Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропозиція адміністрації ФУПу щодо русские и россияне

ви приносите руїну, куди би не прийшли!

Імперіалізм - це xyйово в принципі, але в деталях бувають і позитиви (наприклад дороги - в імперіях римській чи британській)
В російській імперії позитиву нема жодного!
Ну для якихось азіатських народів може це дійсно так. Письменність їм запровадили. Але для народів, які від Кавказу на захід, контроль Москви - це загалом гальмо прогресу.
   
На самом деле, люби мои, великороссам абсолютно похер, как нас кто-то называет. Можно подумать, американцы обижаются на "янки".  Мы - великая нация, которая добыла свободу по колено в крови. Мы принесли цивилизацию всюду, куда пришли. Мы Ташкент отстроили после жуткого землетрясения. И узбеки начали строить самолёты Ил-76 - востребованные до сих пор. Из занюханной Прибалтики сделали конфетку. Из Малороссии слепили Украину, сделали её соучредителем в ООН, дали ей Крым.  Басмачам построили Нурекскую ГЭС. Даже долбоёбу Насеру сдали под ключ Нурекскую ГЭС на шару. Нам не жалко...   :-B
не очень понятно, свободу от кого\чего вы добывали по колено в крови
может, свободу от цивилизованности?
а то ваша картина маслом "как мы несем цивилизацию дикарям" ...
да у узбеков была великая цивилизация когда вы в землянках жили!
цивилизованными вы выглядели на фоне тех кто оленей пас, вот и гордитесь


Останнє редагування: 10 червня 2019 16:06:00 від diletant(ka)
   
Забугорец! Иди в зад!
Россияне живут на России.Русские живут в разных государствах и имеют разное подданство!
 НИКАКОЙ АВТОЗАМЕНЫ!!!
В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
Или украинцы русского происхождения!
 Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству! И НИКАКОЙ НЕ РОССИЯНИН! Мало того! Из за крымнаша и одобрямства нашего убийства на Донбассе,россияне мне враги!

Не мучьтесь с терминологией. Пишите КАЦАПЫ.
   
Для різноманітності є політкоректні історичні назви, на вибір:

- Московити
- Тартари
- Моголи

Але тепер в тренді кацапи, оспівані Лесем Подерев'янським.

А Руси, Русичі (Русія) - це давня назва українців (вкраїнців), вкрадена московитами після окупації.

http://vkraina.com/ua/welcome


1550 рік
Русія - це біля Львову. Московія видно де. На тих самих болотах.



Останнє редагування: 10 червня 2019 18:59:30 від andry
   
Є чудове слово "кацап", яке однозначно характеризує мешканця болотної місцевості. І "підкацпапник", яке характеризує кацапського лизоблюда.
В Україні ж живуть українці. Російськомовні, україномовні, мадяромовні, тощо. Якщо дуже хочиться підкреслити походження, то можна написати "українець венгерського походження"

Не существует такой национальности " кацап"и вы прекрасно знаете.что  это издевательская насмешка  над русскими...
В Украине живут  украинцы украинского происхождения,украинцы русского происхождения,украинцы польского происхождения,украинцы...и так далее...
   
В Украине живут  украинцы украинского происхождения,украинцы русского происхождения,украинцы польского происхождения,украинцы...и так далее...

Вище є мій пост, де можна знайти політкоректнішу назву, наприклад, історично вірну "Московит".
   
Вище є мій пост, де можна знайти політкоректнішу назву, наприклад, історично вірну "Московит".
Вы застряли в 19 веке..я уже отмечал это об украинских националистах...это т термин устарел и не соответствует в приложении к русским гражданам Украины  в  нынешней политической и исторической ситуации.
   
Вы застряли в 19 веке..я уже отмечал это об украинских националистах...это т термин устарел и не соответствует в приложении к русским гражданам Украины  в  нынешней политической и исторической ситуации.

Ну давайте актуальну придумаємо. Наприклад "хуйловці", "газпромічі", "мишебратичі" і т.д.

Останнє редагування: 10 червня 2019 19:47:51 від andry
   
Ну давайте актуальну придумаємо. Наприклад "хуйловці", "газпромічі" і т.д.
Заполни словами и т. д. пожалуйста!
   
Заполни словами и т. д. пожалуйста!

Чесно кажучи, я втомився від цієї теми. НМД мешканці боліт і так забагато присутні на нашому форумі.
Мені цікавіше говорити про Україну і українців (звісно ж, незалежно від мови їх спілкування).
   
Чесно кажучи, я втомився від цієї теми. НМД мешканці боліт і так забагато присутні на нашому форумі.
Мені цікавіше говорити про Україну і українців (звісно ж, незалежно від мови їх спілкування).
Ну чего же ты остановился?расширь список оскорблений для тех русских.которые воюют на Донбассе и их, русских, там в процентном соотношении значительно больше.чем украинцев по статистике национального состава Украины!
Русских  там убивают и ранят,некоторых калечит..но И ЭТИ русские граждане Украины у тебя "хуйловці", "газпромічі", "мишебратичі"!
 Когда я однажды написал насчёт русских,воюющих на стороне Украины,что их там убивают...то один их мовнюков откровенно мерзко и преподлейше заявил на украинском языке  " Это отлично! Меньше русских будет в Украине!".
Ты тоже так считаешь?
   
Ну чего же ты остановился?расширь список оскорблений для тех русских.которые воюют на Донбассе

Ти при свому розумі?
Де блд, я таке писав?

Почитай уважно, ти походу, вже в маразм впав.

Усі перераховані епітети кого стоуються, телепню? Чи ти з-за порєбріка пишеш? І  "наші"  для тебе - рязанці та воронєжчі?

Ти просив придумати як називати кацапів, власників, сцуко, паспорта з куркою. А потім звинуватив мене у чому? Чи ти теж власник двоголового паспорта?

Ще раз для туго доганяючи. Принаймні до попереднього повідомлення я вважав тебе українцем, тепер вже навіть не знаю.

Перечитай і я чекаю на вибачення в цій темі.  Якщо, звісно, ти не з адінарот.

З.І.  Від окупантів, які прийшли з війною на мою землю вибачення приймаю лише особисто.

Останнє редагування: 10 червня 2019 20:27:13 від andry
   
В Україні ж живуть українці. Російськомовні, україномовні, мадяромовні, тощо. Якщо дуже хочиться підкреслити походження, то можна написати "українець венгерського походження"

   
Ти при свому розумі?
Де блд, я таке писав?

Почитай уважно, ти походу, вже в маразм впав.

Усі перераховані епітети кого стоуються, телепню? Чи ти з-за порєбріка пишеш? І  "наші"  для тебе - рязанці та воронєжчі?

Ти просив придумати як називати кацапів, власників, сцуко, паспорта з куркою. А потім звинуватив мене у чому? Чи ти теж власник двоголового паспорта?

Ще раз для туго доганяючи. Принаймні до попереднього повідомлення я вважав тебе українцем, тепер вже навіть не знаю.

Перечитай і я чекаю на вибачення в цій темі.  Якщо, звісно, ти не з адінарот.

З.І.  Від окупантів, які прийшли з війною на мою землю вибачення приймаю лише особисто.
Чистейший передёрг!  :D  Подлый оговор меня и  сплошная у тебя демагогия!
   

Для этого "украинец" должно означать "гражданин Украины".
   
Чистейший передёрг!    Подлый оговор меня и  сплошная у тебя демагогия!

Добре. Питання. З яких х-в ти захищаєш честь окупанта?

Чому я не можу придумувати для окупанта принизливих прізвиськ?

Чому ці прізвиська ти приміряєш до себе?

Останнє редагування: 10 червня 2019 20:32:39 від andry
   
Для этого "украинец" должно означать "гражданин Украины".

А хіба це не так???
   
А хіба це не так???

Я просто не знаю. Есть такое определение?
   
Я просто не знаю. Есть такое определение?

Для мене це однозначно і безсумнівно.
   
Добре. Питання. З яких х-в ти захищаєш честь окупанта?

Чому я не можу придумувати для окупанта принизливих прізвиськ?

Чому ці прізвиська ти приміряєш до себе?

 ????? Это как понимать??? Перечитай  все мои посты  в этой теме сначала! И пойми ПРАВИЛЬНО их содержание.
   
????? Это как понимать??? Перечитай  все мои посты  в этой теме сначала! И пойми ПРАВИЛЬНО их содержание.

Ти українець чи ні?
   
А про що, власне, дискусія?

є українці - громадяни України будь-якого етнопоходження;
і є росіяни (ну чи москалі :) ) - піддані РФ аналогічного етнопоходження.

Нє?
   
А про що, власне, дискусія?

є українці - громадяни України будь-якого етнопоходження;
і є росіяни (ну чи москалі  ) - піддані РФ аналогічного етнопоходження.

Нє?

+ 100500 мільйонів. Але бачу якісь броженія. Георгиу, виглядає на те, що вже вагається. Тому я спитав прямо. Мовчить.
   
+ 100500 мільйонів. Але бачу якісь броженія. Георгиу, виглядає на те, що вже вагається. Тому я спитав прямо. Мовчить.
Мой бисер закончился,остались одни матюки,поэтому я помолчу...
   
Мой бисер закончился,остались одни матюки,поэтому я помолчу...

Ясно,  шкода, а був одним з небагатьох СПРАВЖНІХ ДУМАЮЧИХ українців на форумі.
Що заставило змінити переконання?

За свиню дякую.
   
Забугорец! Иди в зад!
Россияне живут на России.Русские живут в разных государствах и имеют разное подданство!
 НИКАКОЙ АВТОЗАМЕНЫ!!!
В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
Или украинцы русского происхождения!
 Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству! И НИКАКОЙ НЕ РОССИЯНИН! Мало того! Из за крымнаша и одобрямства нашего убийства на Донбассе,россияне мне враги!

Залежить з якою метою використовуються ці терміни. Якщо для ФУПу, тут терміни "кацап" і "москаль" адекватно описують усю гамму випадків з гівнюками з "зазєркалья".
Кацап - мешканець Аквафрешу, "москаль" - інші російськомовні. А для документів і офіційної переписки можна використовувати і все решта, що пропонують шановні дописувачі.
До-речі, Москаль - для мене це не образа, це скоріше констатація факту, що людина у спілкуванні розмовляє російською мовою.
   
А про що, власне, дискусія?

є українці - громадяни України будь-якого етнопоходження;
і є росіяни (ну чи москалі :) ) - піддані РФ аналогічного етнопоходження.

Нє?

Есть национальность (этничность) и есть национальность (гражданство). Вот об этом и дискуссия. То есть вопрос - в определениях.
   
Есть национальность (этничность) и есть национальность (гражданство). Вот об этом и дискуссия. То есть вопрос - в определениях.

Я майже наполовину походжу з боліт, на четвертину німець, решта українець, хоча, думаю і генах стільки намішано що мама не горюй.
Але вважаю себе українцем. Україна багагатонаціональна а не моноетнічна країна. Росія теж, Америка теж. Взагалі, моноетнічних країн вже нема практично, це категорії 1000 літньї давності.
Для мене усі, хто має громадянство України - українці. Навіть негри.

І ще. У нас в Україні практично нема кацапів. Окрім тих, хто зрікся своєї батківщини і оголосив себе кацапом сам. Але такі, в основному, залишилися на окупованих територіях. І трошки в політиці.
І ще. Я не називаю кацапами навіть громадян росії, які воюють на нашій стороні. І ще. Я не вважаю кацапом, наприклад, росіянина Макаревича. І деяких інших нормальних росіян.

Кацап для мене - російський окупант та його ідеологічний посібник.

Останнє редагування: 10 червня 2019 21:22:40 від andry
   
Для этого "украинец" должно означать "гражданин Украины".
Одні й ті ж слова можуть мати декілька значень. Тобто "українець" може означати "громадянин України"
Але й може означати, що людина народилась в Україні. І тоді, якщо він живе в Польщі, він для поляків- українець. Навіть якщо він етнічний єврей і ходить до синагоги
В англійській мові слово French теж має багато значень. Це й мова французька, і назва національності. Політичної
І місце походження теж:
-Where are you from?
- I'm from France
- So, you're French?
-Yes, I'm from Paris


   
русских, там в процентном соотношении значительно больше.чем украинцев по статистике национального состава Украины!

уже не вперше Г. повторює це тезу, яка є брехливою за визначенням.
   
Поставте будь-ласка автозаміну. Дякую

я давно казав що скотожульйо поїхало мозгами

або

поїхані мозгами потрапляють в скотожульйо

можна зробити автозаміну
   
не очень понятно, свободу от кого\чего вы добывали по колено в крови
может, свободу от цивилизованности?
а то ваша картина маслом "как мы несем цивилизацию дикарям" ...
да у узбеков была великая цивилизация когда вы в землянках жили!
цивилизованными вы выглядели на фоне тех кто оленей пас, вот и гордитесь

По моему скромному мнению, представители эвропы принесли всему остальному миру на порядок (если не на два) больше страданий и геноцида, чем русские. И современный "золотой миллиард" - от Дании до Испании - стал таковым за счёт грабежа и геноцида дикарей.

Вы можете назвать хоть один этнос, уничтоженный русскими? А шо вытворяли эуропэйцы с жителями обеих Америк, Австралии и Африки? И в Азии немало...

Вот щас ахают - какая Голландия вся прилизанная, какие здания красивые... А когда начался этот подъём? Да когда колонии пошли грабить и вывозить оттуда всё.

А где инки, ацтеки, майя и 100500 племён индейцев? Может, англо-саксы им настроили атомных- гидроэлектростанций? Боьше всего меня умиляет день независимости США на отжатой территории.  :rotate:
   
Одні й ті ж слова можуть мати декілька значень. Тобто "українець" може означати "громадянин України"
Але й може означати, що людина народилась в Україні. І тоді, якщо він живе в Польщі, він для поляків- українець. Навіть якщо він етнічний єврей і ходить до синагоги
В англійській мові слово French теж має багато значень. Це й мова французька, і назва національності. Політичної
І місце походження теж:
-Where are you from?
- I'm from France
- So, you're French?
-Yes, I'm from Paris

Ну тут нужно позволить человеку идентифицировать себя "этнически" и как гражданина. Кстати, возможно, в словарях это уже определено. Но важна и Конституция.
   
русских, там в процентном соотношении значительно больше.чем украинцев по статистике национального состава Украины!
уже не вперше Г. повторює це тезу, яка є брехливою за визначенням.

Вы плохо воспроизвели цитату, но если суть такова, то подтвержу, что она неверна.
   

Вы плохо воспроизвели цитату, но если суть такова, то подтвержу, что она неверна.



цитую дослівно Г.:

расширь список оскорблений для тех русских.которые воюют на Донбассе и их, русских, там в процентном соотношении значительно больше.чем украинцев по статистике национального состава Украины!



   
Не существует такой национальности " кацап"и вы прекрасно знаете.что  это издевательская насмешка  над русскими...
В Украине живут  украинцы украинского происхождения,украинцы русского происхождения,украинцы польского происхождения,украинцы...и так далее...

Так само як використання терміну "українець" в значення "громадянин України" це заперечення існування цілого етносу. Чого кацапи власне і добиваються.
   
украиноязычный ватник командует  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія