Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Монголоіди паРаші.

Монголоіди паРаші.

Після кривавих подій в Бучі, Ірпені та інших населених пунктах, де своєю тваринною жорстокістю відзначились буряти та інші монголоідні народи паРаші, я багато разів задумувався, чому вони так чинили.  Українці їм нічого поганого не зробили, тому це не помста. Навряд чи в своїх краях вони чинять подібні злочини, тому сказати, що вони від природи звірі, теж не виходить.

І от, раптово подумалось. Це психологічний перенос і заміщення. Вони переносять свою ненависть до москалів, що поневолили і віками їх гноблять, на українців. Європеоідів, схожих для них зовнішньо на москалів.
Можна відірватися, познущатися, згвалтувати і повбивати українців замість москалів, і за це нічого не буде.

Що думаєте на це, панове?
   
Re: Монголоіди паРаші.

Це ні в якому разі не виправдовує уєбанів, і всіх, хто відмітився треба показово покарати, але може трохи пояснити, чому.
   
Re: Монголоіди паРаші.

в своїх краях вони чинять багато чого і похуже. в туві найвища злочинність і найбільше убивств на душу населення,
   
Re: Монголоіди паРаші.

Що думаєте на це, панове?
саме служив після учбової частини півтора року  у Улан-Уде.( до речі в переводі червона ріка, улан батор монгольський то червоний богатир)
Ти правий їм покуй українці, москалі, даже чеченці і дагістанці і среднеазіати для них тоже європіоїди...
вони до всіх ставляться  з призирством, але  я не можу сказати що вони такі вийобувасті як наприклад кавказці  тіж среднеазіати....
вони начебто і спокійні , але відсіч дають всім , якщо іх теж багато, а якщо мало то може прирізати спокійно і йому покуй що потом зним зроблять.
В нас тувініц зайшов в ночі в казарму і почав стріляти..повбивав европеоїдів..не один монголоїд не постраждав.

   
Re: Монголоіди паРаші.

це ви так хочете виправдати кондову кацапню
списавши все на сибірських нацменів
   
Re: Монголоіди паРаші.

в своїх краях вони чинять багато чого і похуже. в туві найвища злочинність і найбільше убивств на душу населення,

наприклад.
що може бути гірше масових вбивств та гвалтування?

В улан-уде (бурятія) теж злочинність зашкалює?
   
Re: Монголоіди паРаші.

Вони - на війні.
Можливо для них це карт-бланш "роби що хочеш"
   
Re: Монголоіди паРаші.

це ви так хочете виправдати кондову кацапню
списавши все на сибірських нацменів

ти читати вмієш?
я не виправдовую, а дивуюсь і задаюсь питанням чому.
з москалями все ясно. в нас з ними вікова ворожнеча. а буряти чому?

ЗІ. кацап то не національність, а рускомірність. тому ті буряти такі ж кацапи, як кобзони і мордва.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Коли монголи завоювали Китай, у них стояло питання, що робити із завойованими китайцями. І серед варіантів цілком серйозно розглядалось питання повної ліквідації усіх китайців. І в них була змога таке зробити - адже в часи Кубілая вони завоювали Китай повністю, і на півночі Китаю вони цю "місію" уже практично виконали  8-)

Останнє редагування: 21 листопада 2022 17:44:28 від svo1973
   
Re: Монголоіди паРаші.
HSM

Після кривавих подій в Бучі, Ірпені та інших населених пунктах, де своєю тваринною жорстокістю відзначились буряти та інші монголоідні народи паРаші, я багато разів задумувався, чому вони так чинили.  Українці їм нічого поганого не зробили, тому це не помста. Навряд чи в своїх краях вони чинять подібні злочини, тому сказати, що вони від природи звірі, теж не виходить.

І от, раптово подумалось. Це психологічний перенос і заміщення. Вони переносять свою ненависть до москалів, що поневолили і віками їх гноблять, на українців. Європеоідів, схожих для них зовнішньо на москалів.
Можна відірватися, познущатися, згвалтувати і повбивати українців замість москалів, і за це нічого не буде.

Що думаєте на це, панове?

не схоже що  наші міста бомблять  чі обстрілюють ракєтами саме  тіко монголоїди , вони нижня ланка
ця хуйня в головах у них загальна , у цапстанців


   
Re: Монголоіди паРаші.

Вони переносять свою ненависть до москалів
Ви впевнені що їхнє ставлення до коцапів можна охарактеризувати словом ненависть?
Ось цих, найпримітивніших з них, які взимку в чумє ждут рассвєта, хоча й відомо, що рассвєт пріходіт лєтом?
Вони лютували проти ворогів коцапів, яких вони начебто ненавидять.
Навіть для найпримітивніших бурятів це занадто складно.
   
Re: Монголоіди паРаші.

та просто орда
то в крові
нападати, вбивати, гвалтувати, грабувати
   
Re: Монголоіди паРаші.

До речі, за повну ліквідацію ханьців виступав якраз Субедей  8-)  Вжив слово "ханьців", тому що слово "китайці" є не дуже коректне і означає зовсім інший народ, який, як це не смішно, був споріднений з монголами  :)
   
Re: Монголоіди паРаші.

Ви впевнені що їхнє ставлення до коцапів можна охарактеризувати словом ненависть?
Ось цих, найпримітивніших з них, які взимку в чумє ждут рассвєта, хоча й відомо, що рассвєт пріходіт лєтом?
Вони лютували проти ворогів коцапів, яких вони начебто ненавидять.
Навіть для найпримітивніших бурятів це занадто складно.

я перетинався в свій час на службі в армії з різними національностями.
впевнений.
   
Re: Монголоіди паРаші.
OS

є таке, звичайні кацапи і буряцькі тупо ненавидять одне одного
з спостережень онука, що побував під окупацією
   
Re: Монголоіди паРаші.

сказати, що вони від природи звірі, теж не виходить.

азіати, індіанці на негри генетично жорстокі.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Служил также с тувинцами-что удивило сразу,   в бане обратил внимание, что они сплошь в шрамах от ножевых ранениях...В принципе, у нас не было с ними никаких неприятностей, но  в беседах они рассказывали, что для тувинца нет проблем просто в ссоре кого то порезать или зарезать..Дикі люди! 1978-79роки служби, єслі шо.
   
Re: Монголоіди паРаші.

саме служив після учбової частини півтора року  у Улан-Уде.( до речі в переводі червона ріка, улан батор монгольський то червоний богатир)
Ти правий їм покуй українці, москалі, даже чеченці і дагістанці і среднеазіати для них тоже європіоїди...
вони до всіх ставляться  з призирством, але  я не можу сказати що вони такі вийобувасті як наприклад кавказці  тіж среднеазіати....
вони начебто і спокійні , але відсіч дають всім , якщо іх теж багато, а якщо мало то може прирізати спокійно і йому покуй що потом зним зроблять.
В нас тувініц зайшов в ночі в казарму і почав стріляти..повбивав европеоїдів..не один монголоїд не постраждав.

Я колись в госпіталі дружив з одним казахом (не зовсім бурят, але теж монголоід). Ділився передачами, довго розмовляли на різні теми. ну і по приколу я в нього спитав, як мені послати когось казахською. Він мені видав образливу фразу відносно самого себе, як я згодом з'ясував в іншого казаха.
отака дружба вийшла.
   
Re: Монголоіди паРаші.

наприклад.
що може бути гірше масових вбивств та гвалтування?

В улан-уде (бурятія) теж злочинність зашкалює?
По кількості убивств на душу населення буряти на третьому місці після тувинців і чукчів.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Після кривавих подій в Бучі, Ірпені та інших населених пунктах, де своєю тваринною жорстокістю відзначились буряти та інші монголоідні народи паРаші, я багато разів задумувався, чому вони так чинили.  Українці їм нічого поганого не зробили, тому це не помста. Навряд чи в своїх краях вони чинять подібні злочини, тому сказати, що вони від природи звірі, теж не виходить.

І от, раптово подумалось. Це психологічний перенос і заміщення. Вони переносять свою ненависть до москалів, що поневолили і віками їх гноблять, на українців. Європеоідів, схожих для них зовнішньо на москалів.
Можна відірватися, познущатися, згвалтувати і повбивати українців замість москалів, і за це нічого не буде.

Що думаєте на це, панове?

Вони сидять в себе на ланцюгу і під шконкою, а тут вирвалось все іхнє єство.
До речі, херсонщинв жаліється на уєбанство динири-линири.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Вони сидять в себе на ланцюгу і під шконкою, а тут вирвалось все іхнє єство.
До речі, херсонщинв жаліється на уєбанство динири-линири.

так. в параші вони "чурбани" а тут, з автоматами, - паничі.
   
Re: Монголоіди паРаші.

До речі, херсонщинв жаліється на уєбанство динири-линири.

домбасяни - це українські буряти
   
Re: Монголоіди паРаші.

та просто орда
то в крові
нападати, вбивати, гвалтувати, грабувати

схоже на те
   
Re: Монголоіди паРаші.

Наступного року буде 800 років від битви на Калці.
Нічо не помінялось...навіть місця боїв практично ті самі...
   
Re: Монголоіди паРаші.

дивився досить давнє інтерв'ю золкіна з обгорілим кацапським танкістом. те, де батько того уйопка, мусорило-пенс, погрожував дмитру, що приїде і знайде його.
Один з цікавих моментів - бурята наводчика з його екіпажу наші в полон не взяли. там і залишився.
Це вже в серпні, здається.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Після кривавих подій в Бучі, Ірпені та інших населених пунктах, де своєю тваринною жорстокістю відзначились буряти та інші монголоідні народи паРаші, я багато разів задумувався, чому вони так чинили.  Українці їм нічого поганого не зробили, тому це не помста. Навряд чи в своїх краях вони чинять подібні злочини, тому сказати, що вони від природи звірі, теж не виходить.

І от, раптово подумалось. Це психологічний перенос і заміщення. Вони переносять свою ненависть до москалів, що поневолили і віками їх гноблять, на українців. Європеоідів, схожих для них зовнішньо на москалів.
Можна відірватися, познущатися, згвалтувати і повбивати українців замість москалів, і за це нічого не буде.

Що думаєте на це, панове?

це питання швидше до антропологів
та культурознавців, а саме
яка система "добро-зло" в них і як вона відрізняється від того що ви називаєте європейським
бо по великому рахунку , Україна є частиною давньої грецької давньо римської цивілізації - стандарти, канони, традиції і т.д. + християнство
десять заповідей, не гніви Бога, і так далі
це ж типу "дороговкази" і кодекси , правила цивілізованої людини з точки зору Заходу

а що в головах тих тувінців , які в них поняття про допустиме, ліміт, кордон в діях та поведінці то хйз - треба когось вумного почитатт
але не думаю що те дикарство котре вони чинили це через ненависть до людей європейського типу

там щось глибше але не обов'язково складніше
   
Re: Монголоіди паРаші.

це питання швидше до антропологів
та культурознавців, а саме
яка система "добро-зло" в них і як вона відрізняється від того що ви називаєте європейським
бо по великому рахунку , Україна є частиною давньої грецької давньо римської цивілізації - стандарти, канони, традиції і т.д. + християнство
десять заповідей, не гніви Бога, і так далі
це ж типу "дороговкази" і кодекси , правила цивілізованої людини з точки зору Заходу

а що в головах тих тувінців , які в них поняття про допустиме, ліміт, кордон в діях та поведінці то хйз - треба когось вумного почитатт
але не думаю що те дикарство котре вони чинили це через ненависть до людей вропейського типу

там щось глибше але не обов'язково складніше

тому я й задав питання, щодо думки спільноти.
   
Re: Монголоіди паРаші.

ординці вилізли з юрти і попали в Європу. оскаженіли точно від побаченого.
а в масквє такого неможна робити.
МГ42 певне має рацію.
   
Re: Монголоіди паРаші.

ординці вилізли з юрти і попали в Європу. оскаженіли точно від побаченого.
а в масквє такого неможна робити.
МГ42 певне має рацію.

там вони (зневажливо і презирливо) - чурки.
   
Re: Монголоіди паРаші.

В улан-уде (бурятія) теж злочинність зашкалює?
я не знаю як зараз, але бувало всяке , но не більше як і в нас...
бувало що лазили в частину щось п***а, но то було при союзі....
зараз кажуть бурятія і тува одні із самих кримінальних місцевостей на рашці,
а в туві кажуть дуже тяжко жити.
   
Re: Монголоіди паРаші.

моя версія така
вони просто недорозвинені
низький IQ
до речі є зв'язок між низьким IQ та жорстокістю в поведінці по відношенню до інших бо це свідчить про низький рівень соціалізації , тобто вміння гуртуватися, працювати і добиватися цілей в команді

по простому - українці продемонстрували надзвичайно високий рівень вміння самоорганізації - Майдани, волонтерство
і протилежна сторона - ті тувінці не задумуються чому їдуть в  Україну вбивати, просто як скотина виконують накази старшого в ієрархії
це поведінка примітивних суспільств, дуже поширена до речі в Африці де вирізати під корінь чуже плем'я бо так сказав вождь то як два пальці
і в Сомалі IQ не дотягує 80 навіть, а це світосприйняття тінейджера до пубертатного віку - в яйцях свербить і гормони грають а в голові пусто бо фронтальний головний кортекс не виріс і навіть якщо виріс то там нема нічого етичного морального та навіть раціонального немає а все на ділянках мозку котрі відповідають за моторні рухові функції,
ну таке, фізіологія  :D
   
Re: Монголоіди паРаші.

коли спілкуєшся з бурятом, або тувінцем , то більшість таке враження що вони реально недалекі люди.
але мені здається це просто різний менталітет.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Дурня...

Сьогодні говорив з людиною і прівнював поведінку Німців і радянських воїнів, що наші люди не помнять в Центральні Україні і Сході а на Закарпатті  помнять. Жорстокість що тоді що зараз однакова....

А це перотирічить твоїй версії.

Бо Українці в радянській армії проявляли такуж жорстокість до Українців як і зараз. Це не класова ненависть бо жорстокість була до всіх без розбору.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Напевно все було значно простіше. В Україні буряти отримали право на безперешкодний вихід звірячої суті їхньої натури - з переконанням що нічого їм за те не буде. От і "розважилися", нелюди.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Напевно все було значно простіше. В Україні буряти отримали право на безперешкодний вихід звірячої суті їхньої натури - з переконанням що нічого їм за те не буде. От і "розважилися", нелюди.

WTF???  ;o

це що ще за право таке? з якої сфери чи галузі?
натуральні права, права людини?

може ви мали на увазі "дозвіл" від своїх командирів?
   
Re: Монголоіди паРаші.

якась расиська хуєта :beach:

єсі шо то японці теж монголоїди
і колись чотко вирізали інших монголоїдів - китайців
   
Re: Монголоіди паРаші.

дивився досить давнє інтерв'ю золкіна з обгорілим кацапським танкістом. те, де батько того уйопка, мусорило-пенс, погрожував дмитру, що приїде і знайде його.
Один з цікавих моментів - бурята наводчика з його екіпажу наші в полон не взяли. там і залишився.
Це вже в серпні, здається.
якщо є тинц ,скинь будлазка.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Не зовсім зрозуміла мета таких розвідок.
Ну, припустімо, зрозуміли їхні мотиви
Далі - що?!
Дуже тебе мають цікавити резони скаженого пса що тебе намагається вкусити?
   
Re: Монголоіди паРаші.

якась расиська хуєта :beach:

єсі шо то японці теж монголоїди
і колись чотко вирізали інших монголоїдів - китайців

є різні монголоїди

японці і корейці не відносяться до "кольорових" в штатах, а прирівнюються до самих чистокровних WASP просто іншого типу  , коли мова йде про пільги і так би мовити хто кому винен  :D

так само і серед білих є купа дикарів - ті ж кацапи, то просто як з п'єс Подерв'янського
колись ще до 19 го ст англійці вважали Ірландців не недорозвиненими , і було явище рабовласництва стосовно них
коли ірландців сприймали як нижчих істот
   
Re: Монголоіди паРаші.

1. Чим менше цивілізації тим більше крові… яка там цивілізація в Бурятії  :facepalm: вони ближче до тварин
2 в кочових цивілізаціях( на відміну від сільськогосподарськ их) що барана різати, що людину— невелика різниця
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія