Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

Ти свідомо порушуєш український закон, бо Україна не дозволяє  подвійне громадянство.
І не треба починати відмазки що нє всьо так адназначьно…
Яку статтю якого закону я порушую?

Яку статтю якого закону я порушую?

Закон України “Про громадянство України” N 2235-III від 18 січня 2001 року

А в 90-х був якийсь інший закон. Але теж не дозволялось подвійне громадянство

По Канадському їхати не буду, бо громадяни України мають в'їзджати по українських документах.

У меня есть вопрос к более опытным пользователям, поскольку сам никогда с такой ситуацией не сталкивался.
США не запрещают двойное гражданство, но когда дело доходит до зарубежных поездок, американский закон требует, чтобы лицо с двойным гражданством, одно из которых американское, въезжало в США и выезжало из США по американскому паспорту:
Except as otherwise provided by the President and subject to such limitations and exceptions as the President may authorize and prescribe, it shall be unlawful for any citizen of the United States to depart from or enter, or attempt to depart from or enter, the United States unless he bears a valid United States passport.
USC 1185: Travel control of citizens and aliens
http://uscode.house.gov/view.xhtml?req=granuleid:USC-prelim-title8-section1185&num=0&edition=prelim

Вне зависимости от того, требуется или нет виза для посещения какой-то страны, в паспорте делается отметка о въезде и выезде.
Человек въехал в Украину по украинскому паспорту, получил в нем же отметку о въезде, а потом о выезде. Что он должен предъявить при въезде в США – американский паспорт без отметки о выезде? Его не должны впустить. Украинский паспорт с отметками? Это запрещено вышеуказанным законом…

У меня есть вопрос к более опытным пользователям, поскольку сам никогда с такой ситуацией не сталкивался.
США не запрещают двойное гражданство, но когда дело доходит до зарубежных поездок, американский закон требует, чтобы лицо с двойным гражданством, одно из которых американское, въезжало в США и выезжало из США по американскому паспорту:
Except as otherwise provided by the President and subject to such limitations and exceptions as the President may authorize and prescribe, it shall be unlawful for any citizen of the United States to depart from or enter, or attempt to depart from or enter, the United States unless he bears a valid United States passport.
http://uscode.house.gov/view.xhtml?req=granuleid:USC-prelim-title8-section1185&num=0&edition=prelim

Вне зависимости от того, требуется или нет виза для посещения какой-то страны, в паспорте делается отметка о въезде и выезде.
Человек въехал в Украину по украинскому паспорту, получил в нем же отметку о въезде, а потом о выезде. Что он должен предъявить при въезде в США – американский паспорт без отметки о выезде? Его не должны впустить. Украинский паспорт с отметками? Это запрещено вышеуказанным законом…
Америка не може не пустити до себе, американського громадянина, незалежно чи є там відмітки про виїзд в'їзд чи немає. Можуть задати пару питань але впустять.

Не впевнений що це заборонено.
У нас подвійне громадянство- Канада і США.
В Канаду вʼїзжаємо по паспорту Канади, повертаємось по американському.
Жодного разу не спитали про відмітку в американському паспорті про вʼїзд в Канаду

Америка не може не пустити до себе

Да это понятно. Речь идет чисто о соблюдении закона. А закон говорит - "it shall be unlawful for any citizen of the United States to depart from or enter"

Досить людей не отримувало громадянства бо грошей зажали,мову не вчили чи просто пох.В щоденному житті манюпаса громадянство нах непотрібно.На каріби нетреьа,в Штати візу на 10 років дають без проблем.На роботу,кредити тощо не впливає.
Таке рішення вдарило найбільше по свіжоприїхавшим.Про сто ще один приклад створення проблем там де їх небуло і повороту сракою до власних громадян.

По Канадському їхати не буду, бо громадяни України мають в'їзджати по українських документах.
немає такого правила чи вимоги в Україні.

it shall be unlawful for any citizen of the United States to depart from or enter, or attempt to depart from or enter, the United States unless he bears a valid United States passport.

Це означає що щоб виїхати  з США і повернутись громадянин США повинен мати a valid United States passport.
Але нічого не кажуть що він по цьому паспорті повинен вʼїхати в іншу країну і виїхати з неї.

Да это понятно. Речь идет чисто о соблюдении закона. А закон говорит - "it shall be unlawful for any citizen of the United States to depart from or enter"

Ну так для виїзду та в'їзду використовуєш американський паспорт - і тоді все законно, а відмітки в ньому то десяте питання. Зазвичай вони не цікавлять офіцерів

Це означає що щоб виїхати  з США і повернутись громадянин США повинен мати a valid United States passport.
Але нічого не кажуть що він по цьому паспорті повинен вʼїхати в іншу країну і виїхати з неї.

Вы полностью правы и мой достаточно глупый вопрос был весьма надуманным.
Во-первых, я совершенно упустил из виду, что никаких отметок о выезде из США в американских паспортах просто не существует.
Во-вторых, я специально проверил все свои паспорта вплоть до 1995 и с удивлением обнаружил, что отметка о въезде в США за все эти годы только одна – от 2000 года… А в паспортах моей жены – 2 отметки (2000 и 2008). Не знаю, по каким причинам.

Так что Uki_ правильно заметил

відмітки в ньому то десяте питання. Зазвичай вони не цікавлять офіцерів

Прошу пардону за дурацкий вопрос.

Это что еще за новшество - отметка в паспорте о выезде из Штатов?

Моя распущенная фантазия - написал выше и извинился.

Моя распущенная фантазия - написал выше и извинился.

Тогда пардон, не заметил.

Я б на це відповів так - Нехуй шастать.
Бо ця двіжуха ще безглуздіша, ніж обговорення життя тих "нещасних",
що якимось дивним чином добігли аж до Канади.
Можете переглянути щосб по темі "за двома зайцями".
Натяк зрозумілий, чи треба пояснити?
Якщо друге, приготуйтесь до некнормативної лексики.

Прошу пардону за дурацкий вопрос.
Взагалі-то це не дурацке питання. Відмітку вони можуть і не ставити але десь там запис в базу даних можуть заносити.
Є багато ситуацій які вимагають громадян штатів не покидати країну (різні виплати, обмеження і ТД) тому краще як Uki радить, виїзджати і заїзджати з американським паспортом.

немає такого правила чи вимоги в Україні.
Для України - та особа громадянин України, відповідно має вживати документи видані Україною при перетині кордону України.

Те саме вище питались про американців, так само, перетин Американського кордону для американців тільки по документах виданих урядом ЗША.

Яку статтю цього закону?
Чому мені нічого про це не казали коли, я показував свій канадський паспорт на питання погранця де моя віза в Канаду, чи коли в консульстві при оформленні українського паспорту питались про підставу на проживання в Канаді?

Чому мені нічого про це не казали коли, я показував свій канадський паспорт на питання погранця де моя віза в Канаду, чи коли в консульстві при оформленні українського паспорту питались про підставу на проживання в Канаді?

Тому що це Україна, де завжди працював принцип «взагалі то ніззя але якщо дуже хочеться то можна»

Персональна історія. Торонто, 1997 рік.
Закінчується строк дії закордонного українського паспорту (чомусь видали на 3 роки).
Пішов в консулат на Блурі, питаю віце-консула «що робити з паспортом?».
Він каже - напишіть заяву, принесіть фото і видамо новий.
Я - так ми через 4 місяці отримаємо канадське громадянство, а по українському закону не можна мати друге
Віце-консолі - А ви нікому не кажіть :)

Ну і звичайно що всі зрозуміли чому був прийнятий той закон і від якого другого громадянства він був написаний.

Але я жінці сказав - принципово не буду порушувати закон, інакше навіщо ми їхали з України
Паспорт новий не отримав, в Україну їздив по канадському, отримував туди візу коли було потрібно
Той старий український паспорт з надписом СССР і штампом виделки зберігаю для правнуків :)

Зараз вже не ставлять відмітку про вʼїзд в Штати.
На телефоні аплікуха CBP MPS, заповнив, задекларував, себе сфотографував.
Отримав баркод, погранець його просканував і іди собі по своїх справах.
А в Хуйстоні і погранця не було і таможні. Камери + фейс рекогнишен + маніфест літака - вся інформація з дня народження є.
Вийшов з літака, їдеш по коридору до багажного відділення і на виход :)

DBA

Тому що це Україна, де завжди працював принцип «взагалі то ніззя але якщо дуже хочеться то можна»

Закінчується строк дії закордонного українського паспорту (чомусь видали на 3 роки).
Я - так ми через 4 місяці отримаємо канадське громадянство, а по українському закону не можна мати друге

Ну і звичайно що всі зрозуміли чому був прийнятий той закон і від якого другого громадянства він був написаний.

Але я жінці сказав - принципово не буду порушувати закон, інакше навіщо ми їхали з України
Паспорт новий не отримав, в Україну їздив по канадському, отримував туди візу коли було потрібно
Той старий український паспорт з надписом СССР і штампом виделки зберігаю для правнуків :)

Чого ти вирішив що Україна проти другого громадянства? Не має цього у законі. Вона не визнає другого, а не забороняє. Це різні речі. У законі написано, що кожен українець може здобути друге громадянство і потім при бажанні відмовитися від українського. Поки цього не зроблено, для України ти лише українець, але вона не проти якщо ти маєш інші.  І консули нормально приймають інші паспорти у якості ідентифікації для отримання нового українського

Оті саме ти порушуєш українське законодавство, бо для України ти громадянин України. І для перетину кордону України маєш використовувати документи видані Україною.  Те що ти не маєш діючого паспорта не робить тебе не громадянином.

Паспорт новий не отримав, в Україну їздив по канадському,

Чи виконували ви процедуру виходу з українського громадянства? Якщо ні, то для України ви залишаєтеся її громадянином.

Чого ти вирішив що Україна проти другого громадянства? Не має цього у законі. Вона не визнає другого, а не забороняє. Це різні речі. У законі написано, що кожен українець може здобути друге громадянство і потім при бажанні відмовитися від українського. Поки цього не зроблено, для України ти лише українець, але вона не проти якщо ти маєш інші.  І консули нормально приймають інші паспорти у якості ідентифікації для отримання нового українського

Я ж самого початку написав що не треба цих соплей і воплей про мі нє запрєщаєм фтароє грамадянстіа.
Закон з самого початку був однозначним - ніякого другого.
Це вже потім всякі хитрожопі бені почали - а мене три а не два… і взагалі ві проста фсьо нє так понялі.

А потім виходить указ президента по позбавленню імярека українського громадянства на основі отримання їм громадянства іншої країни.

Закон як дишло - квінтесенція українського законодавства.

І щоб двічі не вставати - ні я не проходив процедуру виходу.  По тій причині що в 1997 році не було такої процедури.
Якщо держава приймає такі закони то нехай вона сама і проводить цю процедуру де юре.
Держава розуміла ідіотизм який сама створила і тому давала мені візу в канадський паспорт як громадянину Канади а не України

Держава розуміла ідіотизм який сама створила і тому давала мені візу в канадський паспорт як громадянину Канади а не України

Цікавий момент. Бардак, сер...

Консульська система - це ще стара совкова система, де все зроблено через дупу.
Вона ще може працює для туристів та тих, хто з самого початку їхав на ПМП (як біженці), а якщо їхав тимчасово на роботу/навчання, а потім залишився, то там замкнене коло.

Я ж самого початку написав що не треба цих соплей і воплей про мі нє запрєщаєм фтароє грамадянстіа.
Закон з самого початку був однозначним - ніякого другого.
Це вже потім всякі хитрожопі бені почали - а мене три а не два… і взагалі ві проста фсьо нє так понялі.

А потім виходить указ президента по позбавленню імярека українського громадянства на основі отримання їм громадянства іншої країни.

Закон як дишло - квінтесенція українського законодавства.

І щоб двічі не вставати - ні я не проходив процедуру виходу.  По тій причині що в 1997 році не було такої процедури.
Якщо держава приймає такі закони то нехай вона сама і проводить цю процедуру де юре.
Якщо президент видасть указ про припинення мого українського громадянства, я спорити не буду. Але до того, я громадянин України по українському законодавстві. Посадові особи, які представляють державу Україна, знають про моє інше громадянство, тобто державу я повідомив. Але платити кілька тисяч доларів і проходити всі круги пекла в консульстві, щоб самому себе позбавити я не збираюсь.

На рахунок візи в Канадський паспорт, я би не радив зараз з канадським паспортом їздити, в даний момент на кордоні швидко знайдуть по базах, що ви не виходили з українського громадянства і з України не випустять.

нема там жодної статті чи пункту, що забороняє набувати інше громадянство, просто особа продовжує визнаватися громадянином України доки не вийшла з громадянства через указ президента.

нема там жодної статті чи пункту, що забороняє набувати інше громадянство, просто особа продовжує визнаватися громадянином України доки не вийшла з громадянства через указ президента.

Це як раз чудовий приклад про закон як дишло. І такої куйні в законодавстві України як гною.
Мій родич покійний якось проаналізував Конституцію України. Знайшов декілька десятків положень які протирічать один одному. Подав записку  в Верховну Раду як треба виправити, отримав відповідь «не на часі»

Контрольне питання -  Чи може президент видавати указ про позбавлення громадянства без згоди такої людини?

Ніколи нікого з Українців не чіпали з амереканськім паспортом в Україні ніхто з моїх друзів не запитував чі ви Українській паспорт маєте

Якщо президент видасть указ про припинення мого українського громадянства, я спорити не буду. Але до того, я громадянин України по українському законодавстві. Посадові особи, які представляють державу Україна, знають про моє інше громадянство, тобто державу я повідомив. Але платити кілька тисяч доларів і проходити всі круги пекла в консульстві, щоб самому себе позбавити я не збираюсь.

На рахунок візи в Канадський паспорт, я би не радив зараз з канадським паспортом їздити, в даний момент на кордоні швидко знайдуть по базах, що ви не виходили з українського громадянства і з України не випустять.

Приклад візи в Канадський паспорт був як підтвердження що аж до 2003 чи 2004 року закон про громадянство України трактувався саме так - ніякого подвійного чи потрійного громадянства. Отримав канадське - автоматом загубив українське.
Інакше консульство України порушували законодавство видаючи візу українському громадянину.

В параші цю проблему кодифікували правильно з самого початку.
Якщо ти жив на теріторії Росії на стан якогось числа 1991 року то ти громадянин Росії і в канадський чи американський паспорт тобі візу не поставлять, поки ти не пройдеш процедуру виходу з громадянства.

А в Україні зляпали на колінці якусь куйню яку кожен може трактувати як хоче.

І я не впевнений у кого буде більше проблем - у мене якщо я  поїду в Україну по канадському паспорту чи у тебе по українському ;o

Приклад візи в Канадський паспорт був як підтвердження що аж до 2003 чи 2004 року закон про громадянство України трактувався саме так - ніякого подвійного чи потрійного громадянства. Отримав канадське - автоматом загубив українське.
Інакше консульство України порушували законодавство видаючи візу українському громадянину.

Якщо ти жив на теріторії Росії на стан якогось числа 1991 року то ти громадянин Росії і в канадський чи американський паспорт тобі візу не поставлять, поки ти не пройдеш процедуру виходу з громадянства.

І я не впевнений у кого буде більше проблем - у мене якщо я  поїду в Україну по канадському паспорту чи у тебе по українському ;o

По канадському не будє а по українському будє для них ти ухілянт і бажання сдерти грошей  переважє

Я в Україну їжджу по британському паспорту. Ніхто ніколи жодних питань не ставив.
На британському кордоні на виїзді взагалі всім начхати і паспортного контролю немає. На вʼїзді електронні турнікети і ніяких відміток в паспорт не ставлять.
Поки були в ЄС так само ніяких відміток в паспорті в країнах ЄС, зараз ставлять штампи.

Ніколи нікого з Українців не чіпали з амереканськім паспортом в Україні ніхто з моїх друзів не запитував чі ви Українській паспорт маєте

Достатньо одного разу коли запитають тебе, зазирнуть в очі і скажуть як я колись почув «я же віжу что у тебя денег кури не клюют»

Достатньо одного разу коли запитають тебе, зазирнуть в очі і скажуть як я колись почув «я же віжу что у тебя денег кури не клюют»
Вудік виглядає як бомж то навряд це його торкнеться

не зрозумів

Вудік виглядає як бомж то навряд це його торкнеться

тут всі виглядають так  з Ваалл марта дешевлого одягаються
таке життя

тут всі виглядають так  з Ваалл марта дешевлого одягаються
таке життя
:lol:

:lol:

покоління виросло в шортах і кедах на боссу ногу івзимку пальці обморожують

Єдина різниця, що при їзді по Українському, я прекрасно знаю, що мене чекає і знаю які мені потрібні документи, щоб доказати, що маю право перетнути кордон. А от в тебе при їзді по Канадському може бути сюрприз, що Україна вважає тебе своїм громадянином.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія