А номер малий...
   
Ти за кого голосунув на прєзівських і парламентських ?  :-)o

Чи ти не знаєш? За Толяна-Вову. А за ВР навіть не пригадаю, точно не за СН і ЄС.
   
Їхати на авось і їхати на контракт є великою різницею для сімейної людини.
Іспанія більш ментально близька для нашої людини.
Якщо тебе ніхто в штатах не чекає, то шанси в тебе 50/50. Може пощастити, а можна опуститися на саме дно. Прикладів море і тих і тих.

Дякую за пораду. В Штатах ніхто і ніщо не чекає, довелось би з самого початку...
   
Дерев'яха, якщо ви маєте на увазі вашу Нью Джерсі, то краще Іспанія. Але якщо Каліфорнію, то звісно краще Каліфорнія.

Ага-ага. А я б взагалі обрав Маямі ))
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

Ті, хто може поділитися негативним досвідом, тут не пишуть.
І в кожного свої обставини, які часто є незастосовними для інших.
Щасливий випадок може винести на вершину, а якась дрібничка опустить на дно.
   
Дерев'яха, якщо ви маєте на увазі вашу Нью Джерсі, то краще Іспанія. Але якщо Каліфорнію, то звісно краще Каліфорнія.

мені гарно і чюдово і без освіти
я приїхав без грошей  без мови  і ось всі бачать
а в ЕС МОВУ ПОТРІБНО ВИВЧІТИ А ПОТІМ РОБОТА
   
Ті, хто може поділитися негативним досвідом, тут не пишуть.
І в кожного свої обставини, які часто є незастосовними для інших.
Щасливий випадок може винести на вершину, а якась дрібничка опустить на дно.

не в америці. тут стрімкий рух наверх якщо з сімьєю
   
Дивно що більшість дотримується думки що виїхати в сша цє рівнозначно стати міліонером.
Ще  людині 40 + то куди взагалі рипатись.
Якщо звуть на конкретну роботу,то , Іспанія максимум.
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

У мене зятю пропонували роботу в Штатах із вагомим підвищенням в зарплаті, але вони з донькою подумали і вирішили залишитися у Швеції.
І це молоді люди з нормальним ІТ фахом.
   
Дивно що більшість дотримується думки що виїхати в сша цє рівнозначно стати міліонером.
Ще  людині 40 + то куди взагалі рипатись.
Якщо звуть на конкретну роботу,то , Іспанія максимум.

Схоже на те.
   
У мене зятю пропонували роботу в Штатах із вагомим підвищенням в зарплаті, але вони з донькою подумали і вирішили залишитися у Швеції.
І це молоді люди з нормальним ІТ фахом.

Цікаво.
   
Ти за кого голосунув на прєзівських і парламентських ?  :-)o
Тим, хто голосував за зажерливу Свиню, напевно соромно про це зізнаватися вголос?
   
Хуйня какая-то.
100% высосано из пальца
   
Куди-куди?
Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

Ага-ага. А я б взагалі обрав Маямі ))

Майами - для любителей ходить в мокрых трусах и майке целый день
   
Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google

Ясно, дякую.
   
Re: Що обрати: грін-карту США чи роботу в Іспанії?

IT
Дочитав до цього моменту, а тоді проголосував. Однозначно Штати.
   
Я емігрував за один місяць до свого 40-го дня народження. Нікого і нічого не знав у США. Прилетів, пройшов інтервю на роботу, подзвонив у Київ щоб сімя пакувалася, через три дні злітав за сімейством. Поселилися у нашвидкоруч знайдену квартиру на Брайтоні, щойно після ремонту. Надивився я на той Брайтон... чкурнули звідти на максимальному прискоренні через пять місяців. Мені везло зустріти хороших євреїв тут, допомагали. Попадаються і совкові види, але я їх ігнорую.
   Після цього всього ще встиг карєру в ІТ на Вол Стріт зробити :)
П.С. Англійська дуже слабенька, в школі типу вчив французьку. Англійську пройшов на вечірніх курсах у Києві по три рази чотири місяці.

Дивно що більшість дотримується думки що виїхати в сша цє рівнозначно стати міліонером.
Ще  людині 40 + то куди взагалі рипатись.
Якщо звуть на конкретну роботу,то , Іспанія максимум.


Останнє редагування: 25 травня 2021 16:15:57 від Islander
   
Я емігрував за один місяць до свого 40-го дня народження. Нікого і нічого не знав у США. Прилетів, пройшов інтервю на роботу, подзвонив у Київ щоб сімя пакувалася, через три дні злітав за сімейством. Поселилися у нашвидкоруч знайдену квартиру на Брайтоні, щойно після ремонту. Надивився я на той Брайтон... чкурнули звідти на максимальному прискоренні через пять місяців. Мені везло зустріти хороших євреїв тут, допомагали. Попадаються і совкові види, але я їх ігнорую.
   Після цього всього ще встиг карєру в ІТ на Вол Стріт зробити :)
П.С. Англійська дуже слабенька, в школі типу вчив французьку. Англійську пройшов на вечірніх курсах у Києві по три рази чотири місяці.


Цікавий і вдалий досвід.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія