Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Ви нафуя тут засираєте тему генераторами ?

Я так зрозумів, його пацієнти не завжди можуть до кінця второпати, що вони в лікарні  :gigi:
так вони ше і служать з його слів

Ви гвинтик у системі. Ніхто не оцінює гвинтика самого по собі, а лише як частину цілого механізму.

Ви ж не аналізуєте роботу окремо кожного працівника ТЦК, а постійно лише кричите, як все погано. Не бачу чим у вас інша ситуація.

Не всім дано бачити) Особливо штабним і на зарплаті)

так вони ше і служать з його слів

Саме так.Я не кажу що так буває часто але такі випадки дійсно зустрічав. І взагалі сміхуйочки тут недоречні. Ніхто від цього не застрахований. У житті ситуації різні є. Зламати можна майже будь кого.

Да вы ебанулись. Шо вы до врача адекватного доебались?
Читаю прозреваю. Юноша бледный со взором горящим рассказывает какой он хороший и какой врач аяяй.
Тернополянин один из немногих кто пишет по теме и дает понимание происходящего, и не флудит бессодержательным бредом в отличие от большинства
Просьба отЪебаться.

Та хай потішаться) Заодно мудрі люди побачать рівень їхнього інтелекту.

Я чесно плачу всі податки, жодних зарплат у конверті, жодних ФОПів і інших схем. Хабарів не даю.

Якось неоднозначно і провокативно. Яких-яких схем?
Я ФОП з 1995 року. Я нечесно плачу податки?  8-:

Ви, знаєте, ляпайте та не обляпайтеся не обляпуйте інших.

якийсь тупий наїзж на лікаря
він має оголосити протест і піти з роботи?

Ха ха творців,чоловіче,гвинтиків
Та то або якийсь школяр або можливий пацієнт.Якось дуже тупо- прямолінійно.Як робот

Та то або якийсь школяр або можливий пацієнт.Якось дуже тупо- прямолінійно.Як робот

Так так дурбелику. Хто перший халат вдягнув той і дохтор.

Сорі це я не тобі.

Ну уяви собі.22 рік,привозять до мене чоловічка який служить у нашій ВЧ. Його трусить,він затинається, і каже що не може цього всього винести бо в нього їде дах. І мені потрібно прийняти рішення. Приклад 2,з свіжого,приїжджає начмед ВЧ,привозить "клієнта" Не передова. кісь там мости в області охороняють. Пацани з ним спати бояться. Ходить либиться,служити хоче. А от його не хочуть. Бо реально стрьомний,зброї давно не дають. Ні з ким не спілкуєтьсяі,тільки сука либиться. Приклад 3 вже з 24 року. Пацан рік на фронті. Чує голоси. Стрьомний піпець. Треба розібратися чи дійсно у нього ті голоси є. І таких сотні. В т ч з ВЛК. От це і є моя робота якщо спрощено дуже.
Вопще-то в таких випадках кладуть на дурку тижнів на два щоб розібратися, а не везуть х*уй пойми до кого.

Ну уяви собі.22 рік,привозять до мене чоловічка який служить у нашій ВЧ. Його трусить,він затинається, і каже що не може цього всього винести бо в нього їде дах. І мені потрібно прийняти рішення. Приклад 2,з свіжого,приїжджає начмед ВЧ,привозить "клієнта" Не передова. кісь там мости в області охороняють. Пацани з ним спати бояться. Ходить либиться,служити хоче. А от його не хочуть. Бо реально стрьомний,зброї давно не дають. Ні з ким не спілкуєтьсяі,тільки сука либиться. Приклад 3 вже з 24 року. Пацан рік на фронті. Чує голоси. Стрьомний піпець. Треба розібратися чи дійсно у нього ті голоси є. І таких сотні. В т ч з ВЛК. От це і є моя робота якщо спрощено дуже.

Важка робота насправді.

N88

Вопще-то в таких випадках кладуть на дурку тижнів на два щоб розібратися, а не везуть х*уй пойми до кого.

Людина посміхається - кладуть в дурку?
Да ви батєнька прямо з совка телепортувались.

Людина посміхається - кладуть в дурку?
Да ви батєнька прямо з совка телепортувались.
Якщо йому зброю бояться давати і спати поряд, то це трохи більше ніж просто посміхається.
А по друге в армії завжди кладуть на дурку щоб там досконало розібралися з поцієнтом що з ним далі робити.

А по друге в армії
як служба? де ти зараз? куди далі?

8-:
везуть на влк потім лікар кладе в дурку якщо є на то потреба десь так

якийсь тупий наїзж на лікаря
він має оголосити протест і піти з роботи?
Це якась дурна звичка. Доколупатись натягкючи сову на глобус.

Тільки я побачила, що тут був ще один пост від Моллі?
Цікаво, хто чистить гілку ?
Хтось із ніком Voenkom.

Якщо йому зброю бояться давати і спати поряд, то це трохи більше ніж просто посміхається.
А по друге в армії завжди кладуть на дурку щоб там досконало розібралися з поцієнтом що з ним далі робити.

Було так,до війни. Зараз трохи по іншому.

Тільки я побачила, що тут був ще один пост від Моллі?
Цікаво, хто чистить гілку ?
Хтось із ніком Voenkom.
не пишу тут, сьогодні тільки один пост тицнула і він є

Voenkom - так креативно  :lol:

в інших гілках мабуть буде зелюк, противопорох, заюль, etcetera

сорі за офтоп 

не пишу тут, сьогодні тільки один пост тицнула і він є

Voenkom - так креативно  :lol:

в інших гілках мабуть буде зелюк, противопорох, заюль, etcetera

сорі за офтоп 
Та да, знайшла той, "пропавший" допис на Адмінфорумі.
Вибачаюсь за помилку.

15.02.2024 16:55
У Харкові старшому сержанту бригади "Азов" Національної гвардії України Степану Головку принесли повістку від ТЦК. Однак захисник уже 21 місяць перебуває у російському полоні, розповіла дружина бійця, військова Анна Байда. А ще жінку обурило те, що її чоловік майже два роки перебуває в полоні, а районний ТЦК про це не знає.

Цікаво, штраф в сумі 5100 грн випишуть?.. У відповідь на мій дзвінок черговий РТЦК мені, військовослужбовиці ЗСУ, запропонував взяти відпустку та приїхати до Харкова для розв'язання цього питання. Нагадую, майже два роки полону – районний військкомат навіть не знає що людина на службі
– написала дружина військового. :facepalm1:

15.02.2024 16:55
У Харкові старшому сержанту бригади "Азов" Національної гвардії України Степану Головку принесли повістку від ТЦК. Однак захисник уже 21 місяць перебуває у російському полоні, розповіла дружина бійця, військова Анна Байда. А ще жінку обурило те, що її чоловік майже два роки перебуває в полоні, а районний ТЦК про це не знає.

Цікаво, штраф в сумі 5100 грн випишуть?.. У відповідь на мій дзвінок черговий РТЦК мені, військовослужбовиці ЗСУ, запропонував взяти відпустку та приїхати до Харкова для розв'язання цього питання. Нагадую, майже два роки полону – районний військкомат навіть не знає що людина на службі
– написала дружина військового. :facepalm1:

В ТЦК з документами велика біда.
Таке враження, що десь процентів 10 документів просто викидається і ніяк не фіксуються.
Є люди у яких кожного року повністю гублять особові справи...

Всі повнолітні повинні бути військовозобов'язаними незалежно від статі, — командир батальйону безпілотників "Ахіллес" Федоренко.

Також він виступив проти демобілізації військових через 36 місяців.

До мобілізаційного законопроєкту вже подали понад 800 поправок, — нардеп Федієнко.

За оцінками парламентаря, до 21 лютого поправок до законопроєкту буде щонайменше три тисячі.

батальйону безпілотників "Ахіллес"

В ветке про ухилянтов символично)))
--------------
Фетида, узнав о готовящемся походе и зная, что её сыну суждено погибнуть под стенами Трои, спрятала Ахилла, тогда ещё ребёнка, на острове Скирос. Там девятилетний Пелид, переодетый в девочку и носивший, по разным источникам, имя Пирра, Керкесира или Исса, проводил время в играх с дочерьми местного царя Ликомеда. Несмотря на свой юный возраст, он вступил в связь с одной из царевен, Деидамией, и та позже родила сына Неоптолема.
...
Разгневанный Ахиллес отказался от дальнейшего участия в битвах ... Ни бедствия греков под стенами Трои, ни мольбы и обещания посольства, которое, по совету Нестора, снарядил к Ахиллесу Агамемнон, не могли смягчить гнева героя
----------------

Всі повнолітні повинні бути військовозобов'язаними незалежно від статі, — командир батальйону безпілотників "Ахіллес" Федоренко.

Також він виступив проти демобілізації військових через 36 місяців.

Його діло командувати безпілотниками,  на які він доречі не заробляє.

Будь-які роботодавці насправді намагаються відтермінувати розкриття інформації про склад своїх працівників настільки, наскільки це можливо. Не тому що роботодавці погані, а тому що вони потім просто не зможуть втримати своїх же працевлаштованих людей. Якщо працівники розуміють, що дані про них є в ТЦК, і що 50-відсоткова квота на бронь вже майже використана, то були непоодинокі випадки, коли вони просто звільнялися», – зазначив нардеп.

Наталуха розповів, що у компаніях йде постійне скорочення штату, адже люди, які не входять у 50% заброньованих, починають звільнятись, після чого квота 50% військовозобов’язаних буде формуватися вже з тих, хто залишився. :lol:

Один з законопроєктів щодо бронювання розробляється за участі голови економічного комітету Верховної Ради Дмитра Наталухи. Його суть полягає у бронюванні підприємствами з «білими» зарплатами без заборгованостей зі сплати податків персоналу за фіксовану щомісячну суму (попередньо – 20 тис. грн.). Це стосуватиметься всіх підприємств, але є й обмеження – забронювати можна буде не більше 50% працівників і не більше, ніж на рік кожного. ;o

Будь-які роботодавці насправді намагаються відтермінувати розкриття інформації про склад своїх працівників настільки, наскільки це можливо. Не тому що роботодавці погані, а тому що вони потім просто не зможуть втримати своїх же працевлаштованих людей. Якщо працівники розуміють, що дані про них є в ТЦК, і що 50-відсоткова квота на бронь вже майже використана, то були непоодинокі випадки, коли вони просто звільнялися», – зазначив нардеп.

Наталуха розповів, що у компаніях йде постійне скорочення штату, адже люди, які не входять у 50% заброньованих, починають звільнятись, після чого квота 50% військовозобов’язаних буде формуватися вже з тих, хто залишився. :lol:

Один з законопроєктів щодо бронювання розробляється за участі голови економічного комітету Верховної Ради Дмитра Наталухи. Його суть полягає у бронюванні підприємствами з «білими» зарплатами без заборгованостей зі сплати податків персоналу за фіксовану щомісячну суму (попередньо – 20 тис. грн.). Це стосуватиметься всіх підприємств, але є й обмеження – забронювати можна буде не більше 50% працівників і не більше, ніж на рік кожного. ;o

потрібні солдати, підприємці не потрібні

потрібні солдати, підприємці не потрібні
а де касу брати ?

Україні потрібно додатково 720 млрд грн фінансування витрат на мобілізацію 400-500 тисяч солдатів, про що говорило керівництво ЗСУ. Це дуже велика сума, і щоб її знайти, владі доведеться ухвалювати непопулярні рішення. Зокрема, можуть зрости ставки деяких податків та військового збору. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев

Другу добу косяки ловлять

Ловлять то добре. Питання скільки не ловлять за дужки винесено))) Бо статистики немає.

а де касу брати ?

Україні потрібно додатково 720 млрд грн фінансування витрат на мобілізацію 400-500 тисяч солдатів, про що говорило керівництво ЗСУ. Це дуже велика сума, і щоб її знайти, владі доведеться ухвалювати непопулярні рішення. Зокрема, можуть зрости ставки деяких податків та військового збору. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев

Ці редиска до цього часу ще не ввели військовий податок на засоби розкоші. Податок на дорогі авто, недвігу, ювелірку вводиться просто і буде навіть позитивно сприйняте в масі. Але ж "на своїх" рука в блядєй не піднімається...

В мене в канторі за півроку 6 повісток через відділ кадрів. 3 звільнення, 2 мобілізований, 2 влк і якісь там відстрочки по здоров'ю...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 18 гостей

Повна версія