Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

Ну цэ вже, бля, ваще...

А я де живу?

Стиралку починить... день-два может и надо подождать... Или Вы хотите чтобы кто-то сидел и только ждал когда Ваша поламается? А шо он жрать будет если он не забукирован хотя бы на два-три дня вперед?
Правда нашей стиралке уже 10 лет и ни разу не ломалась. Посудомойку чинили по гарантии и в день звонка инженер был отправлен из Дублина... с тех пор никаких проблем тоже уже 9 лет...

В частном порядке операцию можно сделать достаточно быстро, если готовы башлять... Как и по страховке... Но количество операционных, естественно, ограничено... Хотя некоторые страховые компании строят свои больницы.

Но ежли шо надо срочно, то всегда сделают срочно...

Це реалії - в нашому кампусі для нас, біженців, придбали і поставили дві пралки і дві сушарки - розкіш, за яку вдячна дуже. Але таки чекали 4 тижні поки приїде майстер і та машинка знов не працює і знов чекати довго. Тут є наші дядьки що можуть поремонтувати, але ж гарантія і чіпати нічого не можна.

Я до чого оце пишу - не все в Україні погано. І сервіси побутового обслуговування, про які вся совкова сатира колись писала як про жахіття, вже здебільшого швидкі, якісні і не дорогі.

Є мем про "польського сантехніка", що дешевизною сильно конкурував з старою Європою. А запустити наших повноцінно на ринок праці і українські провайдери, зв'язківці, сфера обслуговування теж будуть успішно конкурувати.

До речі, оте знамените хронічне совкове хамство в торгівлі - теж давно у нас минулось.  Всі борються за клієнта і покупця і на базарах і в найпонтовіших ТЦ.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Машинка и будет постоянно ломаться, потому что пользуются разные люди, и их много.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А запустити наших повноцінно на ринок праці і українські провайдери, зв'язківці, сфера обслуговування теж будуть успішно конкурувати.

Так запустили же? У наших полный доступ к рынку труда в Ирландии...

А вот насчет успешно... время покажет...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Машинка и будет постоянно ломаться, потому что пользуются разные люди, и их много.

Це так, та машинка побутова, а не промислова і не розрахована на обслуговування 60-ти людей. І серед них є такі що не ставляться як до власної
Але мова лише про терміни ремонту/обслуговування - довго доводиться чекати майстра.

Коли у когось  ламались ноути та планшети - теж довго чекати поки відремонтують. Може це тому що містечко маленьке?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Це так, та машинка побутова, а не промислова і не розрахована на обслуговування 60-ти людей. І серед них є такі що не ставляться як до власної
Але мова лише про терміни ремонту/обслуговування - довго доводиться чекати майстра.

Коли у когось  ламались ноути та планшети - теж довго чекати поки відремонтують. Може це тому що містечко маленьке?

С планшетами и телефонами ваще проблем нет... Заменили экран на айфоне одного из моих постояльцев за час... Тут на каждом углу сидят индусы и пакистанцы и чинят всю эту байду...
Скорее всего таки да... Клонакилти маленький поселок... В Корк надо ехать.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

По Германии - жена в шоке от их примитивного банкинга; до нашей ДІЇ им как до космоса. Про мед.обслуживание - все правда: талон к окулисту дочери на термин через месяц. Ну и по бьютииндустрии жена (косметолог практикующий в том числе иньекции токсинов) говорит что такого там просто нет!  :-G
Я якась неправильна біженка, мене в Німеччині все влаштовує.
Базово визначила такі речі - я тут тимчасово, в чужій країні, у них тут свої закони і вони планують життя на роки вперед.
Тому рипатися в пошуках сервісу "сьогодні на сьогодні" безсенсово, але куди мені поспішати. Про те, що треба буде через місяць, турбуюся загодя, беру терміни.
Банкінг для соціальних виплат нафіг не треба швидкісний, платіж з супермаркета пару днів йде, так то горе самого ж магазину, що з мене гроші не списують
Бьюти-індустрія нецікава, бо чоловік на фронті, нарощування вій і тим паче ботокс неактуальні.
В інших аспектах все чудово. А, явтобус в неділю ходить з 12-ї години і магазини всі закриті, треба аоридаьи, яке ж жахливе життя. Але мені є про що поридати і без цього.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Так запустили же? У наших полный доступ к рынку труда в Ирландии...

А вот насчет успешно... время покажет...

Може потім і пожалкуєте? Шуткую :D

От мови вивчать і тоді реально зайдуть на ринки праці в ЄС не лише "жопомиї" та прибиральниці.

Еміграція і робота в США не зробила Ірландії погано. Так і нам ті мільйони що працюють і будуть працювати в цивілізованих країнах не зроблять шкоди, а навпаки підуть на користь. Хоча дехто плачеться що "Україна вимирає!"
   
Re: Об'єднана тема біженців

Via, о, севршенно зрелое рассуждение. А то все не так, сидите дома, чего хаять чужой дом. У них все налажено, им нормально. Не они к нам бегут, а наши при первой возможности бегут табунами. При том еще и нагрузка на все возрасла у них, это как в квартире жили трое, подселились еще пятеро, ясно, что и дискомфорт есть и ломается все чаще. Но то, что делает Европа сейчас для украинцев, это надо благодарить и только благодарить. Кстати, в 2014 почему то не помогали так с беженцами, и было действительно тяжело. У нас здесь тоже много переселенцев, живут в церквях, в села переехали, арендуют квартиры.

Останнє редагування: 15 серпня 2022 16:53:54 від Микроба
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я якась неправильна біженка, мене в Німеччині все влаштовує.
Базово визначила такі речі - я тут тимчасово, в чужій країні, у них тут свої закони і вони планують життя на роки вперед.
Тому рипатися в пошуках сервісу "сьогодні на сьогодні" безсенсово, але куди мені поспішати. Про те, що треба буде через місяць, турбуюся загодя, беру терміни.
Банкінг для соціальних виплат нафіг не треба швидкісний, платіж з супермаркета пару днів йде, так то горе самого ж магазину, що з мене гроші не списують
Бьюти-індустрія нецікава, бо чоловік на фронті, нарощування вій і тим паче ботокс неактуальні.
В інших аспектах все чудово. А, явтобус в неділю ходить з 12-ї години і магазини всі закриті, треба аоридаьи, яке ж жахливе життя. Але мені є про що поридати і без цього.

І мне все влаштовує!  Мало того, цей  смарагдовий острів в океані, доглянутий і впорядкований століттями важкої праці,  неможливо не полюбити! І люди які чудові! Претензій нема ніяких апріорі!

Не буває так щоб в одній країні все на 100% чудово, а в іншій все так само погано. Є і в Україні свої досягнення і позитивні зміни.

Отой наш комплекс меншовартості перед Заходом, призводить до того, що народ очікує ідеалу тут, тому і звертає увагу на якісь речі які і у нас не гірші, а то ще й кращі і це їх дивує. Тому і обговорюють це.

"Очєрнєніє" чи невдячність - то не до цієї теми.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Може потім і пожалкуєте? Шуткую :D

От мови вивчать і тоді реально зайдуть на ринки праці в ЄС не лише "жопомиї" та прибиральниці.

Еміграція і робота в США не зробила Ірландії погано. Так і нам ті мільйони що працюють і будуть працювати в цивілізованих країнах не зроблять шкоди, а навпаки підуть на користь. Хоча дехто плачеться що "Україна вимирає!"

Драсьте... Я сам один из них и, естественно, нисколько не сомневаюсь в способностях наших девченок и ребят...

Только ежли кто станет инженером по починке бытового обордования или механиком и ты.ды. быстро поймет, что для оплаты счетов надо иметь заказы на недели вперед, а значит их клиенты будут ждать.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Via, о, севршенно зрелое рассуждение. А то все не так, сидите дома, чего хаять чужой дом. У них все налажено, им нормально. Не они к нам бегут, а наши при первой возможности бегут табунами.
Та я ще можу зрозуміти тих, хто по три місяці живе в таборах. Але здебільшого ридають ті, хто чудово влаштувався, але, бляха, парикмахерські тут дорогі, дайте їм по українських цінах. Ну не йоханий Бабай, совість якусь треба мати?
Щедрість німців продовжує вражати, навіщо вони ввалили таке бабло в допомогу біженцям, резонного пояснення не знайшла досі.
Для душі заснувала в Гамбурзі Театр української моди, зараз у нас тренування дефіле, в наступну середу буде показ на святі до Дня Незалежності. І німцям наші вишиванки до душі, купують залюбки. Все буде Україна!  ;)
Акції проводимо в Гамбурзі пару разів на тиждень, назбирали для ЗСУ 22 000 євро за місяць, відправили волонтерам на машини, генератори, аптечки і інше для фронту.
Чоловік сказав зимувати тут. Мовні курси знайти нереально, все забито, бо біженців вже мільйон заїхало. Роботи також ніякої нема, без базової мови не беруть. Живу як уві сні, чекаю перемоги.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Via, о, севршенно зрелое рассуждение. А то все не так, сидите дома, чего хаять чужой дом. У них все налажено, им нормально. Не они к нам бегут, а наши при первой возможности бегут табунами.

Де ви прочитали що "всьо нє так", про яке хаять мова? :S

Людям приємно дізнатись що і у нас не все погано, може трохи хваляться цим :shuffle:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Досконалості нема меж - і нас навчать і ми трошки навчимо :)
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

І мне все влаштовує!  Мало того, цей  смарагдовий острів в океані, доглянутий і впорядкований століттями важкої праці,  неможливо не полюбити! І люди які чудові! Претензій нема ніяких апріорі!

Не буває так щоб в одній країні все на 100% чудово, а в іншій все так само погано. Є і в Україні свої досягнення і позитивні зміни.

Отой наш комплекс меншовартості перед Заходом, призводить до того, що народ очікує ідеалу тут, тому і звертає увагу на якісь речі які і у нас не гірші, а то ще й кращі і це їх дивує. Тому і обговорюють це.

"Очєрнєніє" чи невдячність - то не до цієї теми.
Тут просто все інакше. А вимагають якогось абсолютного щастя, наче в казку обіцяли що потраплять. Це дратує.
Ну є якісь недоліки, щось дома дійсно зручніше і швидше, але питання пропорцій. Поки що у Європи є чому повчитися в сенсі законності і прав людини.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я думаю, что немцы очень прагматичный и расчетливый народ, в хорошем смысле этого слова. Им явно дешевле принять миллион беженцев, чем потом воевать с "руським миром".
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Досконалості нема меж - і нас навчать і ми трошки навчимо :)
А чому саме ми можемо навчити, цікаво? Швидкісному сервісу?
   
Re: Об'єднана тема біженців

навіщо вони ввалили таке бабло в допомогу біженцям, резонного пояснення не знайшла досі.

На удивление многие спрашивают... Нет никакой секретной цели, просто люди помогают людям, без всяких задних мыслей и не преследуя никакую выгоду...
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Я думаю, что немцы очень прагматичный и расчетливый народ, в хорошем смысле этого слова. Им явно дешевле принять миллион беженцев, чем потом воевать с "руським миром".
Можливо, й так. При цьому ставлення до українців чудове, я не очікувала такого ні від поляків, ні від німців, досі вражена.
І німці хочуть інтегрувати мільйон українців.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

На удивление многие спрашивают... Нет никакой секретной цели, просто люди помогают людям, без всяких задних мыслей и не преследуя никакую выгоду...
Люди допомогають людям - це одне. А скільки державних коштів на це йде, шалені цифри.
Хіба що дійсно краще витрачати гроші на допомогу людям, чим на зброю, яка жере мільярди і зникає миттєво, руйнуючи світ.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А чому саме ми можемо навчити, цікаво? Швидкісному сервісу?

І цьому теж

Але головне - ми весь світ прямо зараз вчимо як не сцятись здоровенного ворога, як воювати з ним і не здавати свободу, ставлячи її вище за гроші і життя.

До речі, саме за це ірландці нас і приймають так щедро і щиро. Вони теж боролись з імперією не одне століття і знають ціну крові пролитої в тій боротьбі.
   
Re: Об'єднана тема біженців

І німці хочуть інтегрувати мільйон українців.
Вони інтегрували два лями сирійців чоловіків. Для балансу треба жінки.
   
Re: Об'єднана тема біженців

ОРужия теперь все равно надо будет очень много, все вынуждены вооружаться против бешеной собаки, какой есть рашка.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я думаю, что немцы очень прагматичный и расчетливый народ, в хорошем смысле этого слова. Им явно дешевле принять миллион беженцев, чем потом воевать с "руським миром".

Те не... Помогали также и сирийцам и хорватам с боснийцами и курдам и так далее...

Ваще, если честно, два вопроса все же меня настораживают, так как отчасти характеризуют вопрошающего:

А зачем они это делают?

А почему они не закроют программу ведь мест уже нет?

Пожалуйста, даже если вас эти вопросы мучают, избегайте их задавать волонтерам.

Все, что делают европейцы для наших они делают от чистого сердца и без каких либо расчетов...
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

І цьому теж

Але головне - ми весь світ прямо зараз вчимо як не сцятись здоровенного ворога, як воювати з ним і не здавати свободу, ставлячи її вище за гроші і життя.

До речі, саме за це ірландці нас і приймають так щедро і щиро. Вони теж боролись з імперією не одне століття і знають ціну крові пролитої в тій боротьбі.
А, у цьому контексті? Скажемо так - навряд чи ірландців треба вчити, вони такі самі навчені, як і ми.
Якщо дивитися глибше, то кожен народ вміє боротися за свою свободу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Люди допомогають людям - це одне. А скільки державних коштів на це йде, шалені цифри.
Хіба що дійсно краще витрачати гроші на допомогу людям, чим на зброю, яка жере мільярди і зникає миттєво, руйнуючи світ.

Вия, нет никаких "государственных денег", это все деньги людей... Германия - демократия... Мы налогами скидываемся и потом решаем куда их тратить. Решили тратить на украинцев бо у них сейчас беда.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Вони інтегрували два лями сирійців чоловіків. Для балансу треба жінки.
Вони не інтегрували сірійців і це для них великий головняк.
Жінки ні німецькі, ні українські на сірійців не звертають уваги.
Те, що населення старіє і інтегрувавши українських жінок, вони трохи омолодять населення - може бути. Але якийсь надто ризиковий шлях, багато хто повернеться
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Вия, нет никаких "государственных денег", это все деньги людей... Германия - демократия... Мы налогами скидываемся и потом решаем куда их тратить. Решили тратить на украинцев бо у них сейчас беда.
Сміюся, так, це ідеальна версія.
Але я ж любитель теорій заговорив, таємні резони якісь є по-любому  :)
   
Re: Об'єднана тема біженців

Сміюся, так, це ідеальна версія.
Але я ж любитель теорій заговорив, таємні резони якісь є по-любому  :)

В Ирландии их точно нет...
   
Re: Об'єднана тема біженців

На удивление многие спрашивают... Нет никакой секретной цели, просто люди помогают людям, без всяких задних мыслей и не преследуя никакую выгоду...

Совок і безбожиє витравили у багатьох поняття суспільної моральності, щирої благодійності, безкорисної допомоги чужим власними грошима, багато хто не вірить в саму можливість допомоги СВОЇМИ грошима і без думки про вигоду.

Якщо дають щось, то мають вигоду або у них всього так багато, що то вже з рота випає , або то так легко дісталось і тому не жалко- отаке є у совків, потомків комнезамівців і розкуркулювачів. Є вбита в свідомість совків ненависть, накрайняк неприязнь, до багатих - вони багаті, бо забрали у бідних, тобто у нас. І чим нижча кваліфікація і IQ, тим більше впевненості що він бідний бо його обобрали багаті.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Жінки ні німецькі, ні українські на сірійців не звертають уваги.
От хай сирійці отримають паспорти, я гляну на жінок з України.
   
Re: Об'єднана тема біженців

От хай сирійці отримають паспорти, я гляну на жінок з України.

У моей дочери ирландский паспорт и бойфренд сириец... Ты на шо намекаешь?  (P)
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

От хай сирійці отримають паспорти, я гляну на жінок з України.
7 років не отримують і навряд чи отримають взагалі ( це мій персональний прогноз). Німці категорично проти.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

От хай сирійці отримають паспорти, я гляну на жінок з України.
Ти думаєш, що українським жінкам все одно, за кого заміж виходити, аби паспорт був? :)
Українки зараз отримали ВНЖ на 2 роки і їм те заміжжя даром не треба навіть з німцями.
   
Re: Об'єднана тема біженців

У моей дочери ирландский паспорт и бойфренд сириец... Ты на шо намекаешь?
Шо сирійцю фартонуло!

Ти думаєш, що українським жінкам все одно, за кого заміж виходити, аби паспорт був?
У мене є знайомі які за паспорт вийшли за пакистанців +40 років  :facepalm:
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Шо сирійцю фартонуло!

У мене є знайомі які за паспорт вийшли за пакистанців +40 років  :facepalm:
То було колись. А зараз у біженок зовсім інші розклади, вони вже в  країнах Європі, легалізовані, з житлом і коштами на життя.
   
Re: Об'єднана тема біженців

То було колись. А зараз у біженок зовсім інші розклади, вони вже в  країнах Європі, легалізовані, з житлом і коштами на життя.
Пані Вія, варіанти є різні. У місцевих краще житло, більше бабла і т.д. Якщо дівчина вільна, то чому б і ні?
   
Re: Об'єднана тема біженців

You_know_me, cьогодні в 15:20
У моей дочери ирландский паспорт и бойфренд сириец... Ты на шо намекаешь?
Шо сирійцю фартонуло!

У него британский паспорт и папашка евойный отвечает за развлечения и транспорт в Манчестер Юнайтыд... Сирийцы бывают разные.  :laugh:
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Пані Вія, варіанти є різні. У місцевих краще житло, більше бабла і т.д. Якщо дівчина вільна, то чому б і ні?
Безсенсово. Коли все є своє, терпіти якогось козла нема сенсу. То не від хорошого життя на таке погоджуються.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Безсенсово. Коли все є своє, терпіти якогось козла нема сенсу. То не від хорошого життя на таке погоджуються.
Козли є скрізь.

У него британский паспорт и папашка евойный отвечает за развлечения и транспорт в Манчестер Юнайтыд...
Глейзерс - аут!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Тут мене критикували за рекламу Швейцарії

Тому прошу зайти на телеграм Palexpo і уважно подивитися, бо у кожної паляці два кінця.

Я вже писав про не дуже зручні умови 182 українців у женевському PALEXPO

Але ліпше один раз побачити і почути з самого початку з 5 червня

https://t.me/Palexpo7

Прошу потім написати про свої вражання.





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія