Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Дали би Британії низький бал, то вже б тут зрадойобили, що британці другі, і союзники наші найперші і такий низький бал.
Ну і так далі  :D

Мабуть вечірнього Арестовича пропустив хтось, бо Євробачення дивився, от і надлишок зради накопився в організмі  :gigi:
1. Британію ніхто не оспорює. Їхня дванадцятка. Але крім цієї оцінки були інші.
2. Якщо ви натякаєте про мене, що я Арестовича не дивилася, то хочу запевнити вас, що не всі тут ненормальні.
Я у перший день подивилася 5 хв. того Арестовича і марафон, бо там де я опинилася іншого телебачення не було. Мені стало страшно. Дуже. Майже панічно. Солодка водичка під час війни - це не для мене.
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Ось таке знайшов.

Відтепер оцінки журі будуть обчислюватися за більш складною схемою, ніж це було раніше. Тепер кожен окремий голос члена журі буде "важити" менше, ніж в сумі з голосами інших членів журі. Так, ефект від балів залежатиме від позиції, на яку член журі поставить композицію учасника.

https://лб/culture/2018/04/27/396464_organizatori_ievrobachennya_zminili.html

Тобто позиція 10, означає, що учасник на 10 місці. Це піздєц. :facepalm:
   
Хто призначав суддів?

Судді 100%  провокатори. Мета відвернути від нас союзниціькі країни.

   
2. Якщо ви натякаєте про мене, що я Арестовича не дивилася, то хочу запевнити вас, що не всі тут ненормальні.
Я у перший день подивилася 5 хв. того Арестовича і марафон, бо там де я опинилася іншого телебачення не було. Мені стало страшно. Дуже. Майже панічно. Солодка водичка під час війни - це не для мене.

ні, на автора гілки
   
Щось зовсім арифметика дивна.
5 членів журі. Якщо навіть одна Федишин дала 10 балів Польщі, то як вони щезли при 5-ти членах журі?
Чи я помиляюся і тут середнє арифметичне не працює?
(tu) Бреше. Хто заставив виставити такі оцінки тоді, і кому це вигідно?
   
Польща і Литва (журі) поставили Україні 12, а могли ж дати Великобританії, нє? І показати свій професіоналізм!

Наші 10 віддали Португалії, а 8 - Нідерландам. А інші оцінки кому?
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Короче, хэр його знаэ, що там то жюрі виставляло і як, але маємо факт: 0 - очок для Польщі від жюрі і 12 від глядачів.

Як каже наш президент: "Думай - те", а я додам від себе : "довбойоби". :D
   
(tu) Бреше. Хто заставив виставити такі оцінки тоді, і кому це вигідно?
Так оцю зраду треба підіймати на світ Божий і аналізувати, хто є хто.
   
Та шо, то ж наша звізда! :gigi:
Напевне відпрацьовує...
   
Ось таке знайшов.

Відтепер оцінки журі будуть обчислюватися за більш складною схемою, ніж це було раніше. Тепер кожен окремий голос члена журі буде "важити" менше, ніж в сумі з голосами інших членів журі. Так, ефект від балів залежатиме від позиції, на яку член журі поставить композицію учасника.
https://лб/culture/2018/04/27/396464_organizatori_ievrobachennya_zminili.html

Тобто позиція 10, означає, що учасник на 10 місці. Це піздєц. :facepalm:

тобто Англії хотіли поставити 0?  :gigi: дурня повна ж, а не пояснення.
   
Лук'ян Галкін кінознавець, яка його роль в журі - хз. Він ніби не був помічений у кацофільстві...
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

тобто Англії хотіли поставити 0?  :gigi: дурня повна ж, а не пояснення.

Ну, так. Найпростіше, щоб жюрі виступило і пояснило систему оціювання, бо он Федишинка виставиоа анкету, але замалювала назву стовпчика. От хай покаже назву стовпичка в анкеті і ми зрозуміємо, що її десятка значить. От що там написано  "Rank" чи "Scores" ?
   
Давно не бачив такої дурної "зради"
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Ось таке знайшов, коли розбиралися з новою системою цінювання.

   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

По цьому видно, що чи жюрі рангувало учасників, а то ді назначались "Points"
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

І от чим менше число в "Rank" ти вищий "Points" і це логічно. Тому, якщо Федишин і решта поставили 10 в "Rank", ну тоді й питання немає про "нуль" Польщі.
   
І от чим менше число в "Rank" ти вищий "Points" і це логічно. Тому, якщо Федишин і решта поставили 10 в "Rank", ну тоді й питання немає про "нуль" Польщі.

Чому в Англії не нуль?
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Чому в Англії не нуль?

Я не знаю. Я ж прошу пояснити , що означає "10" в формі Ірини Федишин. :D

Може хтось знає її, то спитайте.
   
Хто призначав суддів?

Судді 100%  провокатори. Мета відвернути від нас союзниціькі країни.
(tu)
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Взагалі там цікавий підрахунок. Якщо журі рангувало поляків нижче 10 місця, думаючи, що це очки, то їм закономірно дали нуль.

А якщо англійцям написали при цьому 5-6 місце, то це могло перетворитис 12 очок. :gigi:


   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

https://www.reddit.com/r/eurovision/comments/ekwnio/i_found_out_how_to_calculate_the_jury_scores_with/

For example in 2019, Iceland received 5 points from the French jury being ranked 10th, 1st, 1st, 20th and 24th by the French jurors, however Denmark received 1 point being ranked 8th, 13th, 9th, 8th and 7th. If the pre-2018 system had been used, Denmark would have received more points than Iceland, with an average of 9 for Denmark and 11.2 for Iceland.
   
Скоріш за все лише Федишин не зрозуміла нової системи бо інакше не було би 12 для Великобританії
   
Лисиця закрив свій фейсбук, читання лише для своїх друзів  :weep:
   
Хто призначав суддів?

Судді 100%  провокатори. Мета відвернути від нас союзниціькі країни.

Що за маячня? Як така дрібниця може відвернути союзницькі країни? Читаю тему - ніяк не можу зрозуміти, люди серйозно це все пишуть?
   
Лисиця закрив свій фейсбук, читання лише для своїх друзів  :weep:
На злодієві шапка горить.
   
Ось таке знайшов.

Відтепер оцінки журі будуть обчислюватися за більш складною схемою, ніж це було раніше. Тепер кожен окремий голос члена журі буде "важити" менше, ніж в сумі з голосами інших членів журі. Так, ефект від балів залежатиме від позиції, на яку член журі поставить композицію учасника.
https://лб/culture/2018/04/27/396464_organizatori_ievrobachennya_zminili.html

Тобто позиція 10, означає, що учасник на 10 місці. Це піздєц. :facepalm:

Це п***а не жюрі, а організаторам Євробачення. Вони б ще запропонували брати інтеграл :)
   
Що за маячня? Як така дрібниця може відвернути союзницькі країни? Читаю тему - ніяк не можу зрозуміти, люди серйозно це все пишуть?
Це зовсім не дурниця. Це ляпас усім простим полякам і литовцям, які прихистили наших біженців, які іх годують...
Це ляпас країнам, які дали нам найвищий бал, тобто Калушу, який зовсім не був музично найкращим.

І це дуже серйозно, бо люди це люди, вони мають почуття.
Ніхто не каже, щоб дали дванадцятки, але щоб зовсім нічого?  :facepalm:
Це було сплановано.
   
Це зовсім не дурниця. Це ляпас усім простим полякам і литовцям, які прихистили наших біженців, які іх годують...
Це ляпас країнам, які дали нам найвищий бал, тобто Калушу, який зовсім не був музично найкращим.

І це дуже серйозно, бо люди це люди, вони мають почуття.
Ніхто не каже, щоб дали дванадцятки, але щоб зовсім нічого?  :facepalm:
Це було сплановано.
ну серйозний ляпас би був якби глядачі не дали 12 і 10
а скандальну поведінку жюрі ще можна якось замяти
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Це зовсім не дурниця. Це ляпас усім простим полякам і литовцям, які прихистили наших біженців, які іх годують...
Це ляпас країнам, які дали нам найвищий бал, тобто Калушу, який зовсім не був музично найкращим.

І це дуже серйозно, бо люди це люди, вони мають почуття.
Ніхто не каже, щоб дали дванадцятки, але щоб зовсім нічого?  :facepalm:
Це було сплановано.


Цілком вірогідно, а Іра Федишин просто тупо ліпить відмазки, публікує свою анкету із замальованими позиціями і косить під дурочку.


   
Цілком вірогідно, а Іра Федишин просто тупо ліпить відмазки, публікує свою анкету із замальованими позиціями і косить під дурочку.
Нє, не в ній справа - вона просто статист. Тому там і опинилася, щоб з нею легко було. Цікавлять інші: пікардієць - чому мовчить? Той інший - з "Високого замку"? Дуже великі музичні специ?
   
Лук’ян Галкін — український кінознавець та кінокритик, викладач Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник інтернет-медіа «Moviegram», лектор освітніх заходів з питань кіно.

Яке відношення кінркритик має до професійного жюрі музичного конкурсу?

І таки так, хай кожен з членів покаже свої оцінки.
   
Та ні, я цілком допускаю, що вони банально не розібралися в новій системі. Бо в ній реально проблема розібратись без півлітри :)
   
І таки так, хай кожен з членів покаже свої оцінки.
Це треба вимагати!!!
   
Та ні, я цілком допускаю, що вони банально не розібралися в новій системі. Бо в ній реально проблема розібратись без півлітри :)
Це виключено. Не виключено інше - оцінки суддів одне, а "підрахунок ""ітоговий"" це зовсім не те.
Цікаво, якесь покарання за таке є?  :shuffle:
   
Та ні, я цілком допускаю, що вони банально не розібралися в новій системі. Бо в ній реально проблема розібратись без півлітри :)

Та яка там система, папірчик від Ірусі бачили?
Від 1 до 24 виставити бали
   
Якби мені сказали, що в оцінюванні кафешантану прийдеться брати інтеграл, я б теж окуїв :)
   
Та ні, я цілком допускаю, що вони банально не розібралися в новій системі. Бо в ній реально проблема розібратись без півлітри :)
ця нова система - думаю це шанс замяти скандал - нехай виступлять і скажуть що частина жюрі не зрозуміла як оцінювати - зокрема дурочка Федишин - як на неї подивляться то одразу повірять...
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Ну вона там сама написала, що поставила 10 очок і це високий бал.

Як кажуть у Львові "грає кіна" і косить "під дурочку"
   
Ну вона там сама написала, що поставила 10 очок і це високий бал.

Як кажуть у Львові "грає кіна" і косить "під дурочку"
якщо найвищий бал був 24 то 10 це зовсім не високий бал...
а взагалі вона не косить вона така є  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія