Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Футбольна гілка!

Футбольна гілка!

Відкрию нову футбольну гілку.
   
Re: Футбольна гілка!

Дивлюсь Дніпро-Динамо як впав наш уровень футболу це якась катастрофа...
Але що зробиш , це війна .
   
Re: Футбольна гілка!

до речі їде 2 тайм 60 с чимось хвилина рахунок поки 1-0 на користь Динамо ...оборона Дніпра ще в першому таймі тупо наварила.
   
Re: Футбольна гілка!

http://fbet.org.ua/index.php

якщо хтось хоче пограти та повгадувати то заходьте.
   
Re: Футбольна гілка!

царенко поменял бенито , і на  флангу трошки ліпше стало.
   
Re: Футбольна гілка!

трансляція до речі на 2+2
   
Re: Футбольна гілка!

верес - ворскла 2-1 на 82 хв
   
Re: Футбольна гілка!

кривбас- шахтар 0-0 на 39 хв
   
Re: Футбольна гілка!

довбик мав шанс, але змарнував.
   
Re: Футбольна гілка!

рух-колос почнеться у 15:00
   
Re: Футбольна гілка!



   
Re: Футбольна гілка!

ворскла зрівняла рахунок 2-2
   
Re: Футбольна гілка!

Динамо незабило
   
Re: Футбольна гілка!

війна, не війна... є ахмєтов та його судді.
це пздц.
   
Re: Футбольна гілка!

війна, не війна... є ахмєтов та його судді.
це пздц.
згоден..чому не дав червону бланко незрозуміло...тим паче був вар...
   
Re: Футбольна гілка!

судаков забив шахтар 1-0
   
Re: Футбольна гілка!

шахта 2-0. келси
   
Re: Футбольна гілка!

війна, не війна... є ахмєтов та його судді.
це пздц.

Хто по що, а ДКфани про суддів :facepalm1:
   
Re: Футбольна гілка!

згоден..чому не дав червону бланко незрозуміло...тим паче був вар...
який вар, він впритул все бачив.
але татаріну потрібна була нічия.
   
Re: Футбольна гілка!

Грає ДК з ДД, а винен Ахметов  :lol:

ДК вже не конкурент для ШД у цьому чемпіонаті. Відрив 9 балів за втраченими. А ось з ДД було однаково. Тому не зрозуміла мотівація ШД для того щоб допомогати ДД
   
Re: Футбольна гілка!

На Зорю виходимо без Буяли. Прикро. Але яка б там не була Монзуль, вона б пряму червону дала, на відміну від цього тридвараза йобаного.
   
Re: Футбольна гілка!

Грає ДК з ДД, а винен Ахметов  :lol:

ДК вже не конкурент для ШД у цьому чемпіонаті. Відрив 9 балів за втраченими. А ось з ДД було однаково. Тому не зрозуміла мотівація ШД для того щоб допомогати ДД
оо...вилезло перевзуте в стрибку.
коли ДК було 505 разів не конкурент шахті, за часів фернандінью і тд, твій гудок й-обаний навіть тоді не міг просто грати, без "роботи" із суддями.
якщо ті вважаєш , що це уйобіще не показало червону просто так......

мова не про дк, чи не дк . Мова про "справи" в чемпіонаті, які лишаються незмінними.
   
Re: Футбольна гілка!

Хто по що, а ДКфани про суддів :facepalm1:
ти бачив той момент.?
там червона пряма і моментальна була для бланко...він дав. жовту і то бо щось треба було давати...реакція буяльского після матчу була передбачувана ..
   
Re: Футбольна гілка!

А мені дуже подобається гра Житомирського Полісся, знайомий з Бутківським, він зараз найкращий бомбардир першої ліги, ще подобається Калітвінцев як футболіст і тренер.
   
Re: Футбольна гілка!

На Зорю виходимо без Буяли. Прикро. Але яка б там не була Монзуль, вона б пряму червону дала, на відміну від цього тридвараза йобаного.
прикро дивитися на ций рівень футбола який показують зараз наші команди...
але є один плюс...зараз наші молоді футболісти пройдуть дуже качественну школу , і багато хто замість вічно сидіти в дубляж або під легіонерами зараз наберуться футбольної клаліфікації та через пару років поїдуть по ЄС врочнмпіонатам і звідки вже посилювати збірну країни.
Побачим що буде після війни, но гадаю український футбол буде відроджуватися потехеньку як Україна після війни.
   
Re: Футбольна гілка!

А мені дуже подобається гра Житомирського Полісся, знайомий з , він зараз найкращий бомбардир першої ліги, ще подобається Калітвінцев як футболіст і тренер.

багато кто каже що там бабло є...
і з наступного сезону  ця команда буде претендентом і на медалі
   
Re: Футбольна гілка!

прикро дивитися на ций рівень футбола який показують зараз наші команди...
але є один плюс...зараз наші молоді футболісти пройдуть дуже качественну школу , і багато хто замість вічно сидіти в дубляж або під легіонерами зараз наберуться футбольної клаліфікації та через пару років поїдуть по ЄС врочнмпіонатам і звідки вже посилювати збірну країни.
Побачим що буде після війни, но гадаю український футбол буде відроджуватися потехеньку як Україна після війни.

Це не швидко все буде. Також, якщо врахувати фактор суркісів, вангую, що дохуя молодих футболістів промаринуються в Динамо ще сезонів 5-6.
   
Re: Футбольна гілка!

прикро дивитися на ций рівень футбола який показують зараз наші команди...
але є один плюс...зараз наші молоді футболісти пройдуть дуже качественну школу , і багато хто замість вічно сидіти в дубляж або під легіонерами зараз наберуться футбольної клаліфікації та через пару років поїдуть по ЄС врочнмпіонатам і звідки вже посилювати збірну країни.
Побачим що буде після війни, но гадаю український футбол буде відроджуватися потехеньку як Україна після війни.
яка школа??
школа, коли одні раки грають і іншими раками?  :lol:
все це болото помирає, що природньо.
зараз у суркісів гроші йок, війна  і маємо те, про що так давно мріяли - "грають наші хлопчики, а не оті всі за гроші"!! Подобається?
те семе  чекає і на шахту.

наш олігархбол вмирає, а нове нічого ,чомусь ага- не народжується.
   
Re: Футбольна гілка!

ти бачив той момент.?
там червона пряма і моментальна була для бланко...він дав. жовту і то бо щось треба було давати...реакція буяльского після матчу була передбачувана ..

Яке відношення до цього має Ахметов?
   
Re: Футбольна гілка!

оо...вилезло перевзуте в стрибку.
коли ДК було 505 разів не конкурент шахті, за часів фернандінью і тд, твій гудок й-обаний навіть тоді не міг просто грати, без "роботи" із суддями.
якщо ті вважаєш , що це уйобіще не показало червону просто так......

мова не про дк, чи не дк . Мова про "справи" в чемпіонаті, які лишаються незмінними.

Фернандіньо вже майже 10 років не грає в ЧУ. А ти досить скиглиш. Обіжєнка, дивись у таблицю ЧУ

Останнє редагування: 12 березня 2023 18:15:56 від Alezka
   
Re: Футбольна гілка!

багато кто каже що там бабло є...
і з наступного сезону  ця команда буде претендентом і на медалі
я з вами погоджуюсь, головне що фінансування клубу було на рівні.
   
Re: Футбольна гілка!

прикро дивитися на ций рівень футбола який показують зараз наші команди...
але є один плюс...зараз наші молоді футболісти пройдуть дуже качественну школу , і багато хто замість вічно сидіти в дубляж або під легіонерами зараз наберуться футбольної клаліфікації та через пару років поїдуть по ЄС врочнмпіонатам і звідки вже посилювати збірну країни.
Побачим що буде після війни, но гадаю український футбол буде відроджуватися потехеньку як Україна після війни.

Багато легіонерів - погано
Немає легіонерів - погано

Зараз в країні війна і навіть те що є хоч якийсь футбол це диво. Плюс Шахтар досить не погано грає у Європі. Зі складом у якому 90% це українці.

Погано грає ДК. Але це не перший рік. А справа не в гравцях і не в тренері.
   
Re: Футбольна гілка!

Яке відношення до цього має Ахметов?
куму вигідна втрата очок Дніпра?
тому і людина та Ахметова  озвучила.
   
Re: Футбольна гілка!

Багато наших гравців отримають досвід гри у ТОП чемпіонатах. Багато нашої молоді отримають шанси на гру у єврокубках.

З того ж Шахтаря Трубін, Судаков та Матвієнко влітку скоріше за все перейдуть до ТОП чемпіоната.
   
Re: Футбольна гілка!

куму вигідна втрата очок Дніпра?
тому і людина та Ахметова  озвучила.

ДК вигідна. Зорі вигідна.  Щоб отримати шанс на ЛЧ.

Але той бовдур озвучив, що Ахметов навпаки намагався зробити так, щоб ДД отримав не поразку, а ніччю
   
Re: Футбольна гілка!

Шахтар у цьому чемпіонаті має багато питань до суддів (та ж гра із Зорею, коли втратили перемогу через помилково скасовані голи). Але ніхто з фанів ШД не намагався приплести до цього Суркісов
   
Re: Футбольна гілка!

яка школа??
школа, коли одні раки грають і іншими раками?  :lol:
все це болото помирає, що природньо.
зараз у суркісів гроші йок, війна  і маємо те, про що так давно мріяли - "грають наші хлопчики, а не оті всі за гроші"!! Подобається?
те семе  чекає і на шахту.

наш олігархбол вмирає, а нове нічого ,чомусь ага- не народжується.
я не перший рік на хфупі кажу одне і теж саме , саме для мене збірна країни є сама преорітетна в розвитку футболу у державі...
мені більше інтересно щоб українці мали класні футбольні школи і щоб вирощували такі кадри які потім як хорвати наприклад постійно входили в перші 8 команд світу, або Європи..на ціх чемпіонатах.
І якщо наші клуби будуть при цьому  десь 15 в коєфіцієнтах то для мене це не проблемам.Хоча якщо Динамо буде вистрілювати тоже то я і не проти...
але всерівно для мене збірна була в преорітеті завжди.
п.с.
нове народиться після війни...і коли економіка в державі стабілізірується.
   
Re: Футбольна гілка!

трошки не про футбол:




но хай буде тут
   
Re: Футбольна гілка!

я не перший рік на хфупі кажу одне і теж саме , саме для мене збірна країни є сама преорітетна в розвитку футболу у державі...
мені більше інтересно щоб українці мали класні футбольні школи і щоб вирощували такі кадри які потім як хорвати наприклад постійно входили в перші 8 команд світу, або Європи..на ціх чемпіонатах.
І якщо наші клуби будуть при цьому  десь 15 в коєфіцієнтах то для мене це не проблемам.Хоча якщо Динамо буде вистрілювати тоже то я і не проти...
але всерівно для мене збірна була в преорітеті завжди.
п.с.
нове народиться після війни...і коли економіка в державі стабілізірується.
ні, не народиться.
я песиміст в цьому сенсі.
Україна геть не футбольна країна.
Футбол тут народився за вказівкою, ніяких віднизових рухів ніколи не було.
вболювати нарід хоче виключно за перемоги.
Бізнесом також ніколи не був, ну шахта останні роки так, але там такий бекграунд ....
Є дядя - є клуб, немає дяді - немає клубу.  Ось наша реальність.
Є  ж наочні приклади. Металіст, Дніпро, Чорноморець...
У наших дядь був шанс якось із цього олігархболу вийти і спробувати щось подудувати  на хвилі  11-13 років, але...
   
Re: Футбольна гілка!

ні, не народиться.
я песиміст в цьому сенсі.
Україна геть не футбольна країна.
Футбол тут народився за вказівкою, ніяких віднизових рухів ніколи не було.
вболювати нарід хоче виключно за перемоги.
Бізнесом також ніколи не був, ну шахта останні роки так, але там такий бекграунд ....
Є дядя - є клуб, немає дяді - немає клубу.  Ось наша реальність.
Є  ж наочні приклади. Металіст, Дніпро, Чорноморець...
У наших дядь був шанс якось із цього олігархболу вийти і спробувати щось подудувати  на хвилі  11-13 років, але...

Серйозний професійний футбол є тільки там, де є дуже багаті люди, бо це справа дуже збиткова для власників.
Були у наших олігархів надприбутки, було модно мати клуб - і Україна стабільно була в європейському клубному топ-10.
Серйозний клуб передбачає структуру, починаючи з дитячого футболу.
Той же Ярославський, якби не його дурість з ДТП і не війна - міг би знов реальну конкуренцію ДК І ШД скласти.
Бо займався цим системно.
Школа МХ, наприклад, почала давати непоганий результат: ті ж Мудрик, Лунін, Судаков, ще кілька хлопців в ЧУкрі...
Інші системи в Україні не працюють:
- кацапська (газпроми, лукойли, місцеві бюджети) - бо в нас нема труби і грошей в місцевих бюджетах на профспорт;
- модна зараз акціонерна (МанЮ, Арсенал, Аякс, Юве, німці) - тому що в нас мінорітарії реально не мають важелів впливу на
суттєві рішення стосовно функціонування клубу). Та й на практиці це збитковий бізнес для мінорітаріїв.
Таким чином, "шось побудувати" - це розламати те, що залишилось...
Хоча війна доламує останнє
   

Цю тему переглядають:

Vovchik і 1 гість
 
Повна версія