Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: прості алко коктейлі

Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Приходилось УЧИТЬ современных барменов: (записуй-самые суперские коктейли)

 Главное в коктейле-возможность их приготовить в разной крепости.

МАРТИНИ - нет это не вермут. Коктейль с Вермутом и Джином. Лёгкий Мартини для дам: Вермута 3 части,1 часть воды, 1 часть джина. Перемешать Ну лёд,льдом можно заменить воду.  Мужской Мартини 1 часть вермута, от 1 части Джина до 2,3 частей джина или просто цокнуть бокал джина о бутылку  Вермута,не открывая последнюю. :D  :-)o

ДАЙКИРИ- Ром с лаймовым (только лаймовым,а не лимонным соком). Ну лёд... иногда просят капнуть немного сахарного сиропа. Соотношение РОМА и Лаймового сока (воды или льда) по вкусу и по желаемой крепости.

У Мартини и Дайкири иногда добавляют оливку на закуску по вкусу.


КУБА ЛИБРЕ- РОМ и Кока Кола, лёд, соотношение по вкусу и по желаемой крепости.

 Ну важно,конечно и марка составляющих, но по-сути будет вкусно всегда.
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

горілка з пивом. пиво з горілкою. дешево і сердито
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Для лета ничего лучше мохито не придумано
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Для лета ничего лучше мохито не придумано
а "фільтрований ананас" чим зле?
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Оце  притаранили Каньяк Шабо всоп, хоч у чекушках зато яшик :gigi:
Куда його?
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Оце  притаранили Каньяк Шабо всоп, хоч у чекушках зато яшик :gigi:
Куда його?
вовнутр!  :D шо, не осилиш?
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

100 мл індійського тоніка
Дєточкі обережній з тим Швепсом там у складі - хінін, він дає гореч, а не цитрусовий присмак, хінін проти малярії
странно. я от тоника и жду только специфической горечи, а ни как не цитруса
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

До Кривавої Мері маєте сіль селери? До речі появилася у Метро.
Не сіль селери, а селерну сіль (P)
Селера - це рослина, у якої використовують корінь, зелень та насіння.
Селерна сіль - це мелене насіння селери з сіллю.
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Якось з віком стало нецікаво вживати напої у чистому вигляді. Хочеться чогось з чимто змішати. Передивився книжки, але здається то не для бажаючих приємно провести час. Якісь естети в тих книжка лише трахають мізки, а не діляться практичним досвідомю
 
Ось і шукаю дієві та прості рецепти.

P.S. криваву Мері можна не пропонувати ))) там все зрозуміло, як і пепсі з горілкой чи ромом.
Пам"ятаю ще зі студентських часів коктейль "Хіханьки - хаханьки" :laugh:
П"ється як сік, вставляє не по дитячому (P)
Рецепт:
3 літри яблучного соку
1 кг. лимонів,
1 кг. апельсинів
1 л. спирту :weep:
Лимони з апельсинами порізати, добавити в сік, туди ж спирт, настоювати 2 тижні, потім процідити і можна пити. Спирт не відчувається взагалі, після двох бокалів уже такий, як треба :laugh:
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Не сіль селери, а селерну сіль (P)
Селера - це рослина, у якої використовують корінь, зелень та насіння.
Селерна сіль - це мелене насіння селери з сіллю.
Це відомо, але мені чомусь не подобається словосполучення, яке ви написали. Не знаю чому, але мені ріже.
Хоча погоджуюся - треба писати сіль з селерою. (а насіння там чи щось інше - то значення не має). Це готовий продукт, от недавно якраз купила, а шукала довго. Навіть хотіла виростити селеру на городі задля насіння. Цього року посіяла.  :)

Я колись пила КМ у Бачевських у Львові. У них то божественний напій. Вдома мені не вдавалося і близько такого добитися.
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

[q4uote author=Sergini link=topic=1101235.msg25369355#msg25369355 date=1622300887]
P.S. криваву Мері можна не пропонувати ))) там все зрозуміло.
Тем более, что и соус табаско не всегда под рукой.
[/quote]

Для Кривавої Мері потрібен Вустерський соус, а не табаско. Табаско можна замінити будь-яким гострим срусом, або і просто гострим перцем.

А от Вустерський соус додає запаз і смак хріну.  :good:
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Б-52 шот. 15 Калуа, потом 15 Бейлиза, потом 15 Куантро, поджечь. Пить через трубочку шотом.
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Б-52 шот. 15 Калуа, потом 15 Бейлиза, потом 15 Куантро, поджечь. Пить через трубочку шотом.

 ;o

Це як?

Шот - це залпом всю чарку випиваєш одним ковтком.

Як це можна зробити через трубочку?
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Пам"ятаю ще зі студентських часів коктейль "Хіханьки - хаханьки" :laugh:
П"ється як сік, вставляє не по дитячому (P)
Рецепт:
3 літри яблучного соку
1 кг. лимонів,
1 кг. апельсинів
1 л. спирту :weep:
Лимони з апельсинами порізати, добавити в сік, туди ж спирт, настоювати 2 тижні, потім процідити і можна пити. Спирт не відчувається взагалі, після двох бокалів уже такий, як треба :laugh:
о є :super: , тільки ми не настоювали, а зразу з соком вишевим закип'ятили, і горілку туди і шампанське. називалося то пу-у-нш.
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

;o

Це як?

Шот - це залпом всю чарку випиваєш одним ковтком.

Як це можна зробити через трубочку?
:idea:  :weep:

   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

о є :super: , тільки ми не настоювали, а зразу з соком вишевим закип'ятили, і горілку туди і шампанське. називалося то пу-у-нш.

На другому курсі, один мій однокурсник нагнав спирту з якоїсь настоянки. В ті часи горілка була дорога і в більшості палена.
А він знайшов в аптеці якусь спиртову настоянку (75% спирту) в літрових пляшках, яка була дешева і яку ніхто не брав.
Перегнав її на спирт (хімік, у нього була власна лабораторія на дачі), а потім зварив лікьору на апельсинах.
Ми з ним одного разу так набухались того лікьору, що я потів років 3 апесьсини не міг їсти.  :laugh:
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

;o

Це як?

Шот - це залпом всю чарку випиваєш одним ковтком.

Як це можна зробити через трубочку?
45 грамм. Выпиваетсся через трубочку одним глотком пока она не прогорела. Есть те, кому нравится тянуть сразу, погружая трубочку от верхнего слоя к нижнему и те, кто погружают трубочку и пьют от нижнего слоя к верхнему.
   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

   
Re: ФЗВ: прості алко коктейлі

Шпок если с водкой, сборщик котлов если с виски. Дёшево и сердито. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія