Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пан Кноп - не бот а реально людина

Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Лякав нас ще в 2015-му році :facepalm1: за 20 хвилин:

Смешные люди, да у РФ есть возможности без применения ЯО уничтожить ВСЮ группировку АТО на Донбассе за 20 минут, при этом ни один солдат РФ не пересечет границу с Украиной. И в Генштабе ВСУ это знают...Почему хуйло этого до сих пор не сделал- вот это загадка. Вероятно есть все таки  договорняк с обитателями Банковой, от которого только невинные страдают по обе стороны фронта
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Лякав нас ще в 2015-му році :facepalm1: за 20 хвилин:



зверну увагу  що на хуйло діє автозаміна  :lol:
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Лякав нас ще в 2015-му році :facepalm1: за 20 хвилин:



та це кацапське гівно з того часу я памятаю
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Капець! Одізвались два "некацапи", у яких в радянському паспорті в 5 пункті стояло "русский".
   
Капець! Одізвались два "некацапи", у яких в радянському паспорті в 5 пункті стояло "русский".

Я давно говорю что говносрав - это коммуняка в вышиванке. Ему не то что на правила ФУПа насрать - ему на уголовный кодекс насрать с легкой руки адменестрации...
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Я давно говорю что говносрав - это коммуняка в вышиванке. Ему не то что на правила ФУПа насрать - ему на уголовный кодекс насрать с легкой руки адменестрации...

два кацапа лазар і товстойобік
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Я давно говорю что говносрав - это коммуняка в вышиванке. Ему не то что на правила ФУПа насрать - ему на уголовный кодекс насрать с легкой руки адменестрации...

Это наш славик шоле?
   
Это наш славик шоле?

Ваш.  Ваш B-)
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Доброго всім!
Нарешті випустили , я Вам всім вдячний за підтримку і тим кто мене знає і тим кто не знає, але були впевнені що забанений  я був не те що несправедливо, а даже нізащо, но то хай таки буде на совісті адміна чи тієї людини яка це зробила..І всеж таки ктось з адміністрації дасть якусь відповід за що  був забанен в ніколи, а потім переведен во флуд? До речі де той флуд був??

П.С
До речі людина маджесті тяжка, но рік ?? Це забагато.

Маю надію що якось адміни всеж таки зроблять допис  за що мене було забанено.( Ну хотілось би прочитати якусь обгрунтованну відповідь. )..
Дякую якщо таки получу відповідь.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Якщо мені потрібен буде форум я його куплю, якщо буде треба то разом сайтом правди . Тому розслабся )))

"йа не напрягаюсь!" (с)

Якщо мені потрібен буде форум я його куплю- гииии..
як кажуть: ти спочатку купи,  а потім щочки надувай.
і вже потім подаруй його золупі і розказуй що він тобі "просто непотрібен"!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія