Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Все це муйня, бумажки якісь, все повинно пробиватись по базі, яку за два роки давно можна було вже створити.
Але чомусь цю справу гальмують, імовірно через саботаж і корупцію.
Когда то у русских был термин " нотариально заверенный скриншот"
Походу теперь из этого "Оберига" выписки будем носить :D

Хз. Мій багатодітний колега то бігав завіряти клпії в нотаріуса.

ТЦК не мають доступу до баз, тому такий маразм. 2-й рік війни....

якщо інвалід давно інвалід, то правильно вимагати пенсійне посвідчення
та і довідка МСЕК може бути давньою, років 10

а от якщо нова, і пенсійного немає, то тут все зрозуміло

Довідка МСЕК давно не проходить. Тільки пенсійне вимагалося. Побачимо що буде далі і чи внормують все нормально.

В мене інвалідність з 2013 року. Пенсійного не було ніколи!!! Я його піщов і оформив тільки тому, що треба для перетину кордону. Навіщо мені пенсійне, коли є іменна довідка МСЕК? Куди його до війни було пзати? Всюди приймали цю довідку.

Довідка МСЕК давно не проходить. Тільки пенсійне вимагалося. Побачимо що буде далі і чи внормують все нормально.

Як демонструє досвід - в нас нічого не внормовується. Коли щось бюрократично ускладнюється, то можливе лише погіршення.

В мене інвалідність з 2013 року. Пенсійного не було ніколи!!! Я його піщов і оформив тільки тому, що треба для перетину кордону. Навіщо мені пенсійне, коли є іменна довідка МСЕК? Куди його до війни було пзати? Всюди приймали цю довідку.

Ну чекай а пенсія як? Як ти отримував пенсію не оформивши все в пенсійному фонді?

Як демонструє досвід - в нас нічого не внормовується. Коли щось бюрократично ускладнюється, то можливе лише погіршення.

Це точно,звичайним інвалідам і т д просто ускладнили життя,мажорам і баблистим це ну аж ніяк не помішає. Відстігнуть і будуть їм штампи з ТЦК. Хто знайшов бабки на групу знайде і на штамп. Тим більше то не є аж щось таке.По суті проста формальність яку можна як затягнути так і пришвидшити.

Ну чекай а пенсія як? Як ти отримував пенсію не оформивши все в пенсійному фонді?

Я отримував через фонд соцзахисту. В пенсійному фонді мені сказали, що в мене замалий стаж, щоб я з нього щось отримувати. Тому я отримував не пенсію, а матеріальну допомогу з інвалідності.

Буває і таке:

Прикордонники Мукачівського загону Держприкордонслужби спільно зі своїми румунськими колегами врятували на Рахівщині двох закарпатців, які намагалися нелегально проникнути на територію України для святкування Нового року у сімейному колі. Про це повідомили у суботу, 30 грудня, у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

https://t.me/TarasOdessa/3489

"хлопчиків на передовій заімнити  нікиииимммм
вони нещаааасннііі"

Це б***ь хор пропагандонів

А я хочу спитати - а що оце б***ь за єбало вгодоване ?
Гєрйо дісантнік на жінок в атаку з пісталєтом біга ?
І пісял цього ви з пісними мордами кажете що на фронті людей не фата ?
А це шо таке ? Це ж блядб дєсантура. герой
На Кринки його - то він там всіх москалів порве !
(а може зразу до них перебіжить)

А я хочу спитати - а що оце б***ь за єбало вгодоване ?
А це- висококваліфіковані спеціалісти ТЦК. Якщо їх замінити- вся мобілізація встане. Доведено вже

А це- висококваліфіковані спеціалісти ТЦК. Якщо їх замінити- вся мобілізація встане. Доведено вже

ага, ага, дуже потрібні пану Залужному.
разом з купкою губастеньких помічниць

Військові вперто прагнуть щоб за них воювали цивільні.....

:good:

Мене цікавить лише питання - чи доведеться мені втретє за останні 4 роки проходити ВЛК, як поїду до України? Хочу дочекатись історій тих інвалідів, яких завернули на кордоні.  8-)

Мене цікавить лише питання - чи доведеться мені втретє за останні 4 роки проходити ВЛК, як поїду до України? Хочу дочекатись історій тих інвалідів, яких завернули на кордоні.  8-)
якщо 3 група, то доведеться. після чого мобілізують.
хіба що тебе виключили з обліку в 22-23 за станом здоров'я.

а коли військові закінчаться, що будемо робити  :S

Виключили. Ось і запитання, чи після нового закону - змусять знов все перепроходити?

Виключили. Ось і запитання, чи після нового закону - змусять знов все пепепроходити?
думаю що ні, але все може бути. якщо тобі не горить, то зачекай коли новий закон і зміни по критеріям придатності вступлять в дію, тоді трохи часу на оцінку ситуації і вирішиш.

мого молодшого братика вчора "мобілізували" у Львові. якось так. живемо із цим (с) під торговим центром запакували усіх і у військкомат привезли. ну таке життя в Україні.
 :-)o

думаю що ні, але все може бути. якщо тобі не горить, то зачекай коли новий закон і зміни по критеріям придатності вступлять в дію, тоді трохи часу на оцінку ситуації і вирішиш.

Думаю вже підуть нрвини з понеділка, як перши з інвалідів, яких не пустили через кордон, доїдуть до ТЦК. Хоча до прийняття закону ще далеко- не менш 3 тижнів

Ще ні,і третю групу поки що випускають якщо маєш свіжий запис і штамп з тцк. Чи приймуть закон про мобілізацію 3-ї групи поки що невідомо. Побачимо.

Ще ні,і третю групу поки що випускають якщо маєш свіжий запис і штамп з тцк. Чи приймуть закон про мобілізацію 3-ї групи поки що невідомо. Побачимо.

Свіжого не маю, маю за 2022 рік.

Свіжого не маю, маю за 2022 рік.

Теоретично мали б випустити. Фактично точно ніхто не скаже. Ті хто мав група + свіже ТЦК кажуть що пропускають. Тих хто за 23 рік мали штамп. Зараз суперечлива інформація варто зачекати поки що. Бо можна купити білети та спланувати поїздку і гроші на вітер

Теоретично мали б випустити. Фактично точно ніхто не скаже. Ті хто мав група + свіже ТЦК кажуть що пропускають. Тих хто за 23 рік мали штамп. Зараз суперечлива інформація варто зачекати поки що. Бо можна купити білети та спланувати поїздку і гроші на вітер

До речі, я б його, коли б не сталася вся ця фігня - не брав, бо його нема в переліку потрібних документів на сайт прикордонників. І штамп в мене - за 2022.  Воно взагалі в Києві чекає  :laugh:

мого молодшого братика вчора "мобілізували" у Львові. якось так. живемо із цим (с) під торговим центром запакували усіх і у військкомат привезли. ну таке життя в Україні.
 :-)o
А далі що, везуть кудись?

Здогадайся з першого разу

Виду работу с российским населением по свержению Пу.тина на выборах. Нужны помощники для работы в инете. Мы вызовем отвращение к Пут.ину и войне. План – Пут.ин получит менее 50% голосов. - Если бы у Сталина был интернет и такие возможности как у нас, он бы свергнул Гитлер. Но то Сталин, он был умный ….(откройте для меня для этого тему на фупе !!)

нє. 11  січня з речима.

нє. 11  січня з речима.

а ВЛК?

Виду работу с российским населением по свержению Пу.тина на выборах. Нужны помощники для работы в инете. Мы вызовем отвращение к Пут.ину и войне. План – Пут.ин получит менее 50% голосов. - Если бы у Сталина был интернет и такие возможности как у нас, он бы свергнул Гитлер. Но то Сталин, он был умный ….(откройте для меня для этого тему на фупе !!)

Ідіоте - Веду, а не Виду!

Там ботов 90%.

Там ботов 90%.
Тому і "свій по своє" до своїх. :D

Питання з мобілізацією вірніше комплектування військ вирішується досить просто. Навіть кацапи роблять контракти на пів року. За підписання контракту 7 тис долларів. І дали по ті ж 100 тис грн у місяць. Бажано підняти до кацапських 140 грн.  Але людина буде знати терміни і можливість продовжити або відмовитися після. Скажуть грошей нема? Це смішно враховуючи які кошти зайшли в Україну в минулому році.
Другий аспект це вимога!! Від союзників достатньої кількості зброї. І важелі для цього є.
Третій це достойний соціальний захист воїнів отримавших інвалідність. Хоча б на рівні пенсії прокурорів, судей. Це важче для бюджету. То може тоді зробити справедливо обмеживши пенсії останніх?
Замість цього влада стріляє собі у голову цім цирком на кордонах, кпр, тцк.
Війна закінчиться і виборці помножать на нуль владу.
Це політичне скмогубство те що робить команда Зе зараз

Пс. У Кацапів досить багато іноземців воює за гроші. Не тільки росіян.

Пс2. В Україні мільйон військових, ментівских і тд пенсіонерів що ще не досягли 60 років. Та поліціі і тд. Чому не мобілізовувати їх тим більше що вони давали присягу і мають усі навички? Залишити жінок та доукоплектувати ветеранами.

Останнє редагування: 1 січня 2024 03:41:43 від Изя Шниперсон

вимога!! Від союзників достатньої кількості зброї
Не вижу перспектив такого подхода. Какие рычаги?
Увы это их добрая воля , вряд ли мы сможем как то надавить.

Важилі є. Один з них це дати зрозуміти які наслідкі будуть при поразці України. Підписавши з москалями угоду з їхніми вимогами і надавши їм цім можливість зосередитися на европейскиих цілях. Показавши що недостатня допомога зброєю приведе до тотальної поразки Заходу і вже війні в Европі а Україна в цьому у такому випадку воювати за европейців не буде 

Я одне точно знаю що Украіні Росія не зупиниться. Але не може бути війни до останнього українця. Бо їх тупо багато і вони дуже вмотивовані грошима. І іхні родини. До того ж вони ідейно помиті мізки.  Україні потрібно багато сучасної зброї. Треба берегти життя військових

Останнє редагування: 1 січня 2024 07:23:47 від Изя Шниперсон

Важилі є. Один з них це дати зрозуміти які наслідкі будуть при поразці України. Підписавши з москалями угоду з їхніми вимогами і надавши їм цім можливість зосередитися на европейскиих цілях. Показавши що недостатня допомога зброєю приведе до тотальної поразки Заходу і вже війні в Европі а Україна в цьому у такому випадку воювати за европейців не буде 

Я одне точно знаю що Украіні Росія не зупиниться. Але не може бути війни до останнього українця. Бо їх тупо багато і вони дуже вмотивовані грошима. І іхні родини. До того ж вони ідейно помиті мізки.  Україні потрібно багато сучасної зброї. Треба берегти життя військових

Який недолугий рекетир..... А перестати красти і почати працювати пробували?

Цю тему переглядають:

intenser, Chubaka і 42 гостей

Повна версія