Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
27 вересня 2020 11:14:08
зупиняться чи буде масштабна війна?
2
19 березня 2020 21:25:18
як бачу працюють повним ходом, на них не поширюється карантин?
3
31 березня 2019 21:21:41
Корупціонери тікають?

"Я не відчуваю жодної ейфорії. Я критично і тверезо розумію той сигнал, який суспільство подає сьогодні чинній владі. Це є суворий урок для мене і для всієї нашої команди. Це є абсолютно серйозний привід для ретельної роботи над помилками, допущеними протягом останніх років" - сказав Порошенко.
4
16 квітня 2018 11:28:45
https://www.telegraph.co.uk/business/2018/04/12/leaked-eu-files-show-brussels-cover-up-collusion-putins-gazprom/amp/
http://radiolemberg.com/ua-articles/ua-allarticles/vikriti-paperi-es-svidchat-pro-zmovu-bryusselya-ta-prikhovuvannya-zlovzhivan-gazpromu

Критики кажуть, що подвійні стандарти щодо Газпрому доводять, що Еврокомісія піддалася «нормативному захопленню» чи іншим формам тиску, ставши ідеологічно неврівноваженою.

Ключова доповідь під назвою «Виклад основних цілей» — це конфіденційне обвинувачення Директорату з питань конкуренції. ЇЇ була написано ще в 2015 після чотирьох років розслідування, та найбільш приголомшливих “світанкових рейдів”, які коли-небудь проводила елітна спецгрупа Еврокомісії.

В ній вказано, що «Газпром» порушував численні закони ЕС і мав «агресивну поведінку», диктуючи «несправедливі ціни» та використовуючи свою «домінуючу позицію». Еврокомісія вимагала штрафів у розмірі 30% від відповідних продаж або ж 10% від повного товарообміну. «Еврокомісія вважає, що правопорушення були навмисними. «Газпрому» повністю відомо про незаконну природу принаймні кількох погоджених чи непогоджених заходів» - говориться у доповіді.

Розслідування показало, що «Газпром» вимагав від Польщі $350 за тисячу кубометрів газу, порівняно з $200, які давала Німеччина за віддаленіші поставки з Ямалу, де ціна логічно мала би бути вищою. Цілком зрозумілою є причина такої політики — покарати Польщу за відмову поступитися контролем Московії у цьому секторі інфраструктури.

Привілейовані ціни, які має Німеччина, дають змогу зрозуміти, чому саме Німеччина була головним поборником інтересів «Газпрому» в Брюсселі, незважаючи на кремлівські атаки на західні демократії.

Доповідь викриває пусте риторичне й моральне позерство Евросоюзу і ризикує розростися у найбільший скандал у Брюсселі. Польські політики кажуть, що Німеччина використала свій надмірний вплив на европейські інституції для того, аби звести до нуля всі результати розслідування та довести все до дружнього врегулювання проблеми з «Газпромом», що зберігає статус кво.

«Що нам сказали, так це те, що Еврокомісія прагне дружнього врегулювання проблеми і вже вирішила завершити цю справу. Це справжня зрада, а Польща є однією з жертв, і далеко не єдиною» - сказав чільний польський евродепутат та колишній міністр Польщі, Яцек Саріуш-Вольський.

«Ці матеріали показують, що поза всяким суинівом, «Газпром» посягав на европейські закони роками, а Еврокомісія збирається фактично виправдати все це. Вони роблять це у контексті тихої війни з Московією. Все це заради корисливих цілей» - сказав він.

Евросоюз визнає, що обіцянки «Газпрому» мало змінюються, але все одно прагне укласти угоду, жертвуючи східно-европейськими країнами.

В країнах Балтії ціни на газ свавільно різняться від країни до країни, що свідчить про відповідні нагороди чи покарання за відповідну зміну політику іхніх урядів щодо Московії. Передбачувані порушення є прямим посяганням і на дух і на закони інтегрованого ринку Европи.

«Газпром» трохи модифікував свою політику, але багато її аспектів залишаються незмінними. «Незважаючи на численні запити з боку клієнтів «Газпрому» щодо ліквідації його заборон, «Газпром» не погоджувався або просто ігнорував такі запити» - йдеться у доповіді.

Один з опублікованих документів розкриває погляд Еврокомісії на пропозицію врегулювання ситуації, яку представив «Газпром». У документі йдеться, що пропозиція «Газпрому» дасть змогу цій компанії «продовжувати свою цінову політику», і що таке вирішення не запобігатиме іншим порушенням.

Еврокомісія визнає, що прийняття такої пропозиції Евросоюзом «буде розцінено як поразка у виконанні законів ЕС». Але все ж скидається на те, що саме таке вирішення планувалося до цього тижня. Зараз же Еврокомісія може буде змушеною дотримуватись жорсткішої лінії поведінки.

Цей скандал в якомусь сенсі є політичним еквівалентом до дизельної афери в авто-індустрії та ставить незручні питання щодо надійності німецької політичної системи. Ця сага розгнівила польський уряд, який зараз стикається з критикою своєї судової системи з боку ЕС, і який звинувачує Берлін і Брюссель у вибірковості моральних принципів.

Соціал-демократи у німецькій коаліції є близькими друзями Москви і підтримують проект газогону NordStream 2, яким володіє та контролює «Газпром». Колишній канцлер, Ґергард Шредер є членом ради директорів проекту, і отримує від Кремля свій заробіток. Все керівництво NordStream 2 приперчено колишніми офіцерами КГБ та Штазі.

Новий газогін все більше концентрує міць «Газпрому» і його вплив, замінюючи газовий потік через газогін «Дружба» який йде через Україну , слугуючи тим самим ключовій меті кремлівської геостратегії. Опублікована доповідь Еврокомісії припускає, що це точно не в інтересах усіх країн ЕС і точно не співпадає з енергетичними цілями ЕС.
5
26 грудня 2016 12:15:16
хто хоче попрацювати віддалено фултайм на європейську компанію?
набір технологій: C#, ASP.NET MVC, Webforms, WCF, webservices, WebApi, MS SQL, HTML, CSS, Javascript, TDD, Scrum process, intermediate English.
зв'язок через ПП.
6
29 листопада 2016 12:50:46


http://www.europarl.europa.eu/oeil/popups/ficheprocedure.do?lang=en&reference=2016/0125(COD#tab-0
http://www.europarl.europa.eu/oeil/popups/summary.do?id=1455194&t=d&l=en
Цитувати
The Committee on Civil Liberties, Justice and Home Affairs adopted the report by Mariya GABRIEL (EPP, BG) on the proposal for a regulation of the European Parliament and of the Council amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement (Ukraine).
7
17 листопада 2016 16:48:03
http://www.consilium.europa.eu/en/press/press-releases/2016/11/17-visa-liberalisation-ukraine/
Рада ЄС дала добро.
як і у випадку Грузії, попередньо мають схвалити оновлений механізм призупинки.
далі має бути голосування в ЄП - навряд чи в листопаді, більш реально в середині грудня.
8
30 серпня 2016 12:39:52
думаєте встигнуть?
хер там
9
9 червня 2016 15:41:18
час назад услышал в очереди на новой почте
какая-то тп не смогла снять деньги в ближайшем банкомате и погнала волну, что денег нигде нет уже 2 дня, беня банкрот (а он то и не в курсе  :facepalm1: )
10
12 квітня 2016 19:30:35
http://www.pravda.com.ua/news/2016/04/12/7105287/
Вже 14 квітня Європейська комісія надішле до Ради ЄС законодавчу ініціативу щодо скасування віз для громадян України, які подорожують до ЄС.
Про це повідомляє Польське радіо.
За інформацією видання, в Єврокомісії є плани висунути законодавчу пропозицію щодо скасування віз для українців вже післязавтра, 14 квітня.
11
29 лютого 2016 11:24:48
Цей бордель вже порядком підза%:ав, тому всім нам хотілося б бачити у владі нову генерацію політиків, незаплямованих минулими зв'язками і справами.
Хто на сучасній політичній сцені вартий нашої підтримки і активного промо?

Повна версія