Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хотіли пережити апокаліпсіс власним городиком? До вас вже стукають.

Carbon footprint of homegrown food five times greater than those grown conventionally

The study found individual garden infrastructure responsible for increased levels of CO2

Joe Pinkstone, Science Correspondent 22 January 2024 • 8:02pm

https://www.telegraph.co.uk/news/2024/01/22/carbon-footprint-homegrown-food-allotment-increase/
   
Ну, так.
Якщо контролювати задоволення базових потреб людини - можна повністю контролювати її поведінку.
   
Брітанскіє вчоніє  :lol:
p.s. вирощувала і вирощувати буду. Онде 31 12 посіяла часничок  :rotate:
   
Брітанскіє вчоніє  :lol:
p.s. вирощувала і вирощувати буду. Онде 31 12 посіяла часничок  :rotate:
Чксник це сила  (tu)
   
Брітанскіє вчоніє  :lol:
p.s. вирощувала і вирощувати буду. Онде 31 12 посіяла часничок  :rotate:

На Заході не забалуєш. Прийдуть, оштрафують, ще раз оштрафують, потім суд. Можуть навить і строк дати.
На святе замахнулися...

Попробуйте десь в ЄС чи північній Америці продати молоко не пастеризоване (чи в них там стерилізують?)...
   
Carbon footprint of homegrown food five times greater than those grown conventionally
The study found individual garden infrastructure responsible for increased levels of CO2

Joe Pinkstone, Science Correspondent 22 January 2024 • 8:02pm

https://www.telegraph.co.uk/news/2024/01/22/carbon-footprint-homegrown-food-allotment-increase/
----
Карбоновий податок на городи треба ввести!!! (tu)
Ато,позвикали!
Капіталізм це вам,чи що?
А ще,ви знаєте скільки процентів ЦО2  видихають 8 мільярдів людей на планеті???
Треба  і на це податок ввести! :scenic:
   
На Заході не забалуєш. Прийдуть, оштрафують, ще раз оштрафують, потім суд. Можуть навить і строк дати.
На святе замахнулися...

Попробуйте десь в ЄС чи північній Америці продати молоко не пастеризоване (чи в них там стерилізують?)...

Так, українцям орднунґу не зрозуміти.
   
На Заході не забалуєш. Прийдуть, оштрафують, ще раз оштрафують, потім суд. Можуть навить і строк дати.
На святе замахнулися...

Попробуйте десь в ЄС чи північній Америці продати молоко не пастеризоване (чи в них там стерилізують?)...
---
Або пару курочок в СЕБЕ в огороді завести!
У нас тут он власник будинку та ділянки намагався! :lol:
   
На Заході не забалуєш. Прийдуть, оштрафують, ще раз оштрафують, потім суд. Можуть навить і строк дати.
На святе замахнулися...

Попробуйте десь в ЄС чи північній Америці продати молоко не пастеризоване (чи в них там стерилізують?)...

в Польщі купа ферм малих, де можна купити

   
На Заході не забалуєш. Прийдуть, оштрафують, ще раз оштрафують, потім суд. Можуть навить і строк дати.
На святе замахнулися...

Попробуйте десь в ЄС чи північній Америці продати молоко не пастеризоване (чи в них там стерилізують?)...
---
Ги!
Два фермери у нас намагалися.
А одні,так уявляєте,своє зерно хотіли САМІ продати,без біржі і посередників! :facepalm1:
Дикі люди! :D
   
Так, українцям орднунґу не зрозуміти.
--
Орднунг і кабала-це різні речі
   
--
Орднунг і кабала-це різні речі

Коли орднунґом переймаєцця Держава, це швидко стає гулагом.
   
Петя, це ж очевидно як і те що автобус більш економічний ніж приватна машина. Те як вирощують приватно городину на заході вимагає дебелих енергозатрат, а потім діти, а то і ти сам на все те забиваєш і все на смітник. Конспіролохі вважають що як ножкою тупнуть, дебілізм на тирнеті написати, трампи в момєнт організують дешевий бензин, пікапи і жрачку яку від конспіролохів ховає ліберальна закуліса, ну і звичайно кліматичний заговір на чисту воду. Популізм він такий. Нас совєтська власть привчила до думки що капіталіст то кака а простий народ богоносець то така ляля що йой. А простой народ це таки тупе злякане бидло яке хоче психологічно компенсуватись покупкой пікапа і самозомбуванням правою шизою, яка торочить - ти можеш, срати, срати і срати, ні за що не думати, ніким не перейматись.
   
Апокалипсис создает только путлер
   
Мені от цікаво - хто першим озвучить тезу, що проживання сім'ї в колективному бараку дає меньший карбоновий викид, ніж в окремому помешканні....

Ви навить не уявляєте, наскільки близько цей "дивовижний новий світ"....  :(
   
Мені от цікаво - хто першим озвучить тезу, що проживання сім'ї в колективному бараку дає меньший карбоновий викид, ніж в окремому помешканні....

Ви навить не уявляєте, наскільки близько цей "дивовижний новий світ"....  :(
якщо в сраку клюне сам в барак полізеш, якщо розуму немає і вважаєш що можна срати нескінченно і лише обирати правильних дєятєлєй що тобі кажуть, так, ти можеш срати і ні за що не думати.
   
Та їбав  тебе в рот чмирь :K
   
якщо в сраку клюне сам в барак полізеш, якщо розуму немає і вважаєш що можна срати нескінченно і лише обирати правильних дєятєлєй що тобі кажуть, так, ти можеш срати і ні за що не думати.

 :lol:

Демократи роблять своїм адептам лоботомію?
   
:lol:

Демократи роблять своїм адептам лоботомію?
вірун в нескінченне срання в замкнутому об'ємі про лоботомію, давай розповідай як тобі бідолашному.
   
вірун в нескінченне срання в замкнутому об'ємі про лоботомію, давай розповідай як тобі бідолашному.

А може вам там щось у воду підмішують?  :laugh:
   
Мені от цікаво - хто першим озвучить тезу, що проживання сім'ї в колективному бараку дає меньший карбоновий викид, ніж в окремому помешканні....

Ви навить не уявляєте, наскільки близько цей "дивовижний новий світ"....  :(

Років 20 тому коли тіко почали говорити про карбонові податки для клятих капітлістів-нафтокопачів я сказав що прийде час, коли кожен буде платити персональний карбоновий податок. Вже намагаюцця вводити.

Так що дійсно до щасливого зеленого гулагу не так й далеко.
   
Карбоновий податок на городи треба ввести!!!
Хрущьову таке і не снилося...
   
О, піду жінці розкажу про карбоновий футпрінт. Задовбався з тим городом.
   
Хрущьову таке і не снилося...

Таке нікому не снилося.

Карбоновi побори + цифрова центробанківська валюта = ідеальна машина для геноциду.
   
А, ну ще 'вакцинацію' забув.
   
вірун в нескінченне срання в замкнутому об'ємі про лоботомію, давай розповідай як тобі бідолашному.
Задача №1
Маємо:
В атмосфері 800 мільярдів тон СО2
В гідросфері розчинено  38 000 мільярдів тон СО2
Концентрації СО2 в атмосфері та гідросфері перебувають одна відповідно до одної в балансній рівновазі згідно закону Генрі-Далтона. Не можна збільшити одну не збільшивши іншу і навпаки.

Скільки буде СО2 в атмосфері, якщо людство згенерує 800 мільярдів тон СО2 (еквівалент 20 років поточних викидів)

Ану, невірун, давай відповідай.
   
От я не розумію який наз карбоновий слід з аирощування ромлин?

Далі лише громадські вбиральні будцть дозволені.
   
От я не розумію який наз карбоновий слід з аирощування ромлин?

Далі лише громадські вбиральні будцть дозволені.

Зараз фермерів, тобто тих, які в 5 разів кращі, по Європах щемлять, а це так, маячок для тих хто думає що пропєтляє своїм городиком.
   

upload

якшо комусь цікаво про що іде мова 
1.4% від 100% (tu)

звичайно що справжня проблема це бабусіний город, та й звичайно, внучка тієї клятої бабусі яка продовжує пити коктейлі з пластикової соломинки, а не паперової   :X
   
От я не розумію який наз карбоновий слід з аирощування ромлин?

Далі лише громадські вбиральні будцть дозволені.

А Ви не чули, що ці карбонові уйобки вже ліси вирубують, бо рослини генерують карбон?!!!
   
А Ви не чули, що ці карбонові уйобки вже ліси вирубують, бо рослини генерують карбон?!!!
Треба розводити равликів та мідій, вони переводять карбон з повітря в пасивні тверді карбонати.  (P)
   
Я так розумію, що ніхто далі заголовка не читав?

Цитувати
The majority of the emissions do not come from the growing of the food themselves, the scientists say, but from the infrastructure needed to allow the food to be grown.

Проблема не в вирощуванні, а в тому, що кожен, хто має одну з рядку огірочків, купить собі весь набір інструментів. В той час як фермер з тим самим набором інструментів виростить набагато більше продукції.
   
А Ви не чули, що ці карбонові уйобки вже ліси вирубують, бо рослини генерують карбон?!!!

 :facepalm1:
Це вже наступний рівень кьюанонівської конспірології. :suicide2:
   
Я так розумію, що ніхто далі заголовка не читав?
То вони ще не рахували, скільки людина нахекає лишнього СО2, порпаючись біля тих грядок.

І так людиська 3 мільярди тон СО2 на рік нахекують - так ще й бадилля сапати лізуть.
А усілякі спортзали треба взагалі заборонити, ага.
   
А Ви не чули, що ці карбонові уйобки вже ліси вирубують, бо рослини генерують карбон?!!!
Це якийсь  :facepalm:
   
На Заході не забалуєш. Прийдуть, оштрафують, ще раз оштрафують, потім суд. Можуть навить і строк дати.
На святе замахнулися...

Попробуйте десь в ЄС чи північній Америці продати молоко не пастеризоване (чи в них там стерилізують?)...
Фіг зна, в найбільш ходових тоненьких пластикових упаковках (повністю придатних для повторної переробки) ~1,5 - 3 літри термін зберігання кілька діб, в літрових картонних коробках стерилізований продукт з кількамісячними термінами, як у нас.
   
А Ви не чули, що ці карбонові уйобки вже ліси вирубують, бо рослини генерують карбон?!!!
не чули. А де ви знаходитесь?
   
Я так розумію, що ніхто далі заголовка не читав?

Проблема не в вирощуванні, а в тому, що кожен, хто має одну з рядку огірочків, купить собі весь набір інструментів. В той час як фермер з тим самим набором інструментів виростить набагато більше продукції.
Тю, читати повністю - це гаяти час, яким можна надзвичайно весело скористатись у дискусії про версії тлумачення заголовка  :D
   
не чули. А де ви знаходитесь?

Скоріше за все в психлікарні.
   
не чули. А де ви знаходитесь?

Тут на ФУПі раніше обговорювалося. Ще писали, що кисень дерева виділяють тільки в світлу пору, а карбон - цілодобово.
Тему не закладала, тому не знайду. Я ще тоді дуже здивувалася цьому.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія