Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укрпошта ввела оплату за зберігання закордонних відправлень

Раніше відправлення з Алі можно було забрати протягом місяця від дати поступлення у відділення зв'язку. Тепер мусите забрати за 5 днів, після цого терміну вам почнуть нараховувати по 10 грн за кожен день зберігання :facepalm:
   
Раніше відправлення з Алі можно було забрати протягом місяця від дати поступлення у відділення зв'язку. Тепер мусите забрати за 5 днів, після цого терміну вам почнуть нараховувати по 10 грн за кожен день зберігання :facepalm:

А що не так? Чи у відділеннях має бути якісь колосальні склади?
Врешті, якщо тобі посилка потрібна, якого хрєна ти її не забираєш одразу?
   
Вступимо в ЄС, то будемо 2 роки задурно зберігати  [ua]
   
А що не так? Чи у відділеннях має бути якісь колосальні склади?
Врешті, якщо тобі посилка потрібна, якого хрєна ти її не забираєш одразу?

Нова пошта на мою міську адресу зберігає три тижні.
Мені це підходить, бо дозволяє мені з села приїхати у зручний для мене час.
А Укрпошта і раніш попереджала, що триматиме тиждень, тоді відійшле відправнику.
Правда, не відправляла :)
   
А що не так? Чи у відділеннях має бути якісь колосальні склади?
Врешті, якщо тобі посилка потрібна, якого хрєна ти її не забираєш одразу?
Купа народу не може вирватись у робочий час у будній день, ще й відділення зачиняють під час тривог, можна впусту сходити. А на вихідні не всі відділення працюють. Якось раніше справлялись склади і проблем не було, що так різко збільшилась кількість відправлень?
Багато народу замовляло дріб'язок, який у китаї коштує копійки і доставка безкоштовна, а тут ще плати по 10 грн в день за зберігання.
   
Раніше відправлення з Алі можно було забрати протягом місяця від дати поступлення у відділення зв'язку. Тепер мусите забрати за 5 днів, після цого терміну вам почнуть нараховувати по 10 грн за кожен день зберігання :facepalm:
DHL тут тримає максимум 7 днів
І не лише закордонні
Потім відправляє назад

Для інфи
Складавтомат яких тут до біса за скриньку в 1м³  бере 3є доба і мова про місячний рент
Не за добовий
Місцями беруть і 5є доба
...
Не лише час то гроші
Місце (пляц) то часто ще грубші гроші
   
DHL тут тримає максимум 7 днів
І не лише закордонні
Потім відправляє назад

Для інфи
Складавтомат яких тут до біса за скриньку в 1м³  бере 3є доба і мова про місячний рент
Не за добовий
Місцями беруть і 5є доба
...
Не лише час то гроші
Місце (пляц) то часто ще грубші гроші
В результаті тільки втратять гроші, бо народ перестане дріботу забирати через додаткову оплату і китайці почнуть відправляти іншими службами, що і так вже часто роблять. Я прошу відправити через Meest, бо приходить швидше, нема проблем з митницею і забрати мені зручніше, то більшість продаванів йде на зустріч

Останнє редагування: 3 01 2024 16:00:45 від Agh
   
В результаті тільки втратять гроші, бо народ перестане дріботу забирати через додаткову оплату і китайці почнуть відправляти іншими службами, що і так вже часто роблять. Я прошу відправити через Meest, бо приходить швидше, нема проблем з митницею і забрати мені зручніше, то більшість продаванів йде на зустріч

І де воно зберігатиметься в Meest??
В точках видачі складів щось не бачив, щоб місяць тримати безкоштовно...
   
І де воно зберігатиметься в Meest??
В точках видачі складів щось не бачив, щоб місяць тримати безкоштовно...

Міст відправляє Укрпоштою, та й то ігнорує індекс і відправляє на відділення однойменного села :X
А в місті у них відділення в аптеці :laugh:
   
 Введення оплати - правильно. 5 днів - неправильно, бо міжнародні відправлення йдуть місяць-два й планувати точно час отримання неможливо. Можуть бути відрядження, поїздки і т. ін. 3 тижні було б норм тим більше, що там зазвичай дрібні пакети 100г.
   
Постріл собі в ногу.
Оплата правильно.
А 5 днів це тупо. Прийшло в понеділок зранку то у суботу вже з доплатою? Посеред тижня робочий день, а багато відділень до 18-00.
   
все правильно, на пошті приміщення мають певні розміри, які не забрані посилки займають
   
Постріл собі в ногу.
Оплата правильно.
А 5 днів це тупо. Прийшло в понеділок зранку то у суботу вже з доплатою? Посеред тижня робочий день, а багато відділень до 18-00.

Так, логічніше було б повний тиждень принаймні.
   
все правильно, на пошті приміщення мають певні розміри, які не забрані посилки займають
але ця доплата знівелює перевагу тарифів укрпошти і користуватись нею,  за наявності альтернативи, не буде ніякого сенсу
   
Перепис бомжів і злиднів в цій гілці розпочато)
   
Перепис бомжів і злиднів в цій гілці розпочато)
Все забуваю, що ФУП, це форум олігархів :( Дякую, що нагадали  :D
   
Все забуваю, що ФУП, це форум олігархів :( Дякую, що нагадали  :D
Ніт
Фуп це форум українських пенсів, підарасів і умаліщонних - їх тут більшість)
   
Ніт
Фуп це форум українських пенсів, підарасів і умаліщонних - їх тут більшість)
Себе до якої категорії відносите? Хоча, це зайве питатись, зрозуміло і так :D
   
Все забуваю, що ФУП, це форум олігархів :( Дякую, що нагадали  :D
Та не кажіть )) А як серйозно, то немає сенсу тримати посилку вартістю до 100гр на платному зберіганні більше двох-трьох днів. Вигідніше буде повернути й отримати компенсацію. У мене зараз більшість посилок до 100грн, або щось типу того (мікросхеми, різні дрібні деталі та таке ін.), тому сенсу в платному зберіганні не бачу. Нехай повертають.

Останнє редагування: 3 01 2024 18:50:50 від WMax
   
Себе до якої категорії відносите? Хоча, це зайве питатись, зрозуміло і так :D
Я сторонній спостерігач)
   
Я сторонній спостерігач)
то хибна думка, ти 2 в 1 по твоїй же класіфікації. І явно не пенс :lol:
   
у мене в селі позвільнялися усі оператори з УП
Знову черги у відділення
Бо там і бабці комуналку платять
і хтось лампочки обмінює
а хтось з Китаю посилки отримує (вони кожну по пів години шукають, бо ні місця ні нормальної систематизації)
   
Звідки така інформація? Власне зараз в мене посилка з алі на Укрпошті від 29 грудня лежить вже 6 день - вчора прийшло попередження що 29 січня відправлять назад. Про оплату нічого не сказано...
   
Звідки така інформація? Власне зараз в мене посилка з алі на Укрпошті від 29 грудня лежить вже 6 день - вчора прийшло попередження що 29 січня відправлять назад. Про оплату нічого не сказано...
Ті що з трекномером, який починається на R - з оплаченим зберіганням 30 днів, ті що на S - 5 днів. То мені так у нашому відділенні пояснили.
   
Ті що з трекномером, який починається на R - з оплаченим зберіганням 30 днів, ті що на S - 5 днів. То мені так у нашому відділенні пояснили.

Ну бо мабуть S це якийсь супереконом чи що. В мене справді R
   
В результаті тільки втратять гроші, бо народ перестане дріботу забирати через додаткову оплату і китайці почнуть відправляти іншими службами, що і так вже часто роблять. Я прошу відправити через Meest, бо приходить швидше, нема проблем з митницею і забрати мені зручніше, то більшість продаванів йде на зустріч
я так зрозумів ти це використовуєш для бізнесу. Треба якось оптимізувати.
   
то хибна думка, ти 2 в 1 по твоїй же класіфікації. І явно не пенс :lol:
Хуй з рота вийми злидень)
   
Звідки така інформація? Власне зараз в мене посилка з алі на Укрпошті від 29 грудня лежить вже 6 день - вчора прийшло попередження що 29 січня відправлять назад. Про оплату нічого не сказано...

А в мене з 23 грудня не можуть дослати до мого села.
Мііст отримав у Львові, хуйнув далі Укрпоштою не дивлячись на індекс, і тепер в тому Солоному чекають особливих розпоряджень на дослання адресату.
Звідки знаю- я почав у вайбері скандал з Міістом, згодом передзвонила поштарка з Солоного, уточнила мій індекс.
Дивлюсь- посилка всеодно не шевелиться.
Дзвоню на номер з якого поштарка дзвонила, а вона і каже: Ми відправляли, але вже тричі посилка поверталась з цек, чи з цпк, чи шо там з Дніпра.
Каже вже декакілька таких у них, чекають особливого розпорядження :weep:
Хрін з ним, з бюрократією в напіврадянській Украпошті.
Але Мііст тупо підараси, які не звертають увагу на індекс отримувача
   
Хуй з рота вийми злидень)
не можу, ти його своїм довгим язиком тримаєш :D

я так зрозумів ти це використовуєш для бізнесу. Треба якось оптимізувати.
ні, суто для себе замовляю деколи різну дріботу.
   
не можу, ти його своїм довгим язиком тримаєш :D
Як ти собі це уявляєш - тримати хуя язиком?) Ти розводиш хамелеонів? Ти бездітний пенс що підробляє продажем гівна з аліекспресу? Якщо заплатиш на пошті 10 грн - то не вистачить на ліки?) ну так здохнеш швидше - суспільству користь)
   
Як ти собі це уявляєш - тримати хуя язиком?) Ти розводиш хамелеонів? Ти бездітний пенс що підробляє продажем гівна з аліекспресу? Якщо заплатиш на пошті 10 грн - то не вистачить на ліки?) ну так здохнеш швидше - суспільству користь)
якщо ти мрієш бути вічно молодим, то в мене для тебе погані новини ;)
   
якщо ти мрієш бути вічно молодим, то в мене для тебе погані новини ;)
Я не збираюсь бути бідним щоб дискутувати про підвищення тарифу на 10 грн чи платне зберігання відправлень)
   
І ту зціпилися два лавошніка....
   
Я не збираюсь бути бідним щоб дискутувати про підвищення тарифу на 10 грн чи платне зберігання відправлень)
не зарікайся

І ту зціпилися два лавошніка....
Без тебе ніяк, підключайся :D
   
не зарікайся

Без тебе ніяк, підключайся :D
Я не зарікаюсь - але нахєра так жити?)
   
Вступимо в ЄС, то будемо 2 роки задурно зберігати  [ua]

Це в якій країні?
В Швеції спочатку нагадують через тyждень-два, ше через тиждень назад відправнику, якщо ця опція зазначена на посилці. Інакше на склад, розпаковка і аукціон, якщо там шось шо можна продати.
   
Ось це в людей проблеми: місяць не можуть дійти до відділення та забрати посилку...
   
Жодних проблем просто Укрпошта всіх розбалувала. Потрібно в повідомленні зазначати - платне збереження від такого то числа і все. Люди самі побіжать швидше забирати посилки...
   
Ось це в людей проблеми: місяць не можуть дійти до відділення та забрати посилку...
я з початку грудня не можу забрати, у нас просто колапс якийсь - відділення просто завалене тими пакетиками і постійні черги аж на вулиці, люди всі на нервах чуть не б'ють там один одного, поштарі в тій купі не можуть знайти нічого.
так що я вже і забив на свій пакет, піду десь під кінець січня )
   
Вступимо в ЄС, то будемо 2 роки задурно зберігати  [ua]

Через два тижні вже нарахавують плату, через місяць відправляють назад.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія