Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тато на час воєнного стану

Тато на час воєнного стану

Це дуже крута історія. І не тільки тому, що тут журналісти викрили схему суддівських корумпантів по рятуванню ухилянтів (один суд в райцентрі Одеської області накльопав сотні рішень про розводи з передачею дитини під опіку батьку). А тому, що Natalya Onysko змогла наступити на горло журналістському его і затримати публікацію на кілька місяців. Щоб не зпугнути суддю, за яким також полювали детективи НАБУ. Щоб не просто опозорити упиря, а запроторити за грати. Наталка змогла це стерпіти – і маємо крутий результат по справжньому покаранню.

Наталка представляє NGL.media (колишні «Наші Гроші.Львів»). Розслідування NGL.media про масову втрату зору пацієнтами внаслідок лікарської недбалості на Тернопільщині здобуло спеціальну відзнаку Національного конкурсу журналістських розслідувань 2023.

Чесно, я горджусь тим, що трішки причетний до львівського двіжу))))

Ось це розслідування https://ngl.media/2024/01/09/tato-na-chas-voyennogo-stanu/

Тато на час воєнного стану

Ця історія почалася ще в липні минулого року. До редакції NGL.media звернувся юрисконсульт однієї з військових частин, що дислокуються на півдні України. Впродовж короткого періоду близько десятка військовослужбовців тієї частини подали рапорт на звільнення з армії на тій підставі, що після розлучення вони залишились єдиними опікунами своїх неповнолітніх дітей. Юрисконсульт запідозрив, що ці розлучення були фіктивними – тим більше, що усі рішення приймав один і той же суд.

У процесі розслідування NGL.media змогли підтвердити обґрунтованість цих підозр. Для цього нам довелося проаналізувати майже 30 тис. схожих справ, що розглянули українські суди у 2021-2023 роках. Ми виявили, що абсолютна більшість розлучень з подальшим позбавленням матері права виховання дитини на користь батька є фіктивними – і судді це розуміють. Такі рішення приймають по усій країні, але більше 30% в одному конкретному суді – Білгород-Дністровському міськрайонному суді.

Як ми це виявили

Одним з ключових моментів при винесенні рішень про позбавлення матері права на дітей є так зване встановлення «факту самостійного виховання дитини» батьком.

Оскільки таке формулювання або дуже близьке до нього зустрічається у більшості рішень про позбавлення батьківських прав, ми викачали з держреєстру судових рішень тексти усіх справ за 2021-2023 рр,, де зустрічалися слова «самостійного», «виховання» чи «дитини/дітей».

Після цього ми аналізували текст кожного рішення, відкидаючи справи, в яких позов подавали жінки, органи опіки або інші родичі дітей. Ми також відсіяли справи, в яких суд залишав дитину матері. Більшу частину справ нам вдалося проаналізувати автоматично за згадками конкретних фраз у тексті.

Втім, кілька тисяч справ довелося перечитувати практично повністю, аби вловити контекст і знайти більше інформації про учасників справ.

Проте у вересні, за кілька днів до запланованої публікації, у редакцію звернулися представники НАБУ, які наполегливо просили притримати статтю, оскільки вони ведуть власне розслідування і публікація NGL.media може йому зашкодити.

Складність полягала у тому, що формально судді ухвалювали законні рішення, тому довести злий умисел можна було лише затримавши їх на гарячому – під час отримання хабарів. Тому наступні кілька місяців НАБУ готувало цю операцію, яку і провело 9 січня у Білгороді-Дністровському. Тепер уже можна сказати, що діяльність основних фігурантів нашого розслідування задокументована належним чином, проведені обшуки, вручені офіційні підозри.

   
Re: Тато на час воєнного стану

Мобілізація як стимул для розлучень

До 2022 року українські суди нечасто розглядали сімейні спори про місце проживання дитини у випадку розлучення – тобто батьки переважно самостійно вирішували це питання, без окремого звернення до суду. До прикладу, за даними аналітичного звіту «Фундації DEJURE» та «ЮрФем» у 2019 році було загалом лише 589 таких судових рішень і лише у 133 випадках рішення були на користь батька.

Одна з авторок цього дослідження, голова ГО «Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» Христина Кіт, пояснює такі цифри тим, що раніше чоловіки нечасто  зверталися з позовами про визначення місця проживання дітей.

 «Вони ініціювали такі справи в дуже рідкісних випадках. Тому, якщо аналізувати дані нашого дослідження, то ви бачите, що в основному там справи за позовами жінок. Суд задовольняв ці позови, тому що жінка проявляла ініціативу, щоб дитина проживала з нею», – пояснила Христина Кіт.

У 2022 році ситуація кардинально змінилася – судові рішення про спільне проживання і утримання дітей на свою користь отримали уже 859 чоловіків. А за 2023 рік в українських судах зафіксовано уже 2708 таких рішень.

Ці дані свідчать, що тепер саме чоловіки проявляють ініціативу. Аналітики ГО «Фундації DEJURE» у своєму звіті припускають, що це зумовлено регулярною мобілізацією, а також можливістю для чоловіків виїхати з країни.

«У нас немає достатньо даних для того, щоб стверджувати про цей причинно-наслідковий зв’язок, але ми побачили чітку тенденцію збільшення кількості справ, де батьки звертається для того, щоб дитина проживала з ними, – каже аналітикиня DEJURE Катерина Грищенко. – Окрім мобілізації, за останні роки не було інших суттєвих додаткових факторів, які б могли так вплинути».

Проте NGL.media знайшли прямі докази того, що зауважена аналітиками тенденція справді пов’язана із запровадженням воєнного стану і мобілізації.

Особливий суд

Розташований за 80 км від Одеси на березі лиману Білгород-Дністровський став справжньою меккою для українських чоловіків, які прагнуть розлучитися і через суд узаконити проживання дітей з ними – а разом з тим отримати і захист від мобілізації та можливість виїзду закордон. Лише минулого року місцевий суд ухвалив 853 рішення на користь батька щодо місця проживання дитини.

Звичайно, кількість таких рішень зросла в судах по усій країні, але Білгород-Дністровський міськрайонний суд явно вибивається із загального ряду – понад 30% рішень усієї судової системи України  припадають саме на цей маленький суд.

Схоже, що у місті з населенням менше 50 тис. мешканців жінки масово втрачають материнський інстинкт, чи не так? Проте проаналізовані NGL.media документи свідчать, що з позовами до Білгород-Дністровського міськрайонного суду звертаються з усієї країни – з Києва, Чернігова, Львова і навіть з карпатського села Яблуниця. За словами джерела в НАБУ, це стало можливим, зокрема, завдяки укладанню фіктивних договорів оренди житла в Білгород-Дністровському районі.

«Вказана протиправна схема набула таких масштабів через лояльність суддів до вказаної схеми, що призвело до активізації адвокатів в цьому напрямку, а також можливість маскування протиправного механізму видачі судових рішень під начебто надання адвокатами законної правової допомоги. Визнання позовних вимог усіма сторонами, що гарантує відсутність апеляційного оскарження», – пояснює співрозмовник NGL.media.

   
Re: Тато на час воєнного стану

Типовим прикладом є подружжя 36-річних киян Ігоря та Уляни Верхогляд. Згідно з рішенням суду, їхня неповнолітня дитина уже кілька років живе з батьком, а от мати «самоусунулась від виконання належним чином своїх батьківських обов`язків по вихованню та утриманню дитини». На цій підставі Ігор Верхогляд просить «відібрати дитину від матері без позбавлення батьківських прав» і суддя Сергій Савицький ухвалює рішення на його користь. За минулий рік цей суддя ухвалив уже 312 таких рішень, хоча за попередні два роки – жодного.

Натомість соцмережі Уляни Верхогляд свідчать, що насправді вона турботлива мама і дружина. Вона активно постить спільні сімейні фото, де вони з чоловіком і донькою разом відпочивають, відвідують родичів на Великдень, публікує фото з донькою з турецького готелю. Уляна Верхогляд відмовилась дати коментар для цієї статті.

На умовах анонімності один з чоловіків, який фіктивно розлучився і через суд виборов право на утримання дитини, розповів NGL.media, що справді у такий спосіб має намір уникнути мобілізації і виїжджати за потреби за кордон. Для підтвердження своєї позиції у суді йому довелося збирати письмові свідчення сусідів та друзів про те, що дружина давно не проживає разом з дітьми, хоча це було очевидною неправдою. Наш співрозмовник відмовився говорити про фінансову сторону справи,  але каже, що йдеться виключно про гонорар адвокату, адже все цілком законно.

І це справді так. Згідно зі ст. 26 закону «Про військовий обов’язок і військову службу» і ст. 23 закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», якщо батько самостійно виховує і утримує дитину, то отримує відстрочку від мобілізації до набуття нею повноліття.

Три мільйони доларів за рік

NGL.media виявили незвичну концентрацію таких справ у Білгород-Дністровському міськрайонному суді, який впродовж 2023 року ухвалив понад 850 таких рішень – це більше 30% від усіх рішень по країні.

Майже усі ці рішення ухвалили лише четверо суддів цього суду – голова Олександр Боярський (364), Сергій Савицький (312), Валентин Заверюха (124) та Юлія Шевчук (30).

Як вони це пояснюють? NGL.media планували отримати коментарі згаданих суддів перед публікацією, однак, як уже згадувалось вище, відмовились від цього наміру на прохання детективів НАБУ. Наразі ці судді недоступні для коментарів.

За даними НАБУ, організатором такої схеми уникнення мобілізації чоловіків є колишній голова Білгород-Дністровського міськрайонного суду Олександр Боярський. Наразі підтверджена причетність до цієї схеми трьох суддів, а також адвокатів і посередників.

«Бажаючих осіб для отримання фіктивного судового рішення підшуковували, серед іншого, через рекламу у соціальних мережах, в т.ч. TikTok, месенджері Telegram, а також за рахунок особистих контактів», – розповів NGL.media один з детективів НАБУ, який веде цю справу.

За його словами, така послуга коштувала від 3500 доларів США, які клієнти виплачували адвокатам згідно з офіційними договорами про надання правової допомоги, а уже адвокати передавали гроші суддям.

Зважаючи за кількість рішень Дністровського міськрайонного суду з ознаками фіктивності лише впродовж минулого року (853) загальну річну «виручку» організаторів схеми можна оцінити у три мільйони доларів США.
   
Re: Тато на час воєнного стану

 А судді хто?

Колишній голова Білгород-Дністровського міськрайонного суду Олександр Боярський, як не дивно, досі перебуває під слідством за іншу справу. Два роки тому детективи ДБР викрили його на спробі шахрайства, проте справа ще не завершена – остання ухвала датована травнем 2023 року. В кінці 2021 року Вища рада правосуддя навіть відсторонила Боярського від суддівства, але уже через два місяці він повернувся на посаду. У жовтні 2023 року на посаді голови суду його замінив Валентин Заверюха, а Боярський перейшов на посаду судді.

Боярський добре відомий місцевим журналістам. Ще у 2017 році одеські медіа писали про невідповідність його рівня життя і офіційної зарплати. У відповідь суддя публічно заявив журналістам, що журналісти просто заздрять йому.

Про суддю Сергія Савицького відомо мало – його прізвище можна знайти лише в розкладі судових засідань.  А от ще двоє суддів фігурували у публікаціях місцевих медіа. У 2019 році Валентин Заверюха заявляв про погрози через свою професійну діяльність; того ж року НАЗК провело перевірку його декларації за 2016 рік, виявивши там недостовірні відомості, які втім потрактували як прості помилки.

Юлія Шевчук у 2020 році у власному будинку стала жертвою нападу грабіжників, які сильно побили її і викрали коштовності на 150 тис. грн. За кілька тижнів поліція затримала грабіжників.

Юрій Ніколов
   
Re: Тато на час воєнного стану

Добре що це все викривається і є небайдужі .Це реально круто.Але ж скільки цього пістеца ще не викрито і коїться ну наприклад прямо зараз .
   
Re: Тато на час воєнного стану

Добре що це все викривається і є небайдужі .Це реально круто.Але ж скільки цього пістеца ще не викрито і коїться ну наприклад прямо зараз .

Мені цікаво, скільки часу буде потрібно, щоб скасувати ці рішення судів.
   
Re: Тато на час воєнного стану

Мені цікаво, скільки часу буде потрібно, щоб скасувати ці рішення судів.
рік думаю ,але всі ці опекуни в лапках ,вже за кордоном
   
Re: Тато на час воєнного стану

Уважно розглянь людину на цьому відео. Чи можеш ти уявити собі, як цей чоловік плаче і бере тремтячими пальцями повістку від якогось працівника ТЦК, щоб потім з такими ж стояти в черзі на отримання форми і автомата? Можеш уявити, що він перепливаючи зимову Тису озирнеться назад, або засумнівається в своєму виборі? А те, що він пів року щодня заповнює анкети в третю штурмову чи на сайті ДШВ? Ти бачиш в ньому людину, яка соромиться сказати, що не дозволить якійсь війні зламати його життєві плани? Тепер подивися на нього ще раз. Бачиш на ньому стильні брендові речі? Може він покритий роздутими м'язами і товстими венами? Він володіє зовнішністю порноактора або чоловіка-моделі? Позаду нього стоїть дорогий автомобіль? Подивися знову на цю людину і спитай себе, що з ним не так? Чому в його погляді - залізо, в його поставі - сталь, а замість шкіри - свинець?
   
Re: Тато на час воєнного стану

рік думаю ,але всі ці опекуни в лапках ,вже за кордоном

ніт. закон немає зворотньої сили.
судді дадуть лімон зелених детективам набу. і на цьому все закінчиться. закон зворотньої сили немає.
а винен той хто закрив кордон і ввів кримінальну відповідальність за виїзд для "ухилянтів" тобто чоловіків віком 18-60 років які мають гарантоване конституцією право на вільне пересування а також право працювати за кордоном.
концтабір Сонечко у всій красі.
   
Re: Тато на час воєнного стану

ніт. закон немає зворотньої сили.
судді дадуть лімон зелених детективам набу. і на цьому все закінчиться. закон зворотньої сили немає.
а винен той хто закрив кордон і ввів кримінальну відповідальність за виїзд для "ухилянтів" тобто чоловіків віком 18-60 років які мають гарантоване конституцією право на вільне пересування а також право працювати за кордоном.
концтабір Сонечко у всій красі.
так закон не має зворотної сили ,але якщо рішення законне .По кожному рішенню буде проведено слідство ,якщо буде доказано що воно незаконне ,буде відміна.

   
Re: Тато на час воєнного стану

ніт. закон немає зворотньої сили.
судді дадуть лімон зелених детективам набу. і на цьому все закінчиться. закон зворотньої сили немає.
а винен той хто закрив кордон і ввів кримінальну відповідальність за виїзд для "ухилянтів" тобто чоловіків віком 18-60 років які мають гарантоване конституцією право на вільне пересування а також право працювати за кордоном.
концтабір Сонечко у всій красі.
на час війни свободи урізаються ,якщо ти не знав.Комкндантська година ,це також урізання свобод так же саме як і заборона на виїзд військовозобов'язаних ,що ти про це тоді мовчиш ?
   
Re: Тато на час воєнного стану

так закон не має зворотної сили ,але якщо рішення законне .По кожному рішенню буде проведено слідство ,якщо буде доказано що воно незаконне ,буде відміна.

не буде. усі ці рішення згідно закрну є законні. і дружини приймали участь у тому всьому аби чоловіки виїхали на роботу за кордон. повір.
а буде ось так : судді дадуть лімон зелених детективам набу. і на цьому все закінчиться.
   
Re: Тато на час воєнного стану

так закон не має зворотної сили ,але якщо рішення законне .По кожному рішенню буде проведено слідство ,якщо буде доказано що воно незаконне ,буде відміна.

Власне  (tu)
Ще й буде запит на екстрадицію тих, хто виїхав за кордон на основі незаконних рішень Б-Дністровського судді.
   
Re: Тато на час воєнного стану

а винен той хто закрив кордон і ввів кримінальну відповідальність за виїзд для "ухилянтів" тобто чоловіків віком 18-60 років

Винен той хто взагалі дозволив чоловікам виїзджати.

   
Re: Тато на час воєнного стану

Власне  (tu)
Ще й буде запит на екстрадицію тих, хто виїхав за кордон на основі незаконних рішень Б-Дністровського судді.
можливо запити будуть ,але наврядчи когось видадуть
   
Re: Тато на час воєнного стану

можливо запити будуть ,але наврядчи когось видадуть

До кого запити ?  Якийсь Казахстан фіг кого видасть.
   
Re: Тато на час воєнного стану

3800 справ треба порушити ,по кожній розслідування ,це титанічна робота на роки.
   
Re: Тато на час воєнного стану

До кого запити ?  Якийсь Казахстан фіг кого видасть.
ну то зрозуміло ,я тобі більше скажу його не видасть навіть Польща чи Німеччина
   
Re: Тато на час воєнного стану

Винен той хто взагалі дозволив чоловікам виїзджати.
згоден.
українською мовою, Саша, ВИЇЖДЖАТИ.  (tu)
вчи українську мову. в німеччині для біженців є безкоштовні курси.

Re: Тато на час воєнного стану
Alex677 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 23:44
IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de

   
Re: Тато на час воєнного стану

3800 справ треба порушити ,по кожній розслідування ,це титанічна робота на роки.
о. вже тверезієш трішки  :laugh:
   
Re: Тато на час воєнного стану

о. вже тверезієш трішки  :laugh:
просто показую тебе нерозумному де біле а де чорне ,бо ти інфантильне щось там белькочеш незрозуміле про лям баксів
   
Re: Тато на час воєнного стану

на час війни свободи урізаються ,якщо ти не знав.Комкндантська година ,це також урізання свобод так же саме як і заборона на виїзд військовозобов'язаних ,що ти про це тоді мовчиш ?

законодавчо, стан війни і воений стан різні акти, з різними положеннями.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138226.msg27678421#msg27678421
   
Re: Тато на час воєнного стану

просто показую тебе
Richo,  9 січня 2024 23:33:12
Розгорнути попередні цитати...
на час війни свободи урізаються ,якщо ти не знав.Комкндантська година ,це також урізання свобод так же саме як

я російською не розумію. вчіть українську.
   
Re: Тато на час воєнного стану

законодавчо, стан війни і воений стан різні акти, з різними положеннями.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138226.msg27678421#msg27678421

то москаль. воно тупе. кому ти пояснюєш.
   
Re: Тато на час воєнного стану

по темі гілки - я переконаний що усе це беззаконня із мобілізаціями яких "немає" із забороною виїзду, це штучно створена корупційна штука.
воєнкоми мільярдери яких неможливо посадити. усілякі опікуни інвалідів, ця тема з гілки з суддями мільйонермаи - це все навмисне створено сучасною владою аби косити мільярди бабла.

ніхто не буде покараний. схеми не зникнуть.
по темі я завершив.
живіть тепер із цим.  :-)o
 
   
Re: Тато на час воєнного стану

рік думаю ,але всі ці опекуни в лапках ,вже за кордоном
Ніскільки.

Формально рішення законне. Нововиявленою обставиною навіть доведення факту дачі хабаря за конкретне рішення по передачі батькові дитини не є і тому не тягне за собою перегляд рішення.

Переглядати рішення можна тільки за нововиявленою обставиною - це якщо батько розбещує або гвалтує дитину і вже постановлено вирок, або шляхом скоєння іншого злочину порушує права дитини.

Позбавити цього батька батьківських прав також не так просто - для цього повинні бути вагомі підстави - батько пиячить, гуляє, залишаючи малолітню дитину досить часто саму вдома без нагляду, наркоман..

Тому всі без виключення судові рішення, строк на апеляційне оскарження яких вже давно сплинув, так і залишаться чинними.

І ще. Я б не дуже отак загалом всі рішення звинувачувала в уникненні мобілізації в незаконний спосіб.

Адже мають відстрочку лише ті батьки, на утриманні яких або дитина-інвалід, двоє і більше дітей, одна з яких інвалід, або троє дітей - зазвичай таких категорійних дітей не дуже охоче передають саме батькові на виховання, адже в такому випадку батько щонайменше повинен мати хоча б якусь медичну освіту, адже це все ж таки дитина, яка постійно потребує медичного догляду в тому числі. Ото хіба що трійко дітей і всі здоровенькі. Але ви впевнені, що батькові їх всіх трьох отак і віддадуть?

Більше всього, що там просто чоловік знайшли лазівку і в цілком законний спосіб вирішили відкосити від війни, але там не буде за що зачепитися. Це як заступник генпрокурора із трьома дітьми виїхав за межі України. Гидко? Так, гидко. Так, він міг піти добровольцем на війну, але не пішов. Це його право. А не обовязок. Отак і тут. Теж всі могли піти добровольцями, але вирішили заховатися.
   
Re: Тато на час воєнного стану

ніт. закон немає зворотньої сили.
судді дадуть лімон зелених детективам набу. і на цьому все закінчиться. закон зворотньої сили немає.
а винен той хто закрив кордон і ввів кримінальну відповідальність за виїзд для "ухилянтів" тобто чоловіків віком 18-60 років які мають гарантоване конституцією право на вільне пересування а також право працювати за кордоном.
концтабір Сонечко у всій красі.
Ні.

Наведу лише ДВІ статті Конституції України:

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну.Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.

{Офіційне тлумачення статті 64 див. в Рішенні Конституційного Суду № 9-зп від 25.12.97}


=====================

Отам між 29 і 40 статтею повинна бути 33 стаття. А її там немає. Це означає, що гарантовані нею права не є абсолютними і під час воєнного стану можуть бути порушеними.
   
Re: Тато на час воєнного стану

І в доповнення до тих сраних рішень:

Приклад: після рішення суду на вихованні у такого батька вже перебуває одна дитина. Формально він підпадає під мобілізацію. Ну, і нічого страшного. Батька мобілізовують, а дитину передають на виховання під опіку його батькам. Головне, щоб обоє батьків не буде вже у 80+ віці і не були інвалідами 1 та 2 групи.

Це я до чого: за однією дитиною татко не заховається.
   
Re: Тато на час воєнного стану

Ні.

Наведу лише ДВІ статті Конституції України:

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну.Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.

{Офіційне тлумачення статті 64 див. в Рішенні Конституційного Суду № 9-зп від 25.12.97}


=====================

Отам між 29 і 40 статтею повинна бути 33 стаття. А її там немає. Це означає, що гарантовані нею права не є абсолютними і під час воєнного стану можуть бути порушеними.

ну а я про що ?
порушено конституцію.
для чого ? хто хоче виїхати законним шляхом виїжджає. за гроші звісно. нікого не посадять.
їжаки кололися, плакали але продовжували лізти на кактуси (с)
   
Re: Тато на час воєнного стану

ну а я про що ?
порушено конституцію.
для чого ? хто хоче виїхати законним шляхом виїжджає. за гроші звісно. нікого не посадять.
їжаки кололися, плакали але продовжували лізти на кактуси (с)
ти не зрозумів. Нічого ніде не порушено. Конституція допускає під час війни обмеження права пересування і виїзду закордон.
   
Re: Тато на час воєнного стану

І в доповнення до тих сраних рішень:

Приклад: після рішення суду на вихованні у такого батька вже перебуває одна дитина. Формально він підпадає під мобілізацію. Ну, і нічого страшного. Батька мобілізовують, а дитину передають на виховання під опіку його батькам. Головне, щоб обоє батьків не буде вже у 80+ віці і не були інвалідами 1 та 2 групи.

Це я до чого: за однією дитиною татко не заховається.

він вже працює на нафтових вишках у норвегії. зробіть тепер щось із цим.  :-)o
   
Re: Тато на час воєнного стану

він вже працює на нафтових вишках у норвегії. зробіть тепер щось із цим.  :-)o
татко міг виїхати лише з ТРЬОМА дітьми, або із дитиною-інвалідом.
   
Re: Тато на час воєнного стану

ти не зрозумів. Нічого ніде не порушено. Конституція допускає під час війни обмеження права пересування і виїзду закордон.

але виїжджають. законно. то може хтось всетаки порушує "військовим станом" аби мільярди лягли комусь у кишеню ?
і усім добре правда ?
   
Re: Тато на час воєнного стану

татко міг виїхати лише з ТРЬОМА дітьми, або із дитиною-інвалідом.

це інша стаття. не по темі.
   
Re: Тато на час воєнного стану

але виїжджають. законно. то може хтось всетаки порушує "військовим станом" аби мільярди лягли комусь у кишеню ?
і усім добре правда ?
я знаю лише про один виїзд через дітей - заступник Генпрокурора - забула його прізвище.

По інших у мене немає інфи, і там кожен випадок треба розглядати окремо.
   
Re: Тато на час воєнного стану

це інша стаття. не по темі.
;o як це?
   
Re: Тато на час воєнного стану
Ale

В мирний час таких вироків були одиниці - залишали дітей навіть з психічно хворими бомжихами алкоголічками - бо то ж мати)
   
Re: Тато на час воєнного стану

Проте у вересні, за кілька днів до запланованої публікації, у редакцію звернулися представники НАБУ, які наполегливо просили притримати статтю, оскільки вони ведуть власне розслідування і публікація NGL.media може йому зашкодити.
цікаво, а яким чином набу взнало про розслідування журналістів і заплановану публікацію?
   
Re: Тато на час воєнного стану

цікаво, а яким чином набу взнало про розслідування журналістів і заплановану публікацію?
Да, вчера это заинтересовало тоже)
Или НАБУ слили журналистам, или наоборот)
   
Re: Тато на час воєнного стану

цікаво, а яким чином набу взнало про розслідування журналістів і заплановану публікацію?
Можна припустити, що юрист частини крім того, що подав матеріали журналістам, також подав на НАБУ. В першу чергу напевно таки на НАБУ згідно законодавства, журналістам закинув інфу як страховку, або якщо набушники його спочатку відфутболили.
Ну а якщо набушники вже взяли в оборот того суддю, то напевно помітили, що схожу інфу дістають по каналам і журналісти.
Не бачу зради
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія