Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

В 2015 була зовсім інша історія. Реально хворих ніхто не рухав
Та зрозуміло. Ну, зараз теж групу 50+ принаймні в Києві не чіпають, мабуть, ще не настав час. Реально, в той рвк раніше фіг було потрапити, він працював 2 чи 3 дні на тиждень, зараз не знаю , як.

ага
то простіше вручити повістку в трамваі, а не за містом проживання, котре зарегестровано і відомо
це не питання

Проблема в тому що багато хто живе не за місцем проживання. І ніде це офіційно не реєструє. Як його знайти?

Проблема в тому що багато хто живе не за місцем проживання. І ніде це офіційно не реєструє. Як його знайти?
через податкову

в черговий раз переконуюсь що тут здебільшого пишут ті хто взагалі дупля не дає в темі мобілізації.
за дуже рідким виключенням.

через податкову

це незаконно.

в бусіки пакують у Львові таких. а ВПо і інших хто не живе по прописці 10 лямів в країні. :-)o

це незаконно.
шо незаконно? Зроблять закон де працедавці мають повідомляти тцк про наявність призовного віку. Всьо. Як це є в освіті

шо незаконно? Зроблять закон де працедавці мають повідомляти тцк про наявність призовного віку. Всьо. Як це є в освіті

Я тебе здивую, такий закон завжди був і є :)

Подать в розыск через суд или полицию.

Пусть у них голова болит )

ФУП після внесення до ВР законопроекта про посилення мобілізації.

В 2015 була зовсім інша історія. Реально хворих ніхто не рухав

Не брали навіть тих, хто не хотів воювати
Історія від знайомого
У 14-му постороїли щойно викликаних у воєнкомат
Десь взвод
Якийсь майор сказав: хто сцить воювати - вийти зі строю
Девілька чоловік вийшли
Офіцер: п***а нахуй долому, щоб я вас не бачив

Читав зміни, там майже все повернули в зад

Я тебе здивую, такий закон завжди був і є :)
ну посилення відповідальності за Не, тоді

ну не все+ додали вік, депутатів, силовиків
не хочуть підставлятися, у них рейтинги в голові
думаєш, чому Зеля скинув на Кабмін?
потім скаже, що то все Шмигаль

Подать в розыск через суд или полицию.

Пусть у них голова болит )

Щоб подати у розшук треба криміналізувати дане порушення і змінти закон. Не можуть зараз подати в розшук за те що ти не проживаєш за пропискою і сам не повідомив нове місце перебування.

:lol: Як класно було бути батьками перемог, поки давали гроші та зброю, а ЗСУ звільнювали окуповані території.

Цитувати
працювали пів року в робочій групі — представники всіх без винятку фракцій парламенту, команди Міністерства оборони, Генерального штабу та низки інших міністерств та відомств.

Цитувати
ми разом з командою Міноборони, Головнокомандувачем Залужним, Начальником Генштабу Шапталою брали участь в обговореннях та закритих нарадах.

Ссилку можна де він вже викладений?(маю наувазі допрацьований кабміном)

До речі, щодо відсотків обмежено придатних і непридатних по областях: статистика є викривленою через те, що здорові (молоді до 27 років і ті, хто зараз ховається) туди просто не дійшли  :gigi:

Ссилку можна де він вже викладений?(маю наувазі допрацьований кабміном)
безумна виклала у себе, я з телефону тут не маю мордокниги

До речі, щодо відсотків обмежено придатних і непридатних по областях: статистика є викривленою через те, що здорові (молоді до 27 років і ті, хто зараз ховається) туди просто не дійшли  :gigi:
так брали з тих шо дійшли  :gigi:

Стоп, тобто жаннадарк, яка з таким патосним надривом на всю вулицю порвала зі Слугами, має на руках та викладає в публічний доступ законопроєкт, якого ще немає на сайті ВР?  :lol:

Стоп, тобто жаннадарк, яка публічно порвала зі Слугами, має на руках та викладає в публічний доступ законопроєкт, якого ще немає на сайті ВР?  :lol:
так її з комітету не виключили  8-)

Її здається ще нізвідки не виключили, а те, що вона написала вчора, ето била ашибка :)

Стоп, тобто жаннадарк, яка з таким патосним надривом на всю вулицю порвала зі Слугами, має на руках та викладає в публічний доступ законопроєкт, якого ще немає на сайті ВР?  :lol:

розвели як котят
зараз ця шльондра може лити говно на військових не будучи причепною до партіі Слуг
при цьому, по мовчазному зговору буде висловлювать думку Єрмака, бо вона підтримує президента
бонелох

Львів буде платити 50 000 гривень кожному, хто підпише контракт з частинами Десатно-штурмових військ або Морської піхоти — Садовий

Щоб подати у розшук треба криміналізувати дане порушення і змінти закон. Не можуть зараз подати в розшук за те що ти не проживаєш за пропискою і сам не повідомив нове місце перебування.

Насколько я вижу, на первом шаге ТЦК должен установить то, что человек не проживает по месту регистрации.

Это можно сделать, например, отправив заказное письмо или телеграмму.

Насколько я вижу, на первом шаге ТЦК должен установить то, что человек не проживает по месту регистрации.

На окуповані території куди будеш відправляти? У моєї дитини вліпили зараз МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ ВІДСУТНЄ в дані, хоча відповідний штамп у паспорті є.

Я не проживаю за местом прописки. Там живут мои родители.
Но я живу в том же районе, скажем так через несколько домов. 10 минут ходьбы.
Я вполне могу забрать такое письмо. И забираю подобные письма на почте.  От налоговой иногда приходят и т д.

Львів буде платити 50 000 гривень кожному, хто підпише контракт з частинами Десатно-штурмових військ або Морської піхоти — Садовий

контракт чи мобілізованому?

контракт чи мобілізованому?

Контракт

На окуповані території куди будеш відправляти? У моєї дитини вліпили зараз МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ ВІДСУТНЄ в дані, хоча відповідний штамп у паспорті є.

Я никуда не буду отправлять.

Однако если ТЦК желает отправить такое извещение на временно оккупированные территории, то не буду ему мешать, пусть отправляет.

Я не проживаю за местом прописки. Там живут мои родители.
Но я живу в том же районе, скажем так через несколько домов. 10 минут ходьбы.
Я вполне могу забрать такое письмо. И забираю подобные письма на почте.  От налоговой иногда приходят и т д.

Прекрасно.

Если, к примеру, такое уведомление по месту прописки осталось без ответа в течение, скажем, 14 дней, то почта информирует ТЦК и это уже основание подавать в розыск.

Я никуда не буду отправлять.

Однако если ТЦК желает отправить такое извещение на временно оккупированные территории, то не буду ему мешать, пусть отправляет.

У тебе є місце реєстрації в Одесі?

Мар'яна Безугла
3 год  ·
Що планується змінити за результатами обговорення у Верховна Рада України законопроєкту про рекрутинг, мобілізацію та проходження військової служби? Наразі це наступне:
 ⁃ виключити вимогу надання військовозобов’язаними місця проживання при укладені трудового договору;
 ⁃ виключити антиконституційні норми про внесення до реєстру боржників;
 ⁃ повернути норму щодо надання відстрочки від мобілізації та права на звільнення усім особам з інвалідністю, у тому числі ІІІ групи;
 ⁃ повернути норму щодо надання відстрочки від мобілізації та права на звільнення для військовозобов’язаних, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю, у тому числі ІІІ групи;
 ⁃ повернути відстрочку для усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів як у чинному Законі;
 ⁃ виключити відстрочку чинним народним депутатам України;
 ⁃ виключити відстрочку працівникам підприємств, установ та організацій Міністерства оборони України, правоохоронних органів;
 ⁃ вилучити норми звільнення поліцейських та прокурорів у зв’язку із призовом на військову службу;
 ⁃ повернути на військовий облік осіб, які прийняті на службу до правоохоронних органів;
 ⁃ запровадити бронювання органів прокуратури, правоохоронних органів, органів системи правосуддя та досудового розслідування,  органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування в Порядку, визначеному Кабміном з чітким визначенням професій та посад;
 ⁃ уточнити надання відстрочки здобувачам освіти виключно за умови її послідовного здобуття без урахування спеціальності (фаху);
 ⁃ надати відстрочку особам, зарахованим на навчання до інтернатури;
 ⁃ повернути норму щодо надання відстрочки від мобілізації для науковців та викладачів за умови що вони працюють за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки;
 ⁃ виключити норму щодо надання повноважень місцевим органам виконавчої влади приймати рішення про надання військовозобов’язаним відстрочки від мобілізації;
 ⁃ вилучити норму щодо військово-транспортного обов’язку для ФОП;
 ⁃ вилучити норму щодо обов’язкового проходження громадянами лікування згідно з рішенням ВЛК чи відповідного ТЦК;
 ⁃ вилучити норму щодо уточнення своїх облікових даних громадянами протягом 20 днів з дати продовження мобілізації;
 ⁃ виключити повістки через електронну пошту;
 ⁃ визначити дискрецію щодо звільнення військовослужбовців в залежності від служби в зоні бойових дій або в тилу;
 ⁃ запровадити підставу для звільнення з військової служби військовослужбовців, родичі яких загинули під час участі в АТО;
 ⁃ уточнити статті Кримінального кодексу України за якими дозволено за бажанням призивати по мобілізації засуджених осіб;
 ⁃ включити відтермінування запровадження вимоги до кандидатів на посади державної служби, прокурорів, на службу в поліції в частині проходження базової військової підготовки або військової служби;
 ⁃ скоротити терміни звільнення строковиків після прийняття закону та запровадити надання відстрочки до 25 років, або 6 місяців у разі звільнення у віці понад 25 років;
 ⁃ розпочати базову загальновійськову підготовку в закладах вищої освіти всіх форм власності з 2025 року;
 ⁃ розпочати базову військову службу у рік наступний за роком у якому припинено чи скасовано правовий режим воєнного стану;
 ⁃ застосувати вимоги до кандидатів на посади державної служби, прокурорів, на службу в поліції щодо проходження ними базової загальновійськової підготовки або військової служби через один рік після запровадження базової загальновійськової підготовки;
 ⁃ привести у відповідність до Конституції повноваження Президента в частині видання указів.
P.S. Не я визначаю, я інформую як член робочої групи: вважаю, що суспільство має бути поінформоване.

і скільки дитині рочків? Що в неї не айді картка

це одноразова допомога, в ІФ 30К але я точно не знаю

і скільки дитині рочків? Що в неї не айді картка

Тільки отримав

Тільки отримав
У моєї дитини вліпили зараз МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ ВІДСУТНЄ в дані, хоча відповідний штамп у паспорті є

де в айді картці штамп???

У тебе є місце реєстрації в Одесі?

Конечно

У моєї дитини вліпили зараз МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ ВІДСУТНЄ в дані, хоча відповідний штамп у паспорті є
де в айді картці штамп???

Штамп у паспорті батьків

Цю тему переглядають:

Ale, Val777, Дилигара, Optimistic, TC, Dingo, Spin, SergR, VikS, labean (+ 3 прихованих) і 89 гостей

Повна версія