Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

МПЦ в [ua] всьо

Re: МПЦ в [ua]  всьо

обманюють того, хто готовий, аби його обманули.

я считаю,что украинский народ обманули и в 2004 и в 2013 году....и народ не очень хотел что бы его обманули,но обманули.

поэтому я подожду с восторжественными  бросаниями чепчиков
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Справа добра, але повинна бути законодавчо обгрунтована, щоб потім не мати проблем через прецедент для проштовхування через "політичну та військову необхідність" вже недобрих справ.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

я считаю,что украинский народ обманули и в 2004 и в 2013 году....и народ не очень хотел что бы его обманули,но обманули.

поэтому я подожду с восторжественными  бросаниями чепчиков
а в 19-му, в 19-му? які Ваші відчуття про 19-й?
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

звершиться лише тоді, коли вірунів рпц в Україні стане в рази менше. не варто сподіватися, що з закриттям упц мп умовні ваньки-швєтки перестануть бути вірунами рпц? 
А чего б их становилось меньше из объективных причин? Даже война, всеобщая, кровавая, жуткая, не привела к массовому оставлению гундяевских притонов. Увы, но нашему пиплу все же нужен волшебный подсрачник для придания правильного вектора движения.
Но в этой ситуации подсрачник должен быть одновременно потужным и филигранным, мастерским.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Справа добра, але повинна бути законодавчо обгрунтована, щоб потім не мати проблем через прецедент для проштовхування через "політичну та військову необхідність" вже недобрих справ.

а создавали эту секту по закону??
зачем соблюдать закон перед теми кто уже создан без соблюдения закона.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

а в 19-му, в 19-му? які Ваші відчуття про 19-й?
я не голосовал за этого президента...
хоча и его конкурент мне також не нравится.

и да..у нас в 19 небыло майданов
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

я не голосовал за этого президента...
хоча и его конкурент мне також не нравится.
дякую.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

я не голосовал за этого президента...
хоча и его конкурент мне також не нравится.

и да..у нас в 19 небыло майданов
а з якого переляку мав бути майдан? В країні законнообранний Президент Порошенко Петро передав владу законнообраному Президенту Зеленському Володимиру і тим самим показав приклад цивілізований передачі влади. навіть цього достатньо для того, щоб сказати, що Майдани не пройшли даремно.

Останнє редагування: 2 грудня 2022 09:01:26 від iz sela
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

а создавали эту секту по закону??
зачем соблюдать закон перед теми кто уже создан без соблюдения закона.
тому що або усі рівні перед законом незалежно від "необхідностей", або отримаємо московію 2.0 із Пісюном 2.0 на чолі. Як створювали не за законом, то і нахуй як об'єднання, створене незаконно.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

тому що або усі рівні перед законом незалежно від "необхідностей", або отримаємо московію 2.0 із Пісюном 2.0 на чолі. Як створювали не за законом, то і нахуй як об'єднання, створене незаконно.
ми не отримаємо московію 2.0
ми не імперці
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Все робиться вчасно
Суспільство дозріло
"Незгодні" в меншості
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

а з якого переляку мав бути майдан? В країні законнообранний Президент Порошенко Петро передав владу законнообраному Президенту Зеленському Володимиру і тим самим показав приклад цивілізований передачі влади. навіть цього достатньо для того, щоб сказати, що Майдани не пройшли даремно.
згоден! але не до кінця.
бо мав надію..на трошки більше,чем передача влади.(хоча іце також добре,але недостатньо)
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Деякі детальки панове часто переграють зміст основного на що вони причіплені.
Як шеврон на формі.

Владі ще з 90х потрібно було діяти інакше.
Якщо підлеглість українських попів до мск проблема (так)
І вони не хочуть переходити до київської юрисдикції
Потрібно було продовжувати їх логіку

Якщо мск третій рим
А четверого не буде
Повертаємось до другого риму тобто візантії продожуємо щирих греків а не ідею волинських галицько київських попів на мск болотах.
 
В самоназві повертаємо грецьке
Ορθόδοξη
Ордодоксія замість православя
Ортодоксальна московська церква
Всі хто там є ортодокси
Вішаємо табло
Офіційно і великими літерами
І фіксуємо перетік "вірунів" до православних в київську юрисдикцію.
На телебаченні в пресі щодо попів згадувння
Не ПРАВОСЛАВНИЙ батюшка
А виключно  ОРТОДОКС піп
За 30років половина пересічних "раз на рік вірун" вже б від них пішла.

Владі креативу бракує (особливо коли влада сама в мск попів служках)

Писи
І вважайте панове
Гюндяєвські  то просто галіфе  під рясою
Хоча і коло нього хохлів 40%

Але як переламати вперту Волинь
Чи хитру Буковину.
???
Самі Упороті волиняни і буковинці
То задача.

Назву грецьку їм поверніть))
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Це я один такий що ніхера не можу зрозуміти,
про шо той лемберг пише?
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Незрозуміла радість з цього приводу. Це якщо в сбу або збройних силах знайшли зрадників то треба законодавчо ці силові структури заборонити?
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Незрозуміла радість з цього приводу. Це якщо в сбу або збройних силах знайшли зрадників то треба законодавчо ці силові структури заборонити?

ты прихожанин мп?
сама по себе мп упц есть причина войны, верней одна из причин важнейших
ее надо вырезать с корнем
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо


сама по себе мп упц есть причина войны, верней одна из причин важнейших

Чому?
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Чому?
тому, що своїм їбанутим пріхажанам (задля справедливості - всі пріхажанє хворі,в незалежності від патріархатів)  - вбиває в голову, що так і треба, смірєніє,  Україна сама до того довела тощо.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

тому, що вбиває в голову, що так і треба, смірєніє,  Україна сама до того довела тощо.
Брехня. Церква не займається політпропагандою, цим займаються окремі особи, які і повинні бути покарані, щоб іншим був урок. Якщо ти не маєш ніякого відношення до будь-якої церкви то краще тобі носа свого в ці справи і не сувати.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Брехня. Церква не займається політпропагандою, цим займаються окремі особи, які і повинні бути покарані, щоб іншим був урок. Якщо ти не маєш ніякого відношення до будь-якої церкви то краще тобі носа свого в ці справи і не сувати.

 :( точно Вы в мп.
чем в первую очередь занимается церква -это полит пропагандаю. Любая.
Мп занимается прославлением рускаго мира.
Конечно поп не кричит с кафедры полит лозунги, он что там распевает о возвыщенном и скорби.
полит пропаганду шепнет на ушко смиренная женщина в платочке, за кого голосовать, почему нет света и кто виноват, кто начал войну и почему.
и даже не спорь
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

То що тепер у нас "Армія, мова, віра", чи як ? :D

Ги, цікаво.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо


Незрозуміла радість з цього приводу. Це якщо в сбу або збройних силах знайшли зрадників то треба законодавчо ці силові структури заборонити?
"Без палева" порівнюєм СБУ  та  МП тобто argon сутность діяльності ФСБ МП розуміє добре
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Петра замовляли?


 :D
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Порошенко став дияконом Московського Патріархату і взяв участь у хресній ході
 15.6.2009 в 15:08 Суспільство


Голова наглядової ради Нацбанку України Петро Порошенко на свято Трійці був висвячений в диякони Московського Патріархату
Відразу ж слідом за церемонією посвяти в служителі, Порошенко взяв участь у хресній ході, несучи головну ікону свята – власне зображення Трійці.


Дія відбувалася в Свято-Іонинському монастирі Української православної Церкви (Московського Патріархату). Монастир розмістив фотографії на своєму інтернет-сайті.

Диякон – базовий «рівень» ієрархії в «білому священстві» ортодоксального обряду. «Біле священство» доступне одруженим чоловікам. Служителі цього роду з достатнім рівнем підготовки і духовного досвіду можуть дослужитися до сану протоієрея і навіть у виняткових випадках – рідкісного сану пресвітера.
......

Але він усвідомив і приніс томос в Україну  (tu)
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Петра замовляли?
Показати зображення...
:D

выковыряйте кто нибудь  Bogkuzу глаз
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

:( точно Вы в мп.
чем в первую очередь занимается церква -это полит пропагандаю. Любая.
Мп занимается прославлением рускаго мира.
Конечно поп не кричит с кафедры полит лозунги, он что там распевает о возвыщенном и скорби.
полит пропаганду шепнет на ушко смиренная женщина в платочке, за кого голосовать, почему нет света и кто виноват, кто начал войну и почему.
и даже не спорь
Перш ніж цей ідіотизм написати ти би краще в церкву хоч би раз сходив. В церкві відбувається церковна служба,  основна - це літургія і вона однакова в усіх православних церквах вже багато століть. Ти мабуть зі сходу України,  бо такої темноти навіть в центрі України не знайдеш. Через цей комуністичний ідіотизм в голові у тебе і подібних там і вибирали різних януковичів - азарових які роззброїли Україну не дали ввійти в нато  а потім стали прямим поплічниками кацапів у війні.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

владика Павло вже під слідством?
до Агафангела вже завітали?

допоки цього не сталося - вважатиму усі ці рухи бєсполєзним популізмом. Так, пошуміти на публіку, похизуватись фоточками. Ну ще й попідбурювати десятки тисяч українських общин по всій Україні.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

выковыряйте кто нибудь  Bogkuzу глаз

а я що я нічо
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Треба їх зобов'язати проводити "службу" українською.
Бо якщо формально вони відмовляться від РПЦ, а продовжать русифікацію України, то толку з цього буде мало.

Віра - справа індивідуальна, приватна, але церква - сфера публічна.
 Конституційні норми про державну мову на неї мають поширюватись.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Але він усвідомив і приніс томос в Україну
Ліквідував київський патріархат і передав його церковні громади константинопольсько му.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Ліквідував київський патріархат і передав його церковні громади константинопольсько му.

куди мені грішному судити диякона
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Незрозуміла радість з цього приводу. Це якщо в сбу або збройних силах знайшли зрадників то треба законодавчо ці силові структури заборонити?
Ну, якщо ці структури підпорядковані Москві то обов'язково треба заборонити.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Перш ніж цей ідіотизм написати ти би краще в церкву хоч би раз сходив. В церкві відбувається церковна служба,  основна - це літургія і вона однакова в усіх православних церквах вже багато століть. Ти мабуть зі сходу України,  бо такої темноти навіть в центрі України не знайдеш. Через цей комуністичний ідіотизм в голові у тебе і подібних там і вибирали різних януковичів - азарових які роззброїли Україну не дали ввійти в нато  а потім стали прямим поплічниками кацапів у війні.

с ног на голову
в мп упц я работал! с 1989 по 1993. Имел собственный голосовой аппарат приличный (на те времена вещь ценнейшая) очередь на услуги!
И имел контракт с церковью, пасха, рождество, короче многочисленные мероприятия озвучивал. Как же мне не знать. А потом я попал на контракт к приезжим адвентистам. Проповеди месяц озвучивал - и там меня охмурили почти на год. Верующим был! Много чего полезного узнал, прививку от веры получил. ( может к сожалению :(  )
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

був якогось дня на похоронах родича трошки далекого , но то таке..
все нормально піп зробив свою справу , але в кінці начав якусь єресть нести про братські народи , і Александров невского великого князя ( дивлюсь люди якось переглядаються між собою) ...короче закінчив він своє оте нравоученіє..
я потім у родичів близьких спитав, а що це за піп, а вони , ну типа наш сільський...запитав це він мабуть московського патріархату , відповідь  так..питаю, чого ви українського не взяли, а людина та нема у нас його , а їхати в якесь там село -яке за кілометрів 20 несхотіли, або в райцентр .

До чого я , якщо жорстко влада поставить питання , московської церкви тут не буде , бо більшості по цимбалам та Московська церковна  хуєта...і не треба владі боятися разок махнули шаблюкою і гаразд...
всі ортодокси, які будуть проти можуть як старовери зібратися і поїхати накуй до Московії і там буде їм счастіє.
колись ті старовери тікали в Україну з Московії( до речі)
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо
HSM

в мп упц я работал! с 1989 по 1993
ну , майже нєвзоров
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

с ног на голову
в мп упц я работал! с 1989 по 1993. Имел собственный голосовой аппарат приличный (на те времена вещь ценнейшая) очередь на услуги!
И имел контракт с церковью, пасха, рождество, короче многочисленные мероприятия озвучивал. Как же мне не знать. А потом я попал на контракт к приезжим адвентистам. Проповеди месяц озвучивал - и там меня охмурили почти на год. Верующим был! Много чего полезного узнал, прививку от веры получил. ( может к сожалению :(  )
на хату развели :)
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

https://t.me/truexanewsua/65761
так що їх заборонили?  чи що за обмеження?
лавру повернули і ций московський зброд вигнали
від  звідцеля ?
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо
Bmx

владика Павло вже під слідством?
до Агафангела вже завітали?

допоки цього не сталося - вважатиму усі ці рухи бєсполєзним популізмом. Так, пошуміти на публіку, похизуватись фоточками. Ну ще й попідбурювати десятки тисяч українських общин по всій Україні.
Хто всі ті перераховані ? Чому, щоб закрити то фсбешне кодло, ви виставляєте якісь дивні додаткові умови?
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо
AI

Важливо не дати сектантам мімікрувати, а забрати все видурене у людей і держави майно і гнати в зад на болота, хай там в дєрєвнях обідраних людям мізки пудрять.

Було б цікаво дивитись, як народні обранці вчаться керувати, проходять коло набивання гуль і приходять до протилежного світогляду, якби це не було за рахунок України і українців.

Шкода не вийде визнати Московську церкву терористами на міжнародному рівні. Замало проявились.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія