Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Канаді жах. Пусті пулиці супермаркетів, люди б‘ються за продукти, туалетний папір на чорному ринку

І?

:lol:
   
брехня. В Альберті ніякої паніки нема. Заходжу собі в Суперстор регулярно - там усі товари є окрім туалетного паперу і рису. Я нічим не запасався бо все є в магазині.

прилетіли інопланетяни на зeмлю після епідемії коронавірусу, оглядають все довкола, один до одного каже, диви який жах, всі мертві, а інший, зате які в них усіх чисті дупи  (tu)
   
Так в США така ж проблема з койками та вентиляторами як і в Канаді, хоча медицина платна.

Вілікують і дадуть рахунок. А в Канаді не всі дочекаюцця своєї черги...
   
Ні,ну навіщо їм туалетний папір?!!!!! Світ іпанувся... Ну тре,але це що? Головне?!!!
   
Тоді якого хєра на Турча  наїджати  з тупими рагульскими підойпками ? Турч про Канаду писав ?
Деякі  ковбасники то повний аналог семіколінного Паші тут. Таке враження , що вони ще на Мейфлауері в Америку потрапили, що так пишуться
за нову батьківшину. Причому навіть сусідню. Аби на стару насрати і  на українців тут теж. Мутанти їй-бо.

Мені твій Турч до... того, для чого «тупі гамериканці» скуповують туалетний папір. Але його СВІДОМІ і НАПОЛЕГЛИВІ потуги перетягнути на ФУП Мєждународную Панораму часів дарагова Лєаніда Ілліча з рубрикою «Іх нрави» викликають посмішку. Чому СВІДОМУ, тому що за словами самого Турча він ніби то жив якийсь час в Канаді. І повинен чудово розуміти яку юхню він несе. Відкриває гілки і тупо і монотонно бубнить, бубнить, бубнить... про ужаси той жізні. Причому, один-в-один із телебаченням із Москви.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=23869127;topic=1071593.0;num_replies=60;sesc=a376c59be404c6cac66009b7abb66456

Та аби лише Турч. На ФУПі вже навіть не обговорюється, це загальноприйнята думка, що зажирівші (огляніться в себе на вулиці) тупі американці миттєво скинули із себе мікроскопічний шар цивілізації.

Хочете в це вірити - вірте. Багато хто ні на йоту в цьому не сумнівається. От для таких  я і відкрив цю гілку - бальзам на душу. З обломом всередині.

 :K
   
І?


І... крім заголовків далі не читаєш.     :lol:
   
Вчора заіхав в Trader Joe. Все що мені потрібно з мого звичайного списку, було на полицях. Візуально ніяких пустих полець немає, може якась номенклатура і зникла, то заставили чимось іншим. Мені важко сказати. На мій погляд, все як було.

Ну і чудова новина з мого кутка США, мікропивоварні взялися безкоштовно доставляти пиво додому! :) я гадаю, що частина вийде з цього карантину з алкогольною залежністью.
   
На сумній ноті, у нас поширись випадки, коли психічно нестабільні люди намагались заразити продукти харчування та загальні місця, навмисно кашляючи, плюючи, облизууючи продукти та предмети. Сказали що такі дії будуть проходити по статті «тероризм»
   
Ні,ну навіщо їм туалетний папір?!!!!! Світ іпанувся... Ну тре,але це що? Головне?!!!

Спробую пояснити. Якщо в тебе буде бажання зрозуміти.

Тут живуть не лякані люди, вже багато поколінь. Вони не бачать ніяких загроз, тому що ні вони, ні їхні батьки-діди не зустрічались ні з якими катаклізмами. А якщо щось таке ЛОКАЛЬНЕ виникає, на кшталт повені, пожежі в сусідньому лісі чи торнадо, то уряд все відбудовує і компенсує аж до загублених шкарпеток.

Тому всі живуть спокійно і не бажають задумуватись як вони житимуть не те що через місяць, а навіть наступного тижня. Із харчів лише те, що поміщається на одну поличку в холодильнику і пару якихось пакетів в пантрі. І, взагалі говорячи, вони поступають вірно - навіщо нагрібати гору харчів і потім майже все викидати чи їсти просрочене. Коли в будь яку мить поїдеш всупермаркет і купиш свіже все що забажаєш.

Те саме з туалетним папером - ніхто не запасається заздалегідь.

Але тут є одна відмінність, яку часто всі забувають. Справа в тому, що в типовому американському будинку 3-6 туалетів. І от наступає якийсь дезастер. Хазяйка пробігає по туалетах і бачить, що в одному рулончик закінчується, в іншому лише один запасний рулончик в тумбочці, а наверх в спальні чи в бейсмент перевіряти вже немає коли бігти - біжить в супермаркет. І бере упаковку, або і дві. Між іншим - тут ЗАВЖДИ купують туалетний папір упаковками, через вищеописані причини.

В супермаркетах є десятиліттями перевірена статистика продаж. Супермаркети також не завозять п‘ятикратні запаси, тому що це елементарні збитки на зберіганні і закопаних активах. Тримають рівно стільки, скільки продадуть за день-два. А вночі підвозять рівно на наступний день. Ну, плюс-мінус день.

А тут ломанувся народ який прикинув, що в них немає запасу на ВСІ туалети, а ЗМІ і ВОЗ лякає, що вся ця фігня на пів року як мінімум. І невідомо які будуть карантинні міри - може і з дому не можна буде виходити. От з цих сроків і ведуться розрахунки.

Зрозуміло, що таких запасів навіть близько немає ні в якому супермаркеті. Миттєво розгрібається все, а також із найблищих верхаузів. Фабрики також не готові. От і пропадає той туалетний папір. Поки через пару днів фабрики в турборежимі в три зміни не намотають тих рулонів. Ще день-другий розвезти по супермаркетах.

І на цьому кінець, ажіотаж зникає. А після нього робітників тих фабрик можна розпускати у відпустки на пів року.

Особисто у мене в в кожній ванній є мабуть з десяток рулонів. Крім того є почата упаковка, з якої поповнюються всі ванни. А ще є непочата упаковка. Як тільки та «непочата» розпечатується, відразу купується нова упаковка. Тобто, завжди є не менше як річний запас. Він не портиться і місця для зберігання є. Ми люди ПРИВЧЕНІ «минулим життям». І як бачимо - робимо все вірно.

От і вся підноготна того ажіотажу - звичайна здорова реакція на небезпеку.

Чому лише туалетний папір? Уявіть собі - не лише він. В перші дні розмели також продукти довгострокового зберігання. Але ті продукти просто десь були на складах, тому через день-два навезли всього вже валом.

Але вони не знають, навіть не уявляють, що може пропасти мило, пральний порошок, сіль...   B-)

   
Це мало би сприйматися як неабиякий дотеп?
а вийшло ТУ-ПО
   
Вчора заіхав в Trader Joe. Все що мені потрібно з мого звичайного списку, було на полицях. Візуально ніяких пустих полець немає, може якась номенклатура і зникла, то заставили чимось іншим. Мені важко сказати. На мій погляд, все як було.

Ну і чудова новина з мого кутка США, мікропивоварні взялися безкоштовно доставляти пиво додому! :) я гадаю, що частина вийде з цього карантину з алкогольною залежністью.

По радіо говорять, що лікер стори зараз мають п‘яти-семикратний приріст виручки. Народ сидить по домах...   :-B
   
Це мало би сприйматися як неабиякий дотеп?
а вийшло ТУ-ПО

Тупо, коли ТУПІ ТУПО ГИКАЮТЬ «ТУПИЄ ПЄНДОСИ».
   
Вчора заіхав в Trader Joe. Все що мені потрібно з мого звичайного списку, було на полицях. Візуально ніяких пустих полець немає, може якась номенклатура і зникла, то заставили чимось іншим. Мені важко сказати. На мій погляд, все як було.

Я їздив на закупи тиждень тому, в одному з супермаркетів - дійсно! - не було туалетного паперу, в іншому - був, 2 типи (упаковки по 24 і 30 в пачці), і друкована табличка з проханням брати лише 1 упаковку на руки. Взяв ту, що 30 - думаю, вистачить як мінімум місяців на 9.

Останнє редагування: 27 березня 2020 01:22:46 від GizmoGremlin
   
брехня. В Альберті ніякої паніки нема. Заходжу собі в Суперстор регулярно - там усі товари є окрім туалетного паперу і рису. Я нічим не запасався бо все є в магазині.

Зайди в якусь іншу мережу. Зокрема в Сейфеї сьогодні того рису і туалетного паперу гори під дах. Про Костко я писав вище - там все є. Правда, туалетний папір поки що обмежують упаковкою-двома, в залежності від розміру.
   
Я їздив на закупи тиждень тому, в одному з супермаркетів - дійсно! - не було туалетного паперу, в іншому - був, 2 типи (упаковки по 24 і 30 в пачці), і друкована табличка з проханням брати лише 1 упаковку на руки. Взяв ту, що 30 - думаю, вистачить як мінімум місяців на 9.

Ажіотаж із туалетним папером вже практично згас. За моїми спостереженнями, лише десь кожний п‘ятий покупець брав туалетний папір. Це значить, що решта вже закупились. Далі будуть звичні кількості продаж.
   
Тупо, коли ТУПІ ТУПО ГИКАЮТЬ «ТУПИЄ ПЄНДОСИ».
вихід у вас простий і банальний : постаратися не виглядати тупим пєндосом
   
Так у мене у то і то є в достатньому обсязі. Я просто помітив що це єдиний вид товару якого не було в магазині. А все інше було. Ніякого іншого дефіциту не помітив.

Зайди в якусь іншу мережу. Зокрема в Сейфеї сьогодні того рису і туалетного паперу гори під дах. Про Костко я писав вище - там все є. Правда, туалетний папір поки що обмежують упаковкою-двома, в залежності від розміру.
   
Ажіотаж із туалетним папером вже практично згас. За моїми спостереженнями, лише десь кожний п‘ятий покупець брав туалетний папір. Це значить, що решта вже закупились. Далі будуть звичні кількості продаж.

Ну так. А ще помітив - чомусь у відділі консервованих овочів були майже порожні полиці з консервованими бобами всякими... Цікаво, хто і як уявляв собі сидіння в ізоляції на пару тижнів!  :pooh_lol:
   
у нас немаэ туалетного паперу. нет муки. многие полки полупустые. но в общем то все необходимое есть. много народу в масках. сегодня в первый раз увидел очередь в метро. хотел купить пожрать в ланч. смотрю черга стоит, человек двадцать на улице. мне стоять  было облом...
я на работу хожу каждый день. маски и перчатки не одеваю, хотя некоторые мои коллеги в масках и перчатках...
   
Ну так. А ще помітив - чомусь у відділі консервованих овочів були майже порожні полиці з консервованими бобами всякими... Цікаво, хто і як уявляв собі сидіння в ізоляції на пару тижнів!  :pooh_lol:

Ну, всякі консервовані боби то із класу довгострокових. Тому і розгребли.

Минулого тижня в одному місці бачив дійсно пусту секцію з котячим-собачим кормом. Сьогодні був, вже навалено скільки влазило на полиці.
   
у нас немаэ туалетного паперу. нет муки. многие полки полупустые. но в общем то все необходимое есть. много народу в масках. сегодня в первый раз увидел очередь в метро. хотел купить пожрать в ланч. смотрю черга стоит, человек двадцать на улице. мне стоять  было облом...
я на работу хожу каждый день. маски и перчатки не одеваю, хотя некоторые мои коллеги в масках и перчатках...

Черги в громадському транспорті через вимогу дотримуватись відстані між пасажирами в 2 метри. Але вони майже компенсуються значно меншою кількість людей поза своїми домівками.
   
Де фото?!... Без фото - бан на десять днів...
це страшне навіть якщо поставити обмеження 21+ деякі серця можуть не витримати такої наруги.тому фоток не буде,вірте на слово. B-)
   
Ну так. А ще помітив - чомусь у відділі консервованих овочів були майже порожні полиці з консервованими бобами всякими... Цікаво, хто і як уявляв собі сидіння в ізоляції на пару тижнів!  :pooh_lol:
маски ж теж купили,тому боби всякі не страшні(результат пердіння :D ).
   
[ Відповісти в приват ]
          [Ігнорувати]
тобі ніколи не вгодиш.Може у тебе проблеми з почуттям гумору чи сприйняттям позитиву і депресняк.....бо пеця не сидить :D
   
маски ж теж купили,тому боби всякі не страшні(результат пердіння :D ).

 :laugh:

До речі, щоб отримати маску - попросту зупинився по дорозі у відділі невідкладної допомоги місцевого госпіталю, там одразу при вході - роздаточний стенд з масками і санітайзером для рук, взяв дві. Без зайвих пошуків і трати нервів.
   
Вопчєм, вирішив висунутись в люди. Попутно трохи пооленити.

В принципі, всього вистачає, навіть із значним надлишком. Від свіжих фруктів-овочів і до довгограючих запасів, на кшталт рису-тушонок-консерв.

Включно із добрячим запасом різних спиртних, як слабо, так і сильно алкогольних. Сталось це зовсім випадково, ще коли ніхто і уявити не міг про те що робиться сьогодні. Якісь запаси накопились поступово. Але недавно випадково купили непоганого вина, спробували, сподобалось, от і прикупили кілька ящиків. Щоб було. Зберігати є де, місця вистачає.

Начитався на ФУПі американських магазинних жахів і вирішив скоріше із цікавості подивитись що воно там робиться в тих гамериках.
Тиждень тому донька (Онтаріо) казала, що позмітали все -- макаронні, рис, консерви. Туалетного паперу на полицях нема. Почали знімати готівку з рахунків. Масок теж не було.
Може щось змінилось?
Вона просила знайомого, який їздить до США, щоб привіз 1 упаковку туалетного паперу.

В Туреччині (Стамбул) також маски в дефіциті.

Останнє редагування: 27 березня 2020 02:49:34 від StepbyStep
   
Ну хоч за яке вино бьються, хвилююсь
   
Тиждень тому донька (Онтаріо) казала, що позмітали все -- макаронні, рис, консерви. Туалетного паперу на полицях нема. Почали знімати готівку з рахунків. Масок теж не було.
Може щось змінилось?
Вона просила знайомого, який їздить до США, щоб привіз 1 упаковку.


Все є. За масками, правда, треба шукати.
   
Все є. За масками, правда, треба шукати.

Масок немає ніде

Але пройде місяць -два і будемо замість туалетного паперу використовувати
   
Ну хоч за яке вино бьються, хвилююсь
Айсвайн?
Донька минулого літа привозила  (якийсь Концельман, якщо не помилився в назві).
Мені не сподобалось.
   
Масок немає ніде

В мене раніше було декілька - від знайомого, власника Home Hardware. Але після того, як вони закінчилися, в мене й не було потреби виходити, я навіть не запитував, чи в нього ще залишилися.

Home Hardware продає маски N95 для робіт з пилюкою від матеріалів. Якщо знаєте який Home Depot або Home Hardware НЕ в межах міста, а в маленькому містечку далеко поза Торонто - подзвоніть їм.
   
Масок немає ніде

Але пройде місяць -два і будемо замість туалетного паперу використовувати
Чоловіки не зможуть. Резинки будуть зачіплятись...   :D
   
Айсвайн?
Донька минулого літа привозила  (якийсь Концельман, якщо не помилився в назві).
Мені не сподобалось.

 :pooh_lol:

За айсвайн точно не б'ються!  :laugh:
   
кому цiкаво:

Who qualifies for the CERB?
It's available to wage earners, contract workers and self-employed people who don't qualify for employment insurance (EI).

The benefit will be available to workers living in Canada who are at least 15 years old and who:

Have earned at least $5,000 in 2019 or in the year before their application from employment, self employment, employment insurance maternity and parental benefits, and/or similar benefits paid in Quebec under the Quebec Parental Insurance Plan (QPIP), or a combination of these sources.
Are without income for at least 14 consecutive days in a four-week period because of COVID-19, because they have temporarily stopped working, lost their jobs, are sick or in quarantine, or need to care for a child or a family member.


   
В принципі, всього вистачає, навіть із значним надлишком.
Поїхав в Костко, за хвилин 10 до відкриття.
Це все, що треба знати про дебіла
   
Це все, що треба знати про дебіла
Ну, це не показник.
Ми також в Метро їдемо на відкриття. Щоб менше народу було. Хоч останнього разу стало зрозуміло, що так вдається уникнути стояння в натовпі перед дверима.
   
Ну, це не показник.
Ми також в Метро їдемо на відкриття. Щоб менше народу було. Хоч останнього разу стало зрозуміло, що так вдається уникнути стояння в натовпі перед дверима.
Я мав на увазі, що вдома все є, але поїхав подивитися чи фупівці не брешуть.

ЗІ ще не їздив, але міркую що можно в атб о 3-ій ночі
   
Я мав на увазі, що вдома все є, але поїхав подивитися чи фупівці не брешуть.

ЗІ ще не їздив, але міркую що можно в атб о 3-ій ночі
Ну це -- так.
Якщо все є вдома і все є в магазинах, то про це відомо всім і перевіряти не треба.
 :D

Ми в АТБ  не їздимо.  Живемо за містом. В Метро зручніше -- по об'їздній. Не треба в місто і не треба вночі вставати.
   
я зігрів серця

Знову цей специфічний емігранський гумор, знову цей баняцький менторський тон, знову це щиросердечне і дуже щироукраїнське відношення до інших як до гівна. Аж згадалась давня тема про вбрання "с іголочкі", дзеркальні двері, лакеїв. Як там вона називалася? "А я іду такая вся в дольчегаббана", нє?

Пан ТС вже розуміє, що в більшій частині світу ситуація не така кольорова і позитивна, як ще зараз у нього. Пану ТС все ще весело, він не вірить в майбутню біду, бо ж не може пандемія прийти в такий успішний і далекий рай як Калгагі, цього просто не може бути. Адже все є і всього завжди буде багато. А ще поруч є шикарний, новісінький, "с іголочкі" госпіталь за міліард доларів, і не один, там усіх таких як ТС приймуть і точно вилікують, бо як інакше?

А от усі інші - засранці, вони вимруть в купах туалетного паперу, придурки. Бо то негідні люди. Бо вони не такі, у них нема таких запасів, госпіталів і лакеїв, вони не добилися усього, як ото ТС.

Не кашляйте, Маковію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія