Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Якщо це об»єктивно, то це одне, а якщо це воля якогось навівпритомного дєда, то зовсім інше . Або ще щось.
Як би там не було, а треба з»ясовувати, чому така вибірковість.
Йдеш вулицею - повна ілюмінація, доходиш до брами і пітьма. І так весь час.
дєду на тебе похер, як і на всіх інших у нього є цифри з навантажкнням
   
Вони їх міняють весь час.
Останній
діє з 00:01 год. 25.11.2022р.
Але бувають аварійні відключення поза графіком.
В кого вулиця не важлива буде в темряві.
ну так тобі даютб спочатку за графікрм, а потім зверху ше аварійного, але уже коли воно буде того ти взнаєш, тому ті графіки до сраки
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

хначить тобі повезло, ти з світлом постійно, на тг приходить про аварійні відключення, нє?

Мені якрвз не пощастило. Я вище писав. Призодить не завжди  деколи світла не а на сайті нема і бот пише що відключення нема. Можна повідомити але то таке. З часом з'являється. Якщо неиа на сайті дивлюст сусідні вулиці.
Нині не було з 13 по 21.
   
в нас в Дрогобичі взагалі дивно. На наступний день після ракетних атак (коли все було розбито) світло було майже цілу добу. Ще через день вимикали на 4-6. Потім з кожним днем час відключення збільшувався. Сьогодні: 8 годин було, 16 - ні.

Питання: ті енергетики відновлюють енергооб'єкти чи навпаки руйнують? Нових ударів не було а відключень все більше з кожним днем. :)

До того ж в нас в районі взагалі не було прильотів а відключень більше ніж у Львові (де прильоти були)

   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

ну так тобі даютб спочатку за графікрм, а потім зверху ше аварійного, але уже коли воно буде того ти взнаєш, тому ті графіки до сраки

Десь так є.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

дєду на тебе похер, як і на всіх інших у нього є цифри з навантажкнням
Та вирубив і забув.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Так що таке але все одно краще ніж на сході
   
марафонці гонорово відрапортували що дефіцит е\е 20%

а ну порахуємо, світла нема 12-16 годин на добу, це скільки відсотків? чи ці цифри "от саздатєлєй" розрахунків з\п для вчителів :)


   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Та вирубив і забув.

Та оам може взагалі автомат вирубає
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

марафонці гонорово відрапортували що дефіцит е\е 20%

а ну порахуємо, світла нема 12-16 годин на добу, це скільки відсотків? чи ці цифри "от саздатєлєй" розрахунків з\п для вчителів :)


Показати зображення...
Та власне, що так. Ніхто паритися  не буде, щоб зробити хоча б більш/менш правильно, не кажу вже про якусь оптимізацію. А навіщо? Головне відрапортувати для піару.
   
марафонці гонорово відрапортували що дефіцит е\е 20%

а ну порахуємо, світла нема 12-16 годин на добу, це скільки відсотків? чи ці цифри "от саздатєлєй" розрахунків з\п для вчителів :)


Показати зображення...
ти потужність від доставки відрізняєш?
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Та оам може взагалі автомат вирубає
Зараз побачу, що буде через 10 хвилин..:
   
щоб зробити хоча б більш/менш правильно, не кажу вже про якусь оптимізацію.

Ну ми ж не енергетики і ситуація форс мажорна
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Зараз побачу, що буде через 10 хвилин..:

Не факт що ввімкнуть рівно в 1. Можуть в 1.10 і в 1.20.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Не факт що ввімкнуть рівно в 1. Можуть в 1.10 і в 1.20.
Телефон розряджається, усім надобраніч і дякую.
   
ти потужність від доставки відрізняєш?

і куди ж дівається "недоставлена" потужність?  :-o

до того ж я писав вище, в нас жодної інфраструктури не пошкоджено, доставити потужність сюди проблем нема

П.С. для чого рапортувати про якісь міфічні показники якщо вони не впливають на світло в оселях? От на заході почитають такі новини і подумають що в нас все гаразд.
Могли б в цій новині хоча б дрібним шрифтом внизу писати: дефіцит 20% але світла не буде 16 годин на добу по ця інформація ніц не означає
   
і куди ж дівається "недоставлена" потужність?  :-o

до того ж я писав вище, в нас жодної інфраструктури не пошкоджено, доставити потужність сюди проблем нема

П.С. для чого рапортувати про якісь міфічні показники якщо вони не впливають на світло в оселях? От на заході почитають такі новини і подумають що в нас все гаразд.
Могли б в цій новині хоча б дрібним шрифтом внизу писати: дефіцит 20% але світла не буде 16 годин на добу по ця інформація ніц не означає
бо до того не то шо доставки небуло, вирубились 3и атомки. Львівці п***а твою е/е, так само як в Одеситів  :weep:
   
бо до того не то шо доставки небуло, вирубились 3и атомки. Львівці п***а твою е/е, так само як в Одеситів  :weep:

у Львові теж є ковзанка?

   
бо до того не то шо доставки небуло, вирубились 3и атомки. Львівці п***а твою е/е, так само як в Одеситів  :weep:

ви видно "не чітатєль", я ж писав вище що дивина в тому що в день коли "вирубились 3и атомки" світло було, а потім з кожним днем його ставало все менше і менше. Ось це і дивує, що чим більше відновлюють тим більші відключення.
   
Луна-парк  X(
   
Луна-парк  X(
калєсо абарзєнія  :weep:
   
ви видно "не чітатєль", я ж писав вище що дивина в тому що в день коли "вирубились 3и атомки" світло було, а потім з кожним днем його ставало все менше і менше. Ось це і дивує, що чим більше відновлюють тим більші відключення.
п***а в тебе сволочі е/е, зрада зрадна  :laugh:
   
п***а в тебе сволочі е/е, зрада зрадна  :laugh:

та не в мене а в ЗСУ, мій цьогомісячний донат на ЗСУ вже під питанням, та й не тільки мій :(

без е/е я не можу заробляти, і не тільки я
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

в нас в Дрогобичі взагалі дивно. На наступний день після ракетних атак (коли все було розбито) світло було майже цілу добу. Ще через день вимикали на 4-6. Потім з кожним днем час відключення збільшувався. Сьогодні: 8 годин було, 16 - ні.

Питання: ті енергетики відновлюють енергооб'єкти чи навпаки руйнують? Нових ударів не було а відключень все більше з кожним днем. :)

До того ж в нас в районі взагалі не було прильотів а відключень більше ніж у Львові (де прильоти були)
після обстрілів енергосистема поділилася на замкнені «островки» і  «ваш остріок» був здатен генерувати та передавати достатньо енергії. потім Укренерго почало з’єднання «островків» до єдиної системи і перебої з енергією поновилися у вашій місцевості.
   
Вже на першу повернуло, а світла так і нема.
Куди треба звертатись? В міські служби, чи у Львівенерго?
розділяю ваш праведний гнів)
Вчора в мене (Обухів, багатпов-ка) включили в 12:02 , вирубили о 12:26 , АЛЕ!  вирубили тіки мій один стояк,  тобто на моіх трьох сусідів по поверху пронд є, а в мене - болт.)
Уявляєте мої почуття?  Саме капусняк почали готувати і тісто поставили на пиріжки…  і дали лише о 21:00. Дивом все зготували-таки.
Даремно я ,певно, чкурнув з села. Таки повертатимусь.
Це ще ж морозів не було. А попереду хз що взагалі…
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Область цікавить?

В нас вчора виключили в 9 ранку, засвітили в 6 вечора на 3 години, потім з 9-ї вечора цілу ніч не було, засвітили в 5 ранку і дотепер є. Золочівський район, 1 група.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

після обстрілів енергосистема поділилася на замкнені «островки» і  «ваш остріок» був здатен генерувати та передавати достатньо енергії. потім Укренерго почало з’єднання «островків» до єдиної системи і перебої з енергією поновилися у вашій місцевості.
Так, то правда. Усі ми розуміємо, що треба стиснути зуби і бути вирозумілими.
Але коли аналізуєш свою ситуацію, то явно вбачаєш якийсь не об‘єктивний, а суб»єктивний фактор. Тому має бути чітка прозора статистика, яку б можна було проаналізувати головою і сприйняти серцем.
Поки такого нема, то природньо, що зароджується недовіра.
Тому треба з цим щось робити і ця інфа має контролюватися з кількох боків тими, кому довіряєш.Нехай то будуть навіть військові.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Так, то правда. Усі ми розуміємо, що треба стиснути зуби і бути вирозумілими.
Але коли аналізуєш свою ситуацію, то явно вбачаєш якийсь не об‘єктивний, а суб»єктивний фактор. Тому має бути чітка прозора статистика, яку б можна було проаналізувати головою і сприйняти серцем.
Поки такого нема, то природньо, що зароджується недовіра.
Тому треба з цим щось робити і ця інфа має контролюватися з кількох боків тими, кому довіряєш.Нехай то будуть навіть військові.
ну яка статистика??? Ви навіть уявити не можете, що роблять люди для наявності,хоч якийся час, електрики  :facepalm1:
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?
HSM

Але коли аналізуєш свою ситуацію, то явно вбачаєш якийсь не об‘єктивний, а суб»єктивний фактор. Тому має бути чітка прозора статистика, яку б можна було проаналізувати головою і сприйняти серцем.
Поки такого нема, то природньо, що зароджується недовіра.

ого
ні ого-го
пані  шпигунка ,  розвідниця  чі  "сочувствующая " ?
ніхто нікому нічого не скаже , і правильно зроблять  бо - "бАлтун -находка для шпійона "
а напругу перенаправляють куди тре























   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Так, то правда. Усі ми розуміємо, що треба стиснути зуби і бути вирозумілими.
Але коли аналізуєш свою ситуацію, то явно вбачаєш якийсь не об‘єктивний, а суб»єктивний фактор. Тому має бути чітка прозора статистика, яку б можна було проаналізувати головою і сприйняти серцем.
Поки такого нема, то природньо, що зароджується недовіра.
Тому треба з цим щось робити і ця інфа має контролюватися з кількох боків тими, кому довіряєш.Нехай то будуть навіть військові.

Ну так, людям нема чим зайнятись більше, тільки прозору статистику під час війни для вас формувати.
Ви би раділи, що хоч так і досі гривнею в магазинах розраховуєтесь
   
У нас чітко десь по 30% протягом дня, вмикають на кілька годин і потім вимикають на 6-8 год.
   
Ну так, людям нема чим зайнятись більше, тільки прозору статистику під час війни для вас формувати.
Ви би раділи, що хоч так і досі гривнею в магазинах розраховуєтесь
таким потрібно відключати всьо нафуй відразу, разом з інетом, шоб зрада дальше лавки під під’їздом не розганялась
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

ну яка статистика??? Ви навіть уявити не можете, що роблять люди для наявності,хоч якийся час, електрики  :facepalm1:
Я ще на початку написала про тих енергетиків, електриків, які сьогодні роблять подвиги 24/7. Їм доземний уклін. Але не ці люди визначають, де і як відключати. Там інші. Я за останні дні побачила, хто і як заправляє на місцях у тому ж Львівенерго. Тільки те, що зламала руку, зупинило мене від візиту до керівництва для з‘ясування обставин, за які гріхи мені грозилися відключити світло.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Я ще на початку написала про тих енергетиків, електриків, які сьогодні роблять подвиги 24/7. Їм доземний уклін. Але не ці люди визначають, де і як відключати. Там інші.
так диспетчера теж люди.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

таким потрібно відключати всьо нафуй відразу, разом з інетом, шоб зрада дальше лавки під під’їздом не розганялась
А мені залишається побажати вам опинитися у такій ситуації як я. Хоч і ворогу не…
Проте це дієвий спосіб   - щоб відчути на своїй шкурі і не через військову об‘єктивність, а через простий людський фактор.
І воно так станеться: при тій чи іншій обставині. Тоді мене згадаєте.
Люди під час війни повинні допомагати один одному хоча б порадою чи консультацією.
Але вам таке не зрозуміле.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

так диспетчера теж люди.

Або часом обмежені глупі створіння. Це я теж минулого тижня побачила.

Ось у мене 2 дні назад був ще один випадок у травматології. Люди зі зламаними кінцівками прибули якось у травмпункт, але не було світла і рентген не працював.
Поза тим, що так би не мало бути, бо мав би працювати у лікарні генератор. Але хоч і був та не працював. Бо не тягне, чи ще щось…
Питання перше, чому такий генератор?
Але далі. Назбиралося людей, усі терплять біль, а день минає.
За той час, поки усі чекають, можна було виписати направлення на рентген. Це були такі писані карточки від руки, як потім з’ясувалося. Як талончик до лікаря.
Але ні, бо компи не працюють,
Коли ввімкнули світло, то нікого знову не приймали, бо когось там зашивали. Але зашивали лікарі, а дівчиська за компами просто марнували час, а люди терпіли в коридорі. І не 5 хвилин. В цей дорогоцінний світловий  час рентген був теж без роботи, бо до нього нікого не скерували.
Коли я врешті решт потрапила на рентген, то там теж дівчатка не спішили, раз від разу тринділи одна з одною, а хворі чекали і чекали.
Невже інформацію не можна було заносити в комп пізніше? Що б змінилося, тим більше, що більшість часу на оформлення була письмово від руки.
Оце називається людський фактор.
І не тому, що ті дівчиська якісь вражини. Ні.
Їх не болить. І їм просто ніхто не сказав - рухайся.
Ми суспільство під час війни і треба все організовувати правильно. По військовому.
   
Як на мене, не треба займатися конспірологією та вишукувати зраду там, де її немає. Бо всі ці питання "а чого в сусідів є світло, а в мене немає" просто не мають сенсу, якщо не володіти інформацією про розподіл навантажень у мережі.
   
До речі, у мене вимкнули десь о 4.00 ранку, досі немає
   
Або часом обмежені глупі створіння. Це я теж минулого тижня побачила.

Ось у мене 2 дні назад був ще один випадок у травматології. Люди зі зламаними кінцівками прибули якось у травмпункт, але не було світла і рентген не працював.
Поза тим, що так би не мало бути, бо мав би працювати у лікарні генератор. Але хоч і був та не працював. Бо не тягне, чи ще щось…
Питання перше, чому такий генератор?
Але далі. Назбиралося людей, усі терплять біль, а день минає.
За той час, поки усі чекають, можна було виписати направлення на рентген. Це були такі писані карточки від руки, як потім з’ясувалося. Як талончик до лікаря.
Але ні, бо компи не працюють,
Коли ввімкнули світло, то нікого знову не приймали, бо когось там зашивали. Але зашивали лікарі, а дівчиська за компами просто марнували час, а люди терпіли в коридорі. І не 5 хвилин. В цей дорогоцінний світловий  час рентген був теж без роботи, бо до нього нікого не скерували.
Коли я врешті решт потрапила на рентген, то там теж дівчатка не спішили, раз від разу тринділи одна з одною, а хворі чекали і чекали.
Невже інформацію в комп не можна було заносити в комп пізніше? Що б змінилося, тим більше, що більшість часу на оформлення була письмово від руки.
Оце називається людський фактор.
І не тому, що ті дівчиська якісь вражини. Ні.
Їх не болить. І їм просто ніхто не сказав - рухайся.
Ми суспільство під час війни і треба все організовувати правильно. По військовому.

Ти за собою або з собою проблеми носиш, то дома світла нема - я теж Львів, і теж бачу як в мене світло є а в сусідів нема, то в тебе в лікарні мусолять - сходи в церкву, і ще одне - тобі ніхто нічого не винен, особливо в війну.

Згідний з DFMB - відключати нафіг таким чекунам.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Тому має бути чітка прозора статистика

 і шо б каци ту статистику читали
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія