Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Планую їхати наступного понеділка 22. Відпишу
Дякую. І питання - що там написано у довідці -як вона має бути оформлена?

https://тсн/ato/poyihav-za-mashinoyu-teper-na-poligoni-volonteram-na-kordoni-vruchayut-povistki-2492188.html

Ось ще випадок з волонтерами, які возять машини. Так що ставимо діагноз - проблема саме в прикордонниках. Треба розібратись, хто їм дав вказівку вчиняти усю цю діверсійну діяльність.    :X

Дякую. І питання - що там написано у довідці -як вона має бути оформлена?
Аркуш меньше ніж А5, де вказано даду від якої було прийнято рішення про надання відстрочки, і у вигляді таблиці мої дані, посилання на статтю згідно якої я маю право на відстрочку, посилання на серію та номер посвідчення і МСЕК  які я надавав. І підпис з печаткою

Не можу розібратися як тут вставити фото з телефону.

Та хз. В мене в постанові пише лише остаточний діагноз і статті наказу. Огляд всіх лікарів не пише.
По лікарях то бігунок в них є.
Але то не постанова

Звиняйте, збрехав. :shuffle:
Те, що видають на руки то довідка, а постанова то мабуть в справі лежить.

П'єса "Кабмін і закон про мобілізацію:
- Дивіться, який гівняний законопроект про мобілізацію ми підготували!
- Справді, відверто гівняний, молодці!
- Ми старались! Правда, жахливий!?
- Дуже! Гірше було б важко зробити!
- Дякуємо за оцінку! Там ще про призив інвалідів і заборону користуватись авто!
- Потужно! І нічого справді конкретного і дієвого?
- Абсолютно!
- Так тримати! Все для перемоги!

* Арахамія - "Законопроект про мобілізацію повертається ініціатору на доопрацювання"  (всі обнімаються, святкують, танцюють, лунає незламна музика)

Жодного дня без здобутків

Аркуш меньше ніж А5, де вказано даду від якої було прийнято рішення про надання відстрочки, і у вигляді таблиці мої дані, посилання на статтю згідно якої я маю право на відстрочку, посилання на серію та номер посвідчення і МСЕК  які я надавав. І підпис з печаткою

Не можу розібратися як тут вставити фото з телефону.

Дякую. А там дата прр рішення прр відсрочку, вона ось цьогорічна, чи коли ви ВЛК про зняття з обліку прозодили?

Дякую. А там дата прр рішення прр відсрочку, вона ось цьогорічна, чи коли ви ВЛК про зняття з обліку прозодили?

Дата рішення 08.01.2024, відстрочку надано до 01.01.2025. З облiку мене не знято, останнє ВЛК проходив ще в 2020 році за місцем постійного проживання. В тимчасовому посвідченні(білому квитку) вказано що потрібно пройти переогляд в 2025 році. А коли ставав на облік тут за місцем ВПО, в 2022 році, та нещодавно коли подавав заяву щоб отримати цей витяг - на нове ВЛК не ганяли.

Дата рішення 08.01.2024, відстрочку надано до 01.01.2025. З облiку мене не знято, останнє ВЛК проходив ще в 2020 році за місцем постійного проживання. В тимчасовому посвідченні(білому квитку) вказано що потрібно пройти переогляд в 2025 році. А коли ставав на облік тут за місцем ВПО, в 2022 році, та нещодавно коли подавав заяву щоб отримати цей витяг - на нове ВЛК не ганяли.
на рік дали, планують, шо ти вилікуєшся мабуть

на рік дали, планують, шо ти вилікуєшся мабуть

В мене група довічно. Може сподіваються що наступного року вже й другу групу можна буде законно пакувати.
А взагалі в порівнянні з тим що чув - ще досить добре все вийшло. Неодноразово, у тому числі в тут, чув та читав що деякі ТЦК посилають на ВЛК незалежно від наявності законної підстави для відстрочки. А далі як повезе, або в лікарню для підтвердження діагнозу, або одразу придатний і починають вмовляти підписати згоду добровольцем.

В мене група довічно.
МСЕК для ВЛК просто інформативний додаток.
вчи 402-й

яка група? Друга, третя?
А третю вже пакують?

Останнє редагування: 14 січня 2024 16:18:57 від Optimistic

яка група? Друга, третя?
А третю вже пакують?

Поки закон не змінмли - ніяку не пакують. Бо в законі  написано, що інвалід може бути мобілізований лише як доброволець. Поки закон не змінять - так. А ось як людина отримує інвалідність на службі, то його фіг спишуть з зброєнних сил без рішення ВЛК.

В мене трохи друга ситуація, група 3 довічна, але з обліку знято. Потім я знов ставав на облік 22-го року, щоб знятись, бо загубив посвідчення. І вони повторно мене визнали непридатним, при проходженні ВЛК рік тому,  і зняли з обліку. Ось я й міркую - що вони і такій ситуації мають мені писати в довідці, аби прикордонники не доя...увались.

В мене трохи друга ситуація, група 3 довічна, але з обліку знято. Потім я знов ставав на облік 22-го року, щоб знятись, бо загубив посвідчення. І вони повторно мене визнали непридатним, при проходженні ВЛК рік тому,  і зняли з обліку. Ось я й міркую - що вони і такій ситуації мають мені писати в довідці, аби прикордонники не доя...увались.

А в військовому квитку є відмітка що знято або виключено з обліку? Може на кордоні буде достатньо квитка з цією відміткою? В мене вказано що "непридатний в мирний час, обмежено придатний у військовий час", а з обліку не знято та не виключено. В вашому випадку, якщо повністю виключено з обліку може цього буде достатньо без інших довідок?
 Краще спитати в ТЦК, щоб потім з кордону не повертатися додому.

яка група? Друга, третя?
А третю вже пакують?

2

Вже є нова ініціатива від слуг

Водночас вона заявила, що в новому законопроєкті про мобілізацію передбачається відстрочка для людей з інвалідністю. Про це Мошенець розповіла в ефірі телемарафону.

Народна обраниця пояснила, що новий варіант закону передбачає не групи інвалідності, а певні конкретні захворювання, за наявності яких людина може отримати відстрочку або звільнення від служби. При цьому вона уточнила, що це питання стосується не лише самих військовозобов'язаних, а й членів їхніх сімей.

Тобто тепер може таке бути що група взагалі не буде мати значення. Так вони і від інвалідів відстати не можуть

Водночас вона заявила, що в новому законопроєкті про мобілізацію передбачається відстрочка для людей з інвалідністю. Про це Мошенець розповіла в ефірі телемарафону.

Народна обраниця пояснила, що новий варіант закону передбачає не групи інвалідності, а певні конкретні захворювання, за наявності яких людина може отримати відстрочку або звільнення від служби. При цьому вона уточнила, що це питання стосується не лише самих військовозобов'язаних, а й членів їхніх сімей.

Тобто тепер може таке бути що група взагалі не буде мати значення. Так вони і від інвалідів відстати не можуть

вже була інформація, що в Україні буде європейська система інвалідностей на основі відсотків втрати працездатності. Тому групи відмінять.

вже була інформація, що в Україні буде європейська система інвалідностей на основі відсотків втрати працездатності. Тому групи відмінять.
можливо це було б логічно.
а то існує дві окремих системи. одна - це система воєнкомату з переліками хворіб. інша - це система груп інвалідності, груп лише є 3 і на мою думку це дуже груба класифікація.

але вироблення єдиної системи - це справа нешвидка.

А в військовому квитку є відмітка що знято або виключено з обліку? Може на кордоні буде достатньо квитка з цією відміткою? В мене вказано що "непридатний в мирний час, обмежено придатний у військовий час", а з обліку не знято та не виключено. В вашому випадку, якщо повністю виключено з обліку може цього буде достатньо без інших довідок?
 Краще спитати в ТЦК, щоб потім з кордону не повертатися додому.

Не квитку, а тимчасовому посвіжченні є. Але чи допоможе це при проходженні кордону, як буде розпорядження питати саме довідку? З нашими прикордоннниками вже краще мати купу документів, на кожне їх збочення  :X

Один чувак 18 років оформився на Шлях, як водій , відмовили в перетині кордону - невистарчає досвіду для міжнародних перевезень (неофіційно) :gigi:  на початок повномаштабки мав 16, 100 раз міг свалить, тепер фуй
У 16 мабуть самостійно не виїдеш.

Ось спочатку хай зроблять, а потім вже до цього мобілізацію ажаптують, а не усе через сраку.

Может получится так что например отец имеет отсрочку из за сына инвалида 2й группы  а
болезнь самого инвалида не попадает под отсрочку....

Не квитку, а тимчасовому посвіжченні є. Але чи допоможе це при проходженні кордону, як буде розпорядження питати саме довідку? З нашими прикордоннниками вже краще мати купу документів, на кожне їх збочення  :X
якщо вказано що виключений з обліку і це зроблено після 24.02.22 то цього достатньо.
якщо ж написали "знятий з обліку", то це проблема, треба переробити.

Була і планується. І впровадження почнеться аж з 2025 року. А закон треба вже зараз. Я от не розумію. Невже спеціально робиться все так,щоб було максимально заплутано? Нахрена тоді це? По суті вже простіше це просто перекинути на ВЛК тоді взагалі без врахування будь яких груп(це теж треш буде) Але нафіга от таке якесь половинчасте рішення? Маразматичне.Це буде ще гірше ніж би просто тупо вирішувалося все на ВЛК. Або дайте інвалідам відстрочку або просто не враховуйте груп взагалі. Дибіли чесне слово.Явний жирний натяк на корупційні ризики. Вирішувати чи те захворювання чи не те хто буде? Якщо ВЛК то нафіга лишні оці цирки з конями?Якщо не ВЛК то взагалі треш.

Может получится так что например отец имеет отсрочку из за сына инвалида 2й группы  а
болезнь самого инвалида не попадает под отсрочку....

Саме так. І це маразм.

а нащо ця народна обраниця лізе коментувати?
закон кабміну повернули, кабмін і новий напише, її думки нікому не треба

Що, хвороби будуть в законі перераховувати списком?

Я тому й кажу що маразм. Що один список для ВЛК і інший для інвалідів? А інакше ніяк не вийде.Працюють законотворці професіонали.

якщо вказано що виключений з обліку і це зроблено після 24.02.22 то цього достатньо.
якщо ж написали "знятий з обліку", то це проблема, треба переробити.

А якзо виключений 20 року? Бачте, скільки може бути засобів придовбатися!  :laugh: Раніше документи на інвалідність показав, і їдеш собі без проблем. А зараз не зрозуміло - яка доза сечі вдарить у голову тим прикордонникам?

А якзо виключений 20 року?
якщо не виїздив ні разу в період 22-24, то можуть не випустити, відправлять в тцк за свіжим папірцем.

так, вони вже перераховуються ось
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08...#Text

можливо будуть уточнення бо там багато чого залежить від субєктивного рішення коміссії

так, вони вже перераховуються ось
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08...#Text

можливо будуть уточнення бо там багато чого залежить від субєктивного рішення коміссії

Ну так це норми ВЛК. Якщо інваліди підуть суто по нормах ВЛК то до чого тут взагалі група? По суті група не буде мати жодного значення.

якщо не виїздив ні разу в період 22-24, то можуть не випустити, відправлять в тцк за свіжим папірцем.

По 3 рази на рік їздив. Але в 2022-23 вони взагалі в мене то прсвідчення з ТЦК не питали. Я його пхав під носа, а вони - а чого ви виключеней? А документи на інвалідність є? А ось щараз буде, що треба саме цей документ, а посвідчення інваліда, що прописано у низ на сайтф - їм вже не цікаве. Я останній раз його взагалі у Києві лишив, тільки документи інваліда з собою брав.

чому ви другу добу пишете про інвалідності ? ви що інваліди ?  :-)o

Чого відразу інваліди? У мене частково з цим робота пов*язана.Працюю в лікарні і до мене якраз йдуть ті кого направляє ВЛК по моєму профілю. Роботи і так вагон а якщо приймуть цю всю куйню і кожного інваліда на облік наново і повторне обстеження уявляєш скільки буде гемору? Але я не тому вважаю що по інвалідах це повна куйня. От уяви реально хворій людині знов це дінамо по колу ходити за бумажками,заключеннями і т д.Нафіга цей цирк.Було б ще ВЛК таке як має бути то одне,але ж ми знаємо як це все зараз працює.

У нас навіть dimec інвалід  :weep:

У нас навіть dimec інвалід  :weep:

Це звідки таке?Ніколи такого не писав про себе.Друг є 2 групи але у мене ,слава тобі господе, немає

По 3 рази на рік їздив. Але в 2022-23 вони взагалі в мене то прсвідчення з ТЦК не питали. Я його пхав під носа, а вони - а чого ви виключеней? А документи на інвалідність є? А ось щараз буде, що треба саме цей документ, а посвідчення інваліда, що прописано у низ на сайтф - їм вже не цікаве. Я останній раз його взагалі у Києві лишив, тільки документи інваліда з собою брав.
тоді можеш не переживати, за поточним станом справ тебе випустять з тими документами, що маєш

Це звідки таке?Ніколи такого не писав про себе.Друг є 2 групи але у мене ,слава тобі господе, немає

Може я переплутав, бо ти писав, що групу оформлював, мабуть, ти не про себе писав

Цю тему переглядають:

Jinx, Sanchooos, VikS, labean, PlusPlus, vitamin, germ, Тернополянин, garri, Val777, Ale, Billi, vuhan, electo, sv, Дилигара, TC (+ 2 прихованих) і 58 гостей

Повна версія