Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

Вищевказані заклади цілком по кишені процитованому. Але він поступив сина... сам писав куди.

Для того щоб були зарахованим в Гарвард чи Оксфорд, гроші  не відіграють фактично ніякої  ролі. Навіть тестові бали не головне. Там свої критерії відбору студентів відомі тільки цим університетам.

Мені просто цікавий саме цей вибір з чисто практичної точки зору..

Чим поганий університет Калгарі? Постійно в списках кращих університетів в світі.

burlington - ти хто такий?

:lol:

Вуйко_З_Онтаріо, доповідь, сподіваюсь тебе продажну шкуру забанять.
Не хвилюйся він не з Канади  :lol:
він коли запостив  що снайперську гвинтівку продав на Україну
з Прикладом опецька недопалка разом з бендеревцем трусять фуп на гроші щоб купити у Сергія опецька ака приклади :lol:
і перепродати в всу
телепні що скажешь

Не хвилюйся він не з Канади  :lol:
він коли запостив  що снайперську гвинтівку продав на Україну
з Прикладом опецька недопалка разом з бендеревцем трусять фуп на гроші щоб купити у Сергія опецька ака приклади :lol:
і перепродати в всу
телепні що скажешь
Ну ти і підар

nik

:laugh:  :facepalm:

Сьогодні був свідком того як незнайомі люди (сестра сусіда бойфренда моєї доньки, приблизно так) передали кубометр, чи близько того, подарунків нашим новим емігрантам. WOW, такого ще не бачив. І хто каже що з Канадою щось не так? Кацам і проплаченим цього не зрозуміти.

за три місяці в"їхало 350 тис іммігрантів
можна подумати що вуйко з онтаріо сам не іммігрант а канадієць з діда-прадіда
недарма кажуть що найбільше щодо понаєхів плачуться ті хто сам понаїхав але трохи раніше
мабуть конкуренції бояться

Чим поганий університет Калгарі?
Я не знаю. Це ж не я написав, а тато студента
А що ви можете сказати про Альберту? Якась вона галіма

Да вона ніде не була по всій Північний Америці, яка в сраку експерткіня?
Ось мені наприклад подобається Бостон, Нова Англія, але якщо то з Канади то то Нова Шотландія, та НьюФаунленд. Але там дуже слабка економіка як я розумію.

Бостон хороший город, подмарафетили последние 20 лет. Но если не «бостонский брамин» или ирландец, там делать нечего.

можна подумати що вуйко з онтаріо сам не іммігрант а канадієць з діда-прадіда
недарма кажуть що найбільше щодо понаєхів плачуться ті хто сам понаїхав але трохи раніше
мабуть конкуренції бояться
Проблема не в іммігрантами як таких а в кількості за рік.завжди було десь 200 000 за рік і то система пихтіла їх переправити.500 000 це просто нереалістичний варіант.Крім того раніше значну частину становили люди по бальні системі або возз'єднання родин,тобто або гроші і скіли або підтримка родини.Зараз більше азилянтів.Тупо нехватає житла і нема роботи.Випадають в маргінес

Сьогодні був свідком того як незнайомі люди (сестра сусіда бойфренда моєї доньки, приблизно так) передали кубометр, чи близько того, подарунків нашим новим емігрантам. WOW, такого ще не бачив. І хто каже що з Канадою щось не так? Кацам і проплаченим цього не зрозуміти.
Ми вчора розмовляли з Наталкіною однокурсницією з інстітуту мешкають  Штугарді
живуть  дужє бідують викручуються на 15 евро в день купляють продукти  сімья з 4 людей + плюс мають карти на уціньоні продукти дє має право придбати  одну пачку масла на тиждень якіся фрукти івермішель …..
Наталка спитала ви маєте телевізор
кажуть ні немаємо 
знайомі кажуть що знайшли собі на вулиці а ми невизучі до сіх пір нам не попався телевізор

Це не дивно. Ми замовляємо благодійний трак Vietnam Veterans чи не кожного другого місяця. Коли довго живеш то обростаєш речами які гарні, майже в ідеальному стані, але або діти вже переросли, або по одній чи іншій причині ми не користуймось. Одного спортивного знаряддя в ідеальному стані на багато тисяч доларів поїхало до дітей яким за нього не потрібно платити.

молодці

Как ватный форум ФУП превратить в идеологическое оружие Украины ?  Поставить на службу Украине.
1.Убрать сук которые им рулят.
2. Разбанить тех патриотов которых эти суки забанили.
3. Открыть таким как я возможность создавать темы обсуждения.
4 . Поставить форумное быдло на место.
5. Поблагодарить меня за предложение.

Как ватный форум ФУП превратить в идеологическое оружие Украины ?  Поставить на службу Украине.
1.Убрать сук которые им рулят.
2. Разбанить тех патриотов которых эти суки забанили.
3. Открыть таким как я возможность создавать темы обсуждения.
4 . Поставить форумное быдло на место.
5. Поблагодарить меня за предложение.
Сметанко не зловживай не переходь на паскудство  не товчі інші теми
 :)
PS славко гондон одназначно так? всі знають

живуть  дужє бідують викручуються на 15 евро в день купляють продукти  сімья з 4 людей + плюс мають карти на уціньоні продукти дє має право придбати  одну пачку масла на тиждень якіся фрукти івермішель …..
кажуть ні немаємо 
знайомі кажуть що знайшли собі на вулиці а ми невизучі до сіх пір нам не попався телевізор

То не антик вже там опинився?

То не антик вже там опинився?
ні це вчителі х Херсоньскої області які не розторопні  не брихливі прості люди
які не вміють красти

ні це вчителі х Херсоньскої області які не розторопні  не брихливі прості люди
які не вміють красти

Та він теж не краде і дуже освічений, лише йому завжди в картах приходять одні шістки.

Та він теж не краде і дуже освічений, лише йому завжди в картах приходять одні шістки.
там горє у кожного з нас є твкі друзі виховані та інтелегентні 
вони всіеє сімьєю ходять милуватися карпами на озері  пускають слюні бо ловити там їх нізя
такі ніякі  як щє вони дітей наробили

там горє у кожного з нас є твкі друзі виховані та інтелегентні 
вони всіеє сімьєю ходять милуватися карпами на озері  пускають слюні бо ловити там їх нізя
такі ніякі  як щє вони дітей наробили

Як той казав: "Діти робити - справа не хитра"

N88

Для того щоб були зарахованим в Гарвард чи Оксфорд, гроші  не відіграють фактично ніякої  ролі. Навіть тестові бали не головне. Там свої критерії відбору студентів відомі тільки цим університетам.

Прохамасівський чорний транс проходить автоматом.

Як той казав: "Діти робити - справа не хитра"
так і є X(  але вони щє не знають що таке палатка і подорожі

Ale

кажуть ні немаємо 
Хай п***а зі штутгарту назад в рязань)

Підкину зради з Канади
Зараз щоб записатись на новий закордонний паспорт треба це робити онлайн через Дію,або мати рахунок в укрбанкові або цифровий підпис зареєстрований.Це повна думка,повно людей які немають жодного з цих інструментів.Більші сть приїхала з Польщі,Чехії тощо або живуть тут давно .Це все пхає людей забити на Україну і ніколи не повертатись.Видно прихильники певної політсили хочеться ще щоб і діаспора плюнула на Україну.
Прогрес не зупинити,ідіотів не вилікувати

Чим поганий університет Калгарі? Постійно в списках кращих університетів в світі.

Університет Калгарі, це середнячок в Канаді, вже краще дивитись на університет Альберт, але це не дуже має значення головне вчити, що подобається

Видно прихильники певної політсили хочеться ще щоб і діаспора плюнула на Україну.
Діаспора яка впливає на допомогу Україні від Канади, немає українських паспортів то їм пофіг, що там зелена влада з ними робить тому не бійтесь , діаспора не плюне

Прохамасівський чорний транс проходить автоматом.
(tu)

Діаспора яка впливає на допомогу Україні від Канади, немає українських паспортів то їм пофіг, що там зелена влада з ними робить тому не бійтесь , діаспора не плюне
Не Пиши те про що не знаєш.Впливає вся діаспора.Просто укрпаспорти викинуть всі хто приїхав і забудуть дорогу як туди вертатись.Через 3- 4 роки ці 200 000 отримають паспорти і їхні голоси будуть важливі для місцевих MP.
Мої батьки тут і більше PR їм не треба але для зелених курв вони тепер ввідходиТепер буде для консульств два сорти українців- з Дією і без.Прогрес ,хулі

Не Пиши те про що не знаєш.Впливає вся діаспора.Просто укрпаспорти викинуть всі хто приїхав і забудуть дорогу як туди вертатись.Через 3- 4 роки ці 200 000 отримають паспорти і їхні голоси будуть важливі для місцевих MP.
Мої батьки тут і більше PR їм не треба але для зелених курв вони тепер ввідходиТепер буде для консульств два сорти українців- з Дією і без.Прогрес ,хулі
Я якраз знаю про що пишу так як знаю/волонтерю про КУК, а з тих 200 тисяч, активних українців буде паро тисяч,а всі інші як ти казав просто забють на Україну ,подивись на проукраїнські мітинги, щось вони не репрезентують ті 200 тисяч

Підкину зради з Канади
Зараз щоб записатись на новий закордонний паспорт треба це робити онлайн через Дію,або мати рахунок в укрбанкові або цифровий підпис зареєстрований.Це повна думка,повно людей які немають жодного з цих інструментів.Більші сть приїхала з Польщі,Чехії тощо або живуть тут давно .Це все пхає людей забити на Україну і ніколи не повертатись.Видно прихильники певної політсили хочеться ще щоб і діаспора плюнула на Україну.
Прогрес не зупинити,ідіотів не вилікувати

Ті хто приїхав давно вже мають канадське громадянство і нікуди повертатись не збираються. Як і ти.
На кого розрахована твоя награна істерика?

В мене нема істерики але тепер коли бачитиму свою MP а це раз в місяць два то обовязково поясню які підараси зелена влада.А 200 000 які залишаться в Канаді стягнуть ще 100 000 і буде Україна населена рішалами і пенсами.Консульські послуги це для громадян а не громадяни для консульств.Ідіотичн і дії теперішнього уряду непокращують стосунок українців до влади.Яка ціль такого відношення до своїх?

Українське консульство робить консульскі послуги громадянам України а не Канади.
І сподіваюсь що MP пояснить це любому ідіоту

Купа людей не брали канадське громадянство, з різних причин і тому ці нововведення їх стосуються,купа новоприбулих немає дію чи рахунок в Українському банку,тепер всі вони.и отримали велике фак ю від українського міністерства закордонних справ.Тупа бюрократія фореве.Слава диджиталізації.
Забув зовсім- боневтіку слава

Пистьож про купу людей які не брали канадське громадянство…
Наведи декілька прикладів і по яким причинам.

Хоча можеш не наводити. Кацапчик зпалився :D

den

З тих хто поїхав в Канаду - мізер повернеться назад

Війна - надовго

І з Канади не наїздишся в Україну до родичів

Ну от я, був паспорт прострочений купу років, якраз перед війною хотів поїхати в Україну, то зробив новий український паспорт. То ще 8 років буду мати можливість поїхати, а потім напевно вже все. По Канадському їхати не буду, бо громадяни України мають в'їзджати по українських документах.

А на рахунок місцевих МР, якщо вам не подобається поточна влада в Україні, то я так розумію, що хочете поміняти її на ставленика хуйла отими походами до МР?

Купа людей не брали канадське громадянство, з різних причин і тому ці нововведення їх стосуються,купа новоприбулих немає дію чи рахунок в Українському банку,тепер всі вони.и отримали велике фак ю від українського міністерства закордонних справ.Тупа бюрократія фореве.Слава диджиталізації.
Забув зовсім- боневтіку слава

От жэ піздунчік

От жэ піздунчік
Нє, ну ті що нелегалами заїхали в 90 мали дуже довгий шлях, до канадських паперів. Деякі до тепер ще не легалізувались.

Нє, ну ті що нелегалами заїхали в 90 мали дуже довгий шлях, до канадських паперів. Деякі до тепер ще не легалізувались.
Бажаю їм вдачі і отримати папери  цє так важливо

Ну от я, був паспорт прострочений купу років, якраз перед війною хотів поїхати в Україну, то зробив новий український паспорт. То ще 8 років буду мати можливість поїхати, а потім напевно вже все. По Канадському їхати не буду, бо громадяни України мають в'їзджати по українських документах.

А на рахунок місцевих МР, якщо вам не подобається поточна влада в Україні, то я так розумію, що хочете поміняти її на ставленика хуйла отими походами до МР?

Ти свідомо порушуєш український закон, бо Україна не дозволяє  подвійне громадянство.
І не треба починати відмазки що нє всьо так адназначьно…

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія