Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наземний громадський транспорт зупинятиметься на час повітряної тривоги – рішення Ради оборони Києва

твою ж мать... :facepalm1:

Останнє редагування: 1 серпня 2022 12:48:25 від Миклован
   
У нашому містечку автобуси не ходять з початку війни, а може і з січня.
   
Окурва. І що це дасть?

Якщо ракета потрапляє в рухомий пасажирський потяг кількість жертв буде величезна
   
Окурва. І що це дасть?

збільшення кількості жертв в разі ракетного удару
   
збільшення кількості жертв в разі ракетного удару
А так жертви не доїдуть туди,  куди їм треба...
І там в укриття не сховаються.

І так вже затори чи не більші,  як були до паливної кризи,  а тепер фіг хто в той ГТ полізе
   
Якщо ракета потрапляє в рухомий пасажирський потяг кількість жертв буде величезна

А в нерухомий?
   
Якщо ракета потрапляє в рухомий пасажирський потяг кількість жертв буде величезна
То мова тільки про потяги, чи весь громадський транспорт?
   
То мова тільки про потяги, чи весь громадський транспорт?

Весь громадський транспорт, включно з приватними перевізниками, тобто маршрутками.
   
ПТ, зазвичай, триває біля 2-х годин
це ще літо
а взимку? війну закінчать?
це якесь шкідництво
жодного сховища за 5 місяців не побудували, зате отаке...
   
Якщо ракета потрапляє в рухомий пасажирський потяг кількість жертв буде величезна
А как вероятность такого события меняется от скорости движения?
   
Якщо ракета потрапляє в рухомий пасажирський потяг кількість жертв буде величезна
якщо в рухомий складно влучити навіть при бажанні, то нерухомий є дуже солодкою ціллю.
"Мішка, нє стой, б***ь, тєбя сєйчас сожгут нахуй"
Я розумію коли автобусна зупинка не має вікон і має стіни по пів метра бетону і автобус під час тривоги вивантажує туди пасажирів і чекає, але ж то не так
   
то це і з вагонів метро треба буде вистрибувати ?
   
якщо в рухомий складно влучити навіть при бажанні, то нерухомий є дуже солодкою ціллю.
"Мішка, нє стой, б***ь, тєбя сєйчас сожгут нахуй"

Ну, тут мова про Київ, у нас тут ракети зараз, їхні цілі зазвичай заздалегідь задані, як я розумію.
   
то це і з вагонів метро треба буде вистрибувати ?

Мова про наземний транспорт.
Наземні ділянки метро під час тривог не працюють з поновлення руху, всіх виганяють.
   
дивне рішення, а аргументація яка?

   
то це і з вагонів метро треба буде вистрибувати ?

метро то підземний транспорт

але мотиви цього рішення взагалі незрозумілі, абсолютно!
ну хіба що "якщо прилетить недалечко й вб'є водія, то нікому буде зупинить ГТ"
більше ніякої різниці я не бачу
   
Ну, тут мова про Київ, у нас тут ракети зараз, їхні цілі зазвичай заздалегідь задані, як я розумію.
ок, зараз під час повітряної тривоги 16, 19, 18 тролейбуси мають розвантажити пасажирів біля Лук'янівської?  :D  ви розумієте чому такий смайл?
   
 Цікаво було б обгрунтування побачити... З потягами, наче, зрозуміло, а от з маршрутками не дуже. Хіба що зупинятися біля сховищ й швидко евакуюватися. Потім, щоправда, цікаво, як з сплаченим проїздом. Хоча... Форс-мажор - сплачуйте наново  :idea:
   
дивне рішення, а аргументація яка?

Рішення Ради оборони міста Києва.
   
Мова про наземний транспорт.
Наземні ділянки метро під час тривог не працюють з поновлення руху, всіх виганяють.

відрізок ст.м. Дніпро - ст.м. Лівобережна - повітряна тривога почалась

які будуть дії ?
   
Весь громадський транспорт, включно з приватними перевізниками, тобто маршрутками.
Нічим іншим, як єбанатізмом, не можу це назвати.
Тривога! Висипав натовп з автобусів, тролейбусів, маршруток. От заєбісь.
Побіжать в сховище в чужому районі міста, чи стирчатимуть купою на зупинці - питання риторичне.
   
Ну, тут мова про Київ, у нас тут ракети зараз, їхні цілі зазвичай заздалегідь задані, як я розумію.

цікаво, що їхні цілі знаходяться в місті поряд з зупинками ГТ
   
ок, зараз під час повітряної тривоги 16, 19, 18 тролейбуси мають розвантажити пасажирів біля Лук'янівської?  :D  ви розумієте чому такий смайл?

Я все добре розумію. Я там буваю.
Я тихо радію, що особисто мої звичайні маршрути лише підземними ділянками метро. Хоча й співчуваю всім, в кого це не так.
   
ок, зараз під час повітряної тривоги 16, 19, 18 тролейбуси мають розвантажити пасажирів біля Лук'янівської?  :D  ви розумієте чому такий смайл?

тому що там завод Артьома

але це не смішно
   
а з січня-то нахєра ?
у АТП коштів нема
   
цікаво, що їхні цілі знаходяться в місті поряд з зупинками ГТ

В місті зупинки ГТ приблизно через 500-700 метрів по всіх вулицях. Будь-яка ціль поблизу зупинки.
   
Побіжать в сховище в чужому районі міста, чи стирчатимуть купою на зупинці - питання риторичне.

будуть стирчати на зупинці біля тролейбусу, це що ще інший тролейбус потім чекати ?

ага, хєр вам !
   
В місті зупинки ГТ приблизно через 500-700 метрів по всіх вулицях. Будь-яка ціль поблизу зупинки.

кілька сотень метрів можуть врятувати життя
   
будуть стирчати на зупинці біля тролейбусу, це що ще інший тролейбус потім чекати ?

ага, хєр вам !
А шо робити? Ну, сидітимуть в тролейбусі, бо уплочєно. Нерухомий тролейбус добре захищає від ракетного удару, не те, що рухомий.
   
Нічим іншим, як єбанатізмом, не можу це назвати.
Тривога! Висипав натовп з автобусів, тролейбусів, маршруток. От заєбісь.
Побіжать в сховище в чужому районі міста, чи стирчатимуть купою на зупинці - питання риторичне.

А я нещодавно була під час тривоги в Магелані.
Буквально - тільки-но зайшла і завило.
Всіх вигнали, співробітники Ашана в червоних жилетках попрямували до метро. Ну, й покупці частково.
Потім через 40 хвилин відбій - всі назад.
Десь так.
   
кілька сотень метрів можуть врятувати життя

Можуть. Будинок моєї дочки на Білоруській все ще цілий. Там метрів 500.
   
відрізок ст.м. Дніпро - ст.м. Лівобережна - повітряна тривога почалась

які будуть дії ?

СТрибати в Дніпро з мосту? Чи на Гідропарку всіх висадять?
   
Мова про наземний транспорт.
Наземні ділянки метро під час тривог не працюють з поновлення руху, всіх виганяють.

І весь натовп тупо стоїть під станцією... :(  Якщо під час тривоги прилетить в Лівобережку, жертв буде більше в рази, ніж би вона працювала... :( Тупізни в нас багато. Нормально виганяти на вулицю людей з магазинів, які власно і є бомбосховищами Гулівер, Україна (-1,-2 поверхи) - ні, всіх виганяють... Наш же народ не розійдется, універмаг Україна то жесть - замість піти в підвал чи на парковку натовп тупо стирчить під скляним фасадом на 4 поверхи, а не дай боже що - воно все тупо на голови посиплеться.... :( 
   
Нічим іншим, як єбанатізмом, не можу це назвати.
Тривога! Висипав натовп з автобусів, тролейбусів, маршруток. От заєбісь.
Побіжать в сховище в чужому районі міста, чи стирчатимуть купою на зупинці - питання риторичне.

Їде повний автобус/тролейбус людей вниз по Тараса Шевченка.
Повітряна тривога. Обстір центру міста.
Варіант 1. Транспорт зупинили. Башмак під колесо поклали. Ничканулись в один з підземних пішохідних переходів яких в центрі вистачає. Прилетіла херня, осколки порозліталися, всі живі.
Варіант 2. Усі їдуть. Прилетіла херня, осколками вбило водія, бус полетів некерований вниз по проспекту, десятки загиблих.
І ще купа аналогічних варіантів.

Не треба нести херню про пошук сховища в чужому районі.
Підземні переходи є скрізь.
Навіть у під'їзд зайти краще, ніж бути посеред проспекту в автобусі.
Якщо усім пох і вони будуть стирчали купою на відкритому місці, бо ліньки - ну, кожен сам хазяїн своєї долі.
   
СТрибати в Дніпро з мосту? Чи на Гідропарку всіх висадять?

Хто проїхав Арсенальну, той доїде до Лівобережки. Дніпро та Гідропарк зачинено взагалі.
   
Якщо усім пох і вони будуть стирчали купою на відкритому місці,

Будуть. На площі Перемоги в перехід відсотків 5 народу ховається... :(
   
відрізок ст.м. Дніпро - ст.м. Лівобережна - повітряна тривога почалась

які будуть дії ?
 
От не знаю.
Я ще не їздила на Лівий берег громадським транспортом від початку війни. Саме тому, що не розумію, що маю робити під час тривоги і куди не те що бігти, а взагалі подітись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія